Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ!Ειμαι οντως η πρωτη που εκανε αυχενικη!Ευχομαι σε ολες σας καλα αποτελεσματα!Να εχουμε υγιεστατα μωρακια....Αχ εχω αρχισει να ανυπομονω!!!!:)


Αλκηστουλα 265Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κοριτσια! Σε μια εβδομάδα παω για αυχενική και εχω αγχοθει λιγο! Ο γιατρος μου μου ζητησε να κανω καλιεργια ουρων γιατι βρηκε καπιο μικροβιο στις προιγουμενες εξετασεις.. μακάρι να μην παει τπτ στραβά...


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑλημερα Μανουλες Οκτωβριανες!!!! Τι μου κανετε κοριτσακια μου;;

Να εχουμε ολες μια υπεροχη εβδομαδα και σουπερ - τελειες αυχενικες!!!

Φιλενια μου πηγαμε και εμεις παραλια το Σαββατο αλλα φοβηθηκα να μπω να σου πω την αληθεια!! Λεω να μπει ο Απριλης και σιγα σιγα να ξεκινησω τις βουτιες!!! :)


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

....Ερχόμαστε τον Οκτώβριο.....

DimRous...............2/10/14......Γαία

elenaki18..............2/10/14

charma................6/10/14......Μητέρα Κρήτης

Stavroula28......... 6/10/14......Ιασώ Λάρισας

Κασσιόπη............. 6/10/14

Φιλένια............... 8/10/14.......Γενικό νοσοκομείο Χανίων

antoniatr............ 10/10/14......Ρέα

Ανθουσα Γιωτα......13/10/14

andria_80............15/10/14

pharmacy............17/10/14

vkk284............... 18/10/14

ellen 2010........... 18/10/14

Νικολ1986........... 20/10/14.....Έλενα

efib.................... 22/10/14

edel84................ 26/10/14

ria........................2/11/14.....Μητέρα

angel1990


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσιααααααα καλημερααααα ....... Τι κάνουν οι κοιλίτσες ;;; Μεγαλώνουν ;;;; Η δικιά μου εχει αρχίσει κ φαίνεται και ειμαι πολυυυυυυ ενθουσιασμενη ....... Νομίζω οτι ήρθε η ωρα να το ανακοινώσω σιγα σιγα στ οικογενειακό περιβάλλον ....... Μετα την προηγούμενη ατυχία μου αποφασίσαμε με τον αντρουλη μου αυτήν την εγκυμοσύνη να την κρατήσουμε μυστική οσο ποιο πολυ μπορούμε ......

Link to comment
Share on other sites

Επίσης ηθελα να σας ρωτήσω εσείς τι ανεπιθύμητα συμπτώματα έχετε αντιμετωπίσει ;;;;;; Εγω για παράδειγμα απο τις πρώτες κι ολας βδομάδες της εγκυμοσύνης μου έβγαλα σπυρια σε ολο το σώμα και έχουν πολυ φαγούρα ....... Ειναι σιγουρα ορμονικο ολο αυτό ..... Γιατί θυμάμαι οτι και στην προηγούμενη ειχα βγάλει και μια βδομάδα μετα που απέβαλα εξαφανίστηκαν ............. Τωρα εχω την απορία αυτα τα σπυράκια θα φύγουν οσο προχωράει η κύηση ή μετα την γέννα ;;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Εγω εχω παρα πολυ δουλεια μεχρι και το πασχα γι'αυτο και χαθηκα. Ευχομαι ολεςνα σχουμε καλα αποτελεσματα στην αυχενικη


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites

Kορίτσια τι κάνετε;

Να σας ρωτήσω όσες κάνατε αυχενική, γίνεται κολπικά ή από πάνω από τη κοιλιά; Εχω κλείσει την Παρασκευή αλλά δεν ξέρω πως γίνεται για να προετοιμαστώ κατάλληλα:P


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Οκτωβριανες Μανουλες τι μου κανετε?? Οι κοιλιτσες μας φουσκωνουν??

Εμεις καναμε σημερα την αυχενικη!!! Ολα πηγαν τελεια και μαλλον εχουμε κοριτσακι!!!! Το ενστικτο της μαμα λοιπον επιβεβαιωνεται!!!!

Αντωνια μου κοιλιακος ειναι ο υπερηχος.. στον τελος το ειδαμε και απο κολπικο μια στιγμουλα και μετα παλι κοιλιακο!!!! Μας εβαλε 3ντι φωτογραφια μας εδωσε και 15 απλες φωτος και ντιβιντι!!!

Ειμαι πολυ πολυ ερωτευμενη!!!!!

Με το καλο ολες οι αυχενικες!!!! Περιμενω νεακια απο τις αυχενικες της εβδομαδας!!!

Σας φιλω!!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Mπράβο κοριτσάκι!!! Ολα καλά να πάνε σε όλες μας!!

Και εγώ ανυπομονώ για την Παρασκευή αφού λέω το dvd θα το περάσω στο κινητό να το βλέπω όλη μέρα :P Ναι είμαι χαζομαμά το παραδέχομαι!!


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Mπράβο κοριτσάκι!!! Ολα καλά να πάνε σε όλες μας!!

Και εγώ ανυπομονώ για την Παρασκευή αφού λέω το dvd θα το περάσω στο κινητό να το βλέπω όλη μέρα :P Ναι είμαι χαζομαμά το παραδέχομαι!!

Charma έπεσε μέσα και η εφαρμογή :P

και εγω ολη μερα το βλεπω!!! Ειμαστε χαζομαμαδες ερωτευμενες τρελααα!!!!:D:D:D:D:D:D:D

Και η εφαρμογη και το ενστικτο!!! Στο επομενο ραντεβου θα μου το επιβεβαιωσει!!!!! :D:D:D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...