Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , a miracle please είπε:

      καταρχάς ευχαριστώ για την απάντηση.
      Τον ξεσκονίσαμε και τον σύζυγο.

      Στον Λυμπ...λο. είχαμε κάνει επίσης όλες τις εξετάσεις όσον αφορά σπερμα, καρυοτυπο κτλ.
      Γι’αυτο μας λένε συνέχεια για την ηλικία.

      Απλά σε συζητήσεις που έκανα εκεί στην αναμονή της ωοληψιας και που έχω λίγο διαβάσει πριν γίνω μέλος, κατάλαβα πως καλό θα ήταν να βρω γιατρό που κάνει συχνά ivf με δωρεα ωαρίων. Δεν θα επέλεγα τον γιατρό που είχα πάει τελευταία διότι εκείνος είναι καθαρά στο κομμάτι ivf με δικά σου. Γι’αυτο ρωτησα. 

       

       

      Δεν ξέρω σε ποιον γιατρό ή κέντρο είσαι.. υπάρχουν πολλοί.. θα πω κάποια ονόματα  όσο γίνεται.. τσιρ, ψαθ, σακ, Νικόλ, για αυτούς γνκ δεν έχω ακούσει αρνητικά  σχόλια..υπάρχουν και άλλοι πολλοί.. η καθεμία  από ένας θα έχει και θετικές  και αρνητικές εμπειρίες για πάνω από έναν γιατρό..

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Για τι βαλιτσουλα νομιζω εμεινε μονο η λανολινη.. κατα τα αλλα νομιζω οτι ειμαι οκ!!

σημερα θα τα βαλω μεσα οποτε θα κανω καταγραφη!!

Νιωθω οτι μου εχει φυγει λιγακι το αγχος!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

λοιπόν για τα βλαστοκύτταρα.. η επιστήμη κάνει ραγδαία βήματα σε αυτόν τον τομέα... βρίσκουν και τρόπους να γίνεται λήψη τους και από ενήλικες..απλά αν τα βλαστοκύτταρα είναι από νεογνό δεν χρειάζεται ο λήπτης να είναι απόλυτα συμβατός...εγώ θα κρατήσω σε ιδιωτική εταιρεία.. αν αναλογιστείς πόσα χρήματα έχουμε ξοδέψει για τα μωράκια μας σε πράγματα που δεν είναι και τα πλέον απαραίτητα... αν πάθει κάτι το μωρό μου χτύπα ξύλο και δεν τα έχω κρατήσει δεν νομίζω να το συγχωρέσω ποτέ στον εαυτό μου... θα τα δώσω και μακάρι να πάνε χαμένα....αν παλί κάποιος δεν έχει την οικονομική άνεση ας τα κάνουμε δωρεά ρε παιδιά μήπως σωθεί κάποιος άλλος που το έχει ανάγκη.

Link to comment
Share on other sites

Χαρμάκι πανέτοιμη είσαι, όχι απλά έτοιμη!

Σιγά την κρεμούλα την πάιρνεις όποτε θες. Από φαρμακεία άλλο τιποτα :)

Και το σιδέρωμα κάνε το απλά, σιγά και με την ηρεμία σου. Έχεις πιάσει και τον ένατο. Μην κουραστούν τα ποδαράκια σου.

Έχεις βοήθεια καθόλου; Θα σου έρθουν επισκέψεις οι συγγενείς όταν γεννήσεις;

Σειρηνάκι σήμερα έχεις γιατρο;


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

απλά στη δημόσια τράπεζα θα δοθούν για χρήση σε τρίτους να το ξέρεις αυτό...

Μακαρι να μην χρειαστουν σε μας και να βοηθησουμε ενα αλλο ανθρωπο!

Ειναι πολλα τα εξοδα για ιδιωτικη...


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι σήμερα το βραδάκι θα πάμε στον γιατρό... εγώ βλέπω την κοιλιά μου στάσιμη σε μέγεθος και έχασα και 1 κιλό... και σκέφτομαι πως χωράει εδώ μέσα η μπέμπα.... δεν έχω πολύ μεγάλη κοιλιά και μου φαίνεται περίεργο...

Link to comment
Share on other sites

ναι σήμερα το βραδάκι θα πάμε στον γιατρό... εγώ βλέπω την κοιλιά μου στάσιμη σε μέγεθος και έχασα και 1 κιλό... και σκέφτομαι πως χωράει εδώ μέσα η μπέμπα.... δεν έχω πολύ μεγάλη κοιλιά και μου φαίνεται περίεργο...
το ξέρω ότι είναι πολλά δυστυχώς μήνες σκεφτόμουν τι να κάνω... αλλά τελικά καταλήξαμε να μην κάνουμε σε αυτό το θέμα τσιγκουνιά...

Να μας στειλει νεακια να μας πεις!!!

Ειναι και τα εξοδα του μαιευτηριου... Καμια σχεση οι τιμες στην ιδιωτικη εδω με την Αθηνα!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

εδώ οι τιμές πάλι είναι καλύτερες από την Αθήνα...πάλι καλά...και έχεις και την ασφάλεια ενός μεγάλου νοσοκομείου με εντατική νεογνών και ενηλίκων...αχρείαστα να είναι για όλους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χαρμάκι πανέτοιμη είσαι, όχι απλά έτοιμη!

Σιγά την κρεμούλα την πάιρνεις όποτε θες. Από φαρμακεία άλλο τιποτα :)

Και το σιδέρωμα κάνε το απλά, σιγά και με την ηρεμία σου. Έχεις πιάσει και τον ένατο. Μην κουραστούν τα ποδαράκια σου.

Έχεις βοήθεια καθόλου; Θα σου έρθουν επισκέψεις οι συγγενείς όταν γεννήσεις;

Σειρηνάκι σήμερα έχεις γιατρο;

Καλα τα ποδαρακια μια ειναι πρησμενα μια ειναι οκ!!!

Με βοηθαει η πεθερα μου οσο μπορει..

Η μαμμυ μου θα ερθει λιγες μερες και μετα θα πρεπει να επιστρεψει στην δουλιτσα της... Μια βδομαδουλα θα καθισει.. δεν μπορει περισσοτερο...


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

εδώ οι τιμές πάλι είναι καλύτερες από την Αθήνα...πάλι καλά...και έχεις και την ασφάλεια ενός μεγάλου νοσοκομείου με εντατική νεογνών και ενηλίκων...αχρείαστα να είναι για όλους!

Μια χαρα!!!

Εδω ειναι σχεδον διπλασιες... και τις εχουνε ριξει κιολας...

Τι να πω!! Ας πανε ολα καλα να εχουμε ολες ευκολες γεννες και ολα καλα!!!:D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

τα πόδια όσο πιο ψηλά μπορείς και να πίνεις πολλά υγρά... και ότι δουλίτσες κάνεις να τις κάνεις με πάρα πολλά διαλειματάκια

Προσπαθω να ο κανω οσο περισοοτερο μπορω!!!

Λογικο δεν ειναι ομως στον ενατο να υπαρχει λιγο πρηξιμο?? Υπομονη... Λιγο εμεινε και θα κραταμε την νεραιδουλα μας αγκαλιτσα!!

Νιωθω οτι εχει κατεβει και η κοιλιτσα..

Αυριο θα παμε ντοκ θα κανουμε και νστ και θα δουμε ποσο κατεβηκε...


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...