Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

εγώ θέλω να βγω έξω να πάω να περπατήσω μόνη μου, κι οι μαλάκες της acs εδώ με έχουν κλείσει για πολλοστή φορά μέσα... Με βλέπω να ξαναπέρνω τώρα να τους ρίξω ένα ξεχέσιμο!


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

εγώ θέλω να βγω έξω να πάω να περπατήσω μόνη μου, κι οι μαλάκες της acs εδώ με έχουν κλείσει για πολλοστή φορά μέσα... Με βλέπω να ξαναπέρνω τώρα να τους ρίξω ένα ξεχέσιμο!

Τι καλο περιμενεις;Δεν θα σχολιασω ξανα τι ειχα περασει τοτε με τη νοβα γκρρρ


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου τι κανετε!! Δεν μπαινω συχνα στο φορουμ μας κ μου πηρε μια ωρα να διαβασω τα νεα σας! Βλεπω τελευταιο θεματακι ΤΑ ΚΙΛΑ! εγω εχω παρει 6μιση μεχρι τωρα αλλα εχει ανοιξει τρομερα η ορεξη μου βρε κοριτσια. το δε βραδυ με τραβαει χωριατικη κ δωσε τα τυρια κ οι βουτες..χαχαχαχα

Κορτιζονη συνεχισω κανονικα αλλα εχω σταματησει να πολυ προσεχω κοντευω ενα χρονο κ πραγματικα κουραστικα με τα αναλατα. ειδικα το τυρι δεν θελω να το βγαλω απο τη διατροφη μου σε αυτη τη φαση. Αυριο εχουμε γιατρο θα μου γραψει κ την εξεταση για την καθιζηση. Μακαρι να ειναι καλη και να σταματησω επιτελους τις κορτιζονες. Φοβαμαι κ για το μωρακι μου. τοσο διαστημα που χαπακωνομαι ποσο σιγουρα δεν το επιρρεαζει??

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΟΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι καλο περιμενεις;Δεν θα σχολιασω ξανα τι ειχα περασει τοτε με τη νοβα γκρρρ

Πήρα μπιμπερό και πιπίλα από Mam Hellas!! Οι άνθρωποί της έλαβαν γνώση της ταλαιπωρίας μου από το κουριερ, και επικοινωνησαν και από φειςμπουκ και στο κινητό να με εξυπηρετήσουν!! Είναι πολύ πολύ καλοί!!! Θα τα δεις στο φεις...;):tongue::D


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου τι κανετε!! Δεν μπαινω συχνα στο φορουμ μας κ μου πηρε μια ωρα να διαβασω τα νεα σας! Βλεπω τελευταιο θεματακι ΤΑ ΚΙΛΑ! εγω εχω παρει 6μιση μεχρι τωρα αλλα εχει ανοιξει τρομερα η ορεξη μου βρε κοριτσια. το δε βραδυ με τραβαει χωριατικη κ δωσε τα τυρια κ οι βουτες..χαχαχαχα

Κορτιζονη συνεχισω κανονικα αλλα εχω σταματησει να πολυ προσεχω κοντευω ενα χρονο κ πραγματικα κουραστικα με τα αναλατα. ειδικα το τυρι δεν θελω να το βγαλω απο τη διατροφη μου σε αυτη τη φαση. Αυριο εχουμε γιατρο θα μου γραψει κ την εξεταση για την καθιζηση. Μακαρι να ειναι καλη και να σταματησω επιτελους τις κορτιζονες. Φοβαμαι κ για το μωρακι μου. τοσο διαστημα που χαπακωνομαι ποσο σιγουρα δεν το επιρρεαζει??

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΟΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ!!!!! Που είσαι εσύ βρε;;; Όλα καλά θα πάνε κουκλίτσα και θα έχεις τα καλύτερα νέα αύριο και θα σταματήσεις αυτες τις κορτιζόνες!!! όλα θα είναι τέλεια!!!:D:D:D


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσακια μου τι κανετε!! Δεν μπαινω συχνα στο φορουμ μας κ μου πηρε μια ωρα να διαβασω τα νεα σας! Βλεπω τελευταιο θεματακι ΤΑ ΚΙΛΑ! εγω εχω παρει 6μιση μεχρι τωρα αλλα εχει ανοιξει τρομερα η ορεξη μου βρε κοριτσια. το δε βραδυ με τραβαει χωριατικη κ δωσε τα τυρια κ οι βουτες..χαχαχαχα

Κορτιζονη συνεχισω κανονικα αλλα εχω σταματησει να πολυ προσεχω κοντευω ενα χρονο κ πραγματικα κουραστικα με τα αναλατα. ειδικα το τυρι δεν θελω να το βγαλω απο τη διατροφη μου σε αυτη τη φαση. Αυριο εχουμε γιατρο θα μου γραψει κ την εξεταση για την καθιζηση. Μακαρι να ειναι καλη και να σταματησω επιτελους τις κορτιζονες. Φοβαμαι κ για το μωρακι μου. τοσο διαστημα που χαπακωνομαι ποσο σιγουρα δεν το επιρρεαζει??

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΟΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!

Γεια σου μινα μου!!!!!!!

τι κάνεις??? να τρως ότι τραβάει η όρεξη σου και μακάρι να βγει τέλεια η εξέταση αύριο και να τελειώσουν οι κορτιζόνες....να πάνε στο καλό και να μην ξαναγυρίσουν!!!!

Εγω ειμαι τραπεζα και μολις πηρα ενα νουμερο μαυρη αγορα 13 νουμερα πιο μπροστα απο το δικο μου χιχιχιχ

υπομονή κακαο μου....σε περίπτωση που στέκεσαι πρόταξε την κοιλιτσα σου μπας και σου δώσουν προτεραιότητα!!!!!!

Καλημέρα κι από εμένα!! Παρούσα κι εγώ!!! Βρε γλωσσοκοπάνες δεν σας προλαβαίνω σήμερα!!! χαχαχαχα Εγώ σπίτι σήμερα αν και θα έπρεπε να ήμουν γραφείο, γιατί μου το ζήτησε σα χάρη ο μπος, οπότε θα πάω αύριο και μεθαύριο...

Μπράβο κορίτσια με τις μονοψήφιες!!! άντε να μπαίνουμε κι εμείς σιγά σιγά...

Εμας ο μπεμπάκος ήταν πιο δραστήριος προ διατροφής, τον ακούω καθημερινά μεν αλλά όχι με ένταση κι αυτό με στεναχωρεί... Από κιλά, απο την αρχή έχω πάρει 5, ήταν πιο πολλά αλλά έχασα με τη διατροφη... Το ζάχαρο πότε έτσι πότε αλλιώς, αλλά πλέον νομίζω έχω βρει το κουμπί του...

Το μικρό μας έχουμε πολύ καιρό να το δούμε εμείς, και νομίζω έχω ακόμα μια βδομάδα ώσπου να πάμε στη γιατρό... Μοιάζει αιώνας πάντως...

γεια σου ελενάκι!!!!!!!!!

τελικά η διατροφή παίζει ρόλο στην κίνηση του μωρού μας???

πολύ όμορφα αυτά που σου έχουν στείλει οι εταιρείες, εμάς εδώ δεν έχει τίποτα...κανείς δε στελνει...μόνο στην κλινική έρχονται μία δύο μάρκες και σου δίνουν ένα με δύο κουπόνια και λίγα δείγματα πάνων άντε και καμιάς κρέμας για το σύγκαμα.....


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Μινα!!:)

Αστερακι σωθηκες τωρα.Τοσο πολυ που φαινεται η κοιλια μου ολοι θα μου δωσουν τη θεση τους τι να σου πω...Αφου παντου ορθια στεκομαι αν δεν βρω.Γενικα νομιζω οτι στα τετοια τους κι αμα εισαι εγκυς κι αμα δεν εισαι.Ειδικα κατι γριες μου τη δινουν στα νευρα.Οχι ρε δε σηκωνομαι αμααα πια!!!!

Ευτυχως τελειωσα και πηγα σπιτακι μου.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Μινα!!:)

Αστερακι σωθηκες τωρα.Τοσο πολυ που φαινεται η κοιλια μου ολοι θα μου δωσουν τη θεση τους τι να σου πω...Αφου παντου ορθια στεκομαι αν δεν βρω.Γενικα νομιζω οτι στα τετοια τους κι αμα εισαι εγκυς κι αμα δεν εισαι.Ειδικα κατι γριες μου τη δινουν στα νευρα.Οχι ρε δε σηκωνομαι αμααα πια!!!!

Ευτυχως τελειωσα και πηγα σπιτακι μου.

η λογική ορισμένων είναι κάπως η αλήθεια είναι....

και οι γριές και οι παππούδες έτσι είναι και πάλι....'αντε βγάλε άκρη....

ευτυχώς που γύρισες στο σπιτάκι σου!!!!!!!!!!

όσο για την κοιλίτσα θα φανεί!!!! που θα πάει!!!!;););)

εμένα με έχουν βγάλει και ετοιμόγεννη.....:confused::tongue::confused:


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ τί μου κάνεται κορίτσια !!! Διαβάζω αριθμούς και τραβάω τα μαλλιά μου,,,... Φωβάμε να σας πω πώσα "κιλΆκια" έβαλα εγω.... Αλλα για μα νιώσεται κάποιες καλήτερα... 13 απο τον τριτο π μ μετρησε ο γιατρος... Και σε πλήρη ευκινησία ...

Tinna το γράμμα σου υπέροχο.... Vardeli αισιοδοξία και χαμόγελα πάνω απο όλα ... Όσο και δύσκολα μα περνάς γιατί η ενέργεια σου μεταδίδεται και στο μικρουλι, οπότε ας είναι θετική. Όλα θα πάνε καλα γλυκια μου!!! Και όταν πάρεις στην αγκαλιά το μικρό σου , θα τα ξεχάσεις όλα. !!! Γιατί ακίζουν τα πάντα! :D


rp8s5u5.jpgrp8sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Mίνα εύχομαι να είναι όλα καλά

Ελενα τι ωραία πράγματα είναι αυτά? πως τα ζήτησες?

Cacao πάλι καλά που τελείωσες!! μεγάλωσε η κοιλίτσα?σπάνια θα βρεις να ενδιαφέρονται..


Ο πρίγκιπάκος μας είναι
[url=http://lilypie.com][img]http://lb4f.lilypie.com/eWZNp2.png[/img][/url]


το μικρό μας θαυματάκι!!

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/9PDwp2.png[/IMG][/URL]


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/6YsSp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η αληθεια ειναι οτι φαινεται λιγο τωρα αλλα αναλογα και τι φοραω.Καλα χωρις ρουχα εμενα μου φαινεται τουμπανο χαχαχα και που ειμαι ακομα ε;

Παντως αν δεν δωσεις σημασια δεν το καταλαβαινεις οτι ειμαι εγκυος.Το τεσταρα με κατι γνωστους τη προηγουμενη βδομαδα που δεν ξερουν οτι ειμαι εγκυος και δεν με ρωτησαν και τιποτα.Απο τοτε βεβαια πηρα και ενα κιλο οποτε...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι φαινεται λιγο τωρα αλλα αναλογα και τι φοραω.Καλα χωρις ρουχα εεμενα μου φαινεται τουμπανο χαχαχα και που ειμαι ακομα ε;

Παντως αν δεν δωσεις σημαδια δεν το καταλαβαινεις οτι ειμαι εγκυος.Το τεσταρα με κατι γνωστους τη προηγουμενη βδομαδα που δεν ξερουν οτι ειμαι εγκυος και δεν με ρωτησαν και τιποτα.Απο τοτε βεβαια πηρα και ενα κιλο οποτε...

και που είσαι ακόμα δε λες τίποτα!!!! θα δεις ότι θα μεγαλώσει και θα προηγείται του υπόλοιπου σώματος!!!

θα κουτουλας σε διάφορα πράγματα καταλάθος και σε ανθρώπους!!!:tongue::tongue:

φυσικά όσο πιο μικρή κοιλίτσα τόσο λιγότερες ραγάδες εκτός και αν έχεις καλό δέρμα που δε σπάει!!!!


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Επείσις σχετικά με τα κουπόνια και τις πάνες και τα δειγματα... Ήθελα μα σας ενημερώσα για άν δέν ξέρεται πως υπάρχουν πολλά site που γίνεσαι μέλλος είτε τηλέφωνα που πέρνεις σε εταιρίες και σου στέλνουν δώρα και για εσάς και για τα μπεμπάκιΑ είτε δειγμματα αλλα κατα την γνώμη μου είναι όλα χρήσιμα, έχω ενημερωθεί για όλλα τα υπάρχων οπότε άν κάποια ενδιαφέρεται να μ πεί να γράψω την λίστα...


rp8s5u5.jpgrp8sp2.png
Link to comment
Share on other sites

και που είσαι ακόμα δε λες τίποτα!!!! θα δεις ότι θα μεγαλώσει και θα προηγείται του υπόλοιπου σώματος!!!

θα κουτουλας σε διάφορα πράγματα καταλάθος και σε ανθρώπους!!!:tongue::tongue:

φυσικά όσο πιο μικρή κοιλίτσα τόσο λιγότερες ραγάδες εκτός και αν έχεις καλό δέρμα που δε σπάει!!!!

Χιχιχχι

Αστα να πανε δερμα εχω.Αφου εχω ετσι κι αλλιως ραγαδες αλλου απο αλλη φορα που ειχα παρει βαρος.Ελπιζω να μη φουσκωσω παρα πολυ μπας και τις γλιτωσω αλλα δεν το νομιζω.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Επείσις σχετικά με τα κουπόνια και τις πάνες και τα δειγματα... Ήθελα μα σας ενημερώσα για άν δέν ξέρεται πως υπάρχουν πολλά site που γίνεσαι μέλλος είτε τηλέφωνα που πέρνεις σε εταιρίες και σου στέλνουν δώρα και για εσάς και για τα μπεμπάκιΑ είτε δειγμματα αλλα κατα την γνώμη μου είναι όλα χρήσιμα, έχω ενημερωθεί για όλλα τα υπάρχων οπότε άν κάποια ενδιαφέρεται να μ πεί να γράψω την λίστα...

έχω γραφτεί σε 2-3 αλλά τζίφος.....πήρα μόνο δειγματάκια από το σεμινάριο θηλασμού που είχα πάει και έδιναν κρεμούλες και σακουλίτσες αποθηκευσης γάλατος!!!!

οι πλείστοι δε στέλνουν κύπρο.......

Χιχιχχι

Αστα να πανε δερμα εχω.Αφου εχω ετσι κι αλλιως ραγαδες αλλου απο αλλη φορα που ειχα παρει βαρος.Ελπιζω να μη φουσκωσω παρα πολυ μπας και τις γλιτωσω αλλα δεν το νομιζω.

θα λες ότι είναι τα ενθύμια που σου άφησε το μωράκι σου εν καιρώ εγκυμοσύνης και θα καμαρώνεις για αυτές!!!!!!!!!!!!!!

εγώ έτσι λέω!!!!!!!!

σιγά μη σκάσω και γι'αυτό;););)


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...