Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Φιλένια μου ποτε είχες τελευταία περίοδο.. Και εγώ αύριο έχω κλείσει αυχενική και είμαι 12 εβδομάδων ακριβώς αύριο..Λες να πάω άδικα και εγώ;:?

Τελευταία περίοδο ειχα 1/1/14 ......

Link to comment
Share on other sites

DimΔε βρίσκω λόγια...Κοριτσαρα μου θα έχεις φύλακα άγγελο στον ουρανό από σήμερα.θα σου στείλει ένα γερό παιδακι σύντομα....σου στέλνω πολλές αγκαλιές.


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πάλι το έφαγα το παγωτάκι μου...

Με βοηθάει στην ναυτία...τι να κάνω???:tongue::tongue::tongue:

Και πάρα πολύ καλά έκανες!!!!Κορίτσια πόσα κιλά έχετε βάλει από τότε που μάθατε για το μωλό??? Εγώ 3 κιλά!!!!


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια!!! Σημερα εκανα αυχενική και ολα πηγαν πολυ καλά! Ειδα το μωρακι μου και ειμαι πολυ χαρουμενη! Η δικια μου ΠΗΤ ειναι 8/10!!!

Μπράβο κοριτσάκι !!! Τέλεια !!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Για το φύλο δεν σας είπε τιποτα?


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!! Σημερα εκανα αυχενική και ολα πηγαν πολυ καλά! Ειδα το μωρακι μου και ειμαι πολυ χαρουμενη! Η δικια μου ΠΗΤ ειναι 8/10!!!

Πολύ ωραία νέα!!Μπράβο! Μαζί με την αυχενική έκανες και papa?


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

κασσιοπη για το φύλο δεν ειναι συγουρος ακομα αλλα φαίνεται σαν αγορακι!!!

evri ναι μαζι έγιναν.. πρωτα η αυχενικη κ μετα πηγαμε και για την pap a! Για την δεύτερη ομως πρεπει να περιμενουμε να βγουν τα αποτελεσματα...


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites

....Ερχόμαστε τον Οκτώβριο.....

elenaki18..............2/10/14

charma................6/10/14......Μητέρα Κρήτης

Stavroula28......... 6/10/14......Ιασώ Λάρισας

Κασσιόπη............. 6/10/14

Φιλένια............... 8/10/14.......Γενικό νοσοκομείο Χανίων

angel1990............8/10/14

antoniatr............ 10/10/14......Ρέα

Ανθουσα Γιωτα......13/10/14

andria_80............15/10/14

pharmacy............17/10/14

vkk284............... 18/10/14

ellen 2010........... 18/10/14

Νικολ1986........... 20/10/14.....Έλενα

efib.................... 22/10/14

edel84................ 26/10/14

evri.....................29/10/14.....Γενικό Νοσοκομείο Ιωαννίνων

ria........................2/11/14.....Μητέρα


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...