Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Χαρμάκι συγχαρητήρια!!!!!!! Να σας ζήσει η νεράιδα σας!!!!!

Να είναι πάντα γερή και ευτυχισμένη!!!! Φιλιά πολλα πολλα!!! Καλό σαραντισμό και με το καλό να επιστρέψετε σπιτάκι σας!!!!!!!


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσει κοριτσάκι μου!!! Πάντα ευτυχισμένη, χαμογελαστή και γεμάτη με απέραντη αγάπη να είναι!!! Αχ πόσο συγκινητικό...Με το καλό να γυρίσετε σπιτάκι σας!!! Πολλά πολλά φιλιά! :):):)


vUqYp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Charma μου να σας ζησει η πριγκιπισσα σας....να ειναι παντα καλοτυχη και ευτυχισμενη στη ζωη της!!!Πρεπει να εισαι πααααρα πολυ ευτυχισμενη αυτη τη στιγμη <3 <3 !!!!Αντε τα υπολοιπα κοριτσια να παιρνουμε σειρα σιγα σιγα!!!Λοιπον πηγαμε στη γιατρο μας....χθες οπως σας ειπαμε μπηκαμε στο μηνα μας...απο βαρος ειμαστε 2,930(προβλεπετε μεγαλη η μπουμπουκα μας...χιχι),εχει κατι μεγαααλα μαγουλακια για δαγκωμα!!!Υπερκινητικη..με πολυ λοξυγγα!!Ξεκιναμε εντατικο περπατημα...χαλαρα το πρωι κ πιο εντονο το απογευματακι κ απο βδομαδα θα παμε ξανα στη γιατρο για να την δουμε κ να μας παρει δειγμα κολπικου υγρου για καποια τυπικη εξεταση πριν τον τοκετο.!!καρδιοτοκογραφημα απο εβδομαδα μας ειπε...οποτε χαλαρα!!Θεση εχει παρει η μικρη αλλα δεν εμπεδωθηκε...ειναι κ απο την δεξια πλευρα(λεπτομερειες)..θα προτιμουσε η γιατρος να ειναι απο την αριστερη για να εχω πιο ευκολο τοκετο....θα δειξειιιι!!!Συγνωμη αν σας κουρασα..σας φιλω ολες...κ τα μπουμπουκια σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Charmaki συγχαρητηρια!!!! Να σας ζήσει η νεράιδα!!!!! Γερή και καλότυχη να ναι σε όλη της τη ζωη!!!!! Καλους θηλασμούς ευχομαι!!!!! Φιλια πολλα πολλα!!!!!!

Πήγαμε κι εμεις σήμερα στο γιατρό... εφτασε 2,5 κιλά το αγορακι μου... αλλα εχουμε δρομο ακομη... σε 4 εβδομαδες λεει ο γιατρος.

Ρε κοριτσια κανα νέο απο Angel? Τίποτα ε.... φφφφφ μακαρι να εχουν παει ολα καλα!!!

Κατερίνα η σειρα σου!!!!! Με το καλό κοριτσακι μου!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να μαι κ γω!!! μπηκαμε απο το πρωι κ γεννησα στισ 20:05 μια υπεροχη κουκλιτσα 2400γρ τελικα! Ειναι ονειρο! Κ μικροσκοπικια! Τρελενομαι!!! Ολα πηγαν καλα κοριτσια! Κ η μικρη μ δν μπηκε μοναδα τελικα!


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites

Να μαι κ γω!!! μπηκαμε απο το πρωι κ γεννησα στισ 20:05 μια υπεροχη κουκλιτσα 2400γρ τελικα! Ειναι ονειρο! Κ μικροσκοπικια! Τρελενομαι!!! Ολα πηγαν καλα κοριτσια! Κ η μικρη μ δν μπηκε μοναδα τελικα!

Να σας ζησει το κοριτσακι σας angel μου!!!Με το καλο να γυρισετε κ στο σπιτακι σας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να μαι κ γω!!! μπηκαμε απο το πρωι κ γεννησα στισ 20:05 μια υπεροχη κουκλιτσα 2400γρ τελικα! Ειναι ονειρο! Κ μικροσκοπικια! Τρελενομαι!!! Ολα πηγαν καλα κοριτσια! Κ η μικρη μ δν μπηκε μοναδα τελικα!

Να σου ζήσει κοπέλα μου!!!

Ειδες τι Μικρούτσικα που ειναι εκεί στα 2,5 κιλά; ;)

Θα δεις θα σου ειναι πιο εύκολο να την κουμανταρεις απο οτι να ηταν 3+:rolleyes:


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Angel!! Μπραβο σας!!!! Να σας ζήσει η κουκλίτσα σας!!!! Πόσο χαίρομαι που πήγαν όλα καλα, γλιτώσατε και τη ΜΕΝΝ !!!! Τελεια!!!! Να είναι γερή και καλότυχη και η δική σου ζουζούνα!!!!! Με το καλό να πάτε και οι 3 σας στο σπιτάκι σας!!!! Τελικά δεν έκανες καισαρικη? Πολλά πολλά φιλια!!!!

Link to comment
Share on other sites

MOM_TO_BE_09.jpg

antoniatr............ 11/09/14,στις 11:05, με κ.τ, 2600γρ

charma...............23/09/14, στις 17:40, με φ.τ., 3780 γρ

angel1990...........23/09/14, στις 20:05, με φ.τ., 2400 γρ

...Ερχόμαστε τον Οκτώβριο.....

katerinan..............2/10/14

elenaki18..............2/10/14.....Ρέα

victoria geo..........5/10/14......Βιοκλινική

Stavroula28......... 6/10/14......Ιασώ Λάρισας

Φιλένια............... 8/10/14.......Γενικό νοσοκομείο Χανίων

Sιrena.................8/10/14........Ιασώ Λάρισας

Katerinal.............10/10/14

blondie-12..........10/10/14.......Ιασώ

Ανθουσα Γιωτα......13/10/14.....Μακάριο Νοσοκομείο

andria_80............15/10/14

pharmacy............17/10/14

flowertouch.........17/10/14

vkk284............... 18/10/14

ellen 2010........... 18/10/14

.Trinity................18/10/14.....Ρέα

Νικολ1986........... 20/10/14.....Έλενα

efib.................... 22/10/14

ria.......................24/10/14.....Μητέρα

evri.....................24/10/14.....Γενικό Νοσοκομείο Ιωαννίνων

ΡΕΝΑΤΑ25.............25/10/14......Ρέα

edel84................ 26/10/14

Tristeza................26/10/14

Lialiaki..................29/10/14


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...