Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Τι κανετε κοριτσακια μου;Πως πανε οι κοιλιτσες;Εχω καιρο να μπω...Ημασταν και διακοπουλες;Πως πατε;Ετοιμαστηκατε;Εμεις τα εχουμε ετοιμασει ολα και τη βαλιτσα μας!!!!Πηγαμε στο γιατρο χθες,ολα μια χαρα... Ειναι 3 κιλα ο κουκλος μου!!!!Antoniatr να σου ζησει κουκλος γερος και τυχερος να ειναι.Πως νιωθεις;Το Ρεα πως σου φανηκε;Κι εγω εκει θα γεννησω!!!!!Φιλακια.....


Αλκηστουλα 265Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αντωνία τι ωραία νέα!!!!!!!

Μπράβο κορίτσι μου μια χαρά!!!!

Αααχ τι καλά....άντε και στα δικά μας!!!

Πολλά φιλάκια στα τρυφερά πατουσάκια!!!

Αλκηστούλα τι κάνεις? Όλα καλα? 3 κιλά ο κούκλος σου??Πω,πω πως μεγαλώσατε και εσείς!!!

Κατερίνα απορώ με το κουράγιο σου...να κατεβάσεις και να πλύνεις χειμερινά!!! Μπραβο αλλα σιγα- σιγά μην κουράζεσαι.

Τα φιλιά μου σε όλα τα κορίτσια!! Χαρμάκι... Εντελάκι... Εβρι...Λιλιάκι...ποια ξέχασα..????πολλές..Πολλα ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ σε όλες!!!!


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω όλες για τις ευχές!! Καλα ειμαι μετα τη καισαρικη, εχει πόνους αλλά οκ εγω άντεξα. Μπήκε ο μικρός μια μερα στη ΜΕΝΝ και ήθελα να επανέλθω για να τον δώ οποτε είχα και ένα ερέθισμα για να ανάκαμψω νωρίτερα.. Απο τις έντεκα που τον γέννησα τον είδα στις 8 το απόγευμα.. Γενικά με το μαιευτηριο δεν έμεινα καθολου ικανοποιημένη δυστυχώς.. Καθολου εξυπηρέτηση, σε δημόσιο αν ήμουν πιο καλα θα ηταν. Ας όψεται που ειναι ο γιατρος μου εκεί.. Ετοιμαστείτε για ξενύχτια κοριτσια δεν σας λέω τιποτα αλλο!!


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αντωνια πολυ ξενυχτι ε......... κλαιει?? Δεν εννοω αν πειναει ή θελει αλλαγη πάνας, εννοω αυτο το κλαμα που κανεις τα παντα και δεν σταματαει.... αυτο ειναι το αγχος μου.... εχει κολικους?


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Είναι ήσυχος πολυ. Όταν πεινάει ανοίγει τα ματιά ουτε κλαίει, ουτε όταν τον κάνουμε μπάνιο..

Οχι κοιλιακούς δεν εχει, αλλά τρώει ανά 3ωρο το πολυ οποτε πρέπει να είσαι σε επαγρύπνηση.

Όταν γίνει κ σε σας θα με καταλάβετε, ειναι τρέλα τα άτιμα!!!


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κουκλες !!! Αντωνία, τι ομορφα νέα είναι αυτα!!! Καλό σαραντισμό να εχετε και ευχομαι συντομα πληρη αναρρωση απο την καισαρικη. Τι καλός ο μπεμπούλης σου!!! Δε κλαίει το μαναρακι, φτου φτου !!! Μακαρι όλες να εχουμε τη τυχη σου!!!!

Τα υπολοιπα κοριτσακια κ οι κοιλιτσες τι κάνουνε???? Κατεβαζουμε βλεπω χειμερινα, δουλειες και ετοιμασιες για την υποδοχη του βρεφους.... Κι εγω στην ιδια φαση ειμαι και ξερετε αυτο ειναι κατι που κανουν ολες οι ετοιμογεννες ....εννοω ολα τα θηλαστικα! Φτιαχνουμε τη φωλιτσα μας για το νεογεννητο. Οσο πιο κοντα φτανουμε στις μερες μας τοσο πιο πολλα θα θελουμε να κανουμε!!!! Μια μαια μου ελεγε αν νιωσεις οτι εχεις τη δυναμη να κανεις γενικη στο σπιτι.... ερχεται η ωρα!!!! :) φιλακια σε ολες!!!! καλη μερα να εχουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιααααα ..... Καλημεραααααααα ...... Εχθες ειχαμε κ εμεις γιατρό ..... 37εβδομαδων λοιπον ..... Η πιτσιρίκα ειναι 3200 ..... Και σύμφωνα με το nst εχουμε καιρο ακομα μπροστά μας ...... Οποτε ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑ ......

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι απο μας!!!

Ρια λες γι'αυτο να με εχει πιασει μανια να ξεσηκωσω το σπιτι???????????????

Φιλενια εννοειται χαλαρα.... δεν μπορεις να κανεις και τιποτα αλλο!!

Αντωνια τι καλος που ειναι ο μπεμπης σου!!! Πες μου οτι στη φωτο ειναι τα πατουσακια του να τρελλαθω!!!!!!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μας.

Πως είστε μανούλες;;

Τι κάνουν τα μπεμπίνια σας;

Κατερινάκι το έχω διαβάσει κι εγώ για το σύνδρομο της καθαριότητας...

Προς το παρόν όμως δε με έχει πιάσει, μόνο σκέφτομαι τι πρέπει να γίνει πριν έρθει ο μπέμπης :)

Εδώ η καιρός μας είναι ηλιόλουστη!!! και η διάθεσή μας αναβασμένη.

Μέσα σε όλα έχω να κάνω και μια εργασία για τη δουλειά που προέκυψε. Ευτυχώς όχι μεγάλη, φαντάζομαι ως την άλλη βδομάδα θα την τελειώσω.

Φιλιά σε όλες!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλήμερα κορίτσια..εμάς μας τρόμαξε λίγο η μικρή την δευτέρα που πήγαμε στο γιατρό...στο nst κοιμότανε και δεν έλεγε να ξυπνήσει με τίποτα... ευτυχώς ξύπνησε και όλα καλά..Αντωνία να σου ζήσει ο παίδαρος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κουκλες!!

Τι κανουν οι κοιλιτσες?

Το μπεμπακι της παρεας??

Σιρενα μου και η δικια μου ηταν φρονιμη προχθες στο νστ! Κοιμοτανε και προς το τελος την ξυπνησε ο γιατρος!

Εντελακι μου βουρ για βολτιτσα σημερα!!! Η καλυτερη σας!!! Φιλια στον κολυμβητη μας!!!

Αντωνακι μου φρονιμος ο κωλοτουμπας σου?

Ριακι μου πως τα πατε με το σχολειο? Του αρεσε του μικρουλη?

Φιλενια μου σουπερ η μπουμπου σας!!!

Καλημερα σε ολο το παρεακι!!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Τι κανετε μανουλες?

Εμεις το απόγευμα εχουμε γιατρο! Επιτελους θα βγω απο το σπιτι.. βαρέθηκα τοσες μερες!

Χθες ολη μερα κλοτσουσε δεν σταματησε λεπτο! Σημερα ειναι πιο ήσυχη! Σε 5 μερες θα ειναι εδω κ ο μπαμπας μας!!!


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια χθες είχαμε δύσκολη νύχτα ο μικρός ειχε εκνευρισμό..

Χεστηκε κ 3 φορές τον εκανα πρώτη φορά μπάνιο μονη μου και μου έφυγε η φοβία πως θα τον πιάσω και δεν θα μου πέσει.. :P

Το μόνο μας πρόβλημα ειναι με το θηλασμο γιατί δεν εχω γαλα μαλλον, με το θηλαστρο βγάζω 30 ml και απο τα δυο στήθη. Το παλεύω αλλα δεν βλέπω αποτέλεσμα..

Αυτά τα νεακια μας. Η επόμενη να ερθει γιατί κουραστηκαμε χωρίς παρέα.. :)


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...