Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

Ανησυχησα γιατι ετσι ειμαι εγω!!! Χαχα ανησυχος ανθρωπος!!!χαχαχα! Κ επειδη εχω κ συσπασεις αρκετες μεσα στη μερα φοβηθηκα!!!! :wink:

Καλημέρα καλημέρα!

Εγώ σε καταλαβαίνω ΑΠΟΛΥΤΑ babybaby! Όποιος έχει καεί από τον χυλό φυσάει και το γιαούρτι!!!:D

Λοιπόν, μακάρι να μπορούσα να έρθω κι εγώ στη συνάντηση αλλά τινα γίνει!

Για μένα όσο περνάνε οι μέρες και οι εβδομάδες αυτό λειτουργεί θεραπευτικά....μόνο να φτάσω στις 32 και μετά θα ηρεμήσω....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημέρα, καλημέρα, τι κάνετε κοιλίτσες?

Καλή εβδομάδα να έχουμε!!

Καλή επιτυχία στις β επιπέδου σας

ναι μακάρι να ερχόσασταν όλες για καφέ αλλά δεν πειράζει, μια άλλη φορά!!

να καλωσορίσω την Κατ-κατ

ΝΙΚΗF αγοράκι ε? άντε με το καλό κορίτσια!!όντως είμαστε λίγα τα κορίτσια-νομίζω ότι έκαναν την χάρη στις δευτερομανούλες που έχουν ήδη μια δόση (και δυο) αγοριών..:tongue::tongue:

Vasdeli μου θα τις φτάσεις!ήδη ξεπέρασες τα μισά και τα κρίσιμα με μεγάλη επιτυχία!να δεις που δεν θα θέλει να βγει μόλις έρθει η ώρα :tongue::tongue:

σας γλυκοφιλώ!!!!

Georginaaaaaaaaa καλώς ήρθες!!!


Ο πρίγκιπάκος μας είναι
[url=http://lilypie.com][img]http://lb4f.lilypie.com/eWZNp2.png[/img][/url]


το μικρό μας θαυματάκι!!

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/9PDwp2.png[/IMG][/URL]


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/6YsSp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, καλημέρα, τι κάνετε κοιλίτσες?

Καλή εβδομάδα να έχουμε!!

Καλή επιτυχία στις β επιπέδου σας

ναι μακάρι να ερχόσασταν όλες για καφέ αλλά δεν πειράζει, μια άλλη φορά!!

να καλωσορίσω την Κατ-κατ

ΝΙΚΗF αγοράκι ε? άντε με το καλό κορίτσια!!όντως είμαστε λίγα τα κορίτσια-νομίζω ότι έκαναν την χάρη στις δευτερομανούλες που έχουν ήδη μια δόση (και δυο) αγοριών..:tongue::tongue:

Vasdeli μου θα τις φτάσεις!ήδη ξεπέρασες τα μισά και τα κρίσιμα με μεγάλη επιτυχία!να δεις που δεν θα θέλει να βγει μόλις έρθει η ώρα :tongue::tongue:

σας γλυκοφιλώ!!!!

Georginaaaaaaaaa καλώς ήρθες!!!

Καλημεραααα!!!!

Τι εννοείς καλώς ήρθες δεν εχω ξεκινήσει ακόμα !!!! :))))


EqyEp2.png

Cv4Wp2.png

bjqOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα!!!!

Τι εννοείς καλώς ήρθες δεν εχω ξεκινήσει ακόμα !!!! :))))

σε νιώθω δίπλα μου! χαχαχα μπερδεύτηκα με το χθεσινό έρχομαιιιιιιι και νόμιζα πως είσαι ήδη εδώ! ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΛΟΙΠΟΝ!ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙΣ!!:P:p


Ο πρίγκιπάκος μας είναι
[url=http://lilypie.com][img]http://lb4f.lilypie.com/eWZNp2.png[/img][/url]


το μικρό μας θαυματάκι!!

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/9PDwp2.png[/IMG][/URL]


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/6YsSp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!

Μπραβο γαι την Β επιπέδου Νικη μου.

Κι εμεις την καναμε την Παρασκευη αλλα δεν σας ειπα κατι γιατι ηξερα οτι δεν θα προλαβω να μπω οποτε και δεν ηθελα να ανησυχησετε.

Ειναι ολα τελεια, 550 γραμμαρια ο μπεμπης, ειχε πολυ πλακα κρατουσε με το δεξι του χερι το ποδι του το αριστερο και το εφερνε στο στομα του. Ειναι λιγο ασχημουλης βεβαια αλλα οπως μου ειπαν ο γιατρος και τα κοριτσια εκει οτι ηταν πιεσμενος και μεσα στο υγρο. Η αδερφη μου βεβαια ξετρελαθηκε κουκλι το ανεβαζε παιδαρο τον κατεβαζε χαχαχα, ειμαι υπερβολικη.

Σημερα εχουμε και ραντεβου με τον γιατρο μας στο Ελενα.

Θα του ζητησω να μου γραψει λιγες μερες αδεια να ξεκουραστω μπας και ηρεμησω λιγο με τους πονους στα πλευρα μου.

Επισης πεταξα και ερπη, ειχα να βγαλω απο την κηδεια του πεθερου μου 3 χρονια πριν...ειχα την πεθερα μου ολο το ΣΚ εδω οποτε καταλαβαινετε τι τσιτα ειχα για να ειναι ολα οπως πρεπει να μην εχει να πει κατι, ετσι κονομισα τον ερπη σαν δωρακι.

Βεβαια για να ειμαι δικαιη μου εφερε ενα καρο πραγματα για το μωρο, ειχανε μαγαζι με βρεφικα και μου εφερε πολλα φορμακια και εσωρουχακια και σεντονακια, να ειναι καλα το σωστο να λεγεται:P.

Μακαρι να μπορουσα να ερθω και εγω για καφεδακι μαζι σας σημερα και να σας γνωρισω, την επομενη φορα ελπιζω!

Καλα να περασετε!

Φιλια


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια μου!!!

Μπραβο γαι την Β επιπέδου Νικη μου.

Κι εμεις την καναμε την Παρασκευη αλλα δεν σας ειπα κατι γιατι ηξερα οτι δεν θα προλαβω να μπω οποτε και δεν ηθελα να ανησυχησετε.

Ειναι ολα τελεια, 550 γραμμαρια ο μπεμπης, ειχε πολυ πλακα κρατουσε με το δεξι του χερι το ποδι του το αριστερο και το εφερνε στο στομα του. Ειναι λιγο ασχημουλης βεβαια αλλα οπως μου ειπαν ο γιατρος και τα κοριτσια εκει οτι ηταν πιεσμενος και μεσα στο υγρο. Η αδερφη μου βεβαια ξετρελαθηκε κουκλι το ανεβαζε παιδαρο τον κατεβαζε χαχαχα, ειμαι υπερβολικη.

Σημερα εχουμε και ραντεβου με τον γιατρο μας στο Ελενα.

Θα του ζητησω να μου γραψει λιγες μερες αδεια να ξεκουραστω μπας και ηρεμησω λιγο με τους πονους στα πλευρα μου.

Επισης πεταξα και ερπη, ειχα να βγαλω απο την κηδεια του πεθερου μου 3 χρονια πριν...ειχα την πεθερα μου ολο το ΣΚ εδω οποτε καταλαβαινετε τι τσιτα ειχα για να ειναι ολα οπως πρεπει να μην εχει να πει κατι, ετσι κονομισα τον ερπη σαν δωρακι.

Βεβαια για να ειμαι δικαιη μου εφερε ενα καρο πραγματα για το μωρο, ειχανε μαγαζι με βρεφικα και μου εφερε πολλα φορμακια και εσωρουχακια και σεντονακια, να ειναι καλα το σωστο να λεγεται:P.

Μακαρι να μπορουσα να ερθω και εγω για καφεδακι μαζι σας σημερα και να σας γνωρισω, την επομενη φορα ελπιζω!

Καλα να περασετε!

Φιλια

συγχαρητηρια και σε σενα για την β επιπεδου..και σε οσες την εχουν κανει βεβαια!! ε οχι και ασχημουλικο το μπεμπακι σου:shock: αλλα και ετσι να ειναι ξερεις τι λενε..ασχημα μωρα ομορφα μεγαλα!!! οι πιο πολλες απ οτι βλεπω εχετε θεματακι με την πεθερα! νιωθω πολυ τυχερη με την δικια μου..τα παμε πολυ καλα!! ισως και καλητερα απ οτι με τη μανα μου που ειμαστε απο μακρια και αγαπημενοι.. αν μεινουμε μαζι πανω απο μια μερα δεν υπαρχει περιπτωση να μην σφαχτουμε..χαχαχα! μαλλον φταινε και τα ζωδια μας..δεν ταιριαζουν!:P


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Τί κάνετε;; Ελπίζω όλα καλά... Εμείς και σήμερα είμαστε λίγο χάλια... Δηλαδή ελπίζω μόνο εγώ και όχι ο μπέμπης μου...:confused:

Από χθες για κάποιο λόγο δεν μπορούσα με τίποτα να χωνέψω... κι όταν τελικά είδα κι αποειδα το βραδυ πηγα να πιω μια κουταλια της σουπας ελαιολαδο (γιατροσοφι της γιαγιας για το στομαχι) δεν αντεξα και ειχαμε εξαγωγες... που δεν έλεγαν να σταματησουν! Και σήμερα αν και σηκώθηκα καλύτερα το στομαχι παλι ειναι καπως τωρα...:-(:sad::-(:sad:

Εντομεταξυ όταν πηγα σήμερα στο μπανιο τα... ούρα ήταν πολύ κίτρινα (κάτι που φάνηκε στο χαρτι) σόρρυ κορίτσια για την περιγραφή... κι ανησυχώ... κάτι διάβασα ότι αυτό είναι (εκτός όλων των άλλω) ένδειξη αφυδάτωσης... Ελπίζω να είναι αυτό και τίποτα άλλο... Γιατί δεν σας κρύβω η φοβιτσιάρα ξαναχτύπησε... πάλι τρέμω...:confused:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Τί κάνετε;; Ελπίζω όλα καλά... Εμείς και σήμερα είμαστε λίγο χάλια... Δηλαδή ελπίζω μόνο εγώ και όχι ο μπέμπης μου...:confused:

Από χθες για κάποιο λόγο δεν μπορούσα με τίποτα να χωνέψω... κι όταν τελικά είδα κι αποειδα το βραδυ πηγα να πιω μια κουταλια της σουπας ελαιολαδο (γιατροσοφι της γιαγιας για το στομαχι) δεν αντεξα και ειχαμε εξαγωγες... που δεν έλεγαν να σταματησουν! Και σήμερα αν και σηκώθηκα καλύτερα το στομαχι παλι ειναι καπως τωρα...:-(:sad::-(:sad:

Εντομεταξυ όταν πηγα σήμερα στο μπανιο τα... ούρα ήταν πολύ κίτρινα (κάτι που φάνηκε στο χαρτι) σόρρυ κορίτσια για την περιγραφή... κι ανησυχώ... κάτι διάβασα ότι αυτό είναι (εκτός όλων των άλλω) ένδειξη αφυδάτωσης... Ελπίζω να είναι αυτό και τίποτα άλλο... Γιατί δεν σας κρύβω η φοβιτσιάρα ξαναχτύπησε... πάλι τρέμω...:confused:

Δοκιμασε να πιεις ανθρακουχο νερο η σοδα με στιμενο φρεσκο λεμονι. εγω πινω σχεδον παντα μετα το φαγητο..ειδικα οταν τρωω πολυ:D και περνεις και τις βιταμινες σου απο το λεμονακι:D


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε να πιεις ανθρακουχο νερο η σοδα με στιμενο φρεσκο λεμονι. εγω πινω σχεδον παντα μετα το φαγητο..ειδικα οταν τρωω πολυ:D και περνεις και τις βιταμινες σου απο το λεμονακι:D

Γενικά έχω κόψει τα ανθρακούχα ολα, μου είχαν πεί πως δεν κάνει...

Αλλά και να κάνει, το κακό είναι ότι δεν αντέχω να πιω καν ΝΕΡΟ!! :(


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γενικά έχω κόψει τα ανθρακούχα ολα, μου είχαν πεί πως δεν κάνει...

Αλλά και να κάνει, το κακό είναι ότι δεν αντέχω να πιω καν ΝΕΡΟ!! :(

ποιος σου ειπε οτι δεν κανει? εμενα παντος και οι 2 γιατροι που ρωτησα(γυναικολογοι) μου ειπαν οτι δεν υπαρχει προβλημα..και τα αναψυκτικα που σου λενε να μην πινεις στο λενε λογο ζαχαρης...αλλα το ανθρακουχο δεν εχει ζαχαρη. παντος εγω συνολικα πινω 2-3 ποτηρια με ανθρακικο τη μερα..ειτε ανθρακουχο νερο η και καμια λεμοναδα πορτοκαλαδα σπριτε που κ που..μονο κοκα κολα δεν πινω εκτος απο μια φορα που ιπια ενα ποτηρι.


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

ποιος σου ειπε οτι δεν κανει? εμενα παντος και οι 2 γιατροι που ρωτησα(γυναικολογοι) μου ειπαν οτι δεν υπαρχει προβλημα..και τα αναψυκτικα που σου λενε να μην πινεις στο λενε λογο ζαχαρης...αλλα το ανθρακουχο δεν εχει ζαχαρη. παντος εγω συνολικα πινω 2-3 ποτηρια με ανθρακικο τη μερα..ειτε ανθρακουχο νερο η και καμια λεμοναδα πορτοκαλαδα σπριτε που κ που..μονο κοκα κολα δεν πινω εκτος απο μια φορα που ιπια ενα ποτηρι.

Ναι το ξέρω για το θέμα με τη ζάχαρη... Θα ρωτήσω και πάλι αν είναι να πίνω κι εγώ κανά ανθρακούχο νεράκι βρε παιδάκι μου!!


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου τι κανετε; Σημερα εχετε τη συναντηση για καφεδακι...Μακαρι να ημουν κοντα να ερχομουν να σας γνωρισω κι εγω...

Λοιπον κι εγω ειμαι πολυ φοβιτσιαρα κ επειδη ακομα δεν εχω νιωσει τον μπεμπουλη δν αντεξα σημερα κ πηγα στη γιατρο και ακουσα την καρδουλα του και πηγε κι η δικ μου στη θεση της.... Κατα τα αλλα εχω ραντεβου κανονικα την Πεμπτη να τον δουμε που μεγαλωσε!!!


tt1afc0a.aspx

tt1d3df2

Link to comment
Share on other sites

Ελενα μου το ειπες στο γιατρο σου;; Μηπως ειναι καμια γαστρενεριτιδα βρε κοριτσι μου κ σε εχει ξετιναξει; Μηπως θα μπορουσε να σου δωσει κατι η να σου πει κατι να πινεις για να ηρεμησεις λιγο!


tt1afc0a.aspx

tt1d3df2

Link to comment
Share on other sites

θα πεταχθω για αλλη μια φορα με ασχετο θεμα..αλλα σημερα βαριεμαι δεν εχω τι να κανω οποτε οτι θυμαμαι χαιρομαι....

με αγχωνει το θεμα πως θα μαθω στο μωρο να μιλαει τις γλωσσες μου..:confused: ειχα αναφερει στην αρχη οταν ειχα μπει στο φορουμ μας οτι οι γονεις μου ειναι απο το εξωτερικο. η μανα μου απο Αυστρια και ζει εκει..και ο πατερας μου Ιταλος και ζει στην Ιταλια (χωρισμενοι απο τα 3 μου) εγω λοιπον μεγαλωσα με τη μανα μου εδω στην Κρητη, (στην Αυστρια ξαναπηγε τα τελευταια 5 χρονια) και μου μιλουσε παντα στα γερμανικα και συνεχιζουμε να μιλαμε μονο στα γερμανικα, τα ελληνικα τα εμαθα μονη μου στο σχολειο, και τα ιταλικα ειναι θαυμα το πως τα εχω ακομα μιας οταν χωρισαν οι δικοι μου ημουν πολυ μικρη και τον πατερα μου τον εβλεπα περιπου μια φορα το χρονο..μιλουσαμε βεβαια μια φορα τη βδομαδα στο τηλ. οποτε μιλαω και τις 3 γλωσσες και θα ηθελα να τις μαθει και το μικρο μας..δεν θα ηθελα να μην μπορει να συνεννοειθει με τους παπουδες-θειους-ξαδερφια κλπ ουτε απο τη μια μερια ουτε απο την αλλη. το προβλημα μου ειναι οτι μιλαω με τον καθενα στη γλωσσα που εχω συνηθισει να μιλαω μαζι του..ακομα και στα σκυλια μου στον εναν που ηταν της μανας μου αλλα τον αφησε εδω μιλαω στα γερμανικα και στους δικους μου στα ελληνικα..που κ που πεταω και ενα γερμανικο..ειναι πιο αυστηρο..χαχαχα

πφφφ τι καθομαι και σκευτομαι θα μου πειτε τωρα... τι να πω... ΟΤΙ ΤΟΥ ΦΑΝΕΙ ΤΟΥ ΛΩΛΟΣΤΕΦΑΝΗ...:shock::shock::shock:


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...