Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Χαρμάκι καλημέρα και σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!

Ααχ θα δεις την αμαζόνα σου σήμερα..μπράβο!!! Θα έχει κατέβει η ομορφούλα..

Εμείς αύριο γιατρό..έχω να τον δω δυο εβδομάδες και μου έλειψε ο γλυκούλης μου!!!

Κορίτσια ανυπομονώ να τον αντικρίσω...αυτό το πρώτο δευτερόλεπτο...η πρώτη ανασούλα του..ααααααααχχχχχχχ Αντωνίααααααααα τι κάνει το αντράκι σου????


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Νικολάκι κι εγώ μια έχω άγχος μια όχι. Αλλά, όπως είπε κι η Κατερίνα, μόλις τακτοποίησα τη βαλίτσα, κάπως ηρέμησα.

Εσείς βλέπετε φατσούλες κοριτσάκια όταν πάτε γιατρό;

Εμάς μας κρύβεται ο μικρούλης. Κάθε φορά βάζει το πρόσωπο στο σάκο και στη μήτρα...

Ααα και τώρα αρχίσαμε γυμναστική!

Χαρμάκι κι εγώ τη σκεφτόμουν αυτή την εξέταση, καταλαβάινω λίγο, μην ανησυχείς, τώρα ξέρεις τι να περιμένεις. Ο κολυμβητής μου είναι μια χαρούλα, θέλει παρεάκι. Μόλις ακούσει φωνούλες αμέσως να ανακατευτεί, να πάρει μέρος στη συζήτηση, ο κουτσομπόλης.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Χαρμάκι καλημέρα και σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!

Ααχ θα δεις την αμαζόνα σου σήμερα..μπράβο!!! Θα έχει κατέβει η ομορφούλα..

Εμείς αύριο γιατρό..έχω να τον δω δυο εβδομάδες και μου έλειψε ο γλυκούλης μου!!!

Κορίτσια ανυπομονώ να τον αντικρίσω...αυτό το πρώτο δευτερόλεπτο...η πρώτη ανασούλα του..ααααααααχχχχχχχ Αντωνίααααααααα τι κάνει το αντράκι σου????

Για να δουμε Νικολακι μου!!

Αυριο εσυ ραντεβου με το γλυκουλη σου?? Τελειαααα!!!

Παντως μειναμε μονο τοσες λιγε μερες και προσπαθω να το συνειδητοποιησω... Το σκεφτομαι και ειμαι με ενα χαμογελο συνεχειααα!!!!

Ετοιμασες βαλιτσα κοριτσακι μου εσυ?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νικολάκι κι εγώ μια έχω άγχος μια όχι. Αλλά, όπως είπε κι η Κατερίνα, μόλις τακτοποίησα τη βαλίτσα, κάπως ηρέμησα.

Εσείς βλέπετε φατσούλες κοριτσάκια όταν πάτε γιατρό;

Εμάς μας κρύβεται ο μικρούλης. Κάθε φορά βάζει το πρόσωπο στο σάκο και στη μήτρα...

Ααα και τώρα αρχίσαμε γυμναστική!

Χαρμάκι κι εγώ τη σκεφτόμουν αυτή την εξέταση, καταλαβάινω λίγο, μην ανησυχείς, τώρα ξέρεις τι να περιμένεις. Ο κολυμβητής μου είναι μια χαρούλα, θέλει παρεάκι. Μόλις ακούσει φωνούλες αμέσως να ανακατευτεί, να πάρει μέρος στη συζήτηση, ο κουτσομπόλης.

Ο γλυκουλης μας!!!

Δεν ειναι κουτσομπολης, απλα θελει να ειναι ενημερος για τα παντα!!! Τι μονο η μανουλα του θα τα ξερει??

Εμεις φατσουλα εχουμε να δουμε απο τη β επιπεδου!! Μας κανει λιγα κολπακια!!! Λιγο εμεινε και θα τη δουμε λαιβ!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Xαρμα δεν ηξερα για το παραρτημα του Ηρακλειου! Μια χαρα μπορεις φανταζομαι να πας κι απο εκει για οτι αποριες!

Και εγω δεν τον αισθανομαι οπως πριν μονο κινησεις και στριφογυρισματα κανει και αυτα δεν τα κανει γρηγορα του παιρνει χρονο να στριφογυρισει και ζοριζεται....!!

Εντελ δεν βλεπουμε φατσουλα εδω και καιρο!! Γενικα ο υπερηχος σαν υπερηχος δεν δειχνει πια σχεδον τιποτα ετσι που εχει μεγαλωσει! Αφου η καρδουλα του φαινεται τεραστια στον υπερηχο!!:D Αυτο που κοιταει παντα η γιατρος ειναι να κανει αναπνευστικες κινησεις, εαν δεν κανει αμεσως περιμενουμε στο ιδιο σημειο μεχρι να κανει...

Εγω τη μια το συνηδητοποιω και ανυπομονω και την αλλη ειμαι στην κοσμαρα μου σαν να εχω πολυ καιρο μπροστα μου!!!!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχα.. μπεμπούλη σε υποστηρίζει η θεια Χαρμα...

σας στελνει φιλακι.

εμεις φατσουλα εχουμε να δούμε απο 2 Ιουλίου ... θα ειναι εκπληξούλα ο μικρούλης!

Κατερινάκι μια βδομαδούλα ακόμη, εε;;

Θα τολμήσω να ρωτήσω αν έχετε σκεφτεί αν θα κάνετε αποτρίχωση χαμηλά. Εγώ το σκέφτομαι πολύ σοβαρά, αλλά δεν είμαι καθόλου σίγουρη ότι θα μου κάνουν εδώ..


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

τσουπ!! Το πιασαμε το φιλι!!!

Αποτριχωση το προσπαθω οσο μπορω... φοβαμαι μην κοπω κιολας.. Δεν ειμαστε για τετοια τωρα.. στην τελικη στον φυσιολογικο το ξυρισμα θα στο κανουνε!!!!

Στην καισαρικη δεν ξερω...

Ερωτησουλα.. την κουνια να την στρωσω? Να βαλω την παντα ή οχι?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοιλιτσες! Οπιες εχετε γιατρο σημερα περιμενουμε νεακια!

Κ εμεις εχουμε να δουμε φατσουλα απο το ντοπλερ τον Αύγουστο, εχουμε κ 3D φωτο! Ελπιζω αυριο που θα κανουνε το επαναληπτικο ντοπλερ να την ξαναδω την ομορη φατσουλα!

Χαρμακι θα την βαλεις αμεσος στην κουνια της την μικρουλα σ? Αν δεν την βαλεις αμεσος δεν χρειάζεται να τα στρωσεις απο τωρα... εμεις ακομα δν εχουμε την κουνια της.. ηταν να μας την φερουν αλλα εφυγα νωρίτερα απο το νησι κ ειναι σε εκρεμοτητα... κ ηθελα να την βαλω αμεσος αλλα δν πειράζει θα βολευτουμε στο πορτ μπεμπε μεχρι να μας τη φερουν.


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες κοριτσάκια μου.

Εδώ η αγχωμενη δευτερομανουλα...

Edel και όποια άλλη κοπέλα είναι κοντά με μένα, τι συμπτώματα νιώθετε ? Από κινήσεις μωρού, συσπάσεις, πόνους κτλ. Θα εκτιμούσα πολύ μια περιγραφή γιατί τώρα ότι νιώθω μου φαίνεται περίεργο και επικίνδυνο... Έχω πάθει ψύχωση


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αγγελακι μου ειπαμε να την βαλουμε κατευθείαν στην κουνια μιας και δεν φτιαξαμε παιδικο δωματιο και την βαλαμε στο δικο μας!!Θελουμε να μετακομισουμε σε κανενα 4μηνο οποτε δεν υπηρχε λογος να κανουμε εξτρα εξοδα!!

Το πορτ μπεμπε θα το εχω στο σαλονι με την βαση του λεω... για να ειμαστε παρεουλα στην τιβι και σε στιγμες χαλαρωσης... (αν υπαρχουν χαχαχχα)

Και εγω στο πορτ θα την ειχα αρχικα αλλα μετα αλλαξανε τα σχεδια!

βεβαια αν δω οτι την βολευει πιο πολυ εκει και ειναι πιο ηρεμη θα το βαλω και αυτο στο δωματιο!! Ευτυχως ειναι πολυ μεγαλο!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μια χαρα τοτε χαρμακι στρωνετο σιγα σιγα γτ ποτε δεν ξέρεις ποτε θα σκασει μύτη! Βαλε κ κανενα σεντονακι απο πανω να μην πανε σκόνες μεχρι να ερθει σπιτι η μικρη! Καλυτερα πιστευω η κουνια γτ δεν μ αρεσει το στρωματακι του πορτ μπεμπε μ φαινεται αβολο κ δεν θελω να εχει αργοτερα προβλημα με την σπονδυλική στήλη. Αναγκαστικα μεχρι να κλεισει βδομαδα θα ημαστε αθηνα οποτε πορτ μπεμπε αλλα μολις παμε σπιτι μας οσο πιο γρηγορα γίνεται θα βαλουμε κ εμείς τη κουνια στο δοματιο μας


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες κοριτσάκια μου.

Εδώ η αγχωμενη δευτερομανουλα...

Edel και όποια άλλη κοπέλα είναι κοντά με μένα, τι συμπτώματα νιώθετε ? Από κινήσεις μωρού, συσπάσεις, πόνους κτλ. Θα εκτιμούσα πολύ μια περιγραφή γιατί τώρα ότι νιώθω μου φαίνεται περίεργο και επικίνδυνο... Έχω πάθει ψύχωση

Έβρι καλημέρα!! Εγώ δεν έχω καταλάβει ακόμη καμία σύσπαση, απλά την τελευταία εβδομάδα σαν να με πιέζει το δεξί μέρος της λεκάνης μου (αυτό το κόκαλο που παλιά όταν είμαστε ανάσκελα πετάγεται... ) Δεν ξέρω πως λέγεται και πως αλλιώς να το περιγράψω...:confused:


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Για να δουμε Νικολακι μου!!

Αυριο εσυ ραντεβου με το γλυκουλη σου?? Τελειαααα!!!

Παντως μειναμε μονο τοσες λιγε μερες και προσπαθω να το συνειδητοποιησω... Το σκεφτομαι και ειμαι με ενα χαμογελο συνεχειααα!!!!

Ετοιμασες βαλιτσα κοριτσακι μου εσυ?

Χαρμάκι έχω δυο μέρες που την ετοιμάζω τη βαλίτσα..πολλά πράγματα πρέπει να μπουν μέσα..μου φαίνεται ότι μάλλον πρεπει να εχω βάλει πολλά για το μωρό αλλα δεν πειράζει καλύτερα πολλά παρα να μου λείπουν..

Από τα δικά μου μου λείπουν δηλαδή παντόφλες σαγιονάρες (εεε να μην παρω καινούργιες..) επιθέματα...ε΄να νυχτικό επιπλέον...

Αααα τι επιθέματα κορίτσια πείρατε?


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαρμάκι έχω δυο μέρες που την ετοιμάζω τη βαλίτσα..πολλά πράγματα πρέπει να μπουν μέσα..μου φαίνεται ότι μάλλον πρεπει να εχω βάλει πολλά για το μωρό αλλα δεν πειράζει καλύτερα πολλά παρα να μου λείπουν..

Από τα δικά μου μου λείπουν δηλαδή παντόφλες σαγιονάρες (εεε να μην παρω καινούργιες..) επιθέματα...ε΄να νυχτικό επιπλέον...

Αααα τι επιθέματα κορίτσια πείρατε?

καλα το κανεισ και βαζεις κατι παραπανω!

Επιθεματα πηρα της νυκ! ειχα καποια δειγματακια αλλα πηρα και ενα πακετο απο τα τζαμπο! ειναι πολυ οικονομικα!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έβρι μου δεν έχω κάποια έντονα συμπτώματα.

Ίσως έχουμε κάποιες συσπάσεις, οι οποίες μάλλον δε μου γίνονται αντιληπτές, καθότι παίρνω μαγνήσιο (4 φορές) και προγεστερόνη.

Ό μικρός ανακατεύεται αρκετα. Τα απογεύματα νιώθω σα να μου πατά την κύστη, αλλά όχι πάντα, αλλά είναι κάπως επώδυνο και σα να τσούζει, ούτε αυτό ακριβώς... Χμ ενόχληση στη κύστη ας το πούμε!

Που και που πονάει λίγο η μέση μου και η κοιλίτσα, αλλά πολύ ήπια.

Τέλος, κάποιες φορές έχω και σουβλιές στον κόλπο. Αλλά μου είπε ο γιατρός είναι νορμάλ.

Αα κι όπως είπε και το Νικολάκι, τώρα μου πιέζει το κόκκαλο της λεκάνης.

Εσύ καλή μου πονάς;

Έχεις κάτι άλλο ανησυχητικό; Ίσως λόγω της αιμορραγίας φοβάσαι παραπάνω, αλλά είναι λογικό. Σε 10 μέρες το πολύ μπάινουμε στο μήνα μας, όλα θα δρομολογηθούν μετά, ναι;;


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...