Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Τα υπόλοιπα που έχεις στην κατάψυξη είναι τρίτης ημέρας η πέμπτης? Εμείς έχουμε ένα πέμπτης,για κάποιο λόγο ο γιατρός μου είπε πως πρώτα περιμένουμε να γίνουν βλαστοκυστες και μετά τα βάζουμε κατάψυξη και πάμε για εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία και σε σένα,με το καλό🥰

      Όλα 3ης είναι. Τα κρυοσυντηρουμε 3ης ημέρας γιατί είχα μείνει έγκυος με 3ης οπότε θα ακολουθήσει το ίδιο ο γιατρός. 
      ευχαριστώ πολύ 🥰

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσια τι μου κανετε!!!

Ζεσταινεστε φανταζομαι...... !!

Πονεμενο θεμα ανοιξατε με το σπιτι...:mad: Εγω το δουλευω πολυ μεσα μου το θεμα γιατι μεσα μου ειναι το προβλημα!! Αν δεν υπαρχει ταξη στο σπιτι πνιγομαι δεν μπορω να ξεκουραστω οπου κι αν ειμαι το σκεφτομαι.. δεν ειναι νορμαλ το ξερω αλλα δεν το κανω επιτηδες μου συμβαινει σαν αλλεργια.. ουτε παω για καφε σε σπιτια που ειναι πολυ ακαταστατα δυσφορω.. αλλα κανω πολυ μεγαλες προσπαθειες και το δουλευω καιρο τωρα.. ελπιζω να το βελτιωσω εστω σιγα σιγα... Με την καθαριοτητα θεωρω δεν ειμαι υπερβολικη αν πχ καθαριστει σημερα το σπιτι την επομενη μερα δεν φανταζομαι μικροβια και τετοια ξερω και βλεπω οτι ειναι καθαρο και το ξανακανω την αλλη μερα παλι.. (απλα τωρα εχουν μεινει πισω δουλειες οπως τα φωτα αλλα κανω υπομονη..)

Πολυ χαιρομαι για τα υπολοιπα νεα σας με το καλο να ολοκληρωθουν οι δουλειες στο παιδικο δωματιο!!

Εμας μας ετυχε μια οικονομικη στραβη και ειμαστε στεναχωρημενοι σημερα γιατι ανατραπηκε το πλανο τελειως αλλα προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη...


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια πως πάτε ;;;; Αντιμετωπίζετε πρισμενα πόδια τωρα με τις ζεστές ή νωρις ειναι;;;;

Περνάει ο καιρος 88 και σημερα(χαχαχαχα φαντάρος) ..... Ανυπομωνω να έρθει η Τρίτη ΓΙΑΤΙ έχουμε ραντεβου με τον καινούργιο μας γιατρό .....

Ψώνια θα ξεκινήσουμε απο βδομαδα .....

Και δωξα το θεό στα κιλα ειμαι ακόμα σταθερά 9 ......

Είδα και την πρωτη άργασα κατω απο το στήθος .......

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια. Τελειες οι ετοιμασιες για τα μωρακια μας...αχ με το καλο να ερθουνε τα μπεμπακια μας να γεμισει το σπιτακι μας μικροσκοπικα ρουχαλακια. Εμεις αυριο παμε διακοπουλες επιτελους. Ειχα γιατρο την προηγουμενη εβδομαδα και ολα καλα ο μικρουλης περασαμε και το κιλο αλλα ακομη ειναι αναπποδα με τα ποδαρακια κατω. Μου ειπε επειγοντως ξεκουραση και πραγματικα το εχουμε αναγκη. Αφου ο μικρος μου ειναι καλα ετοιμαζω σημερα βαλιτσουλες. Θα σας ανταμωσω σε καμια βδομαδουλα. Φιλακια


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια! Απορώ που πηγε η ανθρωπιά κ η καλοσύνη στον κόσμο μας! 1)Χτες ήμουν τράπεζα μπηκα ταυτοχρονα με μια κοπελίτσα η οποία ετρεξε να με προσπερασει να προλαβει να κατσει στην τελευτεα καρεκλα που ειχε άδεια!!! Οι γυναίκες κοιτουσαν την κοιλια μου κ οι αντρες εκαναν οτι δεν με εβλεπαν! Κανείς δεν προσφερθηκε να σηκωθεί! (Αν φορουσα κανενα μινι κ δεν ημουν έγκυος θα σηκονοντουσαν 10 αντρες!) 2) αργοτερα στον δρομο περιμενα να περασω απεναντι μια διασταύρωση.. μια γυναικα με το αμάξι της σταματησε να περασω απεναντι αλλα μόλις ειδε ο απο πισω της οτι μ εκανε νοημα να περασω της σφύριζε κ της φώναζε!

Ετσι ηταν παντα ρε παιδια; γτ εγω οταν εβλεπα μια εγκυο της έδινα παντα την θεση μου! Καλα δεν με πειραζει να κατσω λιγο όρθια ουτε θα το απαιτησω επειδή ειμαι εγκυος να σηκωθει καποις αλλος.. αλλα λιγι ανθρωπια δεν βλαπτει!


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια! Απορώ που πηγε η ανθρωπιά κ η καλοσύνη στον κόσμο μας! 1)Χτες ήμουν τράπεζα μπηκα ταυτοχρονα με μια κοπελίτσα η οποία ετρεξε να με προσπερασει να προλαβει να κατσει στην τελευτεα καρεκλα που ειχε άδεια!!! Οι γυναίκες κοιτουσαν την κοιλια μου κ οι αντρες εκαναν οτι δεν με εβλεπαν! Κανείς δεν προσφερθηκε να σηκωθεί! (Αν φορουσα κανενα μινι κ δεν ημουν έγκυος θα σηκονοντουσαν 10 αντρες!) 2) αργοτερα στον δρομο περιμενα να περασω απεναντι μια διασταύρωση.. μια γυναικα με το αμάξι της σταματησε να περασω απεναντι αλλα μόλις ειδε ο απο πισω της οτι μ εκανε νοημα να περασω της σφύριζε κ της φώναζε!

Ετσι ηταν παντα ρε παιδια; γτ εγω οταν εβλεπα μια εγκυο της έδινα παντα την θεση μου! Καλα δεν με πειραζει να κατσω λιγο όρθια ουτε θα το απαιτησω επειδή ειμαι εγκυος να σηκωθει καποις αλλος.. αλλα λιγι ανθρωπια δεν βλαπτει!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΑΝGEL ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ,ΜΕ ΕΝΑ ΜΑΝΤΡΑΧΑΛΟ ,Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΕΣΠΡΩΞΕ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΣΕΙΡΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ, ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΗΜΟΥΝ ΣΤΟΝ 9ο ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΧΑΡΤΙΑ, ΕΙΧΕ ΑΠΕΡΓΙΕΣ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΝΑ ΚΙΝΟΥΝΤΑΙ ΞΑΝΑ ΓΙΝΟΤΑΝ Ο ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΚΟΣΜΟ ΣΤΙΣ ΣΤΑΣΕΙΣ.Ο ΟΔΗΓΟΣ ΔΕ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΜΠΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΑΤΥΧΗΜΑ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.ΟΛΟΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΜΙΑ ΓΙΑΓΙΑ ΑΝΩ ΤΩΝ 80 ΜΕ ΜΠΑΣΤΟΥΝΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΗΣΩ,ΕΝΙΩΣΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΑΝGEL ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ,ΜΕ ΕΝΑ ΜΑΝΤΡΑΧΑΛΟ ,Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΕΣΠΡΩΞΕ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΣΕΙΡΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ, ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΗΜΟΥΝ ΣΤΟΝ 9ο ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΧΑΡΤΙΑ, ΕΙΧΕ ΑΠΕΡΓΙΕΣ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΝΑ ΚΙΝΟΥΝΤΑΙ ΞΑΝΑ ΓΙΝΟΤΑΝ Ο ΧΑΜΟΣ ΑΠΟ ΚΟΣΜΟ ΣΤΙΣ ΣΤΑΣΕΙΣ.Ο ΟΔΗΓΟΣ ΔΕ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΜΠΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΑΤΥΧΗΜΑ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.ΟΛΟΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΜΙΑ ΓΙΑΓΙΑ ΑΝΩ ΤΩΝ 80 ΜΕ ΜΠΑΣΤΟΥΝΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΗΣΩ,ΕΝΙΩΣΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ......

Ελεος! Ουτε τα ζωα δεν φέρονται ετσι! Ασχημα επρεπε να νιώθουν οι υπόλοιποι επιβάτες πιο νέοι που σηκώθηκε η γριουλα αντι να σηκωθουν αυτοι! Εγώ παντος θα κοκκινιζα απ την ντροπη μου αν το εκανα αυτο!


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια! Δυστυχώς κανείς δεν ενδιαφέρεται αν είσαι έγγυος.. Έτυχα στο ταμείο στο σουπερ είχα το καλάθι και ήταν ένας που είχε αφήσει το καλάθι στο ταμείο και γέμιζε τα πράγματα. Με βλέπει στη σειρά και αρχίζει από δεξιά να σπρώχνει το καλάθι. Γυρνάω και του λέω βρε αγόρι μου δεν βλέπεις την καταστασή μου και προσπαθείς να μπεις; Λέει άφησα και τη κυρία μπροστά. Εν τω μεταξύ όλη την ώρα έκανε ψώνια, και με βλέπει η κυρία μπροστά και λέει α κοπέλα μου δεν σε είδα πέρνα μπροστά!! Κατακοκκίνησε ο αγενέστατος και με βοήθησε η κυρία με το καλάθι. Εδώ και χρόνια λέω ότι δυστυχώς αντί να πηγαίνουμε μπροστά πάμε πίσω.. Καλά όσο για τη σύγκριση με τα ζώα δεν την κάνω καν. Αυτά έχουν συναισθήματα, οι άνθρωποι είμαστε αναίσθητοι..

Χθες πήγαμε γιατρό συνεχίζουμε να παχαίνουμε φτάσαμε 990γρ :)


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια! Απορώ που πηγε η ανθρωπιά κ η καλοσύνη στον κόσμο μας! 1)Χτες ήμουν τράπεζα μπηκα ταυτοχρονα με μια κοπελίτσα η οποία ετρεξε να με προσπερασει να προλαβει να κατσει στην τελευτεα καρεκλα που ειχε άδεια!!! Οι γυναίκες κοιτουσαν την κοιλια μου κ οι αντρες εκαναν οτι δεν με εβλεπαν! Κανείς δεν προσφερθηκε να σηκωθεί! (Αν φορουσα κανενα μινι κ δεν ημουν έγκυος θα σηκονοντουσαν 10 αντρες!) 2) αργοτερα στον δρομο περιμενα να περασω απεναντι μια διασταύρωση.. μια γυναικα με το αμάξι της σταματησε να περασω απεναντι αλλα μόλις ειδε ο απο πισω της οτι μ εκανε νοημα να περασω της σφύριζε κ της φώναζε!

Ετσι ηταν παντα ρε παιδια; γτ εγω οταν εβλεπα μια εγκυο της έδινα παντα την θεση μου! Καλα δεν με πειραζει να κατσω λιγο όρθια ουτε θα το απαιτησω επειδή ειμαι εγκυος να σηκωθει καποις αλλος.. αλλα λιγι ανθρωπια δεν βλαπτει!

Καλημερα κι απο μενα!!! Τι κανετε!!!

Angel δυστυχως χαθηκαν αυτα.... δεν ξερω τι φταιει που ο κοσμος εγινε ετσι.. Εγω στα mc ημουν στην ουρα στο ταμειο οπου γινοταν χαμος και με επιασε ενοχληση σε σημειο που σκρφτομουν να φυγω να παω αλλη μερα.. περναει η πωλητρια με βλεπει και μες τα νευρα φωναζει πηγαινε μπροστα κοπελα μου εχεις προτεραιοτητα δεν πρεπει να στεκεις τοση ωρα!!! εγω δεν πηγα (δεν μου πηγαινε) αλλα ρε κοριτσια ολες οι αλλες που ηταν και μανες τιποτα δεν κουνησαν αναισθησια!!

Προχθες στο ταχυδρομειο το ιδιο παλι, καποια στιγμη επεσαν τα χαρτια μου και εσκυψα προσεκτικα γιατι δεν ειχε απο που να πιαστω, μια γυναικα φωναζει απο μακρυα μα καλα αφηνετε την εγκυο γιατι δεν βοηθατε λιγο και γυριζει ενας και λεει σιγα! νομιζετε επειδη ειστε εγκυες οτι κανετε και κανενα κατορθωμα και ολο απαιτησεις ειστε!!!

Γενικα λοιπον ειναι απογοητευτικο... και να πω οτι μου συνεβησαν κι αλλα και στο ικα και αλλου και στην πλειοψηφια οι γυναικες ηταν που οχι μονο δεν βοηθησαν σε 2-3 φασεις που ζοριστηκα αλλα με δυσκολεψαν κι ολας σα να το εκαναν επειτηδες! Τι να πω... Φανταστειτε να εκμεταλευομουν και την κατασταση μου και να μην περιμενα στις ουρες γιουχαρισμα που θα τρωγα!!

Και η γιαγια μου παραπονιεται παντως οτι στο λεωφορειο δεν βρηκε να κατσει..


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ.....ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΣΚΛΗΡΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ....ΑΣ ΑΛΛΑΞΩ ΘΕΜΑ.ΑΝΤΩΝΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ. ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ, ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΒΕΒΑΙΩΣΗ, ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΟΛΙΣ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ 30η ΕΒΔΟΜΑΔΑ, ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΔΕ ΤΗ ΔΙΝΟΥΝ.ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΑΣΘΕΝΕΙΑΣ.ΜΕ ΤΗ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΥΤΗ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΑΡΤΙΑ.ΕΚΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ Ο ΕΡΓΟΔΟΤΗΣ ΟΤΙ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ .

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοιλιτσες!!! Τι μου κανετε κοριτσακια μου??

Απαραδεκτες συμπεριφορες ολες οσες αναφερατε!!!

Ευτυχως δεν εχω αντιμετωπισει κατι αναλογο ακομα!!!

Μου δινουν προτεραιοτητα σχεδον παντα!! Σκεφτητε οτι μια μερα στην σταση που περιμενα το λεωφορειο δεν λειτουργουσε το μηχανημα για εισιτηριο και πηγε μια κυρια και μου πηρε απο το απεναντι περιπτερο γιατι δεν ειχα κουραγιο!

Αντωνια μου μπραβο σας!!!! Τελεια τα νεακια σας!!! Ποτε θα ξαναπας ντοκ? Σου ειπε τπτ για το ντοπλερ?

Εμεις εχουμε ραντεβου σε 11 μερουλες..Περναει ο καιρος!!! Ελπιζω μετα να ειναι πιο συχνα τα ραντεβου (ανα 2 και οχι 3 εβδ) γιατι μπαινουμε στον 8ο και δεν το εχω παρει ακομα χαμπαρι!!!!

Σημερα λεμε επιτελους να παμε μια τελευταια γυρα σε 2 μαγαζια και να αποφασισουμε για την κουνια!! Ειχαμε πει για το λητω αλλα θα ριξουμε ακομα μια ματια μπας και αλλαξε κατι λογω εκπτωσεων!!

Επισης θελω να αγορασω υφασμα να μου ραψει η καλη γιαγια μας σεντονακια για το πορτ μπεμπε!! Το ειχα ξεχασει τελειως!!! Ειχαμε κανει φοκους στα σεντονια της κουνιας και εχθες θυμηθηκα οτι πρεπει να εχω και μικρα σεντονακια!!!

Θα παω στο μαγαζι που μου εχουν φυλαξει το καροτσι να παρω το εξτρα στρωματακι για να γινουν και αυτα!!!!

Κατα τα αλλα ειμαςστε μια χαρα!! Εδω παρεα με την αφορητη ζεστη!!! Ακομα ειμαστε σε διαδικασια ευρεσης σπιτιου!! Ελπιζω μεχρι το τελος του μηνα να εχουμε μετακομισει γιατι εχουμε και ενα δωματιο να ετοιμασουμε!!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τελικα ήμαστε πολυ πισω σαν λαός. .. πιο καλη συμπεριφορα βλεπω απ τους τουρίστες! Τέλος πάντων.

Εμεις την δευτερα εχουμε καμπύλη κ την τεταρτη ραντεβου με τον γιατρο! Πως περνάνε οι μέρες! Σε 13 εβδομαδες θα εχω την ζουζουνα μου!


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ήμαστε πολυ πισω σαν λαός. .. πιο καλη συμπεριφορα βλεπω απ τους τουρίστες! Τέλος πάντων.

Εμεις την δευτερα εχουμε καμπύλη κ την τεταρτη ραντεβου με τον γιατρο! Πως περνάνε οι μέρες! Σε 13 εβδομαδες θα εχω την ζουζουνα μου!

Με το καλο η καμπυλη Αγγελακι!!!

Περναει πολυ πολυ γρηγορα ο καιρος... Θα αρχισουν οι ιστοριες τοκετου και δεν θα το εχουμε καταλαβειι!!!:D:D:D:D:D:D:D


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αντωνία ολόκληρα αντράκια εχουν γινει!! Του κιλού!!!:D

Κατερίνα δεν το ειχα ξαναακουσει αυτο για την β επιπεδου και το ικα! Μου φαινεται και παραξενο! Ειναι προσωπικο δεδομενο θα επρεπε να θεωρειται απορρητο ιατρικο στοιχειο!

Χαρμα εμας πεφτουν μαζι τα ραντεβου ! εμεις εχουμε σε 12 μερες! Εγώ doppler εκλεισα για τις 29 του μήνα εκει που εκανα τις α και β επιπεδου..

Angel το ιδιο σκεφτομουν κι εγώ σημερα ! οτι σε 8 εβδομαδες μπαινω στον μηνα μου !!!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αντωνία ολόκληρα αντράκια εχουν γινει!! Του κιλού!!!:D

Κατερίνα δεν το ειχα ξαναακουσει αυτο για την β επιπεδου και το ικα! Μου φαινεται και παραξενο! Ειναι προσωπικο δεδομενο θα επρεπε να θεωρειται απορρητο ιατρικο στοιχειο!

Χαρμα εμας πεφτουν μαζι τα ραντεβου ! εμεις εχουμε σε 12 μερες! Εγώ doppler εκλεισα για τις 29 του μήνα εκει που εκανα τις α και β επιπεδου..

Angel το ιδιο σκεφτομουν κι εγώ σημερα ! οτι σε 8 εβδομαδες μπαινω στον μηνα μου !!!

Τελεια Κατερινακι μου!!! Λογικα θα μου πει στο ραντεβου ποτε θα το κλεισω!! Αν και ειχε παρει το αυτι μου παλαιοτερα οτι το κανει ο ιδιος το ντοπλερ!! Θα δειξει την επομενη Δευτερα!!

Να ρωτησω κοριτσακια απο που κλεισατε κουνιες εσεις?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νωρις δεν κανετε το ντοπλερ; ή εγω θα το κανω αργα; ο γιατρος μου ειπε για τελη Αυγούστου εμενα...

Εμεις δεν κλεισαμε κουνια θα μας δώσει μια ξαδερφη μου την δικιά της αφού δεν την χριαζεται πια κ ειναι κ σε πολυ καλη κατασταση.. μονο ενα καινουριο στρωματακι θα παρω να βαλω.


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...