Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Λοιπόν .... Διαστολή καθόλου nst πολυ καλο ..... Γυρίσαμε παλι πισω στ σπιτι ..... Ραντεβου την πεμπτη παλι που θα εχω ξεπεράσει την ημερομινια μου ..... Μου ειπε οτι θα με αφήσει μεχρι και την αλλη Τετάρτη και μετα πρόκληση .... Εαν δεν εχει έρθει έως τοτε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα νεράιδα κ νεραιδομαμα :D

Χάρμα μου ποιο θηλαστρο χρησιμοποιείς; Σου ειπε τιποτα η σύμβουλος για μαγιά Μπύρας;

Επισης ποιο γαλα δίνετε; Εμείς μιλήσαμε με δυο παιδιάτρους για γαλα κατα των κολικών κ δεν μας το σύστησαν..

Ακόμα ταλαιπωρείται το παιδί μου..:cry:

Καλησπερα Αντωνακι μου!

Το σουιγκ εχω της μεντελα!

Η συμβουλος μου ειπε μονο για το πρωτοκολλο.. με αυτο ξεκινας.. δεν μου ειπε κατι για τα χαπια! Για αυτα μου μιλησε ο παιδιατρος!

Το φριζολακ της δινω. Τα κακακια μας ειναι καλα αν και μερικες φορες σχηματισμενα αλλα ακομα μαλακα! Θα τα παρακοιλουθω και αν αλλαξει κατι θα αλλαξουμε γαλα!

Χαμοληλακι δεν κανει να του δωσεις?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν .... Διαστολή καθόλου nst πολυ καλο ..... Γυρίσαμε παλι πισω στ σπιτι ..... Ραντεβου την πεμπτη παλι που θα εχω ξεπεράσει την ημερομινια μου ..... Μου ειπε οτι θα με αφήσει μεχρι και την αλλη Τετάρτη και μετα πρόκληση .... Εαν δεν εχει έρθει έως τοτε

Φιλενια μου μακαρι να ξεκινησει ο τοκετος πριν απο το ραντεβου σας!!!

Να μην αγχωνεσαι!! Ολα θα πανε τελεια!!!

Φιλια!!:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

KΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΟΣΟ Η ΜΙΚΡΗ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΤΛΩ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ.ΧΑΡΜΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΙΝΑΙ ΤΟ ΙΑΣΩ ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ. ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΕΓΩ ΝΟΙΚΙΑΣΑ ΤΟ ELITE THΣ AMEDA ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ.ΕΙΝΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΚΑΙ ΑΡΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΙΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΚΙΝΗΤΟ.ΕΜΕΙΣ ΠΑΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΕΙΣΜΑ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΟΜΩΣ.ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΣΤΗΘΟΣ ΕΞΩ 18 ΩΡΕΣ ΤΟ ς4ΩΡΟ.ΕΧΩ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΙΥΡΑΖΕΣΑΙ ΑΝΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙΣ Η ΝΑ ΑΝΤΛΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΔΡΕΩΘΕΙ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ.ΞΕΝΟ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΤΟ ΝΟΒΑΛΑΚ ΠΡΙΜΙΟΥΜ 1 ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΤΗΣ ΠΕΦΤΕΙ ΒΑΡΥ,ΒΓΑΖΕΙ ΚΙΤΡΙΝΕΣ ΠΙΚΤΕΣ ΓΟΥΛΙΕΣ.Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙ...ΘΑ ΔΟΥΜΕ...ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΣΑΝ ΛΥΣΗ ΑΝΑΓΚΗΣ.ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΙΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΣΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΕΔΙΝΑ ΕΝΑ ΜΙΓΜΑ ΒΟΤΑΝΩΝ ΤΗΣ ΚΙΝΤΕΡΤΕΚ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ.ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΟΛΥ.ΝΕΩΤΕΡΑ ΜΟΛΙΣ ΒΡΩ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΠΑΛΙ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΜΩΡΑΚΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

Απο τις 5 το πρωι εχω 10λεπτους πόνους ..... Εύχομαι να συνεχίσω ετσι και γρηγορα να έρθουν και οι πεντάλεπτοι ..... Εύχομαι να μην εξαφανιστούν οι πόνοι ξαφνικά .......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα μανούλες και μανούλες to be (SOOOOOOON)!

Πως είστε;;;

Φιλένια μου, σε μας έλεγες γλυκιά μου να μην αγχωθούμε, εσύ μας αγχώθηκες λιγάκι ή νομίζω;; Με το καλό να έρθει το μωράκι σου, εύχομαι να έχεις να μας πεις περισσότερα σε λίγο και να σου πάνε όλα όπως θες (και χωρίς επισκληρίδιο!). Το μικρό σου ξέρει πότε θα βγει, σου κάνει κολπάκια!

Μανουλίτσες μας γλυκές πως είστε;;

Χαρμάκι πολύ χάρηκα που είδα τη λιστούλα μας με το ονοματάκι σου καλή μου! Είχα σκεφτεί να την ξαναβἀλω χθες, γιατί αντιλαμβάνομαι πως η νεράιδα θελει τη μαμά της συνέχεια κι η μαμά της δεν έχει χρόνο, αλλά δεν το βρήκα σωστό και πάλι!

Το νεραιδάκι μας τι κάνει;;; Χαζογελάω, γιατί σκέφτομαι σε λίγες μέρες κι εγώ θα κάνω αναλύσεις κοπράνων, εμετών, κλάματος κλπ κλπ. Με τον ύπνο πως τα πάτε;

Ο κολυμβητής μας είναι τέλειος! 3,1 κιλάκια προχθές και όλο ανακατώνεται το μανάρι μου. Σε 9 μέρες θα τον έχω αγκαλίτσα.

Αντωνάκι φιλάκια στο μικράκι σου!

Κατερινάκι επίσης! (θηρίο 18 ώρες θηλασμός! Μπράβο! Το διάβασα στο βιβλίο και σκέφτομαι αν άραγε τις υπόλοιπες 6 καταφέρνει κανείς να κοιμάται;;;)

Όλες σας μια χαρα τα πάτε, μπράβο κοριτσάκια μου!!!!

Εμείς ζοριζόμαστε (μάλλον εγώ, ο κύριος όλο ανακατώνεται), μου σπρώχνει τα πλευρά και κάνουν και λίγο θόρυβο (σαν κρατς), συσπάσεις έχουμε κι εμείς εντελώς ακανόνιστες, αλλά παίρνω μαγνήσιο ακόμη. Γενικά ξάπλα και ξεκούραση - και πολύς ύπνος, σα να μου δίνει περίοδο χάριτος το μικρό μου.

Ανυμπομονούμε κι οι 2 μας να έρθει το δικό μας θαυματάκι!

Φιλάκια στις κοιλίτσες..

Και στα πατουσάκια!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Εντελακι μου Καλημερα!!

Λιγο εμεινε κοριτσακι μου!! 9 μερουλες και θα δεις τη χαμογελαστη του φατσουλα!!

Πιεζει ο κυριος εε? Να κανει υπομονη πες του!!

Εμεις ειμαστε μια χαρουλα!

Αναλυουμε την συσταση ολων αυτων που ειπες καθημερινα και γνωριζουμε η μια την αλλη ολοενα και περισσοτερο!!

Με τον υπνο τα παμε καλα! Με ξεκουραζει το μωρο μου δεν εχω παραπονο!!

Κατα αλλα κανουμε πολλες αγκαλιες και δινουμε πολλα φιλια!

Την λατρευω!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμάς!!!

Χαρμάκι τι όμορφα νέα!!! Φιλάκια και από εμάς!!!

Εντελάκι και εγώ περίοδο χάριτος διανύω..ύπνο και πάλι ύπνο...εσύ σε εννέα μερούλες θα τον έχεις αγκαλίτσα εεε?? Εγώ δεν ξέρω καθόλου μου φαίνεται πως θα τον πάουμε όλο τον μήνα..

Κατερινάκι πολλές ώρες υπομονή κορίτσι μου τα αγαθά κόποιος κτώνται..

Φιλενια μου με το καλό κορίτσι μου με ένα πόνο...(θα περιμένω με αγωνία την ιστορία τοκετού σου λόγω μη επισκληριδίου)


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια και από μας!

Να ζήσουν τα καινούργια αγγελούδια και με το καλό να έρθουν και τα υπόλοιπα!!! Για να δούμε, τι εκπλήξεις (ή μη!) θα έχουμε μέσα στη βδομάδα!

Κι εμείς εδώ βαραίνουμε χαρακτηριστικά και το περπάτημά μας όσο πάει και πιο αστείο γίνεται...Δεν ξέρω αν έχει ακόμα εμπεδωθεί, νιώθω ένα βάρος στην ηβική περιοχή, αλλά πιο πολύ σαν μυικό πόνο το αισθάνομαι παρά σαν κάτι άλλο...Την Παρασκευή έχουμε γιατρό, οπότε θα ξέρουμε! Δεν βοηθάει και αυτός ο παλιόκαιρος για περιπάτους κι έχουμε κλειστεί στο σπίτι!

Κουράγιο στις νέες μανούλες, φαντάζομαι σε λίγο καιρό θα είναι όλα πιο εύκολα. Άσε που θα απαντάτε και στις δικές μας απορίες και ανησυχίες!!!

Πολλά φιλιά σε όλες και ειδικά στα μικρά πατουσάκια...;)


vUqYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Νικολακι μου φιλακια πολλα πολλα και απο μας!!!

Με το καλο να ερθουν τα μπεμπακια μας και να γεμισουμε ομορφες φωνουλες τον καφενε μας!!!

Τριστεζα μου ξεκινησε το περπατημα αλα πιγκουινος?

Μακαρι να σας κανει καλο καιρο να κανετε βολτουλες!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τριστεζα μου ξεκινησε το περπατημα αλα πιγκουινος?

Μακαρι να σας κανει καλο καιρο να κανετε βολτουλες!!!

Πιγκουΐνος, παπί, χήνα...όλα αυτά τα χαριτωμένα 2ποδα! Βλέπω τη σκιά μου και γελάω μόνη μου χαχχαχα :tongue::tongue::tongue:


vUqYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια!τι κανετε;εμεις χθες ειχαμε γιατρο..η κυρια εκανε κατι ακροβατικα την Δευτερα και ενω ειχε την τελεια θεση γυρισε ανασκελα..δυσκολο να βγει με αυτην την θεση λεει ο γιατρος..το βραδυ θα μπω για προκληση και ελπιζω η μικρουλα να μας κανει τη χαρη να βγει φυσιολογικα..φιλια πολλα σε ολες!

Link to comment
Share on other sites

Πιγκουΐνος, παπί, χήνα...όλα αυτά τα χαριτωμένα 2ποδα! Βλέπω τη σκιά μου και γελάω μόνη μου χαχχαχα :tongue::tongue::tongue:

χαχαχαχ δικαιο εχεις!! Απολαυσε αυτες τις μερουλες και ξεκουρασου οσο μπορεις!!! :D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

MOM_TO_BE_09.jpg

antoniatr............ 11/09/14,στις 11:05, με κ.τ, 2600γρ......Ρέα

charma...............23/09/14, στις 17:40, με φ.τ, 3780γρ......Μητέρα Κρήτης

angel1990............23/09/14,στις 20:05, με φ.τ, 2400γρ........Μητέρα

katerinan..............25/09/14, με κ.τ, 3700γρ

Katerinal.............1/10/10, στις 12:40, με φ.τ 2900γρ.....Ιασώ

Ανθουσα Γιωτα......3/10/14, στις 12:25, με κ.τ, 3600γρ.....Μακάριο Νοσοκομείο

...Ερχόμαστε τον Οκτώβριο.....

elenaki18..............2/10/14.....Ρέα

victoria geo..........5/10/14......Βιοκλινική

Stavroula28......... 6/10/14......Ιασώ Λάρισας

Φιλένια............... 8/10/14.......Γενικό νοσοκομείο Χανίων

Sιrena.................8/10/14........Ιασώ Λάρισας

blondie-12..........10/10/14.......Ιασώ

andria_80............15/10/14

pharmacy............17/10/14

flowertouch.........17/10/14

vkk284............... 18/10/14

ellen 2010........... 18/10/14

.Trinity................18/10/14.....Ρέα

Νικολ1986........... 20/10/14.....Έλενα

efib.................... 22/10/14

ria.......................24/10/14.....Μητέρα

evri.....................24/10/14.....Γενικό Νοσοκομείο Ιωαννίνων

ΡΕΝΑΤΑ25.............25/10/14......Ρέα

edel84................ 26/10/14

Tristeza................26/10/14

Lialiaki..................29/10/14


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια!τι κανετε;εμεις χθες ειχαμε γιατρο..η κυρια εκανε κατι ακροβατικα την Δευτερα και ενω ειχε την τελεια θεση γυρισε ανασκελα..δυσκολο να βγει με αυτην την θεση λεει ο γιατρος..το βραδυ θα μπω για προκληση και ελπιζω η μικρουλα να μας κανει τη χαρη να βγει φυσιολογικα..φιλια πολλα σε ολες!

Σειρηνα μου ολα θα πανε καλα και θα κανει το σαλτο της η μικρη και θα γεννησετε φυσιολογικα!!!

Οταν εννοεις το βραδυ, λες για αποψε??

Με ενα πονο κοριτσακι μου!!! Περιμενουμε νεακιαα!!!:D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...