Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Καλημερα μανουλες!!

Ντιμ εισαι αστεριι!!!

Ελλεν δεν ξερω αν επιτρεπεται να σου μειωσει τις ωρες.. Ψαξε το πολυ καλα!!

Οι αναρρωτικες ειναι μια πολυ καλη ιδεα!! Συζητησε το με τον ντοκ σου!! Εχει τα 120

Ενσημα για να πληρωνεσαι απο το ικα;

Ναι charma μου, δουλεύω 8 χρόνια στην εταιρεία. Μπορεί μονομερώς να επιβάλει το μειωμένο ωράριο δεν μας προστατεύει ο νόμος ούτε μετά τον τοκετο! Το μόνο που δεν μπορεί να κάνει είναι να μειώσει αποδοχές μόνο χωρίς να συναινέσουμε και εμείς! Δινουν οι γυναικολόγοι αναρωτικές αν είσαι καλά?:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ναι charma μου, δουλεύω 8 χρόνια στην εταιρεία. Μπορεί μονομερώς να επιβάλει το μειωμένο ωράριο δεν μας προστατεύει ο νόμος ούτε μετά τον τοκετο! Το μόνο που δεν μπορεί να κάνει είναι να μειώσει αποδοχές μόνο χωρίς να συναινέσουμε και εμείς! Δινουν οι γυναικολόγοι αναρωτικές αν είσαι καλά?:confused:

Μονο αν ερθεις σε συννενοηση μαζι με τον ντοκ σου! Αν

Εχεις το θαρρος πες του το!!! Πιστευω οτι θα βρειτε λυση!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια, να σας ρωτήσω αν γνωρίζετε από εργασιακά..

Εγώ τώρα δουλεύω με 5μηνο, το οποίο τελειώνει τέλος Μαΐου ξέρετε αν θα δικαιούμαι τίποτα από το ΙΚΑ; Ένσημα θα έχω 125 μετά το τέλος του.

Όσο και να το έχω ψάξει δεν έχω βρει κάτι..


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!Χθες εκανα την αυχενικη διαφανεια!!!!Δοξα τω θεω ολα πηγαν τελεια!!!Ολες οι μετρησεις καταπληκτικες!Το φυλο δεν το μαθαμε στην αρχη μας ειπε κοριτσακι μετα αγορακι!Μειναμε με την περιεργεια αλλα το σημαντικοτερο ειναι πως ειναι υγιεστατο!!!Εσεις ολα καλα?:):P


Αλκηστουλα 265Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσακια!!!Χθες εκανα την αυχενικη διαφανεια!!!!Δοξα τω θεω ολα πηγαν τελεια!!!Ολες οι μετρησεις καταπληκτικες!Το φυλο δεν το μαθαμε στην αρχη μας ειπε κοριτσακι μετα αγορακι!Μειναμε με την περιεργεια αλλα το σημαντικοτερο ειναι πως ειναι υγιεστατο!!!Εσεις ολα καλα?:):P

Μπραβο!!!!!!!! Τέλεια ελενακι!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

:D:D:D:D:D:D:D


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites

charma τα νανουρίσματα δεν τα άκουσα αλλά τα έχω αποθηκεύσει να τα ακούσω κάποια στιγμή, δεν ξέρω ούτε ένα...

DimRous γιατί έχεις διαβήτη κυησης πάλι? Από που προκύπτει αυτό?


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα κοριτσακια μου!! Τι μου κανετε Οκτωβριανες Μανουλες!! Οι κοιλιτσες??

Εμεις ειμαστε μια χαρουλα!! Πηγαμε σημερα στον ντοκ γιατι ειχα πονο χαμηλα στην μεση(πολυ χαμηλα) στο κοκκυγα!! Δεν μπορουσα να κατσω εχθες!!! Ο πονος ειναι μαλλον απο την λεκανη ή αν πιαστηκε κανενα νευρο!! Οχι κατι το ανησυχητικο! Μιας και πηγαμε ειδαμε και το μπεμπακι μας!! Ολα μια χαρα.. ακομα δεν φαινεται κατι να "προεξεχει", αλλα δεν μου ειπε επισημα αν ειναι κοριτσι! Στις 26 στην αυχενικη θα εχουμε εικονα πιστευω!!

Εχω ερωτευτει σας το εχω πει εε??

Καλησπερα κοριτσακια!!!Χθες εκανα την αυχενικη διαφανεια!!!!Δοξα τω θεω ολα πηγαν τελεια!!!Ολες οι μετρησεις καταπληκτικες!Το φυλο δεν το μαθαμε στην αρχη μας ειπε κοριτσακι μετα αγορακι!Μειναμε με την περιεργεια αλλα το σημαντικοτερο ειναι πως ειναι υγιεστατο!!!Εσεις ολα καλα?:):P

Ελενακι μου Μπραβοοο!! Τελεια κοριτσακι μου!!! Σουπερρ!!!

Γεια σας κορίτσια, να σας ρωτήσω αν γνωρίζετε από εργασιακά..

Εγώ τώρα δουλεύω με 5μηνο, το οποίο τελειώνει τέλος Μαΐου ξέρετε αν θα δικαιούμαι τίποτα από το ΙΚΑ; Ένσημα θα έχω 125 μετά το τέλος του.

Όσο και να το έχω ψάξει δεν έχω βρει κάτι..

Αντωνια μου για το επιδομα του Ικα πρεπει να εχουμε 200 ενσημα 56 μερες πριν τον τοκετο!! Πηγαινε στο Ικα να ρωτησεις!!! Μακαρι να τα δικαιουσε κοριτσακι!!

charma τα νανουρίσματα δεν τα άκουσα αλλά τα έχω αποθηκεύσει να τα ακούσω κάποια στιγμή, δεν ξέρω ούτε ένα...

DimRous γιατί έχεις διαβήτη κυησης πάλι? Από που προκύπτει αυτό?

Κασσιοπη μου πρεπει να αρχισει η εκμαθηση των νανουρισματων!! Ουτε εγω ξερω!!! Θα μαθουμεεε ομωςςς!!!!:D:D:D:D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσακια!!!Χθες εκανα την αυχενικη διαφανεια!!!!Δοξα τω θεω ολα πηγαν τελεια!!!Ολες οι μετρησεις καταπληκτικες!Το φυλο δεν το μαθαμε στην αρχη μας ειπε κοριτσακι μετα αγορακι!Μειναμε με την περιεργεια αλλα το σημαντικοτερο ειναι πως ειναι υγιεστατο!!!Εσεις ολα καλα?:):P

Αλκηστούλα μπράβο κορίτσι μου αυτά είναι πολύ όμορφα νέα!! Μου φαίνεται είσαι η πρώτη της παρέας που έκανε αυχενική?


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Πως είστε;;

Εμείς λίγο χαμένοι, αλλά προσπαθούμε να ανέβουμε ψυχολογικά, νομίζω το καταφέρνουμε όμως. Από συμπτώματα, που διάβασα πως έχετε μπόλικα, κάτι έχουμε κι εμείς. Ευτυχώς λίγα και εύχομαι να παραμείνουν έτσι.

Συγχαρητήρια στο Ελενάκι για την αυχενική! Εύχομαι να είναι όλες οι εξετάσεις τέλειες σε όλα τα κοριτσάκια.

Εμείς θα την κλεισουμε σε 10 μέρες, στο επόμενο ραντεβού μας. Εύχομαι εφεξής να γίνεται κοιλιακά και ο υπέρηχος, θα δείξει όμως.

Αλήθεια φουσκώσατε καθόλου;;; Εγώ, η προ-τελευταία στη λιστούλα από ότι βλέπω, τίποτα. Καμιά φορά ξεχνιέμαι κιόλας κι είμαι έτοιμη να αρχίσω το τρέξιμο...

Την καλημέρα μου σε όλες, να περνάτε όμορφα.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Πως είστε;;

Εμείς λίγο χαμένοι, αλλά προσπαθούμε να ανέβουμε ψυχολογικά, νομίζω το καταφέρνουμε όμως. Από συμπτώματα, που διάβασα πως έχετε μπόλικα, κάτι έχουμε κι εμείς. Ευτυχώς λίγα και εύχομαι να παραμείνουν έτσι.

Συγχαρητήρια στο Ελενάκι για την αυχενική! Εύχομαι να είναι όλες οι εξετάσεις τέλειες σε όλα τα κοριτσάκια.

Εμείς θα την κλεισουμε σε 10 μέρες, στο επόμενο ραντεβού μας. Εύχομαι εφεξής να γίνεται κοιλιακά και ο υπέρηχος, θα δείξει όμως.

Αλήθεια φουσκώσατε καθόλου;;; Εγώ, η προ-τελευταία στη λιστούλα από ότι βλέπω, τίποτα. Καμιά φορά ξεχνιέμαι κιόλας κι είμαι έτοιμη να αρχίσω το τρέξιμο...

Την καλημέρα μου σε όλες, να περνάτε όμορφα.

Edel καλημέρα!!!! Εγω πάντως έχω φουσκώσει τρώω βέβαια και σα το βόδι (έχω κόψει το τσιγάρο από το 1ο θετικό τεστ). Καλά μη νομίζεις ότι έχω πετάξει καμια κοιλούμπα αλλά φαίνεται κάτι....


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Edel καλημέρα!!!! Εγω πάντως έχω φουσκώσει τρώω βέβαια και σα το βόδι (έχω κόψει το τσιγάρο από το 1ο θετικό τεστ). Καλά μη νομίζεις ότι έχω πετάξει καμια κοιλούμπα αλλά φαίνεται κάτι....

Γεια σου Νικόλ.

Καλά κι εγώ όλο να τρώω θέλω, είναι γεγονός, απλά αν φάω πολύ μετά την πάτησα, δε γίνεται να χωνέψω με τίποτα. Πρώτη φορά νιώθω γεμάτο στομάχι και ταυτόχρονα να πεινάω.

Από συμπτώματα πως τα πας;;; Εγώ προχθές βράδυ είχα πρώτη φορά εξαγωγή και έπαθα σοκ.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Νικόλ.

Καλά κι εγώ όλο να τρώω θέλω, είναι γεγονός, απλά αν φάω πολύ μετά την πάτησα, δε γίνεται να χωνέψω με τίποτα. Πρώτη φορά νιώθω γεμάτο στομάχι και ταυτόχρονα να πεινάω.

Από συμπτώματα πως τα πας;;; Εγώ προχθές βράδυ είχα πρώτη φορά εξαγωγή και έπαθα σοκ.

Κάτι ελαφριές ζαλάδες μεχρι και τη προηγούμενη εβδομάδα είχα!!! Αλλά από συμπτώματα ένα και μόνο ένα ύπνος και πάλι ύπνος!!! Μιλάμε για τρομερή υπνηλία..!!!


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...