Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ μακαρι κοριτσια να μην βιαστει να βγει.. γιατι δεν θα προλαβει κ ο μπαμπας μας να ερθει... λογο δουλειας δεν μπορει να ερθει πριν τις 20 Σεπτεμβρίου... :(

Δεν θα βιαστει!! Θα περιμενει η μικρουλα τον μπαμπακα!!! Δεν γινεται να κανει εξοδο χωρις αυτον!!!!

Να μου εισαι ηρεμη και να μου ξεκουραζεσαι και ολα θα πανε μια χαρα!!!

Εντελακι και εγω τίποτα δεν μπορώ να κάνω.

Σήμερα πρέπει όμως να πάω να κουρεψω μαζί με την αδερφή μου τον ένα γάτο της γιατί θα φύγει το καλοκαίρι και εχει κομπους ο κακομοιρης..

Ελπίζω να μπορέσω...κ να τα καταφέρουμε..

Αυριο επιστρέφει κ η μάνα μου από Κρήτη κ να παει να μας βρει κουρτίνα γιατί ακόμα δεν έχω βρει!!

Όσον αφορά τον ύπνο μια μερα με αφήνει, μια οχι μου το παει μια μια ο κωλοτουμπας.

Σήμερα τον έγραψα με το κινητό να κουνιέται!!αν το δείτε θα τα χάσετε!!

Αχ ενας κωλοτουμπας!!! Ελα σε λιγες μερουλες θα σου κανει φατσουλες και γελακια αγκαλιστα και εσυ θα ψαχνεις τις κλωτσιες!!!

Με το καλο να ερθει η μανουλα σου!!

Έχει δίκιο η Χάρμα Αγγελάκι μας.

Η δική της μπέμπα που το έχει δίπλα το μαιευτήριο είναι ησυχούλα, χεχε..

Έτσι κι εσείς θα ηρεμήσετε και θα είστε μια χαρά!

Χαρμα σε βλέπω φουλ πάουερ!

Και πλυντήρια και σιδερώματα και μαγείρεμα και βόλτες! Μπράβο σας!

Τι νοικοκυροκόριτσο είσαι εσύ, εε;;

Εμένα δε με αφήνουν να κάνω τίποτα (λόγω τραχήλου). ''Καήκαμε στο κουρκούτι, φυσάμε και το γιαούρτι'' τώρα.. Δε μου αρέσει, αλλά ένα γιοκαρίνο τον έχουμε...

Ειμαστε ακομα αλλα πρεπει να χαλαρωσω και λιγακι!!

Ενα πλυντηριο εμεινε για σιδερωμα.. θξα το κανω το βραδακι!!

Προσπαθω να κινουμε μεσα στο σπιτικ μπας και κατεβει λιγακι η μικρη μας!!!

Καλα κανουν και δεν σε αφηνουν!! Προσεχουν τη μανουλα του κολυμβητη!!

Ποτε θα ερθει η μαμμυ σου?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αγγελάκι δε θα βιαστεί η μπουμπού, μην ανησυχείς. Όλες μας έχουμε συσπασούλες. Θα τη δείτε μαζί με το μπαμπά της κοριτσάκι μου, ναι;

Αντωνία κι εγω χθες στο τσακ ήμουν να τον γράψω, αλλά το καμάρι μου με το που έγραφα δεν έκανε τίποτα και ώσπου να πατήσω rec είχε τελειώσει το σόου!

Οι κινήσεις στην κοιλίτσα μου είναι πια τόσο συνηθισμένες που κι εγώ πιστεύω θα μου λείψουν κι ας τον έχω αγκαλίτσα.

Χαρμάκι μέχρι τον 7ο έκανα κανένα μαγείρεμα που και που. Τώρα έχω γεμάτο καταψύκτη με φαγητά πάλι και απλώς κοβω σαλάτα.

Η μάμμυ θα έρθει για τη γνωριμία με τον εγγονό και θα μείνει και κάποιο διάστημα να με βοηθήσει - λόγω καισαρικής και γενικότερα. Μετά θα περάσουν όλοι οι παππούδες μας από λίγο. Αυτό που στενοχωριέται πολύ είναι το αδερφάκι μου, αλλά δεν μπορεί να έρθει λόγω δουλειάς καθόλου. Θα γνωριστούν όταν ο μπεμπούλης μας θα είναι 5-6 μηνών και η μαμά ήδη σκέφτεται τι θα του φορέσει :) (δεν έχει καταλήξει, μη νομίζεις).


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα ..... Όλες στο σπιτι και εχουμε μεγάλη κινητικότητα στην ομάδα μας ..... Μπράβο μπράβο ...... Κορίτσια εκτός περπάτημα σεξ κάνετε ....;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γυρίσαμε από το γιατρό!!! Ο στρουμπουλάκος μια χαρά... 2.150!!!

Πήγαμε και στην ενδοκρινολόγο για να δει και τις μετρήσεις από τον υπέρηχο και μας βρήκε μια χαρα!!! Αφήστε που ο μπέμπης έχει πάρει 600 γραμμάρια και εγώ έχω χάσει (με τη διατροφή που κάνω λόγω σακχάρου) 1,5 κιλό!!!! Απίστευτο...ααααχ αν προσεχα νωριτερα δεν θα είχα γίνει γουρουνίτσα..!!!

Χαρμάκι μου πόοοοοσο πολύ μεγαλώσατε!!!!! Απίστευτο μου φαίνεται ότι αρχίζουμε σιγά - σιγά και γεννάμε...!!!

Αγγελάκι μην αγχώνεσαι κορίτσι μου...γίνεται να βγει η μπεμπούλα και να μην δει και τον μπαμπάκα της...???Δεν νομίζω!!!!!

Φιλακια σε όλα τα κορίτσια!!!!


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κι απο μας!

Ετοιμαζομαστε να παμε στο γιατρο να δουμε ποσο μεγαλωσε ο μπεμπης! Και εγω για πανω απο 3500γρ τον κοβω να γεννιεται ετσι οπως παει...

Εντελακι δηλωνω απολυτη συμπαρασταση στον υπνο!! Επισης η κοιλια μου στο γυρνα, ποναει πρεπει να την κραταω και να το πηγαινω με μανουβρες!!

Angel μην ανησυχεις σε εχει αγχωσει πιο πολυ που εκανες ολοκληρο ταξιδι αυτο απο μονο του το κανει πιο μεγαλο το γεγονος! Αν ειχες το μαιευτηριο κοντα θα ησουν σε αλλη ψυχολογια και θα το εβλεπες πιο χαλαρα!! Εννοω οτι πιστευω πως δεν θα βιαστει η μικρη σου απλα εχεις καποιες συσπασεις παραπανω, δεν εισαι η πρωτη!! Φανταζομαι με αυτα που παιρνεις για τις συσπασεις δεν θα εχεις κανενα προβλημα!!:D

Χαρμακι πηγες τελικα στο μαιευτηριο!! Μπραβο και εγω ετσι περιμενα να πουν μια λεπτη κουβερτουλα (φανταζομαι την πικε θα εννοουν) και μακο φορμακι!

Φιλενια σχετικα με το σεξ εμας εχει απαγορευτει απο την αρχη λογω συσπασεων! Ακομα και την κρεμα στις θηλες που εβαζα εν αδιαστημα λογω ξηροτητας επρεπε να την βαλω στα πεταχτα γιατι και αυτο συσπασεις προκαλουσε!!

Σχετικα με τους πονους περιοδου σε εμενα γινονταν ετσι αντιληπτες οι συσπασεις ειδικα αμα ξεχνουσα να παρω ουτρο ενιωθα αυτο που λες! Σε εσενα δεν ξερω τι σημαινει καλυτερα παρε τηλ τον γιατρο σου!

Ειδικα αν διαρκουν λιγα λεπτα και επανερχονται μετα απο λιγο παρε τηλ!!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Kοριτσια μολις γυρισαμε απο το γιατρο!

Ο μικρος 3150γρ και η μαμα συν 19 !!!

Εκοψα παλι τελειως το αλατι γιατι πιστευουμε πως ειναι κατακρατησεις!

Το nst πολυ καλο και η μητρα εντελως τεμπελα καμια συσπαση!!

Angel δεν μπορει καποιος λογος θα υπαρχει που δεν σου δινουν κατι γιατι μου κανει εντυπωση... εσυ ρωτα και το γιατρο εκει και θα παρεις σιγουρα καποια εξηγηση αλλιως θα σου δωσει κατι εστω μαγνησιο!

Επομενο ραντεβου σε μια εβδομαδα παλι... το προτελευταιο μας αν δεν μας προλαβει ο μπεμπης που δεν το βλεπω... Αλλιως 25 Σεπτεμβριου το πρωι μπαινω για καισαρικη.. θα ειμαι ακριβως 39 εβδομαδων....


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα Χαρμάκι κ υπολοιπες κοιλιτσες... ειμαι πτωμα!!! Απο τη κουραση τρεξαν γαλατα σημερα!!!!!! Αλλαξαμε δωματια.... (πηγαμε τη δικη μας κρεβατοκαμαρα στου μικρου κ μεταφεραμε το παιδικο στο δωματιο στο δικο μας... λογω του οτι το δικο μας ηταν τεραστιο σε σχεση με το αλλο...) τρελη κουραση γιατι ουσιαστικα εγινε γενικη σε δυο υπνοδωματια απο τοιχους, κουρτινες ...επιπλα , μεταφορα αυτων... φωτιστικα , ντουλαπες.... εφιαλτης!!!! Ευτυχως τελειωσαμε κ ειμαστε ετοιμοι να στησουμε κ τη κουνια!!! Χαρμακι ηρθε η συρταριερα???

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοιλιτσες!! Καλη εβδομαδα να εχουμε ολες!!!

Τι μου κανετε?

Εμεις ειμαστε μια χαρουλα! Πηγαμε σημερα και καναμε τις τελευταιες εξετασεις και στις 12:00 εχουμε καρδιοτοκογραφο!!!

Ριακι ηρθε η συρταριερα μας και ειναι πολυ πολυ ωραια!!!

Παρασκευη θα ερθει και το κρεβατακι μας!!!

Φιλακια πολλα πολλα σε ολες!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...