Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Έφτασε η μέρα! Αύριο θα γίνει η εμβρυομεταφορα.. εντωμεταξύ μου είπαν ότι αξιολογουνται ξανά οι βλαστοκύστες, άσχετα αν την ημερα της κατάψυξης ήταν άριστες..  ορίστε τώρα έχω και κάτι ακόμα να με αγχώνει.. 😂😂. Επίσης η προγεστερονη μου σήμερα ήταν 24. Άρα 5 μέρες πριν πρέπει να είναι <1 και μετά ανεβαίνει έτσι κι αλλιώς και λόγω του utrogestan. Ε ρε τι μαθαίνει κανείς.. 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!!!

Αντρια και Βικτωρια να σας ζήσουν!!! Γερά και καλότυχα να είναι!!

Ρία να τα εκατοστήσεις!! Με το καλό να κρατήσεις το δεύτερο αντράκι σου!!!

Εντελάκι περιμένουμε νέα σας...

Έφη μοιάζουμε τόσο πολύ..και εμενα ο μπέμπης δεν το βλέπω πρόθυμο να βγαίνει...μπορέι να μπούμε και εμείς στην λίστα της Παρασκευής...

Φιλάκια σε όλες!!!


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

efib μου , τίποτα δε νιωθω... ουτε συσπασεις εχω , ουτε πονακια εχω ,ασε που συνηθησα τη κοιλουμπα και ωρες ωρες ξεχνω οτι εγκυμονω χαχαχαχ...

Σημερα να φανταστεις εκανα τραπεζι για τα γενεθλια μου και ...το κουραγιο μου δε το εχασα!!!!

Riaki μου να τα εκατοστησεις κ οτι επιθυμεις για σενα κ το ζουζουνακι σου που ερχεται σε λιγες μερες!!!Παντα ευτυχισμενη...το μωρακι σου θα ειναι το καλυτερο δωρο φετος!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!

Αντρια και Βικτωρια να σας ζήσουν!!! Γερά και καλότυχα να είναι!!

Ρία να τα εκατοστήσεις!! Με το καλό να κρατήσεις το δεύτερο αντράκι σου!!!

Εντελάκι περιμένουμε νέα σας...

Έφη μοιάζουμε τόσο πολύ..και εμενα ο μπέμπης δεν το βλέπω πρόθυμο να βγαίνει...μπορέι να μπούμε και εμείς στην λίστα της Παρασκευής...

Φιλάκια σε όλες!!!

Αντε Νικολ μου μαζι θα ειμαστε...βλεπω εχουμε μονο μια μερα διαφορα...τι ωραια την Παρασκευη θα παρουμε αγκαλιτσα τα μπουμπουκια μας...εστω τελευταιες κ καταιδρωμενες...χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Απ' οτι βλέπω μετα τη γεννα δεν υπάρχει χρόνος ουτε για αστείο!!!!! Ερημιά στο καφέ μας!!! 4 μέρες ακομη ηρεμιας και για εμας.... τελευταιες λεπτομεριες , ετοιμη βαλιτσα με ολα τα απαραιτητα.. πορτ μπεμπε σε ετοιμότητα και η μαμα με μεγάλη αγωνία. Φιλια σε ολες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας μανουλες κ μελλουσες μανουλες!!!Τι κανετε;;;;Εμεις πηγαμε στη γιατρο μας ολα καλα η μπουμπου αλλα δεν λεει να εμπεδωθει,ετσι κ η γιατρος μου ειπε αν θελουμε να μπουμε Τριτη 11 το βραδυ για προκληση...με επιασε απροετοιμαστη ψυχολογικα (χαχαχα)!!!Ετσι σκεφτηκαμε να δωσουμε λιγη παραταση στην μπουμπου μηπως κ σπασει τα νερακια!!!Την Παρασκευη κ ωρα 11 το βραδυ λοιπον μπαινουμε κλινικη να τακτοποιηθουμε κ 5 η ωρα τα ξημερωματα θα μου βαλει το κολπικο υποθετο...οποτε θα γεννησω Σαββατο...τωρα μεσημερι θα ειναι,απογευμα θα ειναι...αγνωστο!!!Στο μονο που προβληματιστηκα ειναι οτι μου ειπε πως η μικρη εχει τον ομφαλιο λωρο στον ωμο σαν λουρι απο τσαντα κ ισως αυτο την δυσκολευει για να κατεβει.....κ εμενα ο φοβος μου ειναι να μη μου κανει καισαρικη χωρις λογο...εδω αλλα μωρακια ειναι τυλιγμενα στο λαιμο κ βγαινουν φυσιολογικα μια χαρα!!!Πειτε μου κ εσεις βρε κοριτσιααααα...SOS!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!!!

Και εγώ ησυχία ακόμη! 8 μέρες μέχρι την Πητ. Τελικά με βλέπω τελευταία πραγματικά!

Edel ελπίζω να είστε καλά!Περιμένουμε νέα σας!

Efib kai Ria με το καλό και εσείς να πάρετε τα μωράκια σας αγκαλιά!! ¨οντως ερήμωσε το καφέ!!!


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΜΩΡΑΚΙΑ.ΧΑΘΗΚΑ ΛΙΓΟ,ΛΟΓΩ ΜΙΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΣΟ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΗΣ ΛΟΧΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ.ΙΣΩΣ ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ...ΣΧΕΔΟΝ 18 ΩΡΕΣ ΤΟ 24ΩΡΟ....ΣΥΝ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΑ ΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ,ΘΕΛΕΙ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑ...ΣΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΚΚΡΕΜΟΤΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑΝ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΟΥ...ΣΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ....ΕΦΤΑΣΕ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ, Η ΠΙΕΣΗ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΟ 20...ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΕΚΑΝΑ ΠΑΛΙ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΜΕ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΕΚΛΑΜΨΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΛΟΧΕΙΑ.ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ 4 ΣΤΙΣ 20000 ΓΥΝΑΙΚΕΣ...ΠΟΛΥ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ,ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΝ ΕΙΧΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΣΑΓΩΓΗ, ΘΑ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ.ΤΥΧΕΡΗ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΜΟΥ.ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ??????ΕΛΑΧΙΣΤΑ, ΕΝΑΝ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΦΙΞΙΜΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.....(ΣΥΝ ΠΡΟΙΣΜΕΝΑ ΠΟΔΙΑ, ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ).ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΕΛΕΓΕ ΑΠΛΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΣΤΡΕΣΑΡΙΣΤΙΚΑ......ΕΜΕΙΝΑ 4 ΜΕΡΕΣ ΜΕΣΑ,ΜΕΙΝΑΜΕ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ, Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΒΑΡΟΣ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 15 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΣΤΗ ΜΙΚΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΣΧΕ ΚΑΘΕ ΓΕΥΜΑ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΗ ΜΕΙΝΕΙ ΠΙΣΩ ΣΕ ΑΝΑΠΤΥΞΗ Η ΜΠΕΜΠΑ.ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΕΙΔΑ ΤΗ ΖΩΗ ΜΕ ΑΛΛΟ ΜΑΤΙ,ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΝΑ ΞΕΠΕΡΝΑΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ....ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΔΕΥΤΕΡΟΜΑΝΟΥΛΕΣ, ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ, ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ,ΔΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ,ΕΙΤΕ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΗΜΕΡΩΝ ΕΙΤΕ ΧΡΟΝΩΝ........ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ.....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ομορφες μανουλες, κοιλιτσες και μπεμπακια! Εμεις γεννησαμε τελικά τα ξημερώματα στις 4.30 μια μικρούλα 3 κιλά με καισαρική τελικά λόγω κάποιας επιπλοκής...παρόλο που τα νεράκια μας έσπασαν χθες το απογευμα. Είμαστε καλά όμως και το παλεύουμε! Πολλά φιλιά σε όλες και με το καλό και στις υπόλοιπες! :)


vUqYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου όμορφα γεια σας. Δε σας διάβασα πολυ. Να μας ζήσουν τα νέα μωρακια, με το καλό στα υπόλοιπα. Κατερινα λυπάμαι πολυ για τη περιπέτεια σου. Σημασία έχει να είμαστε όλοι υγιείς στην οικογένεια. Περαστικά σας και σύντομα εύχομαι ολα να μοιάζουν με Μακρυνο κακό όνειρο.

Εμείς γεννηθήκαμε 3490, 55 εκ και κάθε μερα ομορφαινουμε. Ολα είναι τέλεια, όπως κι ο κολυμβητής μου. Μοιάζει 100% στο μπαμπά και έχουμε ξετρελαθει. Η καισαρικη ήταν οκ, θηλαςαμε την επόμενη ώρα. Θα επανέλθω με περισσότερες και ειδικότερες ευχές. Ολα να πάνε καλα για όλες μας από την καρδιά μου.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΜΩΡΑΚΙΑ.ΧΑΘΗΚΑ ΛΙΓΟ,ΛΟΓΩ ΜΙΑΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΣΟ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΗΣ ΛΟΧΕΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ.ΙΣΩΣ ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ...ΣΧΕΔΟΝ 18 ΩΡΕΣ ΤΟ 24ΩΡΟ....ΣΥΝ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΑ ΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ,ΘΕΛΕΙ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑ...ΣΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΚΚΡΕΜΟΤΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑΝ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΟΥ...ΣΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ....ΕΦΤΑΣΕ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ, Η ΠΙΕΣΗ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΟ 20...ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΕΚΑΝΑ ΠΑΛΙ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΜΕ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΕΚΛΑΜΨΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΛΟΧΕΙΑ.ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ 4 ΣΤΙΣ 20000 ΓΥΝΑΙΚΕΣ...ΠΟΛΥ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ,ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΝ ΕΙΧΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΣΑΓΩΓΗ, ΘΑ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ.ΤΥΧΕΡΗ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΜΟΥ.ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ??????ΕΛΑΧΙΣΤΑ, ΕΝΑΝ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΦΙΞΙΜΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.....(ΣΥΝ ΠΡΟΙΣΜΕΝΑ ΠΟΔΙΑ, ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ).ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΕΛΕΓΕ ΑΠΛΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΣΤΡΕΣΑΡΙΣΤΙΚΑ......ΕΜΕΙΝΑ 4 ΜΕΡΕΣ ΜΕΣΑ,ΜΕΙΝΑΜΕ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ, Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΒΑΡΟΣ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ 15 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΣΤΗ ΜΙΚΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΣΧΕ ΚΑΘΕ ΓΕΥΜΑ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΜΗ ΜΕΙΝΕΙ ΠΙΣΩ ΣΕ ΑΝΑΠΤΥΞΗ Η ΜΠΕΜΠΑ.ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΕΙΔΑ ΤΗ ΖΩΗ ΜΕ ΑΛΛΟ ΜΑΤΙ,ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΝΑ ΞΕΠΕΡΝΑΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ....ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΔΕΥΤΕΡΟΜΑΝΟΥΛΕΣ, ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ, ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ,ΔΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ,ΕΙΤΕ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΗΜΕΡΩΝ ΕΙΤΕ ΧΡΟΝΩΝ........ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ.....

Κοπέλα μου με συγκλονισες. Δεν έχει καμία σημασία ούτε ο θηλασμός ούτε τπτ αν η μαμά δεν είναι καλά... Κακά τα ψέματα. Εύχομαι όντως να είσαι πλέον γερή και δυνατή για σένα και τα παιδάκια σου. Ευχαριστούμε που μοιράστηκες την εμπειρία σου! Καλή δύναμη.


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια μου, εγω χαθηκα γιατί είχα αλλη μια σημαντική απώλεια, έχασα τη Κυριακή τη γιαγιά μου, τη μερα που ο μικρος σαραντίσε.. Είχαμε κανονίσει να παμε εκκλησία και μετα να της τον πάω να τον δει.. Δυστυχώς δεν πρόλαβα και αυτο με στεναχωρεί περισσότερο απο ολα..

Ο μικρος κατα τα αλλα ειναι καλα, τρωει μισά γεύματα απο το στήθος η αντλημένο και 2-3 νυχτερινά συνήθως σκόνη. Οι κολικοι αρχίζουν και φεύγουν αλλα αλλάξαμε το γαλα σε υπό αλλεργικό γιατί είδα βλέννα στα κακά του 2 μερες τώρα.

Πήγαμε σήμερα και στο γιατρο είμαστε 3800 και 55 πόντους και μας ειπε οτι φτάσαμε τα μωρα της ηλικίας του. Τρωει πολυ και αν δεν εχει το φαι του χαλάει τον κοσμο.

Επισης μας ειπε οτι τα μάτια του μπορεί να μείνουν γαλάζια, μακάρι να εχει τα μάτια της γιαγιάκας μου να μου τη θυμίζει καθε μερα..

Τα δικά σας νέα;

Να σας ζήσουν σε όσα κοριτσάκια γέννησαν και να έχουν υγεία..


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσιααα!!!Edelaki μου να σου ζησει το μωρακι σου...παντα γερο κ χαμογελαστο να ειναι στη ζωη του!!!Εμεις σημερα κλεινουμε 40 εβδομαδες αλλα τιποτα!!!Οποτε οπως ορισαμε...Παρασκευη 11 το βραδυ μπαινουμε κλινικη για να τακτοποιηθουμε...5 τα ξημερωματα θα μου βαλει κολπικο υποθετο κ μετα απλα αναμονη...το Σαββατο θα γεννηθει η ζουζουνα μου!!!Κοριτσια που γεννησατε κ το εχετε περασει λιγο τα φωτα σας παρακαλω...η προκληση ποση ωρα μπορει να κανει για να προκαλεσει τοκετο ή διαφερει απο γυναικα σε γυναικα!!!Αραγε θα θελω πολλεςςςςςς ωρες;;;

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου έφτασε και για εμένα η ώρα μου...από το πρωί αρχίσανε κάτι πονάκια και αύριο το πρωί πάω νοσοκομείο να με δει ο γιατρός..είχαμε πει για τεχνητούς αλλά εύχομαι να μην χρειαστούν..

Σας ευχαριστώ όλες κάθε μια ξεχωριστά για την παρέα όλο αυτό το διάστημα...

Σας φιλώ και θα επανέλθω ως μανούλα πλέον και εγώ...

Με το καλό σε Εφη και Ρία για την Παρασκευή..

Φιλιά και χαμόγελα πολλά σας στέλνω...καλό βράδυ!


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...