Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

καλημέρα, και εγώ καινούρια στην παρέα σας, πάω να κλείσω τον 3 μηνά( την άλλη εβδομάδα κ επισήμως 4!!! περιμένω με ανυπομονησία την Β επιπέδου μπας κ δω το φύλλο γιατί έχουμε βάλει στοιχήματα! αν κ σε πιο μήνα ανήκω μιας κ απο οτι μου έχουν πει θα είμαι στον μήνα μου από 18/7-18/8....


eNortjKzUjIyNLQ0NleyBlwwFX4C1A,,90.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε;; Εγω σημερα βγαινω απο το νοσοκομειο κ ειμαι πολυ χαρουμενη!!Αρχισε κι ο μπεμπακος να δινει κατι δυνατες κ κανει ολο κ πιο αισθητη τη παρουσια του!!:D:D:D:D:D

μπράβο κοριτσάκι!!!!!!! με το καλό να γυρίσεις στο σπιτάκι σου και να απολαμβάνεις από εκεί τις κλωτσίτσες του μικρού!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

καλημερα και απο μενα! μεχρι και χθες ενιωθα τις κλοτσιες πολυ χαμηλα..πριν λιγο ενιωσα και ειδα ενα βουναλακι αριστερα πανω απο το φαλι.. μπορει να αναιβηκε ξαφνικα?? η ηταν ιδεα μου?

να καλωσορισω και απο δω τα νεα μας μελη!

πλέον αν δεν κάνω λάθος η μήτρα έχει ανέβει πάνω από τον αφαλό οπότε είναι φυσιολογικό αυτό που είδες!!!! κάνει μικρά πάρτυ το μικρούλι σου!!!!!!;););)

καλημέρα, και εγώ καινούρια στην παρέα σας, πάω να κλείσω τον 3 μηνά( την άλλη εβδομάδα κ επισήμως 4!!! περιμένω με ανυπομονησία την Β επιπέδου μπας κ δω το φύλλο γιατί έχουμε βάλει στοιχήματα! αν κ σε πιο μήνα ανήκω μιας κ απο οτι μου έχουν πει θα είμαι στον μήνα μου από 18/7-18/8....

καλώς μας βρήκες!!!!! με το καλό το μωράκι σου!!!!!!!!:D:D

καλημέρα τίνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου καλημερα.

Με το καλο στα νεα κοριτσια στην παρεα μας.

Σας διαβασα στα γρηγορα αλλα δεν θυμαμαι και πολλα...

Vasdeli μου υπομονη, οπως λεει και ο σοφος λαος μας "τον εφαγες τον γαϊδαρο":). Στειλε μου αν θες σε pm το κινητο σου να σε παρω να τα πουμε. Δεν ξερω αν θα καταφρω να ερθω απο εκει για λιγο μιας κι εγω σημερα σηκωθηκα δειλά -δειλά και ηρθα δουλεια. Να δω πως θα παει και ποση ωρα μπορω να κάτσω. Στο αυτοκινητο βεβαια ψιλοζοριστηκα με τις λακουβες αν και προσπαθουσα ν ατις αποφυγω αλλα δεν ηταν ευκολο ετσι οπως ειναι οι δρομοι:(.

Κατα τα αλλα ειμαστε καλα, μεγαλωνουμε και κλωτσαμε ολη την ωρα:tongue:.

Εχθες ο μπαμπας μας μας εβαλε μουσικη και ειχαμε και αποψη κιολας!!! Στα γρηγορα τραγουδια κλωτσαγε δυνατα οταν του εβαλε Queen χαλαρωσε εντελως, ειχε πολυ πλακα.

Αστερακι μου εσυ τι κανεις?

Ελενα μου ολα καλα θα πανε με το ζαχαρο και δεν θα χρειαστεις ενεσεις.

Φιλακια πολλα σε ολες τις κοιλιτσες σας :tongue:


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Τί κάνετε;;; Ναι είναι φυσιολογικό για τις εβδομάδες μας να βλέπουμε καρούμπαλα στο ύψος του αφαλού!!

Εμένα πάλι σήμερα όλη νύχτα έδωσε ρεσιτάλ... κάθε τόσο ξυπνούσα από τα κλωτσομπουνίδια!! χιχιχιχιχι:tongue::tongue::rolleyes::rolleyes::D:D


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου καλημερα.

Με το καλο στα νεα κοριτσια στην παρεα μας.

Σας διαβασα στα γρηγορα αλλα δεν θυμαμαι και πολλα...

Vasdeli μου υπομονη, οπως λεει και ο σοφος λαος μας "τον εφαγες τον γαϊδαρο":). Στειλε μου αν θες σε pm το κινητο σου να σε παρω να τα πουμε. Δεν ξερω αν θα καταφρω να ερθω απο εκει για λιγο μιας κι εγω σημερα σηκωθηκα δειλά -δειλά και ηρθα δουλεια. Να δω πως θα παει και ποση ωρα μπορω να κάτσω. Στο αυτοκινητο βεβαια ψιλοζοριστηκα με τις λακουβες αν και προσπαθουσα ν ατις αποφυγω αλλα δεν ηταν ευκολο ετσι οπως ειναι οι δρομοι:(.

Κατα τα αλλα ειμαστε καλα, μεγαλωνουμε και κλωτσαμε ολη την ωρα:tongue:.

Εχθες ο μπαμπας μας μας εβαλε μουσικη και ειχαμε και αποψη κιολας!!! Στα γρηγορα τραγουδια κλωτσαγε δυνατα οταν του εβαλε Queen χαλαρωσε εντελως, ειχε πολυ πλακα.

Αστερακι μου εσυ τι κανεις?

Ελενα μου ολα καλα θα πανε με το ζαχαρο και δεν θα χρειαστεις ενεσεις.

Φιλακια πολλα σε ολες τις κοιλιτσες σας :tongue:

γεια σου venisak μου!!!!!

μη ζορίζεσαι καθόλου με τη δουλειά, χαλαρά και όσο αντέξεις.....

κι εδώ οι δρόμοι είναι ψιλοχάλια και είναι και γεμάτοι κυρτώματα και είναι άστα να πάνε.....

ώστε ο μικρούλης σου έχει και μουσικές προτιμήσεις ε??? πω πω το παιδί μας,θα βγει με άποψη να το ξέρεις!!!!!!!!!!!!;););)

εγώ καλά είμαι, μάλλον....

πάω δουλειά με το ζόρι...την παρασκευή είχα και ωραίες συσπάσεις και πόνους χαμηλά στη μέση αλλά ποιος πτοείτε ε???:tongue: εδώ θα τη βγάλω...πάλι καλά που είναι αργία αύριο....

κατά τα άλλα ξεκίνησαν πάλι τα όνειρα, χθες γέννησα μια μινιατούρα:confused::confused:..........δεν πάω καλά:mrgreen::mrgreen:

να προσέχεις την κοιλίτσα σου!!!!!!!!!!!!


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα!!!!Πως ειστε κοριτσια;Καλα Venisak εγω σημερα το μωρακι το εκανα φραπε μεσα στο Α3...Σοκολατακι φραπε!Το καημενο τι τραβαει.Πως γινεται ρε παιδια να πηγαινει ετσι το λεωφορειο μεσα στη Βουλιαγμενης;Ουτε στο χωριο μου ετσι ο δρομος που εχουν για τα προβατα.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε?

vasdeli...πως είσαι κοριτσάκι?!! ο μπεμπάκος???

εμείς καλά, για τα κλωτσιές και τις μπουνιές συμφωνώ, και μας αρέσουν και όλας ε? !!:tongue::tongue:

Γιατρό σήμερα επιτέλους να δω την μπουμπού μου, μετά από ένα μήνα..


Ο πρίγκιπάκος μας είναι
[url=http://lilypie.com][img]http://lb4f.lilypie.com/eWZNp2.png[/img][/url]


το μικρό μας θαυματάκι!!

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/9PDwp2.png[/IMG][/URL]


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/6YsSp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα! Ησυχία και παρακολούθηση εδώ...

Τινα με το καλό να δεις τη μπουμπού σου!

οι αλλες τι κάνετε; πού χαθήκατε;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Επιτέλους ένα τριήμερο ανευ δουλειάς και επιτέλους ξεκουράστηκΑ:)Vasseli μου το καλό είναι πως πρώτα είναι άνθρωπος και μετά καλός γιατρός... Δέν αμσε κοιτάει σαν χρήμα...άλλα σαν κόρη του. Σχετικά με τους προταγωνηστές το είδε το επεισόδιο ι γαμπρός μου και μου λεει' "δάκρισα... Πρέπει να το δείς " ειναι πολύ καλός ;) εσύ δέν θα γεννησεις εκει;;


rp8s5u5.jpgrp8sp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...