Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια!!!

antoniatr το έχω και εγώ αυτό! Όχι όμως μόνο όταν κάθομαι και ξαπλωμένη και όρθια, με ναυτία και άνευ, κάποιες φορές νιώθω σαν να κατάπια πέτρες.

Φιλενια έχω νιώσει και εγώ κάτι αντίστοιχο στο περπάτημα, μην αγχώνεσαι, όμως πρόσεχε με τις δουλίτσες, φόρτωσε και τίποτα στον άντρα σου ή στον κόκορα :lol:.

ΣΤΕΓΙΑ από αυτά που διαβάζω στην υπογραφή σου έχεις πολύ ωραία φιλοσοφική σκέψη και άλλο respect!

φιλάκια σε όλα τα κοριτσάκια!!! Άντε να περνάνε οι εβδομάδες να χαλαρώνουμε λίγο σιγα σιγα ...

Κασσιόπη αν έχεις τη δυνατότητα εκεί που μένεις ξεκίνα να παρακολουθείς τις συναντήσεις της LLL, από ότι καταλαβαίνω θα σου αρέσει πάρα πολύ. σου βάζω το link http://www.lllgreece.org/


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα κοριτσακια.Πως ειστε;Εγω 2 μερες τωρα ξυπναω με πονοκεφαλο:( ...Προσπαθω να μην με παιρνει απο κατω.Την Τεταρτη εχω ραντεβου για αυχενικη διαφανεια!!!! Εχω λιγο αγχος αλλα περιμενω πως και πως να δω το μωρακι μου εχω να το δω μερες.....:(:)Εσεις ποτε θα κανετε την εξεταση;


Αλκηστουλα 265Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια.Πως ειστε;Εγω 2 μερες τωρα ξυπναω με πονοκεφαλο:( ...Προσπαθω να μην με παιρνει απο κατω.Την Τεταρτη εχω ραντεβου για αυχενικη διαφανεια!!!! Εχω λιγο αγχος αλλα περιμενω πως και πως να δω το μωρακι μου εχω να το δω μερες.....:(:)Εσεις ποτε θα κανετε την εξεταση;

εγώ έχω την Παρασκευή ραντεβού. Υπομονή με τους πονοκέφαλους, μήπως έχει αρχίσει να μη σε βολεύει το μαξιλάρι;;

Μπορώ να πω ότι έχω αρχίσει να έχω τύψεις ούτε ανυπομονώ να το δω, ούτε συγκινούμε όταν ακούω τους παλμούς, τι στο καλό τόσο γαϊδούρα μάνα είμαι :? ή είναι το δεύτερο και τα έχω ξεπεράσει όλα αυτά;; Περισσότερο άγχος έχω κατά τη διάρκεια της εξέτασης να είναι όλα καλά.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κι απο εμας...φουσκωνετα φουσκωνεται?????????εγω ειμαι μαλλον τρελη..εχω αναγουλες γρινιαζω ..δεν εχω γκρινια μηπως δεν παει κατι καλα...αχ δεν ξερω ολα μου φταινε....

εμεις αυχενικη καλως εχοντων 8 του απριλη...α επισης εω συνεχεια καφε..τηλ σε ντοκ κ ειπε πως ειναι απο το αιματωμα που φευγουν..το καλο που του θελω..δεν εντεχω αλλα..εχω κ τον παναγιωτακο μου που τον εχω παραμελησει..ουτε αγκλια ουτε παιχνιδια ουτε τπτ..εχει γινει αυτοκολλητος μ τον μπαμπα του κ εμενα ζαρτ......ας πανε ολα καλα κ θα τον ξεζουμισω μετα τον οκτωβρη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pharmacy και εγώ έχω κάτι λίγα μπεζ αλλά δεν ανησυχώ. Εμείς αυχενική την άλλη Παρασκευή.. Αργούμε ακόμα, έχω να το δω καιρό το μικρό μου και τώρα θα είναι ολόκληρο ανθρωπάκι.. Μόνο εγώ έκανα 2 υπέρηχους πριν την αυχενική; Με όσες κοπέλες μίλησα μου είπαν και εκείνες για 2 πριν την αυχενική.. Εδώ σας βλέπω ότι πάτε πιο συχνά γιατί;


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια. Καλώς σας βρήκα! Και εγώ στο πρώτο είμαι. Με έχουν για 13 Οκτ., με το καλό! Έχω την πρώτη μεγάλη εξέταση στις 03/04 και πιστεύω πως όλα θα παν καλά! Βλέπω συνέχεια όνειρα με βρέφη. Χθές είδα όνειρο πως γέννησα και πως μου φέραν ένα αγοράκι. Μετά μου φέραν και ένα κοριτσάκι χαχα Ένα θα σας πώ. Αν και μέσα απ΄το όνειρο, η αίσθηση πως κρατούσα στα χέρια μου τα δικά μου μωρά, ήταν απίστευτη, μαγική! ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΩΡΑ!!!!


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κι απο εμας...φουσκωνετα φουσκωνεται?????????εγω ειμαι μαλλον τρελη..εχω αναγουλες γρινιαζω ..δεν εχω γκρινια μηπως δεν παει κατι καλα...αχ δεν ξερω ολα μου φταινε....

εμεις αυχενικη καλως εχοντων 8 του απριλη...α επισης εω συνεχεια καφε..τηλ σε ντοκ κ ειπε πως ειναι απο το αιματωμα που φευγουν..το καλο που του θελω..δεν εντεχω αλλα..εχω κ τον παναγιωτακο μου που τον εχω παραμελησει..ουτε αγκλια ουτε παιχνιδια ουτε τπτ..εχει γινει αυτοκολλητος μ τον μπαμπα του κ εμενα ζαρτ......ας πανε ολα καλα κ θα τον ξεζουμισω μετα τον οκτωβρη!!!!

Φαρμασηηη!!! Περιμενω νεακια σου να δω καθε μερα!!! Ολα καλα πανε!! Να ξεκουραζεσαι και να κανετε με τον μικρο σου πολλες πολλες αγκαλιτσες αλα ξαπλα!!! :)

:D:D:D Φιλακια πολλα!!

Pharmacy και εγώ έχω κάτι λίγα μπεζ αλλά δεν ανησυχώ. Εμείς αυχενική την άλλη Παρασκευή.. Αργούμε ακόμα, έχω να το δω καιρό το μικρό μου και τώρα θα είναι ολόκληρο ανθρωπάκι.. Μόνο εγώ έκανα 2 υπέρηχους πριν την αυχενική; Με όσες κοπέλες μίλησα μου είπαν και εκείνες για 2 πριν την αυχενική.. Εδώ σας βλέπω ότι πάτε πιο συχνά γιατί;

Αντωνια μου Γεια σου!! Μαλλον ειναι θεμα γιατρο τα ραντεβου!! Εγω πηγαινα καθε 2 εβδομαδες! Τωρα που μεσολαβει η αυχενικη θα παω στις 3!

Εχω αυχενικη εχω την αλλη Πεμπτη!!

Θα ξετρελαθεις με το μικρουλη σου!!! Ακριβως οπως το λες!! Ολοκληρο ανθρωπακι!!!

Εγω ερωτευτηκααααααααααααααα!!!:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου, εύχομαι να μου είστε όλες καλά! Καλώς ήρθες Ανθούσα Γιώτα!!

DimRous ευχαριστώ πολύ για το link, θα το τσεκάρω σίγουρα!

Σας παραθέτω το παρακάτω, αχ είναι τόσο συγκινητικό...

http://www.mama365.gr/12474/akoyse-th-mama-toy-na-tragoyda-kai-sygkinhthhke.html


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιααααα καλησπερααααα ..... Σημερα πήγαμε έκτακτος στο γιατρό γιατί ένιωθα κατι πονακια που τελικά ήταν απο την μήτρα που μεγαλώνει .... Μπήκαμε στον υπέριχο μαζι με τον αντρουλη μου .... Μου έκανε υπέριχο απο την κοιλιά .... Και το μωράκι έκανε ολο τούμπες χαχαχαχα τρελαθηκε ο χαζομπαμπας μας χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Κασσιοπη μου τι απιστευτα ματακια που εχει το μωρακι στο βιντεο... τοσο εκφραστικα!!!

Συγκινηθηκα!!!! Αχχ... Περναει ο καιρος και θα τραγουδαμε και εμεις στα μπεμπακια πας!!!

Στο ιδιο σαιτ βρηκα αυτο.. πρεπει να ξεκινησουμε πρακτις!!

http://www.mama365.gr/8686/magemena-nanoyrismata-gia-to-moro-sas.html


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα μανούλες!!!! Τι κάνετε? Εμείς δόξα το Θεό μια χαρά!!! Κλείσαμε για αυχενική και εμείς.. 09 Απριλίου...τότε θα ξαναδούμε το σποράκι μας πάλι!!! Η κοιλιά μου έχει φουσκώσει και διακρίνεται από τα ρούχα. Εσάς? Καλώς ήρθανε και οι καινούργιες μανούλες!!!! Με το καλό!!!!


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κούκλες!!!!!! Τι μου κάνετε;; Εγώ είμαι λίγο στα χάλια μου, έκανα δοκιμαστική μέτρηση μετά το φαγητό στο ζάχαρο και είναι εκτός ορίων, καλός ήρθες διαβήτη κύησης για εμένα. άντε πάλι διατροφή με το ρολόι και τρύπημα 4 φορές την ημέρα. Τα νεύρα μου μέσα.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σας παραθέτω το παρακάτω, αχ είναι τόσο συγκινητικό...

http://www.mama365.gr/12474/akoyse-th-mama-toy-na-tragoyda-kai-sygkinhthhke.html

θυμούνται πολλά από τη κοιλιά το πρώτο διάστημα, εγώ σε όλη την εγκυμοσύνη φόραγα αυτό http://www.mariaevita.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=30340 εκτός ότι είχε φανεί χρήσιμο στους υπέρηχους το κουδούνιζα και μετακινούνταν προς τον ήχο (έτσι καταφέραμε να κάνουμε β επιπέδου) αλλά δεν μπορείτε να φανταστείτε πως άλλαζε το πρόσωπό της όταν το άκουγε και μετά τη γέννα. το ίδιο συνέβαινε και με μια χαλαρωτική μουσική που άκουγα κάθε βράδυ. Αυτή τη φορά το βλέπω να βγαίνει και να τραγουδά με τόσο τραγούδι που ακούει όλη μέρα από τη μικρή τενόρισα.

charma για δώσε οδηγίες πως κάνουμε σε ένα ποστ αυτό με τις πολλές απαντήσεις;;


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Οκτωβρομανουλες του μπι!!!

Τι μου κανετε???

Ελενακι με το καλο η αυχενικη!!!!

Ντιμ η πολλαπλη απαντηση!! Λοιπον πατας τα εισαγωγικα που ειναι διπλα απο το quote και στο τελευταιο μυνημα που θες να απαντησεις εισαγωγικα+quote!! Ελπιζω να το εξηγησα καλα!!!!

Σας φιλω ολες!!!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...