Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα! Πως είστε; Ήθελα να σας ρωτήσω τι μονάδες πρέπει να είναι οι ορμόνες πριν την ετ; Για την προγεστερόνη ξέρω κάτω από 1 αλλά κάπου διάβασα και για την οιστραδιόλη ότι πρέπει να ναι χαμηλή.ισχυει; Απλώς με αγχωνει λίγο μην αναβάλλουμε πάλι την ετ λόγω ορμονών και σήμερα το σκεφτομουν

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

καλημερα!!!! μολις ειδα μια μικρη κινηση στην κοιλια μου εξωτερικα!!! χιχιχι!!! αυριο εχω επανεξεταση!! το νιωθω ομως πολυ πιο εντονα απο τι πριν 2 βδομαδες οποτε υποθετω πανε ολα καλα και εχει μεγαλωσει ο κολοτουμπας μου...! απο κιλα εχω παρει 9! δεν τα λες λιγα:confused: το καλο ειναι οτι παω αναποδα και αντι να παιρνω ολο κ πιο γρηγορα παιρνω ολο και πιο αργα και επισεις ολοι μου λενε οτι δεν μου φαινονται καθολου! εχουν μοιραστει ομοιομορφα μαλλον!


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αστεράκι περιμένουμε νέα!!!

Ναι, τελικά είναι ωραίο όνομα!!! Έλεγαν και τον παππού μου έτσι!!

φιλιά!!!

ναι θα σας ενημερώσω, μαλλον αύριο γιατί θα αργήσω να πάω σπίτι....

ωραίο όνομα και όμορφη η γιορτή Του!!!!!!!!!!!

λογικά θα μου πει πότε να κάνω και την καμπύλη σήμερα σωστά???

έχω ένα άγχος η αλήθεια είναι αλλά ότι και να πω το αποτελεσμα θα δείξει....:rolleyes:


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!! μολις ειδα μια μικρη κινηση στην κοιλια μου εξωτερικα!!! χιχιχι!!! αυριο εχω επανεξεταση!! το νιωθω ομως πολυ πιο εντονα απο τι πριν 2 βδομαδες οποτε υποθετω πανε ολα καλα και εχει μεγαλωσει ο κολοτουμπας μου...! απο κιλα εχω παρει 9! δεν τα λες λιγα:confused: το καλο ειναι οτι παω αναποδα και αντι να παιρνω ολο κ πιο γρηγορα παιρνω ολο και πιο αργα και επισεις ολοι μου λενε οτι δεν μου φαινονται καθολου! εχουν μοιραστει ομοιομορφα μαλλον!

Καλημερες πολλες

χαχαχα σε καταλαβαινω για τα κιλα ειμαι στα 13 αλλα τα παιρνω πολυ αργα πλεον, για τον γιατρο μου βεβαια εχω παρει μονι 8 κιλα γιατι με θεωρουσε πολυ αδυνατη στα 47 που ημουν αλλα εγω ξερω ποσα ειναι :P


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Για μένα αγαπητη new baby λίγα τα λες τα κιλακια που πήρα με τέτοια ακινησία που τραβάω απο 10 Γεναρη!!!

Με φαντάζεσαι να χόρευα κιόλας; Χαχαχα!!!!

Λες να έχανα; Αχαχαχα!!!! :)


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!! μολις ειδα μια μικρη κινηση στην κοιλια μου εξωτερικα!!! χιχιχι!!! αυριο εχω επανεξεταση!! το νιωθω ομως πολυ πιο εντονα απο τι πριν 2 βδομαδες οποτε υποθετω πανε ολα καλα και εχει μεγαλωσει ο κολοτουμπας μου...! απο κιλα εχω παρει 9! δεν τα λες λιγα:confused: το καλο ειναι οτι παω αναποδα και αντι να παιρνω ολο κ πιο γρηγορα παιρνω ολο και πιο αργα και επισεις ολοι μου λενε οτι δεν μου φαινονται καθολου! εχουν μοιραστει ομοιομορφα μαλλον!

σε λίγο καιρό δε θα χωράει μέσα και θα έχει πολύ πλάκα η κάθε τους κίνηση!!!!!!!!!!

μια χαρά είναι τα κιλάκια σου, σε τελική παιδιά κουβαλάμε, κάπως πρέπει να μεγαλώσουν έτσι δεν είναι???;););)

μετά τη γέννα όλες θα επανέλθουμε(αργά ή γρήγορα:tongue::tongue:)

τα μωρακια μας να είναι καλά και τίποτα άλλο!!!!!!!!!!!


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παιδια εγω δεν εχω κανενα απολυτως αγχος για το μετα!!!

το έχω δει το έργο άλλες τρεις φορές και μια χαρά τα κατάφερα να επανέλθω!!!

Το τώρα είναι που με αγχώνει λιιιιιγο, να πάνε όλα καλά.... ;)


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου venisak μου!!!!!!!!!!!!!!!

τι κάνεις???

vasdeli μου όλα καλα θα πάνε!!!!!!!

με τόσες ευχές και θετική ενέργεια από όλες μας θα πάνε σίγουρα όλα καλά!!!!!!!!!!!:D:D:D:D

Ειμαι καλα, τρεχω λιγο με την δουλεια αλλα μου αρεσει!!!!:tongue:


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια,είικρινα το πιστεύω...

Δεν εξηγείται αλλιώς! Ο Θεός μου δινει δύναμη! Με βλέπουν οι μαίες και με προσπερνάνε!!! Εσύ,λενε, δε θες ψυχολογική υποστήριξη!!! Είσαι απο μόνη σου παιδική χαρά!!!

Και σήμερα κλείνω 21 μέρες μέσα,έτσι;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια,είικρινα το πιστεύω...

Δεν εξηγείται αλλιώς! Ο Θεός μου δινει δύναμη! Με βλέπουν οι μαίες και με προσπερνάνε!!! Εσύ,λενε, δε θες ψυχολογική υποστήριξη!!! Είσαι απο μόνη σου παιδική χαρά!!!

Και σήμερα κλείνω 21 μέρες μέσα,έτσι;

Αγαπη μου η ψυχολογια ειναι το παν για ολα, αφου το πιστευεις δεν υπαρχει περιπτωση να μη γινει!!!

Αλλωστε αν αναλογιστεις πως ξεκινησε ολη αυτη η ιστορια και τι σου ειχε πει ο γιατρος στο νησι και που εχεις φτασει τωρα νομιζω οτι αυτο τα λεει ολα;)


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...