Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Όμορφη μέρα κι απο εμένα!!!

Με το καλό να υποδεχτούν τα μωράκια τους η Charma και Angel !!! όλα καλά να πανε και μ΄εναν πόνο να κρατήσουν στις αγκαλίτσες τους τα βλασταράκια τους γερά κι ευλογημένα....

Εγω χάθηκα αυτές τις ημέρες γιατί ήμουν ψιλοκρυωμένη...ευτυχώς τη γλίτωσα χωρίς πυρετό και φάρμακα...

Η τελευταία της παρέας βάση ΠΗΤ είμαι εγω...,αν και ακριβή ημερομηνία θα ξέρουμε μεθαύριο που εχω ραντεβού στο νοσοκομείο που θα γεννήσω όπως φαίνεται με προγραμματισμένη καισαρική.

Ανυπομονώ κι εγώ για το δικό μου θαυματάκι και μετά απο όλα όσα εχω περάσει,μου φαίνεται ακόμη σαν ψέματα και τρομάζω να ονειρευτώ τη μικρή μου κουκλίτσα στην αγκαλιά μου...Φοβάμαι μη μείνω με το όνειρο ...

Edel μου εχω προμηθευτεί τα χαρτιά για Elterngeld ,εκκρεμεί μόνο για Elternzeit ,αλλά ετςι κι αλλιώς αυτά θα πρέπει να σταλούν μετά τη γέννηση του μπεμπε έτσι δεν είναι;;;

Απο χαρτιά που χρειάζονται μετάφραση ,αναφερόσουν στο πιστοποιητικό γέννησης μου;

Μόνο αυτό απο οτι φαίνεται θα χρειαστώ για να δηλώσω το μωρο στο Stadt ( αν κι αυτό εδώ που τα λέμε μου φαίνεται παράλογο που χρειάζεται...,απο τη στιγμή που ο οποιοσδήποτε μπορει να κάνει Anmeldung μόνο με την ταυτότητα του...τουλάχιστον εγω πριν δέκα χρόνια,δεν θυμάμαι να χρειάστηκα κατι παραπάνω...) Αν γνωρίζεις κατι περισσότερο απο εμένα ΒΟΗΘΕΙΑ !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα και από εμάς!!! με το καλό τα καινούργια μωράκια :P χτες πήγαμε στο γιατρό 3100 η κυρία... αλλά ο γιατρός λέει δεν έχει σκοπό να κάνει εμφάνιση σύντομα...έχει βολευτεί...άντε να δούμε!

Link to comment
Share on other sites

καλα χαρμακι respect που μας γραφεις απο το κρεβατι του πονου.....ειμαστε σε απευθυειας συνδεση λοιπον............με το καλο η κορακλα σου..

αντζελουκο κ κατερινουλα μ το καλο ν υποδεχτητε κι εσεις τους θησαυρους σας....πωπω πληθαινουν τα μωρακια..τι καλαααααααααα...αγαπω!!!!!!!εμεις εχομεν την δευτερα ντοκ αντε ν δουμε τι θα δουμε!!!!!!

μακια πολλα σε ολα τα νινανκια εντος κι εκτος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα μανούλες!

Πως είστε σήμερα;;

Εμείς εδώ με το μπεμπούλη, κάνουμε ψιλοετοιμασίες. Είχα κάτι μπιμπερό και τα έπλυνα (όχι αποστείρωση ακόμη) σε περίπτωση που χρειαστούν. Θέλουμε να ξανακοιτάξουμε τη βαλίτσα και να δούμε τι μας λείπει. Το ΣΚ μπαίνουμε κι εμεις στο μήνα μας :D

Λιάκι είστε καλύτερα τώρα; Κι εμείς μεθαύριο θα κλείσουμε ραντεβού για καισαρική. Για τα χαρτια τι να σου πω εγώ πήρα το χαρτί από το Stadtsamt και έλεγε ξεκάθαρα τι χρειαζόταν. Και η αλήθεια είναι πως συνέπιπτε με αυτά που έγραφε το ίντερνετ. Ίσως, όπως λες, να μην χρειάζονται, εμέις τα μαζέψαμε για παν ενδεχόμενο.

Κουκλες σας διαβαζω αλλα δεν μπορω να γραφω συνεχειαα!!!

Ειμαι με τεχνητους και επισκληριδιο και ολα πανε καλα!!!

Σας φιλω!!!

Χαρμάκι μας σε έχω στο νου μου από το πρωί.

Ελπίζω να είσαι ΟΚ με την επισκληρίδιο και να μη μας πολυπονάς, ναι;; Φιλάκι και στις 2

Το ίδιο και για το Αγγελάκι μας! :D

Φιλάκια σε όλα!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Κουκλες σας διαβαζω αλλα δεν μπορω να γραφω συνεχειαα!!!

Ειμαι με τεχνητους και επισκληριδιο και ολα πανε καλα!!!

Σας φιλω!!!

Δεν υπαρχεις!!!!!!! Respect κι απο μενα!!!!!!!!!!!!! Αντε με το καλο η μπεμπα σου!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Charmaki μας γλυκο... είσαι απίστευτη, με 10 διαστολη και εχεις κουραγιο να μας ενημερωνεις!!!! Λογικα αυτη την ωρα η μπεμπα σου δινει τον δικο της αγωνα για να βγεί στο κόσμο!!!! Με το καλό να την αγκαλιασεις κουκλα μου!!! Ελπίζω να μη πονεσεις καθολου!!!!! μα τι συγκινηση και αγωνια ειναι αυτη αποψε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια 10!!

Καμια ωριτσα θελουμε!!!!

Ανυπομονω να την αγκαλιασω!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΗΔΗ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αααααα θα τρελαθώ charma χαρά στο κουράγιο σου που μας ενημερώνεις....respect και από μένα λοιπόν!!!Αχ τώρα λογικά όπου να ναι θα έχεις αγκαλίτσα το μπουμπουκακι σου!!! <3 @-}--

Εμείς σε λίγο θα πάμε στη γιατρό μας να δούμε την μπουμπουκα μας!!!Φιλάκια σε όλες τις εγκυουλες με τις στρουμπουλες κοιλιτσες!!!

Link to comment
Share on other sites

Charmakkiiiiiiiiiii κορίτσι μου να σου ζήσει το αστεράκι σου!!!!!!! Να ναι γερό και ευτυχισμένο και να γίνει 1000000000000 πιο χαρούμενο από σένα τη στιγμή που την κράτησες στην αγκαλιά σου!!!!!!!!!!!!! Να στε γερες κορίτσι μου και πάλι συγχαρητήρια!!!!!!!!!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χαρμάκι μας γλυκό!

Να σου ζήσει η νεράιδα μας, η συντροφιά μας και το πιο γλυκό κορίτσι μας!

Να είναι πάντα χαρούμενη, πάντα ευτυχισμένη και γερή, πολύ γερή και δυνατή!

Πάντα να είστε τόσο ευτυχισμένοι! Πάντα!

Αχ αυτό το κοριτσάκι το γνωρίζουμε από παλιά! Από τις πρώτες του στιγμούλες!

Είναι πολύ συγκινητικές οι στιγμές όμορφή μας μαμά!

Πάντα πάντα χαρές να έχετε!

Σε πολυφιλούμε με τον κολυμβητή!!!!!!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

MOM_TO_BE_09.jpg

antoniatr............ 11/09/14,στις 11:05, με κ.τ, 2600γρ

charma...............23/09/14, στις 17:40, με φ.τ., 3780 γρ

...Ερχόμαστε τον Οκτώβριο.....

katerinan..............2/10/14

elenaki18..............2/10/14.....Ρέα

victoria geo..........5/10/14......Βιοκλινική

Stavroula28......... 6/10/14......Ιασώ Λάρισας

Φιλένια............... 8/10/14.......Γενικό νοσοκομείο Χανίων

angel1990............8/10/14........Μητέρα

Sιrena.................8/10/14........Ιασώ Λάρισας

Katerinal.............10/10/14

blondie-12..........10/10/14.......Ιασώ

Ανθουσα Γιωτα......13/10/14.....Μακάριο Νοσοκομείο

andria_80............15/10/14

pharmacy............17/10/14

flowertouch.........17/10/14

vkk284............... 18/10/14

ellen 2010........... 18/10/14

.Trinity................18/10/14.....Ρέα

Νικολ1986........... 20/10/14.....Έλενα

efib.................... 22/10/14

ria.......................24/10/14.....Μητέρα

evri.....................24/10/14.....Γενικό Νοσοκομείο Ιωαννίνων

ΡΕΝΑΤΑ25.............25/10/14......Ρέα

edel84................ 26/10/14

Tristeza................26/10/14

Lialiaki..................29/10/14


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...