Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

....Ερχόμαστε τον Οκτώβριο.....

DimRous...............2/10/14......Γαία

elenaki18..............2/10/14

charma................6/10/14......Μητέρα Κρήτης

Stavroula28......... 6/10/14......Ιασώ Λάρισας

Κασσιόπη............. 6/10/14

Φιλένια............... 8/10/14.......Γενικό νοσοκομείο Χανίων

antoniatr............ 10/10/14......Ρέα

Ανθουσα Γιωτα......13/10/14

andria_80............15/10/14

pharmacy............17/10/14

vkk284............... 18/10/14

ellen 2010........... 18/10/14

Νικολ1986........... 20/10/14.....Έλενα

efib.................... 22/10/14

edel84................ 26/10/14

evri.....................29/10/14.....Γενικό Νοσοκομείο Ιωαννίνων

ria........................2/11/14.....Μητέρα

angel1990..............


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γειά σας κ από μένα! Ήρθα με μικρή καθυστέρηση στην παρέα σας! Κατ'αρχάς με το καλό όλα τα μωράκια! Δεν πρόλαβα να σας διαβάσω όλες! Είμαι έγκυος στην 9η εβδομάδα με πητ 29/10 κ θα γεννήσω στο γενικό νοσοκομείο Ιωαννίνων!οποία μπορεί ας με βαλει στο πινακακι σας γιατί δεν ξέρω πως!

Είμαι μαμά ενός αγοριού 20 μηνών!

Φιλιά σε όλες

Εβρι Καλως ορισες στο παρεακι!!! ΜΕ το καλο το μπεμπακι σου και να χαιρεσαι το μεγαλο σου ζουζουνι!!!!!:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εβρι Καλως ορισες στο παρεακι!!! ΜΕ το καλο το μπεμπακι σου και να χαιρεσαι το μεγαλο σου ζουζουνι!!!!!:D

Charma σε ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση!με το καλό κ το δικό σου;έκανες αυχενική;ξέρεις τι περιμένεις;


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμενα τελικα δε θα ειναι ο τυχερος μου μηνας ο Οκτωβρης. Η αυχενικη βγηκε χαλια, εκανα ληψη τροφοβλαστη και το μωρο μου πασχει απο τρισωμια18. Αυριο θα ξεκινησει η διαδικασια αποβολης η οποια δεν εχω ιδεα πως γινεται αλλα δυστυχως θα μαθω.

Αντωνια σε εμενα η εφαρμογη επεσε εξω ειναι κοριτσι.

Καλη συνεχεια κοριτσαρες, με γερα μωρα.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμενα τελικα δε θα ειναι ο τυχερος μου μηνας ο Οκτωβρης. Η αυχενικη βγηκε χαλια, εκανα ληψη τροφοβλαστη και το μωρο μου πασχει απο τρισωμια18. Αυριο θα ξεκινησει η διαδικασια αποβολης η οποια δεν εχω ιδεα πως γινεται αλλα δυστυχως θα μαθω.

Αντωνια σε εμενα η εφαρμογη επεσε εξω ειναι κοριτσι.

Καλη συνεχεια κοριτσαρες, με γερα μωρα.

Κοριτσάκι τι να σου πω?? Λυπάμαι πάρα πολύ. . Ας έπεφτε εξω η εφαρμογή αρκεί να ηταν υγιές το μωράκι σου..


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμενα τελικα δε θα ειναι ο τυχερος μου μηνας ο Οκτωβρης. Η αυχενικη βγηκε χαλια, εκανα ληψη τροφοβλαστη και το μωρο μου πασχει απο τρισωμια18. Αυριο θα ξεκινησει η διαδικασια αποβολης η οποια δεν εχω ιδεα πως γινεται αλλα δυστυχως θα μαθω.

Αντωνια σε εμενα η εφαρμογη επεσε εξω ειναι κοριτσι.

Καλη συνεχεια κοριτσαρες, με γερα μωρα.

Λυπάμαι πραγματικά .... Σου στέλνω θετική ενέργεια .... Και εύχομαι σύντομα να αντικρισεις ενα θετικό τεστ εγκυμοσυνης

Link to comment
Share on other sites

Εμενα τελικα δε θα ειναι ο τυχερος μου μηνας ο Οκτωβρης. Η αυχενικη βγηκε χαλια, εκανα ληψη τροφοβλαστη και το μωρο μου πασχει απο τρισωμια18. Αυριο θα ξεκινησει η διαδικασια αποβολης η οποια δεν εχω ιδεα πως γινεται αλλα δυστυχως θα μαθω.

Αντωνια σε εμενα η εφαρμογη επεσε εξω ειναι κοριτσι.

Καλη συνεχεια κοριτσαρες, με γερα μωρα.

Dim λυπάμαι ειλικρινά. Είναι κρίμα να συμβαίνουν τέτοια πράγματα. Μέσα από τη καρδιά μου σου στέλνω πολλά φιλιά και αγκαλιές. Υπομονή και είμαι σίγουρη ότι γρήγορα θα έχεις θετικό τεστ. Θα μαθαίνω νέα και από την αδερφή μου. Φιλιά πολλά.


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμενα τελικα δε θα ειναι ο τυχερος μου μηνας ο Οκτωβρης. Η αυχενικη βγηκε χαλια, εκανα ληψη τροφοβλαστη και το μωρο μου πασχει απο τρισωμια18. Αυριο θα ξεκινησει η διαδικασια αποβολης η οποια δεν εχω ιδεα πως γινεται αλλα δυστυχως θα μαθω.

Αντωνια σε εμενα η εφαρμογη επεσε εξω ειναι κοριτσι.

Καλη συνεχεια κοριτσαρες, με γερα μωρα.

Ντιμ μου στεναχωρεθηκα παρα πολυ!! Λυπαμαι κοριτσακι μου.. μια μεγαλη αγκαλια απο μενα και ολα θα πανε καλα και θα ερθει το αδερφακι.. σε φιλω


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Dim λυπαμαι παρα πολυ. Να κανεις υπομονη και θα δεις παλι ενα θετικο τεστ. Μην ξεχνας πως ειναι πολυ σημαντικο τα μωρακια μας να ειναι γερα. Κουραγιο κοριτσι μου


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites

Εμενα τελικα δε θα ειναι ο τυχερος μου μηνας ο Οκτωβρης. Η αυχενικη βγηκε χαλια, εκανα ληψη τροφοβλαστη και το μωρο μου πασχει απο τρισωμια18. Αυριο θα ξεκινησει η διαδικασια αποβολης η οποια δεν εχω ιδεα πως γινεται αλλα δυστυχως θα μαθω.

Αντωνια σε εμενα η εφαρμογη επεσε εξω ειναι κοριτσι.

Καλη συνεχεια κοριτσαρες, με γερα μωρα.

Λυπάμαι πολύ ειλικρινά.Από τα πρώτα νέα που διαβάζω εδώ δυσαρεστα! Να χαίρεσαι το άλλο σου παιδάκι και εύχομαι σύντομα ένα νέο θετικό τεστ!!


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σημερα πήγα και εγω για την αυχαινικη 12w 1d ..... Αλλα μου ειπε οτι ειναι μικρουλικο και να παω σε μια βδομάδα απο τωρα ..... Εύχομαι να ειναι ολα καλα ..... Ααααα επίσης μου έδωσε αλλα δυο κουτιά φυλλικό οξύ (αναρωτιέμαι γιατί ;;; Της αδερφής μου της ειχε δώσει μόνο ενα) ΕΣΑΣ;;;; ...... Επίσης με ζύγισε και ειμαι ακριβώς στα ίδια κιλά 66 ....

Link to comment
Share on other sites

Σημερα πήγα και εγω για την αυχαινικη 12w 1d ..... Αλλα μου ειπε οτι ειναι μικρουλικο και να παω σε μια βδομάδα απο τωρα ..... Εύχομαι να ειναι ολα καλα ..... Ααααα επίσης μου έδωσε αλλα δυο κουτιά φυλλικό οξύ (αναρωτιέμαι γιατί ;;; Της αδερφής μου της ειχε δώσει μόνο ενα) ΕΣΑΣ;;;; ...... Επίσης με ζύγισε και ειμαι ακριβώς στα ίδια κιλά 66 ....

Φιλένια μου ποτε είχες τελευταία περίοδο.. Και εγώ αύριο έχω κλείσει αυχενική και είμαι 12 εβδομάδων ακριβώς αύριο..Λες να πάω άδικα και εγώ;:?


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

dim μου δεν εχω λογια πραγματικα.ευχομαι ολοψυχα ν ξανακρατησεις το συντομοτερο ενα θετικο τεστακι μ ενα υγειες μπεμπακι μεσα..παρε μια αγκλαι τηνκορουλα σου κι κοιτα μπροστα.ευτυχως η ιατρικη προχωρησε κ μας δινει την δυνατοτηταν φερνουμε υγειη παιδια στον κοσμο!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα τελικα δε θα ειναι ο τυχερος μου μηνας ο Οκτωβρης. Η αυχενικη βγηκε χαλια, εκανα ληψη τροφοβλαστη και το μωρο μου πασχει απο τρισωμια18. Αυριο θα ξεκινησει η διαδικασια αποβολης η οποια δεν εχω ιδεα πως γινεται αλλα δυστυχως θα μαθω.

Αντωνια σε εμενα η εφαρμογη επεσε εξω ειναι κοριτσι.

Καλη συνεχεια κοριτσαρες, με γερα μωρα.

Εύχομαι σύντομα η δύναμη σου και η αγάπη προς και από την οικογένεια σου να νικήσει την θλίψη σου.

Να περάσεις ένα όμορφο πάσχα με την οικογένεια σου. Από ότι έχω καταλάβει σου αρέσει η κουζίνα. Να φτιάξεις τσουρεκάκια, κουλουράκια, όμορφες λουκουλιες γεύσεις και να έχεις ένα πανέμορφο τραπέζι.

Καλή ανάρρωση κορίτσι.


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...