Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Μπράβο Κατερινάκι!

Έτοιμη κι εσύ λοιπόν; Στις 25 έχεις ραντεβού με το γιο σου;

Κι από βάρος τέλειοι είστε! :)

Έχεις δίκιο σε αυτό που λες με το ίντερνετ.

Ούτε εγώ είμαι σίγουρη αν έχει το νοσοκομείο.

Η καιρός μας έχει τρελαθεί. Ανά μία ώρα βρέχει και ηγάζει ήλιο.

Ο μπέμπης μου σήμερα είναι πολύ κύριος. Είναι τόσο απαλούλης στις κινήσεις :)


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια καλησπέρα!!!

Πλένουμε....σιδερώνουμε...ξανα πλένουμε..ξανασιδερώνουμε...αααααχ τι ωραίες μυρωδιές!!!!!

Κορίτσια να σας ρωτήσω...από εχθές αισθάνομαι μια μικρή πίεση δεξια στη λεκάνη μου..λέτε να κατεβαίνει ο στρουμπουλάκος μου???

Ανυπομονώ να μάθω νεάκια από την Αντωνία....ααααχ θα τον κρατάει αγκαλίτσα...!!!!

Κατερίνα πολύ καλά τα κιλάκια θηρίο μυρίζομαι να γίνεται!!!!


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωχ κοριτσάκια αρχίζω και αγχώνομαι με όλα αυτά.

Η Αντωνία γεννησε, της Κατερίνας ο μπεμπούλης εμπεδώθηκε από ό,τι κατάλαβα..

Εγώ πάλι νομίζω πως έχω ενάμισυ μήνα και ακόμη έχω κάποια διαδικαστικά. Χμ...

Ο ανακατωσούρας μου πάντως είναι μια χαρούλα.. Μάλλον ζόρίζεται ο καλός μου, αλλά σήμερα είναι πολύ τζέντλεμαν!

Χαρμούλι καλή επιτυχία στο γιατρούλη.

Νικολάκι είναι τόσο μικροσκοπικά τα ρουχαλάκια που θα στεγνώσουν. Εδώ όταν τα πλέναμε είχε τόσο χάλια καιρό πάντως και πάλι στέγνωσαν.

Ωραία το νανουρισματάκι ..

Εγώ ένα μικρό τραγουδάκι δικό μας του λέω από τότε που ήταν κουκιδίτσα και είχαμε καφέ αιματάκι και του χαμογελώ και τον χαϊδεύω. Ελπίζω να το καταλαβαίνει.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

To καταλαβαινω οτι ειναι χαμηλα! Δεν το καταλαβαινω ολη την ωρα αλλα ειναι στιγμες που ειναι τοσο χαμηλα το κεφαλι που αναγκαζομαι να σκυψω μπροστα και να βαλω το χερι μου γιατι νομιζω θα μου φυγει!!!

Οση ωρα διαρκει αυτο δεν μπορω ν ακανω ουτε βημα ουτε να ειμαι ορθια!!

Δεν ξερω πως να το περιγραψω... και δεν ξερω κι ολας αν συμβαινει στανταρ σε οσες εχει κατεβει το μωρο....

Το ραντεβου μας ειναι κανονικα για τις 25 αλλα μου επισημανε η γιατρος οτι ανα πασα στιγμη μπορει να αποφασισει να ερθει!

Παντως καλο ειναι οσο μπορειτε να μπειτε στο μηνα σας ετοιμες να μην εχετε και αυτο το εξτρα αγχος!

Ενα βραδυ 1-2 μερες πριν μπω στο μηνα μου πηγαμε στην κλινικη γιατι αισθανομουν διαφορα περιεργα και στο δρομο εκτος απο το αγχος αν ειναι καλο για το μωρο να γεννηθει τοτε κλπ ειχα και το αγχος οτι δεν ειναι η βαλιτσα ετοιμη και πως θα εξηγαω στην μανα μου τι θελω και που το εχω κλπ!!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου ομορφα επιστρεψαμε απο τον ντοκ. Ειμαστε σχεδον 3500γρ αλλα πολυ ψηλα!Ο καρδιοτοκογραφος μας πολυ καλος χωρις συσπασεις!!

Τη Δευτερα θα εχουμε την γυναικολογικη εξετεαση και θα μας πει την πορεια και τον τροπο που πιθανον να γεννησουμε!!!

Κατα τα αλλα ειμαστε πολυ καλα κοριτσακια!!!

Αντωνια μου φιλακια πολλα στα πατουσακια!! Περιμενουμε τα νεακια σας και την μοναδικη ιστορια σας!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στη Χαρμο-μπεμπούλα.

Μεγάλωσε κι αυτή, αλλά της αρέσει στη φωλίτσα της μανούλας.

Μέχρι τη Δευτέρα ποτέ δεν ξέρεις Χαρμάκι..;)

Καλό βράδυ σε όλα τα κοριτσάκια

Ιδιαίτερα όμως στη μανούλα μας και στο μπεμπάκι της!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοιλιτσες!!!

Τι μου κανετε σημερα!! Παρασκευη επιτελους!!! Σουπερ!! Σημερα ερχεται το κρεβατι μας το απογευμα!!!!

Αντωνακι μου πως ηταν το ομορφοτερο ξυπνημα του κοσμου ολου??

Φαρμαση μου φιλακια στην μικρουλα σου!!!

Εντελακι σημερα εχετε ντοκ!!! Περιμενω νεακια του κολυμβητη!!!

Φιλακια σε ολες!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια.

Γυρίσαμε από γιατρό. Ο κολυμβητής μας ζορίζεται μωρέ, δε χωράει στην πισινούλα και πολύ. Πήραμε βάρος, φτάσαμε 2350 γρ περίπου και γενικά όλα καλά. Ο τράχηλος μας μειώθηκε πάλι δυστυχώς, αλλά είναι και λίγο λογικό στο μήνα μας. Ξεκούραση και προγεστερόνη άλλες 2 βδομάδες. Φυσικά τη φατσούλα του την κρύβει. Έχω να τον δω από 2 Ιουλίου στη φατσούλα.

Κάναμε τις τελευταιες εξετάσεις αίματος και έκλεισα ραντεβού για να κάνουμε εγγραφή και προγραμματισμό καισαρικής!

Τι κάνουν οι μανούλες και τα μπεμπάκια;;

Και το μπεμπάκι μας που βγήκε στον κόσμο;;

Φιλάκια σε όλες!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλες.... χαιρομαι που διαβαζω ευχαριστα νεα.. και εμεις ετοιμαζομαστε.. φιλακια


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...