Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Τα υπόλοιπα που έχεις στην κατάψυξη είναι τρίτης ημέρας η πέμπτης? Εμείς έχουμε ένα πέμπτης,για κάποιο λόγο ο γιατρός μου είπε πως πρώτα περιμένουμε να γίνουν βλαστοκυστες και μετά τα βάζουμε κατάψυξη και πάμε για εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία και σε σένα,με το καλό🥰

      Όλα 3ης είναι. Τα κρυοσυντηρουμε 3ης ημέρας γιατί είχα μείνει έγκυος με 3ης οπότε θα ακολουθήσει το ίδιο ο γιατρός. 
      ευχαριστώ πολύ 🥰

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Κοριτσια μην ανησυχειτε, και εγω ειχα πεσει στην πρωτη εγκυμοσυνη 2 φορες μαλιστα... εχω τον μικρουλη μου αρρωστουλη σημερα... να γινει γρηγορα καλα..... καλο απογευμα


2VBhp3.png

i6hPp3.png

ό,τι ονειρευόμουν στη ζωή μου

το`χω βρει σʼεσένανε ψυχή μου κι έχω τα πάντα πια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ΚΑΛΗΜΕΡΑ .ΑΝΤΡΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΓΚΥΕΣ ΠΕΦΤΟΥΝ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ,ΟΜΩΣ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΗΣ ΚΑΘΕΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΦΟΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ,ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΣΕ 2ΨΗΦΙΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟΜΕΝΟ ΑΡΙΘΜΟ ΗΜΕΡΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ! 95+ ΣΗΜΕΡΑ!ΧΑ ΧΑ.ΝΟΜΙΖΩ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΕΤΡΑΩ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ!ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Άντρια περαστικά στο μικρούλη σου, είναι καλύτερα σήμερα?

Κατερινάκι και εγώ θα αγχωνόμουν εαν έπεφτα αλλα όπως λένε και τα κορίτσια έχει συμβεί και αρκετες..εύχομαι να είσαι καλύτερα εε???

Τα άλλα κορίτσια τι κάνουν? Όλα καλα?


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!! Τι κανετε κοιλιτσες?? Εχει πολυ ζεστη εε??

Εμεις ειμαστε πολυ χαρουμενοι γιατι μπηκαμε στο 3 τριμηνο!!!

Καθε 29 αλλαζουμε μηνα αλλα σημερα μπηκαμε και με το τικερακι μας!!!

Η νεραιδουλα μου ειναι μια χαρα!!!! Σε 2 εβδομαδες εχουμε ντοκ!! Περναει ο καιρος νερακι και δεν το εχουμε καταλαβει!!!

Σας φιλω!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλημέρα.

Πως περάσατε ΣΚ;;;

Άντριά μου περαστικά στο μικρούλι σου!

Κατερίνα μου χαίρομαι που όλα είναι καλά.

Τι κάνουν τα μικράκια σας;;

Ο μπεμπάκος μας μεγαλώνει, αλλά είναι πραγματικά αξιοπερίεργη και αξια αναφοράς η δυναμικότητα της κοιλίτσας. Το Σάββατο, αν δεν κλωτσούσε σαν παλαβούτσικο, μπορεί και να πηγαίναμε νοσοκομείο. Ήταν σα ξεφούσκωτο μπαλονάκι. Χθες σα να πήρε λίγο αέρα και σήμερα είμαστε στην ίδια φάση. Ο μικρός βέβαια μας είπε εδώ και πολλή ώρα καλημέρα και συνεχίζει την επικοινωνία, οπότε δεν ανησυχούμε.

Την καλημέρα μου σε όλες!

Καλή εβδομάδα να έχουμε!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλησπέρα κορίτσια! Εμείς έχουμε εργασίες αυτές τις μέρες βάφουμε το δωμάτιο του μπέμπη, το αδειάσαμε από έπιπλα, ένα φρεσκάρισμα το δικό μας, γυρίσαμε και το κρεβάτι για να χωράει το λίκνο,και κάτι υγρασίες στο υπόγειο.

Το ΣΚ περάσαμε τι να σας πω, ο άντρας μου είχε πυρετό 40 και είχε μέχρι και παραισθήσεις.

Αφήστε!!

Το παιδί μου από την άλλη δεν σταματάει να κλωτσάει. Πλέον δεν με αφήνει ούτε να κάνω δουλειά..

Ζεσταίνομαι κιόλας.. Έχω κουράστει!! Αντε να πάμε διακοπές!!


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

ANTΩΝΙΑ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΚΟΥΡΑΣΗ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΣΕΝΑ.ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΟΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΑΣΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ,ΜΕ ΤΟ ΠΕΣΙΜΟ....ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΜΕ ΤΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ.ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΨΙΜΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΚΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ.ΠΡΕΠΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΑΣ ΦΕΡΟΥΝ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ.ΑΡΧΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ, ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια τι κάνετε!! Διαφορα νεα διαβάζω!!

Κατερινα χαιρομαι που εισαι μια χαρα (αν και ημουν σιγουρη!!)

Αντωνία περαστικα για τον αντρα σου! Κυκλοφορει ιωση ειναι γεγονος! Αν ανηκει και στον μεσο ορο των αντρων οταν αρρωσταινουν... περαστικα και σε σενα !!! χαχα!!:D Εμενα παντως ανηκει σ'αυτους.....

Βλεπω ασχολειστε με το δωματιο! Μπραβο ! Εγω δεν το εχω βαλει στο προγραμμα νομιζω θα ολοκληρωθει αργοτερα γιατι τους πρωτους μηνες θα ειναι μαζι μας!

Εdelaki ακομα και εγω με την κοιλουμπα ωρες ωρες οταν ειμαι ανασκελα μου φαινεται σαν να ειναι οπως πριν 1 μηνα και βαλε....

Χαρμα και εμεις σε περιπου 2 βδομαδες εχουμε παλι και τελος του μηνα εχω doppler... ωραια ειναι το 3ο τριμηνο απλα λιγακι πιο αγχωτικο αισθανομαι οτι τελειωνει αποτομα ο χρονος που νομιζα οτι ειχα !!

Αντρια περαστικα στον μικρο σου!!

Γιωτα εμενα αντιθετως το μωρο ειναι πιο χαμηλα απο πριν ! Φανταζομαι αυτο απο στιγμη σε στιγμη μπορει να αλλαξει παλι... θυμαμαι πριν μερες ειχα φαει μια κλωτσια αρκετα ψηλα! Αν και τωρα περισσοτερο κινησεις καταλαβαινω απ'οτι κλωτσιες!

Ρια πηγα και εγω mc σημερα και οτι προσφορες ειχαν αφορουσαν καλοκαιρινα αμανικα φορμακια!! Δηλαδη για μας τιποτα!!

Αυτα!!! Οι υπολοιπες ελπιζω να ειστε καλα!!! Φιλακια!!!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αααααα.... ξεχασα απορια: Τα ταμπελακια απο τα ρουχαλακια πως τα αφαιρειτε? Αν τα κοψω απλα, φοβαμαι οτι θα ενοχλουν το μωρο... αν τα ξηλωσω.. φοβαμαι οτι θα σκιστει και το ρουχαλακι.....


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δυστυχώς ανήκει στη κατηγορία των περισσότερων αντρών.. Με τρέλανε..

Ευτυχώς σήμερα είμαστε καλύτερα. Μόνο ο μικρός με ταλαιπωρεί πια..

Το δωμάτιο το βάφουμε τώρα για να ξεμυρίσει, να πάμε διακοπές και να είναι έτοιμο για να μπουν τα έπιπλα. Εμείς γεννάμε και τέλος Σεπτέμβρη οπότε βιαζόμαστε λίγο..


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια!! Ετοιμασίες βλεπω! Ωραια! Εμεις ακόμα δεν ετοιμάζουμε το δωμάτιο γιατι ο αντρουλης μου δουλεύει απο το πρωί ως το βραδυ κ δν προλαβαίνει.. αργοτερα που θα περασει κ η τουριστικη σεζον θα το φτιαξουμε για αρχη θα κοιματε μαζι μας!

Οσο για την καλλιέργεια που ειχα κανει βγηκε οτι εχω ουρολοιμωξη κ μ εγραψε ο γιατρος να παρω αντιβίωση. ..

Πάντως ολα καλα με την ζουζουνα μιυ.. οι κινήσεις της γινονται ολο κ πιο δυνατες και παιζουμε παιχνιδια με την κοιλιτσα μας!


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλα κ εμένα δεν το βάφει ο άντρας μου, άνθρωπο έχουμε φέρει.. Θελω να κάνω κ μια τσαχπινιά στο δωμάτιο του μπέμπη οπότε θέλαμε ειδικό. Πιστεύω και ότι έκαστος στο είδος του :)


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ.ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΒΑΨΑΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΤΟΤΕ (Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΥ ΔΗΛΑΔΗ ,ΑΛΛΑ Η ΙΔΕΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ).ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΣΗ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΛΑΧΑΝΙ (ΧΡΩΜΑ ΠΟΥ ΗΡΕΜΕΙ ΤΑ ΜΩΡΑ) ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΓΑΛΑΖΙΟ ΤΟΥ ΟΡΙΖΟΝΤΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΣΕ ΕΝΑ ΠΙΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ.ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΣΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΕΥΘΕΙΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΓΙΑ ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟ ΑΛΛΛΑ ΚΑΠΩΣ ΣΑΝ ΚΑΜΠΥΛΕΣ, ΣΑΝ ΝΑ ΣΧΗΜΑΤΙΖΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΒΟΥΝΑΛΑΚΙΑ.ΣΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ, ΕΝΑ ΣΤΟΝ ΕΝΑ ΤΟΙΧΟ ΕΙΧΑΜΕ ΒΑΨΕΙ ΣΥΝΕΦΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ.ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΖΩΑΚΙΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ, ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΔΑΣΟΣ.ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΟΝΕΙΡΟ!ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΒΛΕΠΕ ΜΕ ΡΩΤΟΥΣΕ ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΣΤΟΙΧΗΣΕ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ, ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ ΚΑΘΑΡΟΥΣ, ΚΑΙ ΔΥΣΤΟΙΧΩΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ (ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ) ΞΕΒΑΦΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ.ΟΠΟΤΕ, ΤΩΡΑ ΕΙΠΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΖΙ, ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΡΜΟΝΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΒΑΨΟΥΜΕ ΟΛΟ ΑΣΠΡΟ.ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΙ ΒΑΦΕΣ ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΝΤΟΝΟ ΑΡΩΜΑ.ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ, ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΚΟΛΛΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΝΤΟΥΛΑΠΑ.Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΚΑ.ΚΑΠΟΙΑ ΒΓΗΚΑΝ, ΚΑΠΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΜΙΣΑ ΠΑΝΩ.ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΜΗ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΧΛΩΡΙΝΗ ΚΑΙ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΧΑΛΑΣΩ ΤΟ ΞΥΛΟ ΕΝΤΕΛΩΣ. ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΓΝΩΜΗ?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κουκλες!!!! Katerinal!!! το ιδιο χρωμα ακριβως ειχαμε βαψει κι εμεις το δωματιο του πρωτου μας παιδιου... αλλα με αυτοκολλητο στο ιδιο χρωμα με την προικα μας!!! ηταν υπεροχο αλλα τωρα μενουμε πλεον σε αλλο, καινουριο σπιτι οποτε θα το αφησουμε ως εχει, ενα απαλο σχεδον ασπρο φυστικι. Η κολλα πανω σε ξυλνες επιφανεις φευγει με λαδι... φαγητου ή baby oil ή ...μαγιονεζα!!!! Ναι , ναι!!! κιομως!!! :)

Κaterinan , τις ετικετες τις κοβω με ψαλιδακι οσο πιο πολυ μπορω... σε οσες μπορω να τις ξηλωσω το κανω... αλλα συνηθως τις κοβω... οσο για τα mc ασε!!! τα νευρα μου!!! χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!! Τι κάνετε!!

Angel σε ειχα στο νου μου.. ουρολοιμωξη τελικα ε.. τουλαχιστον ξερεις τι ηταν! Εμενα παραμενει αλυτη η απορία! Ειναι παντως συνηθισμενη η ουρολοιμωξη στην εγκυμοσυνη!

Κατερινα δεν ξερω κανενα κολπο για τα αυτοκολλητα οι προτασεις της Ριας ειναι πολυ ενδιαφερον! Πες μας ποιον τροπο επελεξες τελικα!

Ρια και εγω αυτο θα κανω με τις ετικετες και ελπιζω να μην ενοχλουν.. μα γιατι δεν προνοούν οτι θα ενοχλούνται τα μωρα!! Θα περασω και απο τα pre....tal να δω τι παιζει με τιμες και τετοια δεν εχω ιδεα τι ρουχαλακια εχουν εκει!

Οι υπολοιπες τι κανετε!! Πως πατε με την ζεστη που ξαναρθε!!! εγω την εβγαλα ολη μερα στο μπανιο παλι... τις ωρες που ζεσταινομαι δεν με αφηνει καθολου η γιατρος μου να παω θαλασσα... οποτε.. μπανιο στο μπάνιο!!!!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...