Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

DimRous με το καλό το μπεμπάκι σου (αγοράκι είναι?)! Σε ευχαριστούμε για τις ευχες σου! Κι εσυ με το καλό να φτάσει ο Μαρτης να ερθει το μωρακι σας γερό στην αγκαλιά σας! Ωραία εποχή γεννάς, μεχρι να σαραντησεις θα αρχισετε τις βολτες με το καροτσι!!!! Τέλεια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Όμορφα λόγια...όμορφες εικόνες...όμορφες ευχές...πόσο συγκινητικά είναι όλα!

Χαρμάκι και Αγγελάκι με το καλό αύριο να κρατήσετε αγκαλιά τα θαυματάκια σας! Να είναι αυτή η αρχή της πιο ευτυχισμένης περιόδου της ζωής σας!!! Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σας μόλις μπορέσετε! :)


vUqYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αγγελάκι μας και Χαρμάκι εύχομαι όλα να πάνε τέλεια αύριο!

Τα λόγια της Ρίας ήταν πολυ συγκινητικά και κατά κάποιο τρόπο νοιώθω να μας εκφράζουν πολύ!

Με το καλό λοιπόν συνταξιδιώτισσες και φυσικά θα αγωνιούμε κι εμείς μαζί σας - με τον τρόπο μας!

Ντιμρουσάκι χάρηκα πολύ πολύ που σε ξαναδιαβασα! Σε είχε πάρει το ματάκι μου στις μανούλες Μαρτίου, δε θέλησα να σε ενοχλήσω από διακριτικότητα, εύχομαι μόνο από καρδιάς όλα να πάνε τέλεια και να έχεις μια όμορφη και καλή εγκυμοσύνη! :) :)

Έβρι μου κι εγω κάπως έτσι νιώθω. Χθες κάναμε ανώδυνες συσπάσεις (ενα ελαφρύ μούδιασμα ένοιωθα) κάθε 1-2 λεπτά, τόσο που πραγματικά αγχώθηκα, αλλά καθώς είχα ξαπλώσει αποφάσισα να κοιμηθώ κι ό,τι κι αν συνέβαινε .. εεε θα το καταλάβαινα. Σήμερα είμαστε αρκετά καλύτερα. Η μέση μου δε με ενοχλεί πια, οι συσπάσεις λιγότερες και αισιοδοξούμε να φτάσουμε κι εμείς τις 38 + εβδομάδες.

Τα φιλιά μου σε όλες!

Καλο βράδυ! Η μέρα που ξημερώνει θα γεμίσει το καφενέ μας χαρά!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

evri παιξτε με κι εμενααααα.... ειμαστε μικια ακομη... edel evri ria και Tristeza θα γεννάμε μαζι θα το δεις :)

αντε να ξημερώσει η αυριανη με το καλό...

φιλια σε ολες... καληνυχτα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι βρε παιδιά, είμαστε κι εμείς εδώ!!! Έχουμε πιάσει γαλαρία είπαμε, δε βιαζόμαστε!!! Θα μείνουμε να κλειδώσουμε εμείς τον καφενέ αν χρειαστεί (ελπίζω όχι)! Πολλά φιλιά σε όλες και όμορφα, πλημμυρισμένα με χαμόγελα ξημερώματα! ;)


vUqYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια με το καλο αυριο!!

Ετοιμαστείτε για μεγάλο έρωτα!!

Κάποια με ρώτησε για φανελάκια υπολογίστε 2-3, γιατί ιδρώνουν κιόλας..

Τι αλλο; Και γύρω στις 10 πανες!!


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια με το καλο αυριο!!

Ετοιμαστείτε για μεγάλο έρωτα!!

Κάποια με ρώτησε για φανελάκια υπολογίστε 2-3, γιατί ιδρώνουν κιόλας..

Τι αλλο; Και γύρω στις 10 πανες!!

Εγω ρωτησα!!!!

Για πες μας και για τον 3d υπερηχο μοιαζει το μωρο η καμια σχεση???


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω ρωτησα!!!!

Για πες μας και για τον 3d υπερηχο μοιαζει το μωρο η καμια σχεση???

Απο το ντόπλερ ναι μοιάζει φαινόταν απο εκεί οτι θα μοιάζει στο μπαμπά του..

Βέβαια αντικειμενικά μιλώντας ειναι πιο όμορφος απο κοντά :rolleyes:


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ωραια!! Τοτε μια εικονα την εχω!! Ναι το ξερω πως ειναι πιο ομορφα και μονο που δεν εχουν το χρωμα του πηλου ειναι πιο ομορφα!!!

Πωπω Αντωνια σε ζηλευω που ξεμπερδεψες οσο το εχω μπροστα μου αγχωνομαι δεν μπορω!!!!!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


για σας βρε κόρες, τι μου κάνετε;; ετοιμάζεστε για τα μπεμπέ;; είπα να μπω να πω ένα για στο παλιό παρεάκι μου που το άφησα, τώρα όμως περιμένω ένα άλλο μωράκι τέλη Μάρτη και αυτή τη φορά είναι καλά.

antoniatr να σου ζήσει να είναι πάντα γερό και καλότυχο.

με το καλό να κρατήσετε και οι υπόλοιπες τα μωράκια σας στην αγκαλιά, γερά και δυνατά.

να έχετε τη γέννα που ονειρεύεστε και καλούς θηλασμούς.

dimrous ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 40 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΓΕΥΤΕΙΣ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑΣ.

ΧΑΡΜΑΚΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΗ ΓΟΡΓΟΝΙΤΣΑ ΣΟΥ. ΑΓΓΕΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΠΕΛΑΓΗ ΕΥΤΥΧΙΑΣ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.ΕΠΩΜΕΝΗ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΝΟΜΙΖΩ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ( ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΜΠΕΡΔΕΨΑ ΛΙΓΟ).ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΣ ΑΡΧΙΖΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΝΑ ΑΥΞΑΝΕΤΑΙ.ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΒΟΛΤΕΣ. ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΚΑΝΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ,ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΩΝ ΜΩΡΩΝ ΜΑΣ. ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ ΘΑ ΒΓΟΥΝ .

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ, ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.ΤΟ ΦΟΥΣΚΩΜΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΗΤΑΝ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΟ,ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ, ΣΥΝΕΧΩΣ ΠΕΦΤΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ, ΥΠΝΟΣ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΠΟΝΟΣ ΣΥΝΕΧΩΣ.ΤΟ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΔΕ ΜΕ ΕΠΙΑΝΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΕΩΝ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΑΥΞΗΣΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΤΗ ΔΟΣΗ ΜΗΠΩΣ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΗ ΔΟΣΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΦΑΡΜΑΚΩΝ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΚΟΙΜΑΜΑΙ 3-4 ΩΡΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ....ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΡΧΗΣΕ ΣΧΟΛΕΙΟ( Α ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ) ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΜΑ,ΣΥΝ ΤΙΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ,ΣΥΝ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΟΗΘΗΣΩ...ΠΛΕΟΝ ΟΜΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ, ΟΠΟΤΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ.ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΛΑΣΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.......ΟΠΟΤΕ ΙΣΩΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ...:D

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα περασαμε ολα τα σταδια μαζι, σε καθε σταδιο καινουργοι προβληματισμοι, κοινοι. Να ευχηθω και εγω με την σειρα μου στις σημερινες μανουλες οτι καλυτερο και παντα ευτυχισμενες με τον ανδρουλι τους και τα μωρακια τους! Απο την περασμενη κυριακη βλεπω ονειρα οτι γενναω. Καθε βραδυ και διαφορετικο σεναριο. Τι να πω.. Προετοιμαζομαι για καθε ενδεχομενο :-). Μοιαζει σαν ονειρο. Τοσο καιρο λεγαμε με τον ανδρα μου να κανουμε παιδι. Οταν μειναμε εγκυοι, ημασταν τοσο ευτυχισμενοι. Αλλα νομιζω οτι τπτ δεν σε προετοιμαζει για την πραγματικοτητα.!! Εκεινη την ωρα που θα σου δειξουν το παιδι σου κ θα σου πουν 'αυτο ειναι'!!! Ενα ζητω.. Μακαρι ο θεος να μας εχει καλα στην υγεια μας και να μας αξιωσει να μεγαλωσουμε παιδακια χαρουμενα. Και προπαντον να ειμαστε σε θεση να τους βοηθησουμε να ολοκληρωθουν! Χχχ


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Χαρμακι και Αγγελακι σας ευχομαι τα καλυτερα!!!!! Με εναν πονο και γερα μωρακια!!!!!!

Οι υπολοιπες με το καλο να παιρνουμε σειρα!!!

Και εμενα η τελευταια μερα που εχω το χρονο και σας διαβαζω/γραφω... Αυριο θα ειμαι στην κλινικη για τα προεγχειριτικα και μεθαυριο η μεγαλη μερα!!!!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...