Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Τα υπόλοιπα που έχεις στην κατάψυξη είναι τρίτης ημέρας η πέμπτης? Εμείς έχουμε ένα πέμπτης,για κάποιο λόγο ο γιατρός μου είπε πως πρώτα περιμένουμε να γίνουν βλαστοκυστες και μετά τα βάζουμε κατάψυξη και πάμε για εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία και σε σένα,με το καλό🥰

      Όλα 3ης είναι. Τα κρυοσυντηρουμε 3ης ημέρας γιατί είχα μείνει έγκυος με 3ης οπότε θα ακολουθήσει το ίδιο ο γιατρός. 
      ευχαριστώ πολύ 🥰

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κοριτσάκια.

Κατερίνα μου πως είσαι σήμερα;; Το μπεμπακι;;;

Το παρατήρησα τις τελευταίες μέρες στις σκάλες κι εγώ πως κάποιες φορές ζαλίζομαι, αρχίζει να αλλάζει το σημείο ισορροπίας του σώματος καθώς βάζουμε κιλάκια και έχουμε και την κοιλίτσα. Όλα καλά είναι, το είπε κι ο γιατρός, μια χαρά.

Ρενάτα το ινωδογόνο έχει να κάνει με την πηκτικότητα του αίματος. Θα το πεις στο γιατρό σου και θα συζητήσετε. Μπορεί να είναι φυσιολογικό φαινόμενο στην εγκυμοσύνη, όπως για παράδειγμα ο σίδηρος που συχνά παρατηρείται να πέφτει κάτω από τα φυσιολογικά όρια σε περιόδους κύησης.

Ελπίζω όλες να είστε καλά,

να έχουμε ένα όμορφο Σαββατοκύριακο!


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα.σας ευχαριστω ολες.η μπεμπουλα μου εδειχνε ολο το βραδυ με τον τροπο της οτι ειναι καλα!και σημερα για καλημερα εδωσε μια καλη κλωτσια.βεβαια ποναω στο πωπο απο το πεσιμο...ουτε ξαπλωμενη μπορω ουτε καθιστη να βολευτω...αλλα αυτο ειναι το λιγοτδρο.ελπιζω να τελειωσε η αγωνια μου και να μην υπαρχει κρισιμο χρονικο διαστημα απο το πεσινο.παντως ενημερωτικα..γλυστρησα απο τις σκαλες λογω παντοφλας και οχι γιατι ζαλιστικα...ρενατα και εγω για πυκτικοτητα εχω ακιυσει.παιρνω σαλοσπιρ απο την αρχη της εγκυμοσυνης και μεχρι το τελος πριληπτικα καθε μερα λογω προηγουμενης αποβολης.μιλα με το γιατρο σου αν καιι λενε οτι στην εγκυο αλλαζουν τα ορια.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα ...... Τωρα που αρχίζουν σιγα σιγα να μην μου κάνουν τα σουτιέν μου ..... Τι μου προτείνεται να αγοράσω ;;; Σουτιέν σε μεγαλύτερο νούμερο (που μετα θα μου ειναι αχριστα μιας και κάποια στιγμή θα επανέλθω στο κανονικό μου νούμερο) ή να παρω σουτιέν θηλασμου ;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα ...... Τωρα που αρχίζουν σιγα σιγα να μην μου κάνουν τα σουτιέν μου ..... Τι μου προτείνεται να αγοράσω ;;; Σουτιέν σε μεγαλύτερο νούμερο (που μετα θα μου ειναι αχριστα μιας και κάποια στιγμή θα επανέλθω στο κανονικό μου νούμερο) ή να παρω σουτιέν θηλασμου ;;;;;

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε!

Φιλένια σουτιεν θηλασμού! Αν εξαιρεσεις τα κλιπακια που εχει στις τιραντες ειναι σα να παιρνεις ενα κανονικο σουτιεν! Εγώ πήρα ηδη 2 γιατι δεν μου κανουν τα παλια και ειναι απιστευτα ανετα! Τα πηρα στο νουμερο μου οχι μεγαλυτερα γιατι λογω της εφαρμογης τους χωρις μπανελες, ειναι πολυ ανετα !:wink:

Κατερινα πρεπει να προσεχουμε πολυ με τα παντοφλακια αυτα, πηγα να πεσω και εγω απο τις σκαλες, "μαγκωσε" το μπροστινο μερος τρια σκαλια πριν το τελος και προσγειωθηκα με το ενα ποδι! Κατατρομαξα!! Ευτυχως που συνεβη τρια σκαλια πριν το τελος και οχι παραπανω..

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε!!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα!!!! μετα απο ηρωικη εξοδο, υστερα απο 2 εβδομαδες κλεισουρας... γυρισα σπιτακι μουυυυ με γεματες μπαταριες!!! Λοιπον στα mc μουφα οι εκπτωσεις! Ειδικα στα μωρουδιακα τιποτα!!! η μονη προσφορα που ισχυει ειναι 1 κ το δευτερο στη μιση τιμη. Σωθηκαμε!!! Μονο φανελενια σεντονακια λικνου-αγκαλιας πηρα.... κ βρακακια του μεγαλου... :(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε!

Φιλένια σουτιεν θηλασμού! Αν εξαιρεσεις τα κλιπακια που εχει στις τιραντες ειναι σα να παιρνεις ενα κανονικο σουτιεν! Εγώ πήρα ηδη 2 γιατι δεν μου κανουν τα παλια και ειναι απιστευτα ανετα! Τα πηρα στο νουμερο μου οχι μεγαλυτερα γιατι λογω της εφαρμογης τους χωρις μπανελες, ειναι πολυ ανετα !:wink:

Κατερινα πρεπει να προσεχουμε πολυ με τα παντοφλακια αυτα, πηγα να πεσω και εγω απο τις σκαλες, "μαγκωσε" το μπροστινο μερος τρια σκαλια πριν το τελος και προσγειωθηκα με το ενα ποδι! Κατατρομαξα!! Ευτυχως που συνεβη τρια σκαλια πριν το τελος και οχι παραπανω..

Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε!!

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Άμα λέω εγω οτι η κόρη μου ειναι ερωτευμένη απο τωρα με τον μπαμπα ..... Με κοροϊδεύουν ....... Τωρα το μεσημέρι καθομουν στον καναπέ και σε καμποση ωρα ήρθε ο άντρας μου και τον πήρε ο ύπνος πανω στην κοιλια μου απο την αριστερή πλευρά ...... Και ένιωθα ολο το μωρο να εχει παει προς τα εκεί και να σχηματίζονται ανάγλυφα απο το κορμάκι του .....

Link to comment
Share on other sites

Φιλενια κι εγω σουτιεν θηλασμου θα ελεγα οτι χρειαζομαστε σιγα σιγα... για κανα 8μηνο απο τωρα εγω αυτα θα φοραω στα σιγουρα! Μετα το στηθος προσαρμοζεται (κ δεν πριζεται) η μαμα συνηθιζει οποτε μπορεις να θηλασεις κ με τα κανονικα. Φανελακια αγορασα μινερβακια τελικα απο το site τους! Οχι που θα κατσω να σκασω! :)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα ...... Τωρα που αρχίζουν σιγα σιγα να μην μου κάνουν τα σουτιέν μου ..... Τι μου προτείνεται να αγοράσω ;;; Σουτιέν σε μεγαλύτερο νούμερο (που μετα θα μου ειναι αχριστα μιας και κάποια στιγμή θα επανέλθω στο κανονικό μου νούμερο) ή να παρω σουτιέν θηλασμου ;;;;;

Εμένα που μεγαλωσε πολυ το στήθος μου , εχω παρει ενα μόνο κανονικο μεγαλύτερο κ αλλα 2θηλασμου αλλα εγω το κανονικο το πειρα πριν κανα 2μηνες!! Θα σου πρότεινα θηλασμου που θα πάρεις ετσι κ αλλιώς! Κ βολεύει το ίδιο! !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα μανουλες!!!

Τι μου κανετε κοιλιτσες!!!

Η νεραιδουλα μου σημερα με κλωτσαει πολυ χαμηλα!! Αντε να μου γυρισει γιατι νιωθω οτι θα μου φυγει!!!

Ρια μου για πες λιγο πως πανε τα νουμερα στα μινερβα.. 70 ειναι το 1-3?


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλες!!!

Τι μου κανετε κοιλιτσες!!!

Η νεραιδουλα μου σημερα με κλωτσαει πολυ χαμηλα!! Αντε να μου γυρισει γιατι νιωθω οτι θα μου φυγει!!!

Ρια μου για πες λιγο πως πανε τα νουμερα στα μινερβα.. 70 ειναι το 1-3?

Χαρμα συνεννοημενα ειναι σημερα!!! και εμενα χαμηλα κλωτσαει σημερα αφου παρολιγο να εχω και ατυχημα με την ουρηθρα μετα απο μια κλωτσια στην κυστη!!

Ρια περιμενα τις εντυπωσεις σου για τις εκπτωσεις... κριμα που ειναι μουφα.. ποιο ειναι το site της μινερβα δεν το βρισκω!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλες!!!

Τι μου κανετε κοιλιτσες!!!

Η νεραιδουλα μου σημερα με κλωτσαει πολυ χαμηλα!! Αντε να μου γυρισει γιατι νιωθω οτι θα μου φυγει!!!

Ρια μου για πες λιγο πως πανε τα νουμερα στα μινερβα.. 70 ειναι το 1-3?

Charmaki, στα βρεφικα εσωρουχακια το 62 ειναι το 1-3, το 70 ειναι το 3-6. Tο πρωτο ειναι μεχρι 5,5 κιλα και 62 cm και το δευτερο μεχρι 7,5κιλα και υψος 70cm. Κι εγω σημερα χαμηλα ο μπεμπης οπως συνηθως!!!

Κατερινα ασε απογοητευτηκα! Στον μεγαλο μου παιρνω συνηθως μινερβακια πλεον κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη απο το βαμβακερο εσωρουχο της. Οπότε θα δοκιμασω και το βρεφικο... το site ειναι https://www.minerva.gr/eshop/cart

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στις πιο γλυκιες μανουλες! Το mc εδω κυπρο εχει 50% σε επιλεγμενα, βρεφικα και 30% σε ολα τα υπολιπα. Επισης εδω κανουν καρτα εκπτωσεων στις μανουλες. Τωρα πια Δικαιωμαι 15% εκπτωση μεχρι το μωρο να γινει ενος χρονο. Καλη φαση. Με κατι τις που πηρα χθες ειμαι κομπλε απο τα βασικα μου. Δεν θα παρω αλλα γτ θα μου φερνουν και δωρα πολλα, μην ανησιχητε εσεις που πεφτετε. Εγω πριν ενα μηνα χτυπησα κατευθιαν στην κοιλια. Την επομενη ειχα ενα τεραστιο πρασινο σημαδι που τρομαξε και τον ανδρα μου. Αλλα ολα οκ. Ξερω οτι πολυ προστατευμενο στην κοιλιτσα μας :-) τελευταια βδομαδα του ιουλιου που θα αρχισει και η αδεια μου, κανονισα με την μανα μου να ερθει να ετοιμασουμε το δωματιου του μωρου, να πλυνουμε τα ρουχα. Εδω σου λενε με το που μπαινεις στον 7 μηνα να εχεις την βαλιτσα ετοιμη. Θα με βοηθησει και με καποιες δουλειες που ειναι δυσκολο να γινουν τωρα με την κοιλια! Εγω μεχρι τωρα αλλαξα 2 νουμερα σουτιεν. Απο 34dd εφτασα 36g. Τα τελευταια 2 τα πηρα του θηλασμου και με λιγο αερα στο cup γιατι μου ειπαν οτι οταν κατεβει το γαλα θα μεγαλωσει ακομα λιγο! Κατα τ'αλλα το μονο θεμα που βλεπω αυτη την περιοδο ειναι η ζεστη, ζαλι και οτι αρχισε το μωρο να φτανει στο στομαχι. Και εκει που μπορει να εχω φαει και ελαφρια, να μου βγαινει εμετος στο στομα σαν κοιμαμε. Μμμμππππρρρ εμετοι το ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΟΥ! Καλο υπολοιπο κοριτισα μου!


sHgrp3.png

grpvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...