Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια!!!

Αγγελάκι μας, να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!

Πάντα γερό να είναι και πολύ ευτυχισμένο!

Τα κατάφερες τέλεια καλή μου, μπράβο και πάλι μπράβο!

:)

Κατερινάκι σου εύχομαι με το καλό να κρατήσεις το μαναράκι σου αύριο αγκαλίτσα!

Όλα να σου πάνε τελεια, ναι;;

Φαντάζομαι θα έχουμε ενημέρωση όταν γυρίσετε σπίτι, αλλά θα σε σκεφτόμαστε πολύ πολύ! Σήμερα πάμε για προεγχειρητικό, εε; Μάκια!

Τι κανετε όμορφες;;

Εμείς βασιλέψαμε νωρίς χθες και σήμερα ξυπνήσαμε αργά. Τέλειο!

Η καιρός μας κρύωσε απότομα θα έλεγα!

Ο μπεμπούλης μας ανακατώνεται και παίζει εκεί μέσα.

Ξέρουμε ποια είναι η επόμενη ή πάμε τώρα σύμφωνα με την τύχη!

Αντωνάκι τι κάνει ο μπεμπουλίνος σου;;

Είναι ήσυχο το μαναρι μου;

Φιλάκια σε όλες σας και στα ζουζουνάκια σας!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΧΑΡΜΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΟΡΓΟΝΑ ΣΑΣ.ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΟ ΜΩΡΟ, ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ....ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΜΕ.ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΠΕΡΙΜΟΥΜΕ ΝΕΑ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΩΜΕΝΗ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΤΗ ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΕΛΩΔΙΑ,ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΝΝΟΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΑΣ. ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμάς!!!

Angel να σας ζήσει η κουκλίτσα σας! Να είναι πάντα γερή, ευτυχισμένη και να σας γεμίζει πάντα χαρές!!! Καλό σαραντισμό και καλούς θηλασμούς να έχετε!!!

Κατερίνα μου εύχομαι και σε σένα να πάνε όλα τέλεια και με το καλό να υποδεχτείτε το μικρό σας ζουζουνάκι!!!

Τα υπόλοιπα κορίτσια, μπεμπάκια, κοιλίτσες τι κάνουν;;;


vUqYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!

Αγγελάκι να σου ζήσει η μπεμπούλα σου!!!!!! Πάντα υγιής και ευτυχισμένη!!!!Περιμένουμε νέα!!!!

Κατερινάκι και σε εσένα κορίτσι μου με το καλό!!! Όλα να πανε καλά και όπως τα έχεις ονειρευτεί!!!!

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια τι κάνουν??? Εμείς αύριο έχουμε γιατρό να δούμε τ ο στρουμπουλάκο μας...


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

38 εβδομάδων σημερα ..... Το nst καμια σχεση με αυτο της προηγούμενης εβδομαδας ..... Πολυ πολυ πολυ ποιο ζωηρό φτάσαμε απο 50 έως και 85 ...... Δεν με εχει εξετάσει ακομα απο κατω ..... Το μωρο εχει κατέβει ..... Εγω νιώθω τις κινήσεις του χαμηλά ..... Αλλα ο γιατρός πολυ καθυσηχαστικος ...... Για να δούμε ποτε θα μας κανει την έκπληξη ...... Θα τον φάμε ολο τον μηνα ;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα με την μικρη μου κοριτσια! Ειναι ενας καταξανθος αγγελος που μου εχει κλεψει την καρδια!

Με τον θηλασμο το προσπαθουμε, δυσκολευομαστε λιγο αλλα σημερα κατι καταφεραμε! Δεν επιανε το στηθος κ βγαζαμε με το θηλαστρο οτι εβγαζα κ επιδη εχει χαμηλό ζαχαρο μετα απο τον θηλασμο τις δινουν κ ξενο γαλα συμπλήρωμα με τη σύριγγα! Κ σιγα σιγα αν παει καλα ο θηλασμος θα κοψουμε το συμπλήρωμα εντελώς. .. ολες οι μαιες βοηθανε πολυ στο να τα καταφέρουμε.


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Αγγελική σιγα σιγα με υπομονή και επιμονή ολα καταφέρνοντε .......

Μπαααααα ρια μου ...... Εγω απο την αρχη ειχα προαίσθημα για τις 25-27/9 αλλα μαλλον πως έπεσα εξω ...... Αλλες έχουν προτεραιότητα ..,,,,,

Link to comment
Share on other sites

Angel μπραβο σας! Υπομονη κ κυριως επιμονη και ολα θα πανε περιφημα!!!

Κατερινάκι με το καλό ο μπεμπούλης σήμερα!!!! Περιμένουμε με αγωνία νεα σας!!!!

Οι φουσκωμενες κοιλίτσες τι κανουν? Καλημερεςςςςςςςς

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια!

Κατερινάκι μας, μπορεί να κρατάς ήδη το γιοκα σου αγκαλίτσα!

Εύχομαι όλα να πάνε (ή να πήγαν) τέλεια και τα καλύτερα και για τους 2, αν και θα επανέλθουμε με ευχές όταν μας επιστρέψεις, ναι καλή μου!!!

Κοριτσάκια άλλο ένα μωράκι του καφενέ μας έρχεται!

Ανεβαίνουν τα μωράκια στο πάνω μέρος της λιστούλας μας!

Αγγελάκι μας μπράβο σας κοριτσάκι μου!

Είναι ένα ξανθό αγγελάκι το μπεμπούλι μωρέ;;; Πες του φιλάκια από τις θείες του καφενέ! :)

Φιλένια μου κατέβηκε το μπεμπίνι;;;

Άντε κοριτσάκια μου, κοντεύουμε όλες σιγά σιγά..

Καλημέρα σε όλες και με το καλό το νέο μας μωρό!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου τι κανουν τα φρεσκογεννημενα νινακια μας;;Οι κοιλιτσες που αναμενουν;;;Κοριτσια εχω μια απορια-αγχος...ξεκινησαμε χθες το πρωι ελαφρυ περπατημα και το βραδυ πιο εντονο περπατημα γυρω στα 35-40 λεπτα οπως μας ειπε κ η γιατρος...αλλα το θεμα μου ειναι οτι σημερα νιωθω λες κ κατι εχω αναμεσα απο τα ποδια μου...δεν μπορω να τα κλεισω τελειως..λετε να εμπεδωθηκε τοσο γρηγορα;ηταν χαμηλα αλλα οχι στη λεκανη ηθελε εναμιση δαχτυλο για να κατεβει(με το ματι) που το ειδα στον υπερηχο!!Λετε να παρω τη γιατρο τηλ να την ρωτησω!!!!SOS....κοριτσια μουυυυ!!!

Link to comment
Share on other sites

μαλλόν εμπεδώθηκέ δεν παεί να πει όμως οτι γεννάς άμεσα..καλού κακού πάρε το γιατρό όμως να ηρεμήσεις!!!

Σ' ευχαριστω πολυ για την απαντηση sirena μου...πηρα τη γιατρο τηλ και μου ειπε οτι μαλλον η λεκανη ανοιγει ή μπορει να πιαστηκα!!!Τι να πω...ελπιζω να μη γεννησω πριν την 37 εβδομαδα...

Link to comment
Share on other sites

μαλλόν εμπεδώθηκέ δεν παεί να πει όμως οτι γεννάς άμεσα..καλού κακού πάρε το γιατρό όμως να ηρεμήσεις!!!

Αααα ναι ξεχασα....δηλαδη οταν εμπεδωθει το μωρο δεν γεννας απο ωρα σε ωρα ή απο μερα σε μερα;;;Δεν εχω ιδεα.... :-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...