Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , a miracle please είπε:

      καταρχάς ευχαριστώ για την απάντηση.
      Τον ξεσκονίσαμε και τον σύζυγο.

      Στον Λυμπ...λο. είχαμε κάνει επίσης όλες τις εξετάσεις όσον αφορά σπερμα, καρυοτυπο κτλ.
      Γι’αυτο μας λένε συνέχεια για την ηλικία.

      Απλά σε συζητήσεις που έκανα εκεί στην αναμονή της ωοληψιας και που έχω λίγο διαβάσει πριν γίνω μέλος, κατάλαβα πως καλό θα ήταν να βρω γιατρό που κάνει συχνά ivf με δωρεα ωαρίων. Δεν θα επέλεγα τον γιατρό που είχα πάει τελευταία διότι εκείνος είναι καθαρά στο κομμάτι ivf με δικά σου. Γι’αυτο ρωτησα. 

       

       

      Δεν ξέρω σε ποιον γιατρό ή κέντρο είσαι.. υπάρχουν πολλοί.. θα πω κάποια ονόματα  όσο γίνεται.. τσιρ, ψαθ, σακ, Νικόλ, για αυτούς γνκ δεν έχω ακούσει αρνητικά  σχόλια..υπάρχουν και άλλοι πολλοί.. η καθεμία  από ένας θα έχει και θετικές  και αρνητικές εμπειρίες για πάνω από έναν γιατρό..

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπερααααα .... Χαμός σημερα στην παρεα ..... Πολυκοσμία ....... Μπράβο στις νέες μανούλες τις παρέας καλος ήρθατε ..... Με το καλο να πιάσουμε τα μωρακια μας ......

Εγω ειχα σημερα γιατρό ....... Ολα πολυ καλα τα βρίσκει η θέση του ειναι τέλεια ..... Απο την αλλη εβδομαδα θα κανω το nst ..... Και απο την 37εβδοναδα θα με κοιτάει απο κατω ..... Και απο τις 20 του Σεπτέμβρη εχει το πράσινο φως για να βγει ......

Τωρα στην 35w το μωρο μου ειναι 2600 και εγω +14.....

Καλε καλε πέρασαν οι μερες ,..... Θα το πιάσω στην αγκαλιά μου και δεν θα το πιστευω ......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια καλησπερααααα .... Χαμός σημερα στην παρεα ..... Πολυκοσμία ....... Μπράβο στις νέες μανούλες τις παρέας καλος ήρθατε ..... Με το καλο να πιάσουμε τα μωρακια μας ......

Εγω ειχα σημερα γιατρό ....... Ολα πολυ καλα τα βρίσκει η θέση του ειναι τέλεια ..... Απο την αλλη εβδομαδα θα κανω το nst ..... Και απο την 37εβδοναδα θα με κοιτάει απο κατω ..... Και απο τις 20 του Σεπτέμβρη εχει το πράσινο φως για να βγει ......

Τωρα στην 35w το μωρο μου ειναι 2600 και εγω +14.....

Καλε καλε πέρασαν οι μερες ,..... Θα το πιάσω στην αγκαλιά μου και δεν θα το πιστευω ......

Πω πω τελεια Φιλενια μου με το καλοοο....αχ με το καλο σε ολες τις σεπτεμβριομανουλες!!!αχ ποτε θα ερθει κ η σειρα μας...ενω δεν εμεινε ουσιαστικα τιποτα εχω μια αγωνια να τη σφιξω στην αγκαλιτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια επίσης να σας πω χθες πήρα κατι ρουχαλακια απο το next Αγγλίας διάβασα οτι ειναι ποιότητα mothercare αλλά πιο οικονομικά. Και εχει πολυ ωραία σχέδια :)

Σε τρεις μέρες στην πόρτα μας και χωρίς έξοδα αποστολής.

Αυτο ειναι το site http://gr.nextdirect.com/en/

Αντωνια με ενδιαφερει πολυ!! Σημερα κι ολας θελω να παραγγειλω! Κατατοπισε με πως ολοκληρωνεται η παραγγελια λογικα θα πρεπει να βαλω χρηματα πρωτα σε καποιο λογαριασμο? Τα φωτα σου!!! (δεν εχω πιστωτικη)


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολυ Edel!!! Ίσως περάσω απο εκεί αύριο να ρωτήσω...ετςι κι αλλιώς δίπλα μου είναι ...

Λιακι κοιτούσα λίγο τα χαρτια μου.

Πιστεύω θα σε βοηθήσει πολύ να πας από την ασφαλιστική και να μιλήσεις.

Επίσης, να ρωτήσεις την αρμόδια υπηρεσία για τα χαρτιά που χρειάζεσαι για να δηλώσεις το μωρό. Ψάξτο λίγο στο ίντερνετ, γιατί απο ό,τι θυμάμαι μένουμε και σε διαφορετικό κρατίδιο. Π.χ. εμείς έπρεπε να κάνουμε κάποιες μεταφράσεις.

Έφη μου ελπίζω να σου πέρασε καλή μου ή να σου περνάει σιγά σιγά!

Τι αγωγή πήρες;; Περαστικά και γρήγορα.

Αυτο το μπανάκι Κατερίνα, για να καταλάβω, μπαίνει μέσα στη μπανιέρα για να μη σκύβεις;; :rolleyes::confused:


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κ απο μας! Καλως ήρθατε οι νεες της παρεας με το καλο τα μπεμπακια σας!

Εμεις σημερα χαλαρώνουμε! Κ η ζουζουνα μου ειναι πιο ήσυχη σήμερα.. μαλλον μαζευει δυναμεις για αυριο που έχουμε γιατρο! Φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αντωνια με ενδιαφερει πολυ!! Σημερα κι ολας θελω να παραγγειλω! Κατατοπισε με πως ολοκληρωνεται η παραγγελια λογικα θα πρεπει να βαλω χρηματα πρωτα σε καποιο λογαριασμο? Τα φωτα σου!!! (δεν εχω πιστωτικη)

Η πληρωμή γινεται είτε μέσω paypal είτε μέσω πιστωτικής ειτε μέσω απλής κάρτας αναληψεως.

Εγω την έχω βάλει στο paypal την απλή καρτα της Πειραιώς που έχω κ κάνω ετσι τις ιντερνετικες αγορές.;)

Ελπίζω να σε κατατόπισα :rolleyes:


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Η πληρωμή γινεται είτε μέσω paypal είτε μέσω πιστωτικής ειτε μέσω απλής κάρτας αναληψεως.

Εγω την έχω βάλει στο paypal την απλή καρτα της Πειραιώς που έχω κ κάνω ετσι τις ιντερνετικες αγορές.;)

Ελπίζω να σε κατατόπισα :rolleyes:

Με κατατοπισες!! Θα χρησιμοποιησω την καρτα αναληψεως! Εχει φοβερα ρουχαλάκια! Παρέλαβες? Αν ναι πως ειναι οι ποιοτητες?


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Με κατατοπισες!! Θα χρησιμοποιησω την καρτα αναληψεως! Εχει φοβερα ρουχαλάκια! Παρέλαβες? Αν ναι πως ειναι οι ποιοτητες?

Χθες εκανα τη παραγγελία, σε τρεις μέρες λένε έρχονται. Θα σε ενημερωσω;)

Ξερω απο φίλη που εχει παραγγείλει οτι ειναι πολύ καλή ποιότητα.


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορισια!!! Πήγαμε στον γιατρο σήμερα... ο μπεμπουλης ειναι μια χαρα, φτασαμε τα 1800γρ και εχουμε γενικα ζωηρεψει αρκετα! Τραχηλος, αμνιακα πλακουντας σουπερ καλα, καναμε ντοπλερ, ολα μια χαρα.

Σε 3 εβδομαδες που μπαινουμε σιγα σιγα κι εμεις στον 9ο θα πηγαινουμε καθε εβδομαδα! Μας εβαλε και να τον δουμε 4D και ηταν ενας γλυκας!!! Είναι με το ενα χερακι στο κροταφο και το αλλο στην ιδια πλευρα στο μαγουλακι.... θελω να ερθει ο καιρος βγει να τον τρελανω στις αγκαλιτσες κ τα φιλακια :)

Πηγα κ μια βολτα στα Mall στα οποια ειδα πολυ πρακτικα ρουχαλακια , αριστο βαμβακερο κ στα Marks & Spencer... εχω ομως τοσα πολλα που αν παρω κ ενα ζευγαρι καλτσακια νομιζω οτι θα ειναι υπερβολη.... εβγαλα κ επλυνα του πρωτου μου γιου τα μπεμπε ρουχαλακια και νιωθω πολυ τυχερη που παλι εχω αγορι! Ολα ολοκαινουρια και τοσα μα τοοοοοσα πολλα!!!!

Αυτα τα νεα μας! Σας φιλω !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα μανούλες!

Πως είστε;;

Εμείς καλά, ο μπεμπούλης εξερευνεί και πάλι.

Σήμερα μου γεννήθηκε η εξής απορία.

Πόσο μεγαλώνει η κοιλίτσα κατα τον 8ο και 9ο.

Παντελόνια εγκυμοσύνης που μέχρι πριν 2 εβδομάδες ήταν καλά και άνετα, τώρα με ζορίζουν σιγά σιγά. Το ίδιο και οι μπλούζες. Έχουμε ενάμισυ μήνα τουλάχιστον ακόμη, Θεού θέλοντος. Πόσο θα πάρει πια;

Το είπα χθες και στον άντρα μου, δεν πάει άλλο με το δέρμα μου, δεν έχει άλλο, δεν αντέχει, θα σκάσει!

Όλο με φαγουρίζει η κοιλίτσα κι όλο βάζω κρέμες..


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Ριάκι τώρα είδα το ποστ σου!

Ντόινγκ!

Μια χαρά ο μπέμπης σου, μαζί πάμε εμείς περίπου. Κι εμάς όλο τη μούρη του πιάνει και έχουμε να δούμε φατσούλα πάνω από 1 μήνα. Μη σου πω κι ενάμισυ. Ας είναι κι έκπληξη, δε με πειράζει καθόλου.

Τυχερούλα με τα ψώνια, μόνο πλύσιμο είχες.

Ευτυχώς κι εμάς μας έδωσαν συγγενεις κάμποσα, αν και του πήρα, δεν μπορώ να πω.

Θύμησέ μου, στις 38 εβδ θα γεννήσεις εσύ;


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!

Τι μου κανετε ομορφιες?

Ριακι μου τελεια τα νεακια σας!!! Μπραβο στον μπεμπη σας!!!

Τα εχεις ολα ετοιμα και αυτο ειναι πολυ καλο!!!

Εντελακι μου θα μεγαλωσει κι αλλο η κοιλιτσα!! Και εγω ετσι ελεγα αλλα εχει ακομα...

Αρχιζουν να μην μου κανουν και τα εγκυμοσυνης.. αλλα κανω υπομονη και δεν αγοραζω αλλα!!!

Σειρηνα μου πως μου εισαι σημερα??

Μιας και εισαι του επαγγελματος αν καταλαβα καλα για τα βλαστοκυτταρα ποια ειναι η αποψη σου!;

Εμεις εχθες πηραμε τα πυτζαμακια της μαμας και το νυχτικακι και ειμαστε ψιλοετοιμες για το μαιευτηριο!! Τα πλυντηρια μπαινουν το ενα πισω απο το αλλο και με περιμενει πολυ σιδερωμα σημερα!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!

Τι μου κανετε ομορφιες?

Ριακι μου τελεια τα νεακια σας!!! Μπραβο στον μπεμπη σας!!!

Τα εχεις ολα ετοιμα και αυτο ειναι πολυ καλο!!!

Εντελακι μου θα μεγαλωσει κι αλλο η κοιλιτσα!! Και εγω ετσι ελεγα αλλα εχει ακομα...

Αρχιζουν να μην μου κανουν και τα εγκυμοσυνης.. αλλα κανω υπομονη και δεν αγοραζω αλλα!!!

Σειρηνα μου πως μου εισαι σημερα??

Μιας και εισαι του επαγγελματος αν καταλαβα καλα για τα βλαστοκυτταρα ποια ειναι η αποψη σου!;

Εμεις εχθες πηραμε τα πυτζαμακια της μαμας και το νυχτικακι και ειμαστε ψιλοετοιμες για το μαιευτηριο!! Τα πλυντηρια μπαινουν το ενα πισω απο το αλλο και με περιμενει πολυ σιδερωμα σημερα!!!

Καλημέρα Χαρμάκι.

Ναι μάλλον μεγαλώνει,χεχε (κι έτσι πρέπει).

Απλα είχα πάρει κάτι μπλουζες μακρυμάνικες για αυτή την περίοδο και δυστυχώς το φθινόπωρο μας ήρθε δυναμικά και μάλλον χρειάζομαι και πανωφόρια - όχι μπουφάν φυσικά, αλλά ζακέτες κλπ. Τέλοσπάντων θα κάνω υπομονή, άλλωστε σπίτι είμαι, πόσο θα βγω πια;

Σήμερα κοίταξα κι εγώ το πρωί τι θέλω ακόμη για βαλίτσα.

Κάτι ελάχιστα έμειναν, τα έχω γραμμένα σε λίστα, αν χρειαστεί τα βάζουμε μέσα και φύγαμε.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...