Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 36 λεπτά , ZetaK είπε:

      Εγώ την έχω κάνει ήδη μια φορά και τώρα την Πέμπτη θα την επαναλάβω μετά από ακόμη μια αποτυχία και έχω ξεκινήσει ήδη πάλι προβιοτικά έπειτα από 50 μέρες ! Για να μην χαθεί πολύς χρόνος! Τα αποτελέσματα θέλουν περίπου 2-3 εβδομάδες !

      Όσον αφορά τα κέντρα δεν το γνωρίζω σημασία έχει ο γυναικολόγος σου εάν θέλει και μπορεί να σε εξετάζει και στο ιατρείο του ! Αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα ακόμη και στο ιδιωτικό κέντρο πρωινά ζητάνε την εξέταση! Και με τις δουλειές μας υπάρχει όντως κάποια ανασφάλεια όσο αυτό καθυστερεί κιόλας !

      Και τι έδειξε η εξέταση την 1η φορά? Και ο δικός σου γιατρός σου είπε πως το μικροβιωμα μπορεί να επηρεάζει την εμφύτευση? Εμένα μου είπε πως το κόστος θα είναι 200€ αλλά δεν μου διευκρίνησε πως μπορεί να θέλει επανάληψη! 

       

      Εμένα παρ όλο που έχει απογευματινό ιατρείο στο νοσοκομείο θέλει μόνο πρωινά για να πηγαίνω στο τμήμα Εξωσωματικής. Είναι ένα θέμα το ωράριο καθώς δουλεύω μόνο πρωινά και δυστυχώς δεν μπορώ να λείπω συχνά! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αντωνια, αναλογα καθε ποτε θες να πλενεις και αν εχει κανεις στεγνωτηριο... σιγουρα 15παντως σε καθε νουμερο. Τα newborn εγω δε του τα εβαλα ποτε... τσαμπα λεφτα. Μιλαμε παντα για ενα τελειομηνο μωρο βαρους 3200-3500 κιλα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια,

Αντωνία πως σου φάνηκε το ρινγκ;;;

Εγώ το έβαλα τσακ μπαμ αλλά δεν έπαιξα καθόλου με τους κρίκους. Μόλις πάω σπίτι θα το κοιτάξω αναλυτικα.

Ρία χρειάζεται πάνω απο 15 φανελλάκια για αγοράκι;;; !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τα φορμάκια το καταλαβαινω, να εχουν τσαχπινιά, αλλά τα φανελλάκια λες είναι καλύτερα τα λευκα;;;

Τώρα εγώ η άσχετη θα ρωτήσω. Ρουχαλάκια κανονικά, εκτός από φορμάκια, πότε τους βάζουμε;; Εννοώ παντελονάκια και φουτεράκια.. Έχω την εντύπωση πως δε θα τους αρέσει πολύ τόσο μικρούλια.


UfHFp2.png

8KgQp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Edel μου, 15 φανελακια ειναι μια χαρα νομιζω... τωρα οσο αναφορα το χρωμα μια χαρα ειναι και τα ασπρα... εγω στο πρωτο εκανα πολλες χαζομαρες τα σεταρα με τα φορμακια υπνου και τα πληρωνα ακριβοτερα απο την γνωστη αγγλικη αλυσιδα. Για τις πρωτες πρωτες μερες ειχα παρει απο ελληνικη βιοτεχνια απλα λευκα φανελακια ... σαν αυτα που φοραμε κι εμεις. Χωρις πολλα κουμπακια ...με βολεψαν αρκετα και τα φορμακια φουστανακια που εχουμε ξαναπει. Συνεχεια λερωνουν τη πανα κ ειναι λιγο θεμα το κουμπωμα ξεκουμπωμα. Επισης οταν τα ξεπλενεις στον νηπτηρα. (πωπουλη).. στην αρχη δε βολευεσαι, φοβασαι μηπως δεν εχεις πιασει σωστα το μωρο... ειναι δραμα να εχεις κ τις ουρες με τα κουμπακια να κρεμονται . Αλλα οκ , αυτα ειναι πραγματα που τα βλεπεις στη πραξη. Η μια μητερα εχει αυτες τις δυσκολιες , αλλη το ξεπεταει κ δε μασαει χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

κοριτσιααααα ξεκινησαν οι εκπτωσεις εως 50%(για κατοχους της καρτας του καταστηματος) απο σημερα λεει στο mother... αυριο πρωι πρωι με βλεπω εκει !!!! Yioupiiiiiii

πλακα κανεις!!!! ελπιζω να ισχυει σε ολα... πριν 1 βδομαδα δεν μου το ειπαν.. μου λεει 14 ξεκινανε ε δωστε μας και 2 μερες να συντονιστουμε εκει 17-18! Μακαρι να ισχυει παντου αυτο!!!

Να σε ρωτησω εκτος τα ρουχαλακια, ποσα σεντονακια πρεπει να παρουμε?


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Eμένα μου έστειλαν μέιλ. Δεν έχω κάρτα τους.. Πως την παίρνεις;

εγω οταν ειχα παει να πληρωσω με ρωτησαν αν εχω κι αν θελω να βγαλω.. με καθε αγορα μαζευονται ποντοι 1ευρω = 1 ποντος. Στους 200 ποντους εχεις 15 ευρω εκπτωση.

Φανταζομαι μιλαμε για το γνωστο mother..... (mc) μην κανω και γκαφα.......


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι ναι γι αυτα μιλαμε!!!! νομιζω με 4 σετ σεντονακια ειμαστε οκ... αλλα για εμενα η πιο τελεια αγορα απο τα mc ειναι τα φανελενια αγκαλιας που εχει τα οποια ειναι βαμβακερα ζεστα και θυμαμαι τα εβαζα παντου!!! Στο στρωματακι του πορτ μπεμπε, σαν σεντονακι αγκαλιας , ειχα ενα στη τσαντα αλλαγης για να το στρωνω πανω απο το σελτεδακι , αργοτερα στο καροτσι στρωμενο κατω απο το μωρο... (αν κ εχουν βγει πλεον και ωραια βαμβακερα ειδικα για καροτσια.... αλλα σιγα τωρα... ) επισης τα πανακια για το ταισμα του μωρου... φθηνα και πολυ πρακτικα!!!!

Μη ξεχασετε , μεσαιες πετσετουλες για το λουτρο του μωρου... για το μπανακι του εγω μονο καπες βολευτηκα... το τυλιγεις το μωρακι ευκολα σκεπαζεται αυτοματα και το κεφαλακι κ το κρατας πιο σταθερα νομιζω....

Link to comment
Share on other sites

Ναι Ρια και εγω θα παρω τα σεντονια και της πάνες και βαμβακερα και φανελένια!! Θα παω να δω και σε μαγαζια με τφασματα ποσο παει το μετρο να συγκρινω μηπως παρω απο κει αν και δεν εχω ιδεα απο τιμες σε αυτα τα ειδη.....


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κατερινα εγω κατωσεντονα θα ραψω (απλα λευκα)... θα αγορασω μονο πανωσεντονα που πωλουνται χωριστα κ απο mc και Pre... σε πανεμορφα χρωματα, γιατι εχω μεγαλη κουνια κ δεν κανουν αυτα της αγορας. Αν και ολα μας τα πραγματα ειναι σε γαλαζιο ασπρο καρο... οποτε αντε να το εμπλουτισω με πουα γαλαζιο ασπρο και ριγε :)

Επισης εαν εχετε κοντα σας zara home εχει υπεροχα καλαθακια σε απαλο ροζ και απαλο γαλαζιο με λευκο υφασματακι που στο τελειωμα εχει δαντελιτσα... υπεροχο για καλαθακι καλλυντικων!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγω κατωσεντονα... η γιαγια εραψε 2 πανωσεντονα θα αγορασω αλλα 2-3 και οκ!!

Ωραία τα χρωματα γαλαζιο-λευκο!! Για τα καλαθακια ωραια ιδεα αυτη! στα μαγαζια μπεμπε κανουν 35-40 ευρω! Ενταξει, ειπαμε οτι απευθυνεται σε μωρα το βαρανε σε τιμη αλλα οταν ειδα 40 ευρω το καλαθακι..... γελασα!!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...