Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , a miracle please είπε:

      Καλησπέρα σας,

      ελπίζω να είστε όλες καλά! 

      Αχ πως αρχίζω το μήνυμά μου...σαν γράμμα. Αλλά ελπίζω πραγματικά να είστε καλά όλες σας.

      Ελπίζω να μπορέσετε να με βοηθήσετε, διότι σκέφτηκα αρκετά να κάνω λογαριασμό και να σας ρωτήσω εδώ στο θέμα για πληροφορίες...

      Το ιστορικό μου έχει ως εξής..

      Είμαι 43 (και μισό) και έχω αποβολές/παλίνδρομες τα τελευταία χρόνια. Έχω κάνει και εξωσωματική, αλλά...... οι γιατροί που έχω ρωτήσει γενικά, εαν έχουμε κάποιο πρόβλημα κτλ κτλ μου είπαν απλά πως είναι θέμα ηλικίας που δεν κρατιούνται οι εγκυμοσύνες και πως δύσκολα θα κάνω "δικά μου" παιδιά. Και να σκεφτώ τη δωρεά. Έχουμε δώσει ένα σκασμό λεφτά σε εξετάσεις κτλ και όλα δείχνουν καλά. Τι να πω... ίσως είναι λόγω ηλικίας τελικά. Αν και έχω ακούσει πως και άλλες γυναίκες στην ηλικία μου έχουν μείνει εγκυος και φυσιολογικά μάλιστα και απέκτησαν υγιέστατα μωράκια. Αλλά αυτό μάλλον είναι άλλο θέμα.

      Και εδώ έρχομαι να σας ρωτήσω, ποιους γιατρούς να επισκεφτώ να ρωτήσω για δωρεά; ποιοι είναι ειδικοί σε αυτό το θέμα; γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι εύκολα όποιον να'ναι. 

      Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε; Επίσης τα προμηθεύονται απο τράπεζες ή βρίσκουν γυναίκες να κάνουν ωοληψία μαζί τους;

      Προσπαθώ να βρω λίγο το δρόμο μου, γιατί βασικά μόνο αυτό μου έμεινε να κάνω.

      Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!      

      Δεν υπάρχουν ειδικοί γιατροί.. οι περισσότεροι  ασχολούνται  και με αυτό το κομμάτι.. απλά κάποιος τους κάναμε εμείς ονόματα εδώ μέσα λόγω επιτυχιών.. σωστο και λαθος ταυτόχρονα..ιασω, Ρέα, ιακ ,μητερα και άλλα λογικά είναι τα κέντρα-νοσοκομεία που ασχολούνται..οπότε οι γιατροι συνεργάζονται  με αυτά.. αν μιλάς για Αθήνα.. υπάρχουν αντίστοιχα  και Θεσσαλονίκη..υπάρχουν και από τράπεζα και "φρεσκα", συνήθως την δότρια την μοιράζεσαι με άλλη κοπέλα.. το κόστος κυμαίνεται από 5000-7000, ίσως και λιγότερα από 5000 ανάλογα τι θα ζητήσεις και τι deal θα κάνεις.. γνώμη μου να διαλέξεις γιατρό  που θα ξεσκονησει και τον σύζυγο  αν δεν το εχετε κανει γτ πάντα  ειμαστε 2..μην παμε στο προφανες οτι φταει η γυναίκα..θα δωσεις λεφτά  για πιο σιγουρα..οποτε να εισαι πιο σιγουρη..αυτά για αρχή.. δεν ξέρω τι άλλο θα σε βοηθούσε.. 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Καλως σας βρηκα.Ειμαι 10 εβδομαδων και 5ημ.Αισθανομαι περιεργα και υπεροχα....Ειναι το πρωτο μου παιδακι.....Εσυ πως αισθανεσαι?:D

Αχ... και εμένα το πρώτο είναι..!!! Τι να σου πω..ωρες - ώρες λέω εγώ θα γίνω μαμα..???? Θα είμαι καλή...??? Θα με αγαπάει..??? Και όλα αυτά τα χαζά...:confused:χιχιχιχιχι!!! Αλλά είναι απιστευτο συναίσθημα...δεν έχω αισθανθεί άλλοτε πιο όμορφα...:P!!!


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ... και εμένα το πρώτο είναι..!!! Τι να σου πω..ωρες - ώρες λέω εγώ θα γίνω μαμα..???? Θα είμαι καλή...??? Θα με αγαπάει..??? Και όλα αυτά τα χαζά...:confused:χιχιχιχιχι!!! Αλλά είναι απιστευτο συναίσθημα...δεν έχω αισθανθεί άλλοτε πιο όμορφα...:P!!!

Ακριβως τις ιδιες σκεψεις κανουμε!Μου φαινεται περιεργο που ενα πλασμα θα με αποκαλει μαμα:confused: μεχρι τωρα ημουν εγω το παιδακι δηλαδη ακομη και τωρα ετσι αισθανομαι....Τι ΠΗΤ εχεις?


Αλκηστουλα 265Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Μανουλες!!! Τι μου κανετε??

Ελενακι Καλωσορισες στο παρεακι!!!

Αντε να σιγα σιγα να φευγει η νυστα, να κλεισουμε με το καλο το τριμηνο και θα ειμαστε πιο δυναμικες εε??

Φιλακια στις κοιλιτσες!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

9k=

....Ερχόμαστε τον Οκτώβριο.....

DimRous...............2/10/14......Γαία

charma................6/10/14......Μητέρα Κρήτης

Stavroula28......... 6/10/14

Κασσιόπη............. 6/10/14

Φιλένια............... 8/10/14.......Γενικό νοσοκομείο Χανίων

antoniatr............ 10/10/14......Ρέα

vkk284............... 18/10/14

ellen 2010........... 18/10/14

andria_80............ 15/10/14

Νικολ1986........... 20/10/14.....Έλενα

efib.................... 22/10/14

edel84................ 26/10/14

ria........................2/11/14.....Μητέρα

elenaki18...............

pharmacy

angel1990


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια! Καλοσήρθατε νέες μανούλες! Κορίτσια νυστάζω συνέχεια...!!! Μόλις γυρνάω σπίτι απ τη δουλειά κατα τις 5, έχω απίστευτη ανακατοσούρα όλο το απόγευμα και δεν μπορώ να κουνηθώ! Αισθάνομαι τύψεις για την κορούλα μου που θέλει να παίξουμε και έγω είμαι χάλια! Ούτε δουλειές στο σπίτι ούτε τίποτα δεν μπορώ να κάνω!!! Πότε θα περάσουν αυτά τα συμπτώματα βρε κορίτσια? Στην 1η εγκυμ. δεν είχα κανένα σύμπτωμα, τίποτα!

Να ρωτήσω κορίτσια στην εργασία σας έχεται αναφέρει τίποτα για εγκ.? Πότε θα το πείτε εσεις? :?

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανει καποια απο εσας αυχενικη διαφανεια?Εγω εχω ραντεβου την αλλη Τεταρτη:D:confused:!!!!!Εχω μια αγωνια ισως μαθουμε και το φυλο.Απο συμπτωματα πως πατε?Εγω εχω που και που ζαλαδες με ενοχλουν διαφορες μυρωδιες και το πιο ενοχλητικο οτι και να φαω με πιανει βαρυστομαχια!Τρωω ενα μπιφτεκι και νιωθω λες και εφαγα ολο το ταψι....Κι αυτο μου συμβαινει με οτι φαω!!!!:(


Αλκηστουλα 265Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα μανουλες!!! Τι μου κανετεε;;;

Εμεις πηγαμε εχθες γιατρουλη και ειδαμε το ομορφουλη μας!! Μεγαλωσαμε πολυυ!!!

Αυχενικη στις 26 εκλεισα!!! Ανυπομωνω!!!!

Φιλακια πολλα πολλα σε ολες!!!

Αλκηστη την λιστουλα θα την διορθωσω μολις παω σπιτι!!! :) :)


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι απο εμας...πω πω ολες μεγαλωσατε....ετσι μπραβο..φουλ του μωρου τον οκτωβρη..

Τα νεα μας απο τον γιατρο χθες..ευτυχως το νινι ειναι στην θεση του μ 180 παλμους χερακια ποδαρακια..το αιματωμα ομως κι αυτο εκει..οποτε ο κινδυνος δεν εφυγε αλλα οσο προχωραμε ελπιζουμε θετικα...το μετραμε κ ελπιζουμε ν μειωνεται...εχω καυι καφε κ ο γιατρος λεει οτι ειναι απο αυτο..σε 1 μηνα μου ειπε αυχενικη....

Πητ μου εδωσε 17 οκτωβριου κ γενναμε θεου θελοντος διαβαλκανικο θεσσαλονικης...εκει που γεννησα κ τον αρχοντα μου

Link to comment
Share on other sites

Charma μου μην ανησυχεις για τη λιστα εμεις να ειμαστε καλα!Pharmacy τι αιματωμα ειναι αυτο?Ευχομαι ολα να πανε τελεια!!!!17 οκτωβριου εχει γενεθλεια κι ο αντρουλης μου....τελεια μερα!!!!!!:)


Αλκηστουλα 265Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες!!! Τι μου κανετεε;;;

Εμεις πηγαμε εχθες γιατρουλη και ειδαμε το ομορφουλη μας!! Μεγαλωσαμε πολυυ!!!

Αυχενικη στις 26 εκλεισα!!! Ανυπομωνω!!!!

Φιλακια πολλα πολλα σε ολες!!!

Αλκηστη την λιστουλα θα την διορθωσω μολις παω σπιτι!!! :) :)

Μπράβο charma! Τέλεια! :D Τρελένομαι να ακούω όμορφα νέα!!!

Και εγώ ανυπομονώ πολύ για την αυχενική!!! 3 Απριλίου


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι απο εμας...πω πω ολες μεγαλωσατε....ετσι μπραβο..φουλ του μωρου τον οκτωβρη..

Τα νεα μας απο τον γιατρο χθες..ευτυχως το νινι ειναι στην θεση του μ 180 παλμους χερακια ποδαρακια..το αιματωμα ομως κι αυτο εκει..οποτε ο κινδυνος δεν εφυγε αλλα οσο προχωραμε ελπιζουμε θετικα...το μετραμε κ ελπιζουμε ν μειωνεται...εχω καυι καφε κ ο γιατρος λεει οτι ειναι απο αυτο..σε 1 μηνα μου ειπε αυχενικη....

Πητ μου εδωσε 17 οκτωβριου κ γενναμε θεου θελοντος διαβαλκανικο θεσσαλονικης...εκει που γεννησα κ τον αρχοντα μου

Μπράβο κοπέλα μου! Χάρηκα πολύ που εξελίσσονται καλά τα πράγματα! Θετική σκέψη και προχωράμε! Και εγώ είμαι ανάμεσα σε διαβαλκανικό και Άγιο Λουκα.


lNQkp3.png

oqfpp3.png

tVqqp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...