Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Οχι! Αυριο το πρωι!:-P θα την απολαυσω!B-)

Μη τη φας ολη μαζι.Σαν εμενα που εφαγα πρωτα τη μιση και μετα ειδα οτι εγραφε πως ειναι εξι μεριδες χαχαχαχ

Εμενα το ζαχαρο σημερα εχει σαλταρει.Τωρα μια ωρα μετα τη μιση μπανανα ηταν 72(δεν μετρησα πριν φαω).Εβαλα κι εφαγα μπολικο κουακερ με γαλα πριν λιγο...Αντε να δουμε...Το σοκολατακι δεν κανει πολυ προγραμμα σημερα...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Μη τη φας ολη μαζι.Σαν εμενα που εφαγα πρωτα τη μιση και μετα ειδα οτι εγραφε πως ειναι εξι μεριδες χαχαχαχ

Εμενα το ζαχαρο σημερα εχει σαλταρει.Τωρα μια ωρα μετα τη μιση μπανανα ηταν 72(δεν μετρησα πριν φαω).Εβαλα κι εφαγα μπολικο κουακερ με γαλα πριν λιγο...Αντε να δουμε...Το σοκολατακι δεν κανει πολυ προγραμμα σημερα...

Αν δεν ανεβει και μ αυτο θα φαω μια τυροπιτα και μια σπανακοπιτα ή μηπως μπουγατσα;;χμμμμ:tongue::tongue:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ ρε κοριτσια. Stav, με συγκινεις....Ελενα και Γεωργια σας ευχαριστω που ηρθατε! Μου γεμισατε την μοναξια μου!

Μην το ξαναπεις αυτο! Θα κανονισουμε καφεδακι εκει την επομενη φορα! Μας βλεπω να μας πετανε εξω! Χαχαχαχα! Φιλακια και στο μπεμπακο σου!!!:tongue:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:PΚοριτσακια μου καλησπερα,

χαθηκα γιατι κι εγω ειμαι στο κρεββατι απο την Τριτη, πολυ χαλια η μεση και τα πλευρα, δεν μπορω να σταθω ορθια.

Vasdeli μου μολις διαβασα τα νεα σου και λυπηθηκα πολυ, αλλα ολα καλα θα πανε θα το δεις, ο μπεμπακος σου ειναι απλα ζωηρουλης και απο τωρα σου δειχνει τις προθεσεις του..θα σου βγαλει την πιστη :tongue:.

Μακαρι να μπορουσα να ειμαι κοντα σου αλλα αυτη η κατασταση θα με κρατησει αρκετο καιρο κατωοπως ειπαν οι γιατροι μου...

Φιλια πολλα και υπομονη, ο Θεουλης ειναι μαζι σου


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας και καλή εβδομάδα!

Ελπίζω και εύχομαι να είναι μια υπέροχη, χαρούμενη και ήσυχη εβδομάδα!!!

γεμάτη υγεία και καλά νέα και πολλές κλωτσιές!!!

vasdeli Μου πως είστε? ;)

venisak Κοριτσάκι περαστικά και υπομονή!! θα περάσει που θα πάει...

stav77 ευχαριστούμε !και εσύ με το καλό το μωράκι σου!!!

σας φιλώ..;);)


Ο πρίγκιπάκος μας είναι
[url=http://lilypie.com][img]http://lb4f.lilypie.com/eWZNp2.png[/img][/url]


το μικρό μας θαυματάκι!!

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/9PDwp2.png[/IMG][/URL]


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/6YsSp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα! Ειμαστε καλα και οι δυο, ακουμε καρδουλα 3 φορες τη μερα! Ο μπεμπης μου ειναι ιδιαιτερα κινητικος!

Venisak περαστικα σου κουκλα μου, σε σκεφτομαι με αγαπη! Κανε κουραγιο αγαπη μου,βασανιαρικα τα αγορακια μας αλλα αγαπησιαρικα! :-)


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα! Ειμαστε καλα και οι δυο, ακουμε καρδουλα 3 φορες τη μερα! Ο μπεμπης μου ειναι ιδιαιτερα κινητικος!

Venisak περαστικα σου κουκλα μου, σε σκεφτομαι με αγαπη! Κανε κουραγιο αγαπη μου,βασανιαρικα τα αγορακια μας αλλα αγαπησιαρικα! :-)

Όλα καλά θα πάνε μην ανησυχείς, απλά ο μικρούλης σου είναι ζωηρούλης :)

Έχει και το καλό της η υπόθεση... ακούς την καρδούλα του συχνά! Αχ αυτός ο μαγικός ήχος είναι τέλειος!!!


Το μικρό μας θαυματάκι!!!

b3Yvp3.png

Ζουζουνάκι μου ήρθες στη ζωή μας!!!

[/url]q1T2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοπελες και καλη εβδομαδα!!Τι κανετε?

Vasdeli μου τελεια τα νεα σου!Εισαστε μαχητες μαμα και γιος και ολα θα πανε τελεια!!!!!;););)

Venisak ελπιζω να ηρεμησεις γρηγορα κοπελα μου!Τι ταλαιπωρια κ αυτη.......κι αυτη η μεση ατιμο πραγμα....εχω και εγω μια κυλη στη μεση και ΕΥΤΥΧΩΣ δεν εχω θεμα ακομα κ ελπιζω να μην εχω καθολου γιατι δεν θα το αντεξω!!!!

Εγω εχω την καμπυλη την αλλη εβδομαδα και το σκεφτομαι απο τωρα... :(με τις αναγουλες που εχω και δεν μπορω να βαλω τιποτα στο στομα μου το πρωι δεν ξερω αν θα καταφερω να την κανω και αγχωνομαι.

Εσεις ποτε θα την κανετε???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοπελες και καλη εβδομαδα!!Τι κανετε?

Vasdeli μου τελεια τα νεα σου!Εισαστε μαχητες μαμα και γιος και ολα θα πανε τελεια!!!!!;););)

Venisak ελπιζω να ηρεμησεις γρηγορα κοπελα μου!Τι ταλαιπωρια κ αυτη.......κι αυτη η μεση ατιμο πραγμα....εχω και εγω μια κυλη στη μεση και ΕΥΤΥΧΩΣ δεν εχω θεμα ακομα κ ελπιζω να μην εχω καθολου γιατι δεν θα το αντεξω!!!!

Εγω εχω την καμπυλη την αλλη εβδομαδα και το σκεφτομαι απο τωρα... :(με τις αναγουλες που εχω και δεν μπορω να βαλω τιποτα στο στομα μου το πρωι δεν ξερω αν θα καταφερω να την κανω και αγχωνομαι.

Εσεις ποτε θα την κανετε???

Εγώ πάλι την έκανα την περασμένη εβδομάδα, αλλά ούτε αναγούλες ούτε ζαλάδες ούτε τίποτα!!! Θέλω να δω εαν θα καταφέρω να παω στη γιατρό μου σήμερα όμως, γιατί η τιμή στη μια ώρα μόνο ήταν πάνω από το φυσιολογικό και δεν ξέρω τί θα πεί αυτό

:confused:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ελενα ποσο ηταν οι τιμες σου; εκανες την 75αρα; Ο γιατρος μου.εμενα μου ειχε πει οτι και μια τιμη να ειναι πανα απο τα ορια τοτε θεωρειται παθολογικη η καμπυλη.


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μολις με πληροφόρησαν οτι αυριο θα κανω εδω καμπυλη ! Ωραια θα περασω..... απορω για πιο λογο θα την κανω αφου παθολογικη θα βγει...επισης να το γλεντησω σημερα τρωγωντας γλυκο.....

ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΠΑΣΤΑ ΚΑΡΑΜΕΛΑ,ΟΕΟ!!!! :-)

ΑΧΑΧΑ!! :wink:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...