Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

ναι δεν μπορω...... ενταξει εχω μια πολυ μικρη εικονα απο τα 3d αλλα οπως φανταζομαι και εσεις δεν βοηθαει και πολυ να φανταστεις ενα μωρο live!

Αντωνια 2η ερωτηση: Ο μπεμπης σου μοιαζει με το 3d?? Η καμια σχεση??


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εμεις εχουμε να την δουμε 3ντι απο την β επιπεδου..

Δεν μας εκανε την χαρη μετα...

παντως τοτε εφερνε λιγακι σε μενα.. στο πηγουνακι και στην μυτουλα!

Γενικα νομιζω ομως οτι θα μοιαζουμε στον μπαμπα μας!!!

Για να δουμε.. λιγες ωρες μεινανε!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

MOM_TO_BE_09.jpg

antoniatr............ 11/09/14,στις 11:05, με κ.τ, 2600γρ......Ρέα

...Ερχόμαστε τον Οκτώβριο.....

charma...............29/09/14......Μητέρα Κρήτης

katerinan..............2/10/14

elenaki18..............2/10/14.....Ρέα

victoria geo..........5/10/14......Βιοκλινική

Stavroula28......... 6/10/14......Ιασώ Λάρισας

Φιλένια............... 8/10/14.......Γενικό νοσοκομείο Χανίων

angel1990............8/10/14........Μητέρα

Sιrena.................8/10/14........Ιασώ Λάρισας

Katerinal.............10/10/14

blondie-12..........10/10/14.......Ιασώ

Ανθουσα Γιωτα......13/10/14.....Μακάριο Νοσοκομείο

andria_80............15/10/14

pharmacy............17/10/14

flowertouch.........17/10/14

vkk284............... 18/10/14

ellen 2010........... 18/10/14

.Trinity................18/10/14.....Ρέα

Νικολ1986........... 20/10/14.....Έλενα

efib.................... 22/10/14

ria.......................24/10/14.....Μητέρα

evri.....................24/10/14.....Γενικό Νοσοκομείο Ιωαννίνων

ΡΕΝΑΤΑ25.............25/10/14......Ρέα

edel84................ 26/10/14

Tristeza................26/10/14

Lialiaki..................29/10/14


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαρμακι πως νιωθεις?? Εγω αναρωτιεμαι πως θα νιωθω μια μερα πριν... εμεις στη β ειδαμε το δεξι προφιλ και στο γ το αριστερο!!! Γιατι στην αλλη μερια ειχε το χερακι του!!! Ηταν γελαστος και τις 2 φορες για να δουμε οταν βγει!!!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κατερινακι ακομα προσπαθω να το συνειδητοποιησω!!! Ειμαι χαλαρη ακομα μπορω να πω!!!

Το βραδυ δεν νομιζω βεβαια να κοιμηθω απο την αγωνια μου...


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κουκλες! Πλησιάζει η ωρα κορίτσια! Απίστευτο! Ηρθε ο μπαμπακας μας το πρωί είχαμε να τον δουμε απο κοντα σχεδον 20 μερες κ τα φιλιά του ηταν σαν να δεινουμε παλι το πρωτο μας φιλί! Αυριο το πρωι θα ολοκληρωθεί η ευτυχία μας με τον ερχομό της κορουλας μας!

Με το καλο κ συ αυριο χαρμακι το μωρακι σου!


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ειναι τοσο δύσκολο να το συνηδητοποιησεις. Εμένα όταν μου τον έδειξαν ακόμα δεν πίστευα οτι αυτο ειναι το ανθρωπάκι μου..❤️❤️

Ειναι πολυ μεγάλο για να το αντιληφθείς αμέσως..

Το μόνο που θυμάμαι ειναι οτι ηταν τυλιγμένος με λευκή πετσέτα και ηταν τοσο όμορφος.

QUOTE]

post-12543-14825440890927_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κουκλες! Πλησιάζει η ωρα κορίτσια! Απίστευτο! Ηρθε ο μπαμπακας μας το πρωί είχαμε να τον δουμε απο κοντα σχεδον 20 μερες κ τα φιλιά του ηταν σαν να δεινουμε παλι το πρωτο μας φιλί! Αυριο το πρωι θα ολοκληρωθεί η ευτυχία μας με τον ερχομό της κορουλας μας!

Με το καλο κ συ αυριο χαρμακι το μωρακι σου!

Μπραβο Αγγελακι μου!!! Με το καλο να ερθει η κορουλα σας αυριο κοριτσακι μου!!! Με το καλο να ερθουν οι νεραιδουλες μας!!!

Φιλια πολλα!!

εφτιαξες την κουνια?

Πιο απογευματακι.. Περιμενουμε τον μπαμπα μας να σχολασει να το κανουμε μαζι!!! Η κουνουπιερα δεν εχει ερθει ακομα οποτε θα την βαλει ο μπαμπας μας πριν ερθουμε σπιτακι!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρια ενταξει.... ενα θα σου πω... χθες προσπαθουσα ωρα να βαλω αυτη τη φωτο αλλα δεν τα καταφερα... την εβαλα ομως στην επιφανεια εργασιας μου!!

Και τωρα βλεπω να τη βαζεις εσυ!!!! Τι να πω........... !!!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κουκλες! Πλησιάζει η ωρα κορίτσια! Απίστευτο! Ηρθε ο μπαμπακας μας το πρωί είχαμε να τον δουμε απο κοντα σχεδον 20 μερες κ τα φιλιά του ηταν σαν να δεινουμε παλι το πρωτο μας φιλί! Αυριο το πρωι θα ολοκληρωθεί η ευτυχία μας με τον ερχομό της κορουλας μας!

Με το καλο κ συ αυριο χαρμακι το μωρακι σου!

Μπραβο κοπελα μου!!!! Αρχισαν ηδη τα καλα για σας!!!! Αντε με το καλο η μεγαλη μερα!!!!!!!!!!!!!!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ρια ενταξει.... ενα θα σου πω... χθες προσπαθουσα ωρα να βαλω αυτη τη φωτο αλλα δεν τα καταφερα... την εβαλα ομως στην επιφανεια εργασιας μου!!

Και τωρα βλεπω να τη βαζεις εσυ!!!! Τι να πω........... !!!

Καθε φορά που κοιταζομαι στον καθρεπτη... εχω αυτη την εικονα στο μυαλο, εδω και μηνες που την εχω φωτο εξωφυλλου στο f/b !!!! Ο καλλιτεχνης εχει μπει με μεγαλη επιτυχια στην ψυχολογια της εγκυου!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κουκλες! Πλησιάζει η ωρα κορίτσια! Απίστευτο! Ηρθε ο μπαμπακας μας το πρωί είχαμε να τον δουμε απο κοντα σχεδον 20 μερες κ τα φιλιά του ηταν σαν να δεινουμε παλι το πρωτο μας φιλί! Αυριο το πρωι θα ολοκληρωθεί η ευτυχία μας με τον ερχομό της κορουλας μας!

Με το καλο κ συ αυριο χαρμακι το μωρακι σου!

Angel ετσι να ειστε πάντα!!!! Αυριο να δεις φιλια αγκαλιες και δακρυα ευτυχιας!!!!! Ενα μικρο πλασματακι δημιουργει τοσα πολλα συναισθηματα!!!! Ειναι συγκλονιστικο... ανοιγεις τη πορτα να πας για το μαιευτηριο και ειστε οι δυο σας... και μετα απο 4 μερες γυριζουν τρεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

για σας βρε κόρες, τι μου κάνετε;; ετοιμάζεστε για τα μπεμπέ;; είπα να μπω να πω ένα για στο παλιό παρεάκι μου που το άφησα, τώρα όμως περιμένω ένα άλλο μωράκι τέλη Μάρτη και αυτή τη φορά είναι καλά.

antoniatr να σου ζήσει να είναι πάντα γερό και καλότυχο.

με το καλό να κρατήσετε και οι υπόλοιπες τα μωράκια σας στην αγκαλιά, γερά και δυνατά.

να έχετε τη γέννα που ονειρεύεστε και καλούς θηλασμούς.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...