Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Τα υπόλοιπα που έχεις στην κατάψυξη είναι τρίτης ημέρας η πέμπτης? Εμείς έχουμε ένα πέμπτης,για κάποιο λόγο ο γιατρός μου είπε πως πρώτα περιμένουμε να γίνουν βλαστοκυστες και μετά τα βάζουμε κατάψυξη και πάμε για εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία και σε σένα,με το καλό🥰

      Όλα 3ης είναι. Τα κρυοσυντηρουμε 3ης ημέρας γιατί είχα μείνει έγκυος με 3ης οπότε θα ακολουθήσει το ίδιο ο γιατρός. 
      ευχαριστώ πολύ 🥰

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

στο ζαρα εχει 3 μεγεθη... απο 10-18 ευρω. Το υφασματακι βγαινει πλενεται... και εχει και χερουλακια σαν δερματινα καστορι... υπεροχα!!!

http://www.zarahome.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductPage?storeId=84009909&langId=-14&catalogId=80219909&categoryId=808027&productId=2447007&modeView=three_view

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

στο ζαρα εχει 3 μεγεθη... απο 10-18 ευρω. Το υφασματακι βγαινει πλενεται... και εχει και χερουλακια σαν δερματινα καστορι... υπεροχα!!!

Ρία πολύ ωραίο καλαθάκι και πολύ οικονομικό. Ευχαριστούμε αυτό θα πάρουμε μάλλον..ταιριάζει!!!!!


6yYGp2.png

z6qWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρία πολύ ωραίο καλαθάκι και πολύ οικονομικό. Ευχαριστούμε αυτό θα πάρουμε μάλλον..ταιριάζει!!!!!

Νικολ χαιρομαι αν μπορω να βοηθησω.... φαντασου το ειχα παρει πριν 7 χρονια κ ακομη ειναι στη συλλογη του. Ουδετερο, διαχρονικο, πρακτικο και τσαμπα... σε σχεση με τα αθλια πανινα που τα εχουν και 40 ευρω!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι να σκασω...πριν καμια ωρα επεσα απο τις σκαλες της πολυκατοικιας.χτυπησα μονο στον πωπο.ο γιατρος ειπε οτι εφοσον ακουωτην μπεμπα και δεν ποναω αλλου ειναι καλα το μωρο..αλλα φοβαμαι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κατερινακι, σε νιωθω... ειναι σοκ... μη φοβασαι ομως! Ηρεμησε και ξεκουρασου... οι αγωνιες της μανας αρχισαν εδω και 6 μηνες περιπου και δε θα εχουν τελειωμο απο εδω και περα!

Link to comment
Share on other sites

Κατερινα καταλαβαινω τη τρομάρα σου... αν σ ειπε ο γιατρος οτι δεν θα επαθε τπτ ετσι θα ναι αλλα για να σου φύγει απο το μυαλο ξαπλωσε κ ξεκουρασου κ αυριο πήγαινε κανε εναν υπερηχο να δεις πως ολα θα ειναι καλα.


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kατερινα καταρχην να εισαι ηρεμη! Εχει συμβει σε παρα πολλες και ολα καλα! Ειναι θα ελεγα αναποφευκτα αυτα στην εγκυμοσυνη! Το αμνιακο υγρο απορροφα τους κραδασμους και τα μωρα δεν παθαινουν τιποτα! (και οταν γεννιουνται δεν παθαινουν τιποτα!!) Και εγω τη Δευτερα επεσα απο ενα πλαστικο σκαμπο που ηταν σπασμενο και εσκασα με τον ποπο κατω! Φοβηθηκα παρα πολυ αλλα ηξερα οτι αν δεν ηρεμησω θα δημιουργησω συμπτωματα στο μυαλο μου! Ηρεμησα, αισθανομουν το μωρο, δεν αισθανομουν κανενα περιεργο πονο και ολα καλα!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

στον αντρα μου δεν ειπα τιποτε...θα αρχησει τη μουρμουρα...εχει προγραμματισει να παει και το μικρο στο χωριο...δε ξερω τι να κανω.

Κ εγω γλυστρισα κ επεσα πριν λίγες μέρες. ..να φανταστείς απο την τρομαρα με έπιασαν τα κλάματα κ δεν σηκωνομουν μετά αλλά ολσ καλά. .αφού σου είπε ο γιατρός σου ολα καλα κ το αισθάνεσαι ηρέμησε !!!! Εύχομαι να έχεις ηρεμήσει κ ολσ καλά! !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...