Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!!!

Καλημερα πηγα να γραψω γιατι μολις ξυπνησα εφου ολη νυχτα δεν εκλεισα ματι απο τις καουρες και τη δυσπνοια!! Κοιμηθηκα καθιστη το ξημερωμα απο την εξαντληση....

Το προβλημα ειναι οτι οι καουρες συνεχιζονται και δεν ξερω τι να κανω πραγματικα....

Νικολ αφρολουτρο εβαλα σε ενα μικρο μπουκαλακι ταξιδιου αυτο που χρησιμοποιω και τωρα στην εγκυμοσυνη που με ενοχλουν οι μυρωδιες εχει μεσα μελι και γαλα και η μαρκα ειναι ενος super market που νομιζω εχουμε μονο στην κρητη..

Αποσμητικο νομιζω ολες οι εταιρειες εχουν και χωρις αρωμα.... Κοιταξε και του μπαμπα να ειναι χωρις αρωμα γιατι ειδικα τα αντρικα μυριζουν πολυ εντονα...

Angel καλα λες αδικα αγχωνομαστε!! εδω καταλαβαινουμε αλλα κι αλλα τη γεννα δεν θα καταλαβουμε!! Σημερα εχεις ντοπλερ ε?? Αντε να μας πεις καλα νεα!!:D

Εφη μια χαρα ειναι μπεμπα σου!! καταρχην υπαρχουν και μερες που ειναι πολυ πιο ζωηρα ειτε γιατι κατι φαγαμε η ειπιαμε ειτε γιατι ετσι θελουν αυτα!! Ναι μεν μειωνεται ο χωρος τους ομως ακριβως γι'αυτο το λογο η οποια δραστηριοτητα μας ενοχλει περισσοτερο!

Και εμενα εχει παρα πολυ λοξυγγα πολλες φορες τη μερα και για πολυ ωρα!

Οι υπολοιπες μανουλες τι κανετε!! Τι νεα απο τα μωρακια σας!! Χαρμα τι εγινε χθες στο γιατρο δεν μας ειπες τα νεα σας!! Δεν πιστευω να γεννησες κι ολας !!!!:D


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Σημερα εχουμε εμεις γιατρο!! Ο τελευταιος υπερηχος.... Τη Δευτερα θα ξαναπαω για να κανω παλι νστ και να μιλησουμε για τις λεπτομεριες της γεννας....!! Πωπω πλησιαζουμε πολυ!!!!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι!!! Δεν ειναι απιστευτο!!! Σχετικα με το στρωσιμο της κουνιας που ρωτουσες, ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα την Κυριακη το πολυ ετοιμασε την !!! και εγω λεω Κυριακη - Δευτερα να την φτιαξω!!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Θα τη φτιαξω την κουνια ναιιι!!!! Αχχ τι τελειαα!!

Για επισκλ απο την αρχη δεν το ξερω.. Φανταζομαι πως ναι.. Λογικα θα με ενημερωσουν οταν μπω μαιευτηριο.. Δεν ξερω ποσο θελει η διαδικασια της προκλησης για μα ξεκινησουν οι πονοι!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Xαρμακι ουτε εγω ξερω ποση ωρα θελουν το μονο που ξερω απο την φιλη μου ειναι οτι μπορει και να μην πιασουν!!! :D Εκεινη αναισθησια παιδι μου!! Περιμεναν περιμεναν τιποτα σαν να μην συνεβενε τιποτα!!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αληθεια Κατερινακι!! Ας με πιασουν αλλα να γεννησω φυσιολογικα... Δεν θελω να τους παρω και να παμε για καισαρικη μετα!!

Θα κανει το καλυτερο η μπεμπουλα μας!!!

Εντελακι σημερα εχεις ντοκ;;


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

θα σε πιασουν θα δεις!! εννοειται θα κανει το καλυτερο η μπεμπα!!! Εχω ακουσει μαλιστα οτι τα κοριτσακια ειναι πιο συνεργασιμα και στην γεννα και στο θηλασμο!

Ειμαστε παιδι μου ωριμες απο εμβρυα εμεις οι γυναικες!!!!! :)


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας όμορφες!

Πως είστε σήμερα;

Χαρμάκι όταν λες μπαίνεις την Τρίτη, αν δεν έχει αποφασίσει ακόμη η μπουμπού, εννοείς, αύριο Τρίτη;;;; ΑΛΗΘΕΙΑ;;;; Αχ βρε Χαρμάκι είναι τόσο συγκινητικόόό!!!!

Μπεμπούλη έρχεται η νεράιδα! :)

Εμείς σήμερα είχαμε αιματολόγο για τις ενέσεις.

Κατά πάσα πιθανότητα συνεχίζουμε τις ενέσεις και πάμε για επανέλεγχο 3 βδομάδες μετά τον τοκετό...

Πέρασα λιγάκι κι από τη δουλεια, κουραστήκαμε σήμερα..

Κι ο μπέμπης μας είναι μεγάλο ανακατωσουράκι!

Φιλάκια σε όλες!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Άντε χαρμακι με το καλο να δεις και εσυ το όμορφο παιδάκι σου!! Κοριτσια η λέξη έρωτας ειναι μικρή για να περιγράψω αυτο που νιώθω γι αυτο το ανθρωπάκο!!

Δεν το πιστεύω οτι τον εχω και φοβάμαι ποτε θα έρθουν να μου το πάρουν..

Κ θα μου πούνε συγνώμη λάθος..

Εμείς τα παμε καλύτερα με το θηλασμο. Τρώμε μια ώρα κάθε φορά απο τη μαμά, είδα κ τα σεμινάρια της Πατσουρου και με βοήθησαν πολύ.κάνω ενάλλαξ το στήθος όπως έλεγε και οχι αυτο που ειπε η παιδιατρος γιατί δεν μου ενέπνευσε εμπιστοσύνη. Γενικά δεν με ενθουσίασε κ σαν γιατρός άρα θα ψάξω για άλλον..

Επισης στα mymarket εχει προσφέρει της λίμπερο 4,60 τα 44 τεμάχια εμείς πήραμε 8 πακέτα κ κάναμε Στόκ.

Έχουν και δείκτη αλλαγής πάνας κ βοηθάει να ξέρεις ποτε τα κανε. :P


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...