Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , a miracle please είπε:

      καταρχάς ευχαριστώ για την απάντηση.
      Τον ξεσκονίσαμε και τον σύζυγο.

      Στον Λυμπ...λο. είχαμε κάνει επίσης όλες τις εξετάσεις όσον αφορά σπερμα, καρυοτυπο κτλ.
      Γι’αυτο μας λένε συνέχεια για την ηλικία.

      Απλά σε συζητήσεις που έκανα εκεί στην αναμονή της ωοληψιας και που έχω λίγο διαβάσει πριν γίνω μέλος, κατάλαβα πως καλό θα ήταν να βρω γιατρό που κάνει συχνά ivf με δωρεα ωαρίων. Δεν θα επέλεγα τον γιατρό που είχα πάει τελευταία διότι εκείνος είναι καθαρά στο κομμάτι ivf με δικά σου. Γι’αυτο ρωτησα. 

       

       

      Δεν ξέρω σε ποιον γιατρό ή κέντρο είσαι.. υπάρχουν πολλοί.. θα πω κάποια ονόματα  όσο γίνεται.. τσιρ, ψαθ, σακ, Νικόλ, για αυτούς γνκ δεν έχω ακούσει αρνητικά  σχόλια..υπάρχουν και άλλοι πολλοί.. η καθεμία  από ένας θα έχει και θετικές  και αρνητικές εμπειρίες για πάνω από έναν γιατρό..

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Σειρηνα δεν υπαρχουν τα ονειρα....

χθες εβλεπα οτι ηθελαν να μου κανουν καισαρικη... τα προηγουμενα βραδια οτι σπανε τα νερα... αχ το υποσυνειδητο μας.. οτι σκεφτομαστε τα βλεπουμε το βραδυ...


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

MOM_TO_BE_09.jpg

...Ερχόμαστε τον Οκτώβριο.....

charma...............29/09/14......Μητέρα Κρήτης

katerinan..............2/10/14

elenaki18..............2/10/14.....Ρέα

victoria geo..........5/10/14......Βιοκλινική

Stavroula28......... 6/10/14......Ιασώ Λάρισας

Φιλένια............... 8/10/14.......Γενικό νοσοκομείο Χανίων

angel1990............8/10/14........Μητέρα

Sιrena.................8/10/14........Ιασώ Λάρισας

antoniatr............ 10/10/14......Ρέα

Katerinal.............10/10/14

blondie-12..........10/10/14.......Ιασώ

Ανθουσα Γιωτα......13/10/14.....Μακάριο Νοσοκομείο

andria_80............15/10/14

pharmacy............17/10/14

flowertouch.........17/10/14

vkk284............... 18/10/14

ellen 2010........... 18/10/14

.Trinity................18/10/14.....Ρέα

Νικολ1986........... 20/10/14.....Έλενα

efib.................... 22/10/14

ria.......................24/10/14.....Μητέρα

evri.....................24/10/14.....Γενικό Νοσοκομείο Ιωαννίνων

ΡΕΝΑΤΑ25.............25/10/14......Ρέα

edel84................ 26/10/14

Tristeza................26/10/14

Lialiaki..................29/10/14


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγώ έβλεπα ότι μου κάνανε καισαρική σε μια καφετέρια γιατί δεν προλάβαινα και καλά να πάω στο νοσοκομείο... και έλεγα μα καλά δεν ντρέπεστε; έχω ανοιχτή πληγή μην καπνίζεται... ότι να ναι... χαχα!

Link to comment
Share on other sites

Πιάσατε τα όνειρα βλέπω.

Λοιπόν χθες κι εγώ ονειρεύτηκα ότι μετα την καισαρική σηκώθηκα αμέσως, δεν πονουσα καθόλου και μου φώναζαν να ξαπλώσω μη ζαλιστώ και πέσω.

Επίσης ο μπεμπης ήταν πολύ μεγάλο μωρό, σα 5 μηνών και του έλεγα ''αααααα'' για να ανοίξει το στόμα και να τον θηλάσω.

Ό,τι με αγχώνει δηλαδή το είδα! Δεν έχω παράπονο.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Οργιαζει η φαντασια στα ονειρα μας!!!!χαχαχχαχαχαχα

Ας τα βλεπουμε τωρα που μπορουμε γιατι μετα θα κοπουν και αυτα!!! χαχαχ Θα μας ξυπνουν συνεχεια οι γλυκες φωνουλες των μωρων μας!!!! :) :) :)


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου τι κάνετε? Χάθηκα λιγάκι... έκανα δουλειές στο σπίτι με την βοήθεια της μανούλας και δεν προλάβαινα να σας στείλω ούτε να σας διαβάζω....Μου λείψατε όλες πάρα πολύ...

Θέλω να γλυκοκαλωσορίσω τις μανούλες τις καινούργιες...

Καλώς ήρθατε Tristeza και Lialiaki!!!! Δεν νομίζω να ξέχασα καμία άλλη... Σιγά σιγά θα ξαναπιάσω το διάβασμα από εκεί που το είχα αφήσει και θα μάθω όλα τα νεάκια σας....

Κάποιες γλυκές μανούλες έχουν μπει στο μήνα τους εεεεεεε Χαρμάκι? Αντωνία?? Κατερίνα???? Ποιά άλλη...?????

Εμείς είμαστε πολύ καλά...ο στρουμπουλάκος μου δεν κάνει τίποτε άλλο από το να κλωτσάει....και να κυματίζει το μανάρι μου!!!! Την παρασκευή έχουμε ντόμπλερ...έχω αγωνία να δω πόσο θα έχουμε μεγαλώσει..θα έχουμε περάσει τα 2 κιλά ετσι όπως τον κοβω...χιχιχιχιιχιιχι!!!!

Τα φιλιά μου σε όλες!!!!!!


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτό ξαναπές το!

Έχω και το αντράκι μου να λέει, τα Χριστούγεννα θα σε πάω βόλτες.. (ο μπέμπης ούτε 2 μηνών) και σκέφτομαι, τα Χριστούγεννα θα με αναγνωρίζεις άραγε από το ξενύχτι;;

Μπορεί όμως το μανάρι μου να είναι ήσυχο, όπως στην κοιλίτσα της μαμάς και να πάμε όλοι μαζί στους -10 άτα και να το έχω κρεμμυδάκι, όπως όλα τα μωράκια εδω (αυτά είναι όνειρα θερινής νυκτός, αλλά έχουμε όλοι δικαίωμα στο όνειρο).


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Νικολακι μου ξεκινησατε τις δουλιτσες; Μπραβο κοριτσακι μου!!!

Τελειος ειναι ο στρουμπουλακος σου!!!

Να μας γραψεις τα νεακια της Παρασκευης!!!

Εντελακι εγω λεω οτι θα πατε βολτα με τον κολυμβητη κρεμμυδακι!!!

Ε μα δεν θα βολταρουμε τα Χριστουγεννα!!

Μονο να μην εχει χιονια σε σας!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Νικολάκι.

Όλες βλέπω με ετοιμασίες καταπιανόμαστε.

Κι εμένα ο ανακατωσούρας (όλες κάπως λέμε τα μικράκια μας, έτσι;;) κάτι κυματίζει, κάτι ανακατώνει, ξαφνικά πετάει κάτι, τρομάζει η μαμά, συνεχίζει αυτός. Στο μπαμπά όμως είμαστε κύριοι.

Εγώ πολύ χαίρομαι που παίρνουν βάρος τα μικράκια μας, έτσι είμαστε προετοιμασμένοι για παν ενδεχόμενο. Μια χαρά θα είναι ο στρουμπουλάκος σου, χιχι..

Χαρμάκι και χιόνι να έχει μια βόλτα την πας, έχει τόσο όμορφες Χριστουγεννιάτικες αγορές με λουκάνικα και ζεστό κρασί και λιχουδιές. Αρκέι να μη χρειαστεί να θηλάσουμε ή χειρότερα να αλλάξουμε πάνα στο κρεμμυδάκι. Μας βλέπω μαμα-μπέμπη σε καφετέρια μέσα κι απ έξω ο μπαμπάς να μας χαιρετάει με τη λουκανίκα!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Αν τι τελεια εικονα που εδωσες Εντελακι!!!

Και εγω ανυπομονω για το στολισμενο Ηρακλειακι!!

Βεβαια εμεις θα ειμαστε με πιτογυρα στο χερι!!! χαχαχχαχαχαχα


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ριάκι τώρα είδα το ποστ σου!

Ντόινγκ!

Μια χαρά ο μπέμπης σου, μαζί πάμε εμείς περίπου. Κι εμάς όλο τη μούρη του πιάνει και έχουμε να δούμε φατσούλα πάνω από 1 μήνα. Μη σου πω κι ενάμισυ. Ας είναι κι έκπληξη, δε με πειράζει καθόλου.

Τυχερούλα με τα ψώνια, μόνο πλύσιμο είχες.

Ευτυχώς κι εμάς μας έδωσαν συγγενεις κάμποσα, αν και του πήρα, δεν μπορώ να πω.

Θύμησέ μου, στις 38 εβδ θα γεννήσεις εσύ;

Edel μου μαζι παμε ναι... κατι μερες διαφορα... εγω κανονικα εχω ΠΗΤ 3/11 αλλα θα γεννησω προγραμματισμένα 24/10 δηλαδη περιπου 39 εβδομάδων. Μόνο πλυσιμο δεν ειχα βασικα γιατι αγόρασα και μερικα πραγματακια καινουρια σαν χαζομαμα... και εχω κ μερικα ακομη. Αλλα αν σκεφτεις οτι εχω εναν γιο ηδη 6,5 ετων που με τρεχε ολο το καλοκαιρι.... αστα! Δεν ειμαι κ να με ζηλευει κανεις!!! Δόξα Τω Θεώ πηγαν καλα εως τωρα.. ελπιζω να τελειωσουν ολα καλα σε ενα μηνα και κατι ;)

Link to comment
Share on other sites

Ριακι καλα ειναι που ειναι 6,5 και οχι 1,5 να θέλει κ αγκαλιές κ.λ.π.

Εγω με τόση μικρή διαφορα δεν θα εκανα μωρό δεν θα άντεχα νομίζω, εδώ δεν αντέχω κ χωρίς μωρό βέβαια. :tongue:

Σήμερα έχουμε ραντεβού με το γιατρό να δούμε που φτάσαμε κ να κλείσουμε κ ημερομηνία, Αχ δεν έχω θέμα και αυριο να γεννήσω αλλά να μην ειναι αδυνατουλης ο κωλοτουμπιτσας μου..

Αχ τα ωραιότερα Χριστούγεννα θα ειναι φέτος, βέβαια πέρυσι για εμάς ήταν τα χειρότερα οποτε μας το χρωστάει..

Πέρυσι στη βασιλοπιτα είχα κερδίσει κ το φλουρί :)


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χαρμάκι εσύ θα την παρεις μαζί και στην συναυλία που σηματοδοτεί τα Χριστούγεννα! Χεχεχε! Θα είναι πιο γλυκια κι από ζαχαρωτό!

Ρία μου καλά έκανες και του πήρες του μικρού σου πραγματάκια. Αφού εγω στενοχωριέμαι και λέω στο 2ο τίποτα σχεδόν δε θα πάρουμε, κρίμα το κακομοίρικο.

Κι εγώ 39 εβδομάδων λέω να πάω - αν δε μας προλάβει ο κύριος, που δεν έχω βέβαια προαίσθημα. Τις προάλλες του έλεγα ημερομηνίες και κλώτσησε 2 φορές στις 21 Οκτ, οπότε νοιώθω λίγο πως τα διάλεξε αυτός τα γενέθλιά του. Κουλαμάρες θα μου πεις, αλλά γελούσαμε με το αντράκι μου.

Αντωνία μου αρέσει το countdown σου!

Εμείς ακόμη 48 μέρες έχουμε (αν πάμε τελικά 21 που λέει η χαζομαμά του μπέμπη).

Άσχετο, σας έχει αλλάξει η εμφάνιση της σελίδας του φόρουμ; Παρατήρησα κάτι μικροαλλαγές.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια αν σας ενδιαφερει μου εστειλαν αυτην την προσφορα για προιοντα Mustela -50% δειτε εδω...http://www.pharmasofia.gr/mustela-m-134.html?c=6&utm_source=facebook&utm_medium=post&utm_campaign=20140901


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites

τα πιο ομορφα Χριστουγεννα θα ειναι Εντελακι μου!!!

Αντωνια και εγω βλεπω το δικα σου countdown και υπολογιζω πως και εμεις τοσο περιπου ειμαστε!!

σε 26 μερουλες... Απιστευτο κοριτσιαα!!!

Θα περασει ο καιρος νερακι!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...