Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!

Εμείς είμαστε 23+5 σήμερα.... Ο μπέμπης μας ρε γαμώτο με τρελαίνει πάλι ήσυχος σήμερα.... Χθες κάτι λίγα αλλά χτυπούσε λες πολύ μέσα... Δεν ξέρω σαν να στέκεται όρθιος και κλωτσάει χαμηλά... πολύ... Με κοψοχολιάζει η αλήθεια είναι...

Κορίτσια στο γκρουπ μας σήμερα σας ανέβασα αρχεία για άδειες και παροχές εγκυμοσύνης μιας που πήγα στο ΙΚΑ σήμερα, καθώς και δημόσια έγγραφα που θα χρειαστούν... Το είχα υποσχεθεί άλλωστε σε ποιά δεν θυμάμαι μόνο, ότι όταν θα το έκανα θα σας ενημέρωνα... Δυστυχώς εδώ δεν βλέπω πώς θα μπορούσα να τα ανεβάσω...

Κατά τ''αλλα εσείς καλά;;; Τιννα η μικρή μεγάλωσε!!!!!!:D:D:tongue::tongue::tongue: Σωστό γυναικάκι είναι τώρα!!! Μπράβο!!!

Ελενα μου νομιζω τα ζουζουνια μας συνεννοουνται!Κι εμενα ετσι κανει ησυχα ησυχα και χαμηλα.Τουλαχιστον απο χτες τον καταλαβαινω αρκετα συχνα.Εστω και αμυδρα,οχι οπως τις αλλες μερες που δεν καταλαβαινα τιποτα η μουλαρα!!

Μια φορα που κατουριομουν μου επαιξε μια χαμηλα δυνατη, που ειπα παει θα μου φυγουνε!:D:D:D


tt1afc0a.aspx

tt1d3df2

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

εγω δεν θυμάμαι...! ξέρω οτι την άλλη εβδομάδα μπαίνω στον 4ο αλλα δεν θυμάμαι εβδομάδα...! νομίζω κάπου στην 20η....

Κοριτσακι μου αν εισαι στην 20η τοτε κλεινεις τον 4ο και μπαινεις στον 5ο


tt1afc0a.aspx

tt1d3df2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εδω!

Ησυχια,ταξη,ασφαλεια! :wink:

Ο μπεμπης στα 870 γραμμαρια σημερα!

Venisak, περισσοτερα και αναλυτικοτερα στο φεις! Σου εστειλα και μηνυμα εκει καθως ψιλοχαθηκες και ανησυχησα

! Πως πανε οι

πονοι στα πλευρα;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εδω!

Ησυχια,ταξη,ασφαλεια! :wink:

Ο μπεμπης στα 870 γραμμαρια σημερα!

Venisak, περισσοτερα και αναλυτικοτερα στο φεις! Σου εστειλα και μηνυμα εκει καθως ψιλοχαθηκες και ανησυχησα

! Πως πανε οι

πονοι στα πλευρα;

Βίκυ μου αντράκι κι ο δικός σου!!! Τί καλά που τον βλέπεις τόσο συχνά!!:D:D


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοιλιτσες!Τι κανετε?Σας εχασα λιγο.

Καλως μας ηρθαν και τα καινουρια κοριτσια!!Με το καλο τα μπεμπακια σας!!!

Εγω δεν πολυ μπαινω μιας κ δεν ειμαι στα καλυτερα μου.Προχθες κρυωσα ΠΑΛΙ και ανεβαζω πυρετο, εχω κ ενα σπαστικο βηχα και σαν να μην εφταναν αυτα εκανα την καμπυλη η οποια δεν ειναι χαλια αλλα δεν ειναι και καλη κ ετσι πηγα κ σε ενδοκρινολογο κ μου εδωσε ενα δειγμα διατροφης,τι να αποφευγω κ ενα μηχανακι με ταινιες για να μετραω ποσο γλυκαινω λεει....ευτυχως ηταν καλουλης και με εκανε να γελασω λιγο.

Τον μπεμπουλη μου τον ειδα εχθες και ειναι κουκλος:tongue: εφτασε 880γρ κ οι κωλοτουμπες πανε συννεφο!

Vasdeli ολα καλα κοριτσι μου?Πως πας?Ζωηρουλης ο μικρος ε?Τελεια!!!;)

Venisak εσυ πως εισαι???Εχεις ηρεμησει καθολου απο τους πονους??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσακια !!!!Εχω πολυ καιρο να σας γραψω αλλα τα νεα σας τα διαβαζω.Καλως ηρθαν και τα νεα κοριτσια στην παρεα μας.Λοιπον εγω καθε βραδυ τρωω κατι κλοτσιες αλλα αλη την ημερα η παρουσια του μωρου δε ειναι τοσο εντονη μηπως απο τωρα μου δειχνει τι εχω να περασω τα βραδια?


cS3Hp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοιλιτσες!Τι κανετε?Σας εχασα λιγο.

Καλως μας ηρθαν και τα καινουρια κοριτσια!!Με το καλο τα μπεμπακια σας!!!

Εγω δεν πολυ μπαινω μιας κ δεν ειμαι στα καλυτερα μου.Προχθες κρυωσα ΠΑΛΙ και ανεβαζω πυρετο, εχω κ ενα σπαστικο βηχα και σαν να μην εφταναν αυτα εκανα την καμπυλη η οποια δεν ειναι χαλια αλλα δεν ειναι και καλη κ ετσι πηγα κ σε ενδοκρινολογο κ μου εδωσε ενα δειγμα διατροφης,τι να αποφευγω κ ενα μηχανακι με ταινιες για να μετραω ποσο γλυκαινω λεει....ευτυχως ηταν καλουλης και με εκανε να γελασω λιγο.

Τον μπεμπουλη μου τον ειδα εχθες και ειναι κουκλος:tongue: εφτασε 880γρ κ οι κωλοτουμπες πανε συννεφο!

Vasdeli ολα καλα κοριτσι μου?Πως πας?Ζωηρουλης ο μικρος ε?Τελεια!!!;)

Venisak εσυ πως εισαι???Εχεις ηρεμησει καθολου απο τους πονους??

Καλημέρα κορίτσια!!! Να σου ζήσει ο κούκλος κι εσένα!! Φτού φτού σας!!! Άραγε πόσο να είναι το δικό μου;;;; Έχουμε καιρόοοοο μπροστά μας μέχρι να τον ξαναδούμε...:(:(

Κι εσύ μηχανάκι και μετρήσεις;;;; Αχχχχ πόσο σε νιώθω κοπέλα μου!!! Μια από τα ίδια κι εγώ μόνο που εμένα με έχουν αγχώσει με το θέμα... Καλά κουράγια και σε σένα και να διορθωθεί σύντομα εύχομαι!!! Και περαστικά σου για το κρύωμα!!! Μα πάλι βρε παιδάκι μου;;;:confused:

Καλημερα κοριτσακια !!!!Εχω πολυ καιρο να σας γραψω αλλα τα νεα σας τα διαβαζω.Καλως ηρθαν και τα νεα κοριτσια στην παρεα μας.Λοιπον εγω καθε βραδυ τρωω κατι κλοτσιες αλλα αλη την ημερα η παρουσια του μωρου δε ειναι τοσο εντονη μηπως απο τωρα μου δειχνει τι εχω να περασω τα βραδια?

Μπα!! Από όσο ξέρω η δραστηριότητα στην κοιλιά δεν είναι ενδεικτική του μετά!! χιχιχιχι


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

[quote=ElenaCrete;2292370}

Μπα!! Από όσο ξέρω η δραστηριότητα στην κοιλιά δεν είναι ενδεικτική του μετά!! χιχιχιχι

Ελενα με τρομαζεις!!!Εμενα που ειναι ησυχος τωρα λες να γκρεμιζει τοιχους αργοτερα;;;;:D:D:D:D


tt1afc0a.aspx

tt1d3df2

Link to comment
Share on other sites

Ελενα με τρομαζεις!!!! Εμενα που ειναι ησυχος τωρα λες να γκρεμιζει τοιχους αργοτερα;;

Βρε απλώς λέω πως μπορεί και μέσα και έξω να είναι ζωηρό / ήσυχο, ένα παιδί, αλλά μπορεί και να μην είναι... ;)


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Θα ήθελα να κανονίσουμε μια συνάντηση κοιλίτσων !!! :) θα ηταν τοσο ομορφα κ ιδιαίτερα!!

Έχουμε κάνει ήδη 2 και εννοείται ότι θα κανονίσουμε κι άλλη!! :D:D

Κορίτσια τί λέτε;;; Ακούω πότε περίπου (μέρες, ώρες) βολεύει τις πιο πολλές από εσάς...


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Νεραϊδουλα περαστικα!

Πόσο βγήκαν οι τιμές σου,καλή μου στην καμπύλη; Την 75αρα έκανες; Αν έστω και μια τιμή είναι εκτός ορίων η καμπύλη θεωρείται παθολογική! Είμαστε γλυκά κορίτσια μωρεεεε!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμενα αν και βγηκε καλη αυτη που εκανα την προηγουμενη βδομαδα μου ειπαν οτι θα την επαναλαβω λογω ιστορικου ΣΔΚ σε προηγουμενη εγκυμοσυνη.


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...