Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 20/9/2024 at 4:17 ΜΜ, Katiamaxiking είπε:

      Τόση διαφορά οι κύκλοι μεταξύ τους;; Μου φαίνεται πολύ παράξενο..θα δω τον γιατρό την Δευτέρα από κοντά για να δούμε πως θα προχωρήσουμε και τι θα μου πει...οικονομικα μας συμφέρει να κάνουμε άλλη μια ωοληψια γιατί είναι ήδη στο πακέτο που θα πληρώσουμε. 
      οποτε έχουμε 3 έμβρυα κατάψυξη από την προηγ φορά (1 καλο και 2 μέτρια) και να δούμε αυτό τι θα γίνει..δεν είναι και πολύ υπέρ μας οι πιθανότητες προς το παρόν 

      Και μένα με ίδιο πρώτοκολλο μου φαίνεται μεγάλη η διαφορά έχεις δίκιο αλλά από τη στιγμή που έχεις κατάψυξη δες το θετικό αυτού όσο δύσκολο κι αν είναι. Έχω κάνει 3 διεγερσεις και η μία ήταν για ωοληψια δεν είναι εύκολο να γίνεται συνέχεια το καταλαβαίνω όμως δείτε το μήπως κανετε άλλη μια αφού σας συμφέρει και οικονομικά. Στειλε μας νέα από το γιατρό! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια!!! Τι μου κανετε κοιλιτσες?

Εμεις ειμαστε μια χαρουλα!!

Μιλησα με τον ντοκ εχθες για τα πονακια.. δεν ειναι κατι που να τον ανησυχει!! Μου ειπε να ξεκινησω μαγνησιο και σημερα θα παμε να δουμε την μπεμπα μας!!!

Επισης πηραμε και αλλα δωρακια!!!

Ενδοεπικοινωνια απο φιλους που μας τη χαρισαν, βρεφοζυγαρια και αποστειρωτη!!

Βεβαια αποστειρωτη εχουμε απο την κουνιαδα οποτε θα παμε να τον αλλαξουμε!!!

Μαζευονται σιγα σιγα τα πραγματακια της μπεμπας!!! Γιουπιιι!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

A ρε κορίτσι εσύ είσαι πιο γρήγορη και απο μένα που υποστηρίζω ότι βιάζομαι.. :P

Καλημερα Αντωνια μου!!!

Αν σου πω οτι εμεις δεν αγορασαμε τπτ!! Δωρακια ειναι ολα απο φιλους και συγγενεις!!!:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Eμάς ακόμα δεν μας φέρανε τίποτα..

Θα ερθουνε σιγα σιγα!!! Παντως ειναι πολυ ωραια που βλεπεις τα πραγματακια για το μπεμπακι!!!

Καροτσι αποφασισες τελικα το αβιο? το κλεισατε?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όχι δεν άρεσε στον άντρα μου και του άρεσε το graco που είναι και πιο οικονομικό βέβαια..

Αν σας αρεσει και των δυο τοτε σουπερ!!! Εμεις κλεισαμε τελικα το τριλοτζι!!

Την αλλη εβδομαδα θα παμε να δουμε και κρεβατακια!!

Θελω μεχρι τελη Ιουλιου να τα εχω ολα κανονισει!!! Μετα ειναι ο Αυγουστος που κλεινουνε οι εταιριες!!

Λογικα αν θα παμε και με καισαρικη θα γεννησω μια εβδομαδα πιο νωρις!!!

:D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

kalimera kai apo mena.anaforika me to " oikonomikes epiloges"exei dikio o antras sou...polla pragmata pou tha se soun oti einai akros aparaitita, tha deis stin poreia oti itan pragmatika axrista...den exoun ola ta paidia tin idia suberifora....alla kathontai sto karotsi,kai alla oxi....alla theloun rilax.....alla trelainontai....ego prosopika exo polla apo to gio mou.opote tha kanoume agores mono se rouxalakia

Link to comment
Share on other sites

kalimera kai apo mena.anaforika me to " oikonomikes epiloges"exei dikio o antras sou...polla pragmata pou tha se soun oti einai akros aparaitita, tha deis stin poreia oti itan pragmatika axrista...den exoun ola ta paidia tin idia suberifora....alla kathontai sto karotsi,kai alla oxi....alla theloun rilax.....alla trelainontai....ego prosopika exo polla apo to gio mou.opote tha kanoume agores mono se rouxalakia

Καλημερα Κατερινα!!

Συμφωνω οτι ειναι αχρειαστα μερικα πραγματα!! Για αυτο και εμεις δεν εχουμε παρει ακομα κατι!! Τα ψαχνω πολυ καλα, μιλαω με αλλες μανουλες να μου πουν γνωμες!!!

Σιγουρα στο δευτερο παιδι εισαι ετοιμη απο ολες τις αποψεις!!!

Αν μπορεις να γραφεις και με ελληνικους χαρακτηρες θα ηταν τελειο!!!;);)

Εγώ περιμένω να τελειώσω δουλειά και μετά θα πάω να δω. Έχω έναν Ιούνιο γεμάτο..

Θέλω να πάω και να δω και τα hauck από κοντά που είναι και εκείνα οικονομικά το ίδιο..

Πολυ καλα το κανεις!!

Και εγω μαλλον την αλλη εβδομαδα λεω να σταματησω!! Να αρχισω σιγα σιγα τις βολτες!!!!:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Eγώ τελειώνω τέλος του μήνα και ήδη δεν αντέχω.. Θέλω ξεκούραση!!!

Aκριβως το ιδιο νιωθω και εγω!!! Αν και περναει πιο γρηγορα ο καιρος δουλευοντας νομιζω πως πρεπει να κατσουμε και λιγακι να ξεκουραστουμε!!;)


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

charma θα προσπαθήσω,αν και λόγω δουλειάς το πληκτρολόγιο είναι μόνιμα στα αγγλικά.Στο δεύτερο παιδί δε νομίζω να είσαι έτοιμη,γιατί το κάθε παιδί είναι διαφορετικό,και ποτέ να μήν μπείτε στη διαδικασία να κάνετε σύγκριση ανάμεσα στα δικά σας παιδιά ή και των δικών σας με των φίλων σας.Το μόνο σίγουρο είναι οτι στο δεύτερο παιδί έχεις δική σου γνώμη για το πώς πρέπει να συμπεριφερθεις σε οτι συνεπάγεται η γέννηση και το μεγάλωμα ενός παιδίού.

Link to comment
Share on other sites

charma θα προσπαθήσω,αν και λόγω δουλειάς το πληκτρολόγιο είναι μόνιμα στα αγγλικά.Στο δεύτερο παιδί δε νομίζω να είσαι έτοιμη,γιατί το κάθε παιδί είναι διαφορετικό,και ποτέ να μήν μπείτε στη διαδικασία να κάνετε σύγκριση ανάμεσα στα δικά σας παιδιά ή και των δικών σας με των φίλων σας.Το μόνο σίγουρο είναι οτι στο δεύτερο παιδί έχεις δική σου γνώμη για το πώς πρέπει να συμπεριφερθεις σε οτι συνεπάγεται η γέννηση και το μεγάλωμα ενός παιδίού.

Σιγουρα!! Συμφωνουμε απολυτα!! Στο θεμα εξοπλισμου πιστευω οτι εισαι ετοιμη και γνωριζεις καλυτερα το πως θα κινηθεις την αγορα!!!

Το ειπατε στον μικρουλη σας για την μπεμπα;

Η νυφη μου τον πηραμε τον μικρουλη τους (2 χρονων ειναι) μαζι στην γιατρο και φωναζε η μπεμπα μας!! χαχχαχα (του ειχε δειξει φωτος απο προηγουμενους υπερηχους):D:D:D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πάντως εγώ που κάθομαι (από τον δεύτερο μήνα σχεδόν όταν το έμαθα) και δεν δουλεύω..ο καιρός περνάει πολύ πολύ γρήγορα...έχω πάθει πλάκα το πόσο γρήγορα...Μακάρι να περνούσε έτσι και όταν δούλευα...χιχιχιι


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...