Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 36 λεπτά , ZetaK είπε:

      Εγώ την έχω κάνει ήδη μια φορά και τώρα την Πέμπτη θα την επαναλάβω μετά από ακόμη μια αποτυχία και έχω ξεκινήσει ήδη πάλι προβιοτικά έπειτα από 50 μέρες ! Για να μην χαθεί πολύς χρόνος! Τα αποτελέσματα θέλουν περίπου 2-3 εβδομάδες !

      Όσον αφορά τα κέντρα δεν το γνωρίζω σημασία έχει ο γυναικολόγος σου εάν θέλει και μπορεί να σε εξετάζει και στο ιατρείο του ! Αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα ακόμη και στο ιδιωτικό κέντρο πρωινά ζητάνε την εξέταση! Και με τις δουλειές μας υπάρχει όντως κάποια ανασφάλεια όσο αυτό καθυστερεί κιόλας !

      Και τι έδειξε η εξέταση την 1η φορά? Και ο δικός σου γιατρός σου είπε πως το μικροβιωμα μπορεί να επηρεάζει την εμφύτευση? Εμένα μου είπε πως το κόστος θα είναι 200€ αλλά δεν μου διευκρίνησε πως μπορεί να θέλει επανάληψη! 

       

      Εμένα παρ όλο που έχει απογευματινό ιατρείο στο νοσοκομείο θέλει μόνο πρωινά για να πηγαίνω στο τμήμα Εξωσωματικής. Είναι ένα θέμα το ωράριο καθώς δουλεύω μόνο πρωινά και δυστυχώς δεν μπορώ να λείπω συχνά! 

Μανούλες Οκτωβρίου 2014


charma

Recommended Posts

Κανω ερευνα αγορας στο ιντερνετ για διαφορα πραγματα... κ πολα απ αυτά πανε με τα κιλα του μωρου κ εχω μπερδευτεί! Καπου διαβασα οτι 13 κιλα ειναι μεχρι 15 μηνων περιπου κ 15 κιλα ενα παιδακι 3,5 ετων... μ φαίνεται λιγη η διαφορα στα κιλα για ενα τοσο μεγαλο διάστημα. Τελικά τι ισχύει με τα κιλα κ την ηλικια του παιδιου?


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κανω ερευνα αγορας στο ιντερνετ για διαφορα πραγματα... κ πολα απ αυτά πανε με τα κιλα του μωρου κ εχω μπερδευτεί! Καπου διαβασα οτι 13 κιλα ειναι μεχρι 15 μηνων περιπου κ 15 κιλα ενα παιδακι 3,5 ετων... μ φαίνεται λιγη η διαφορα στα κιλα για ενα τοσο μεγαλο διάστημα. Τελικά τι ισχύει με τα κιλα κ την ηλικια του παιδιου?

Οι καμπυλες αναπτυξης απο παιδι σε παιδι διαφερουν! Δεν ξερεις το παιδι σου πως θα ειναι! Της απο κατω ο γιος 5 μηνών 10 κιλά! Και μιας φιλης 12 μηνων 11 κιλα!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κ εγω 599 το πειρα με προσφορά απο τα πρε να ταλ πο ισχύει μέχρι 12 του μηνα αν θυμάμαι καλά! !

Εγώ πήρα το τρίλοτζι με προσφορά που ίσχυε για 2 μέρες μόνο:rolleyes:

Το πρεναταλ εχει προσφορά το ζιπυ αν δεν κάνω λάθος..

Τελικά τα prenatal εχουν βγαλει πολλες προσφορες μεχρι τις 12 του μήνα !

Λίγο πριν τις εκπτώσεις :wink:

Κανω ερευνα αγορας στο ιντερνετ για διαφορα πραγματα... κ πολα απ αυτά πανε με τα κιλα του μωρου κ εχω μπερδευτεί! Καπου διαβασα οτι 13 κιλα ειναι μεχρι 15 μηνων περιπου κ 15 κιλα ενα παιδακι 3,5 ετων... μ φαίνεται λιγη η διαφορα στα κιλα για ενα τοσο μεγαλο διάστημα. Τελικά τι ισχύει με τα κιλα κ την ηλικια του παιδιου?

Τι να σου πω κοπέλα μου και εγώ δεν ξέρω. Της κοπέλας δίπλα μας είναι 11 κιλα και ειναι 16 μηνών. Το κάθε παιδί έχει δική του ανάπτυξη. Πάντως επειδή ρώτησα τη μάνα μου για το 7κιλο των 2 μηνών χθες μου λέει είναι υπερβολικό!!:roll:


pvyXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μεγαλες κοιλιες ακουω κ ηρθα...λοιπον ολοι μ περνανε γ ν γενναω σε κανα μηνα...κοιλια τουρλαααα....μετρησα χθες κ ειναι 115εκατοστα...κ ακομα δεν μπηκα συον 7ο...φανταστειτε παρτυ στον 9ο...

Link to comment
Share on other sites

Οι καμπυλες αναπτυξης απο παιδι σε παιδι διαφερουν! Δεν ξερεις το παιδι σου πως θα ειναι! Της απο κατω ο γιος 5 μηνών 10 κιλά! Και μιας φιλης 12 μηνων 11 κιλα!

Τι να σου πω κοπέλα μου και εγώ δεν ξέρω. Της κοπέλας δίπλα μας είναι 11 κιλα και ειναι 16 μηνών. Το κάθε παιδί έχει δική του ανάπτυξη. Πάντως επειδή ρώτησα τη μάνα μου για το 7κιλο των 2 μηνών χθες μου λέει είναι υπερβολικό!!:roll:

Tα περισσοτερα καροτσακια λενε για παιδια μεχρι 15 κιλων.. δλδ αμα το παιδι σου βγει μεγαλο πριν κλείσει τα 2 δεν θα χωραει στο καροτσακι?


E2Plp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα το τρίλοτζι με προσφορά που ίσχυε για 2 μέρες μόνο:rolleyes:

Το πρεναταλ εχει προσφορά το ζιπυ αν δεν κάνω λάθος..

Λίγο πριν τις εκπτώσεις :wink:

Τι να σου πω κοπέλα μου και εγώ δεν ξέρω. Της κοπέλας δίπλα μας είναι 11 κιλα και ειναι 16 μηνών. Το κάθε παιδί έχει δική του ανάπτυξη. Πάντως επειδή ρώτησα τη μάνα μου για το 7κιλο των 2 μηνών χθες μου λέει είναι υπερβολικό!!:roll:

Ναι το . Zippy εχω πάρει. .

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλες κοιλιες ακουω κ ηρθα...λοιπον ολοι μ περνανε γ ν γενναω σε κανα μηνα...κοιλια τουρλαααα....μετρησα χθες κ ειναι 115εκατοστα...κ ακομα δεν μπηκα συον 7ο...φανταστειτε παρτυ στον 9ο...

έτσι να μαζευόμαστε σιγά σιγά οι κοιλούμπες !!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μανούλες εχω ενθουσιαστει...... Πέρα απο την συνηθισμένη κλωτσιά τωρα κανει κινήσεις και ακουμπάω την κοιλια μου και καταλαβενω τα καρουμπαλακια παρατεταμενα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!!!! Τι κανετε σημερα!!!!

Φιλένια ειναι τέλεια τα καρουμπαλάκια εγω τρελαινομαι πιο πολυ απο τις κλωτσιες!!! Και οταν τον αισθανομαι ταυτοχρονα σε δυο σημεια απεναντι ειναι επισης φανταστικο αισθημα!!!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα...

Σαν Τσαγκαροπαρασκευή νιώθω να είναι σήμερα...

Πως είστε κοριτσάκια;

Kαλήμερα Εντελάκι μου!!!

Εγω μετα την αδεια πολλες φορες ξεχναω τι μερα ειναι!! χχαχαχχα

Καλα ειμαστε εμεις κοριτσακι μου.. Σημερα εχει πεσει πολυ νυστα!!!

Εχει και μια τρελοκαιρο... δεν σταματαει να φυσαει... οποτε μπανακι γιοκ σημερα... Ελπιζω να μας αποζημιωσει το σκ με πολλες βουτιες!!!


nnHnp2.png

HAoFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα....... edel γιατι αισθανεσαι σαν τσαγκαροπαρασκευη σημερα!!

Εγω φτιαχνω ενα ορνανογραμμα αγορων γιατι οσο σκεφτομαι οτι εχει μεινει μονο ο Ιουλης και ο Αυγουστος για να τις ολοκληρωσω.... πανικος!!!!


gBF2p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...