Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα!!!Νεραιδουλα δεν θυμαμαι καθολου ποσο ειχαν οι αλλες που επαιρνα γτ παντα επαιρνα κι ρνα σωρο αλλα μαζι απο το φαρμακειο.Συνηθως ομως τις εγραφα ετσι κι αλλιως.Νομιζω καπου 30-35 επαιρνα της freestyle lite της abbot νομιζω ειναι.Τωρα αυτες μου φαινεται ειχαν 70 ευρω και τα τρια κουτια μαζι.Τρια κουτια το μηνα δικαιουσαι για τη συμμετοχη δεν ειμαι σιγουρη γτ και τις δυο φορες μου ειχαν διαφορετικη...

Τα αλλα κοριτσια τι κανετε;;Βασντελι σου κανει καψονια ο μπεμπακος;:tongue:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς επανέρχεται!!!

καλά μου είπαν μετά απο τρεις μέρες...

κοντεύω να τελειώσω το σεντόνι!! Χαχα! Μετά έχω τη μαξιλαροθήκη!!!

Σήμερα,Cacao,δεν κρατήθηκα και μια ώρα μετά το πρωινό έκανα μέτρηση!

Μια χαρά ήταν! 130 και είχα φάει και μέλι!!!! Και είναι ακόμη η επήρεια της κορτιζόνης!!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα.Κι εγω λεω σημερα να φαω κρουασαν να δω ποσο θα παει με το καινουργιο χαχαχα.Κανα 150αρι θα χτυπησω μαλλον.Αυτο το μηχανακι θα με βαλει σε ταξη στο τελος τη βλεπω τη δουλεια:tongue:

Να σε ρωτησω;Γτ κανεις και μαξιλαροθηκη αφου λενε οτι δεν χρειαζονται μαξιλαρι τα μωρακια.Εγω ελεγα να μη ραψω.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για το κρουασαν δεν ειδα σχολιο χαχαχα.Αμα και σημερα ειναι οκ τοτε μια χαρα.Συνηθως με τσουρεκακια και κρουασαν εχω τις μεγαλυτερες μετρησεις.Με προβληματιζει ρκεινη η μετρηση με τη σοκολατα εκτος κι αν οντως ηταν λαθος.Για να δουμε...Θα πρεπει να κοψω τα πολλα πολλα αν ειναι ή εστω και ποσοτητες :(:(

Στη βαλιτσα για το μαιευτηριο θα βαλω μια μερεντα χαχαχα ελπιζω να εχω χρονο να τη τσακισω.Ρεζιλι θα γινω στις διπλανες χαχαχχα

Λοιπον για το μαξιλαρι λες να παρω δλδ το υφασμα τουλαχιστον να το εχω και καποια στιγμη το φτιαχνω.Επειδη δεν ξερω τι κουνια θα εχω διαστασεις εννοω θα τα φτιαξω μεγαλυτερα τα σεντονια και χωρις λαστιχο.Τι διαστασεις ειναι αυτα που πουλανε;Για μεγαλυτερες κουνιες;Καλυτερα να περισσευουν παρα να ειναι μικρα.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

Τι κάνετε? Τι κάνουν τα μπεμπάκια σας??

Αχ αυτά τα γλυκά... από τη μία το ζάχαρο, από την άλλη τα κιλά που ανεβαίνουν ασταμάτητα... μαρτύριο σκέτο είναι :)

Που θα πάει, λίγοι μήνες μας έμειναν, άντε να περάσει ο καιρός, έχω μεγάλη αγωνία!!!


AGjDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!! Βασντελι μου μπραβο κοριτσακι!! Και διψηφιο αριθμό ημερων πλεον, και μια χαρα το ζαχαρο! Σουπερ!:D:D

Εμεις, καλα, ο μικρος μας ποτε πιο ζωηρος, ποτε πιο ησυχος, το ζαχαρο ξεφευγει πολυ ευκολα εμενα βρε κοριτσια, πριν εφαγα ενα τοστ με κανονικο ψωμακι οχι πολυσπορο λεει η γιατρος, κι αυτο μονο με τυρι μη φανταστειτε, γιατι μου απαγορευονται απο την αρχη τα αλλαντικα, ευτυχως μολις εδειξε 95 οποτε μια χαρα να φαω και κατι διαφορετικο βρε παιδακι κου...


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!Ελ[ιζω ολες να ειστε καλα!΅μεις μια χαρουλα ποτε πολυ ζωηροι ποτε πολυ ησυχοι!!Την Παρασκευη εχουμε β επιπεδου κ ανυπομονουμεεεεεεε!:tongue::tongue::D:D


tt1afc0a.aspx

tt1d3df2

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια μου όμορφα!!!

Τι κανετε???

Διαβασα να νέα σας και βλέπω ότι όλα ειναι μια χαρά...:)

Εγω εχω χαθει λίγο γιατι τρέχω νε την δουλειά, μου ανατέθηκε ένα project μέχρι να βγω σε άδεια και ψιλοτρέχω.

Δεν με πειράζει όμως γιατι περνάει η μερα και μου αρέσειπολύ αυτό που κάνω:), ξεχναω και του πόνους μου και όλα, βεβαι οταν γυρνάω σπιτι απλα ξαπλώνω και δεν κανω τιποτα :tongue: τελεια ειναι.

Περνανε οι μερες κοριτσια μου, κοντευουμε...

Υπολογιζα και τις μερες σημερα για την αδεια μου, μια χαρα θα κατσω 29/5, κανονικα ειναι 14/5 αλλα θα το τρβιξω 10 μερουλες, και με ολα μαζι ειναι να επιστρεψω τελος Φεβρουαριου του 2015 χωρις το 6μηνο του ΟΑΕΔ που δεν ξερω ακομα αν θα χρειαστει να το παρω. Μια χαρα βγαινει 1 μηνας η κανονικη μου αδεια συν το μειωμενο ωραριο που ειναι περιπου 3,5 μηνες μια χαρα:tongue:.

Αντε να περασουν οι μερες γιαττι ο μικρουλης μου ειναι πολυ ενεργητικος, θελει να δει την μαμα του μαλλον, δεν εχει ησυχια ολη μερα πανω κατω και κλωτσομπουνιδια χαχαχα.

Σας φιλω ολες γλυκα


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες !! :) σήμερα θα πάνα δω επιτέλους το μπεμπάκι μου :))) μιας και στην β επιπεδου δέν με αφήσανε να τον δω:( εμένα η καμπύλη βγήκε καλή αν και σήμερα θα δει τις εξετάσεις μου ο γιατρός... Ευελπιστώ όλα να είναι καλα !!


rp8s5u5.jpgrp8sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !

Ευη με το καλό η β επιπέδου!

Βενισακ, χαίρομαι με τα νέα σου!

Cacao, καλή επιτυχία και σε σένα για αυριο!!!

φιλιά σε όλες!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...