Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημέρα κορίτσια!πως είστε;εγώ σηκώθηκα με συνάχι...:(

και εγώ Sirena! και με καταρροή .. φφφ.. Συνάδελφος στο γραφείο μου είπε ότι μπορώ να πάρω depon, αλλά δεν θέλω να πάρω τίποτα.

Πρέπει να ενημερώσουμε τον dottore άραγε??

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα θ εχει γεννησει η αντωνια μας..τι καλα..

Εγω εχω πιασει πατο....ψυχολογικα χαλια....σωματικα πολυ βαρια νιωθω ανυμπορη ν κανω πολλα...ο μικρος ερχεται αυριο απο την πεθερα μου...τον χρειαζομαι...ειναι ο μονος που σ.αγαπαει πραγματικα...

Link to comment
Share on other sites

Μαζευτηκαμε τι ωραια!!

Μπραβο Σειρηνα μου!! Συναχακι ειναι και θα φυγει!!!

Τρινιτη μου καλυτερα να το πεις του ντοκ για το ντεπονακι!! Ειναι αθωο αλλα δεν ξερω τωρα που ειμαστε στην τελικη ευθεια αν κανει!!

Φαρμαση μου πως μου εισαι? Ανεβα κοριτσακι μου λιγακιι ψυχολογικα!!!

Η Αντωνια μας σιγουρα θα κραταει τον Νικολακι αγκαλια!!

Περιμενω τα νεακια της για να κανω το πρωτο απ-ντειτ στη λιστα μας!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άντε μανούλες κάναμε φαν κλαμπ!

Μπαίνω κι εγώ και κοιτώ συνέχεια αν είχαμε εξελίξεις!

Φαρμακάκι μας τι έπαθες καλή μου;;;

Ορμονικό είναι, μην το αφήσεις να σε παρασύρει. Κλάψε να ξεσπάσεις και όλα θα στρώσουν. Κι εμείς κλαίμε που και που. Αμ πως;;; Μας ανακουφίζει... Το αστείο είναι πως καταλαβαίνω πως είναι παράλογος λόγος για κλάμα, αλλά του δίνω εγώ.

Σειρηνάκι και Τρινιτάκι περαστικά σας!

χαρμούλι τι ώρα έχεις ντοκ;

Αγγελάκι είσαι καλά μικράκι μας;


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε edel84! Θα του τηλεφωνήσω το απόγευμα (αν χρειαστεί) αλλά χλωμό να πάρω depon. Δεν τα πήγαινα καλά με τα φάρμακα προ εγκυμοσύνης.. πόσο μάλλον τώρα.

Άντε να μάθουμε και τα νεάκια από την Αντωνία..!

Link to comment
Share on other sites

Καλα ημαστε κ εμεις! Ξυπνήσαμε με κλοτσιες σημερα!!! Νιωθω πιο ξεκουραστη σήμερα κ συσπασουλες πιο λιγες! Αλλα μου την δινει η κλεισούρα! Θελω να βγω να παω στα μαγαζια να ξεσκασω.. αλλα κανω ιπομονη!


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κάνε υπομονή Αγγελάκι μας.

Κι εμείς εδώ και 2.5 μήνες σπίτι είμαστε. Πάμε στο γιατρό, στο μάρκετ μια φορά τη βδομάδα και για κανένα καφέ τα Σάββατα. Δεν τα λέω και λίγα, αλλά γενικά κάθομαι και προσέχω. Έτσι είναι οι μανούλες, υπομονετικές.

Τρινιτάκι κάνε κουράγιο κι εσύ και αν μπορείς απέφυγε τα φαρμακάκια. Από την άλλη αν σου δώσει το ΟΚ ο γιατρός καλύτερα να μην υποφέρεις.

Σήμερα χάρηκα πολύ, γιατί είδα στο καφέ Μαρτίου 2015 ένα κοριτσάκι από την παρέα μας που δυστυχώς μας άφησε νωρίς.

Εύχομαι ειλικρινά σε όλες, παρούσες και απούσες ό,τι επιθυμούν και όλα να πάνε κατ΄ευχήν!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Εντελακι μου στις 6 εχουμε!!

Αγγελακι μου υπομονη κοριτσακι μου για τον μπαμπακα σας!!!

Τρινιτη καλα το κανεις!! Βεβαια αν νιωθεις οτι σε ριχνει το συναχακι παρε τον ντοκ σου!!!

Αντωνακι περιμενουμεεεεε!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εντελακι και εγω το ειδα στις Μανουλες του Μαρτιου και εχω χαρει παρα πολυ!!!!

Περιμενω τα ευχαριστα και απο τα υπολοιπα κοριτσακια που μας αφησαν νωρις!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Φαρμαση μου το αντρακι μου τα κανει τα περισσοτερα αλλα και εγω βοηθαω οσο μπορω!!

Μαγειρεμα και σκουπισμα ακομα κανω...

Το σιδερωμα το ανελαβε η πεθερα!

Τα υπολοιπα το αντρακι μου!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εεε στις δουλειές Φαρμακάκι κάνω πια και τα στραβά μάτια.

Π.χ. σιδερώνω μόνο τα μπλουζάκια και τα παντελόνια του άντρα μου για τη δουλειά. Τα υπόλοιπα μόλις βγουν απο στεγνωτήριο, καλό δίπλωμα και είναι μια χαρά.

Καθαριότητα κάνει ο άντρας μου, αλλά σιγοντάρω κι εγώ όσο μπορώ.

Μαγείρεμα έκανα στον 6ο-7ο, πριν και τώρα είχα στον καταψύκτη μεγάλο απόθεμα.

Όμως έπρεπε και πρέπει να προσέχω γιατί έχουμε κάνει επέμβαση στον τράχηλο και είναι ευαισθητούλης και θέλει φροντίδα.

Γενικά όπου μπορείς να βρεις βοήθεια χρησιμοποίησέ τη.

Δε γίνεται να τα κάνεις μόνη σου. Εσύ και δουλεύεις κι έχεις κι άλλο νινί και θες να κάνεις και δουλίτσες;; Ξεκουράσου!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Kορίτσια μόλις γυρισα απο τη γιατρο το καναμε σημερα αντι για αυριο το ραντεβου! Ολα καλα ο μπεμπης 3500γρ (εγω ευτυχως δεν πηρα), το nst χωρις συσπασεις, το μωρο εχει κατεβει χαμηλα κριμα που δεν παμε για φυσιολογικο.....

Οσο για την ψυχολογια δεν το συζητω το κλαμα ερχεται με το παραμικρο!! Με ενοχλουν απιστευτα πραγματα και αισθανομαι πως θελω ακομα περισσοτερο ενδιαφερον!! (που δεν παει αλλο αλλα αμα με πιασει με επιασε!!)

Με τις δουλειες με βοηθαει παρα παρα πολυ ο αντρας μου!! Φερνω και γυναικα που και που για τις πιο λεπτομερειες, κανω και εγω οτι μπορω και καπως παλευεται...

Οι αντοχες τελειωσαν πλεον ειναι δυσκολος μηνας κακα τα ψεμματα απο πολλες αποψεις....

Ανυπομονω και εγω να μαθω τα νεα της Αντωνιας!!

Αν και εφοσον γεννησε ειναι λιγακι δυσκολο να μας ενημερωσει...

Και εγω οταν με το καλο γεννησω θα δυσκολευτω πολυ ενημερωσω επειδη δεν εχω ιντερνετ στο κινητο και οταν ερθω σπιτι δεν ξερω αν θα εχω χρονο να κατσω στο γραφειο!! (αλλα κατι θα κανω !!!::tongue: )


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...