Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

1) mama4u: Π.Η.Τ 02.07.14 ΡΕΑ

2) kat_kat: Π.Η.Τ 02.07.14 ΜΗΤΕΡΑ

3) neraidoula: Π.Η.Τ 04.07.14 ΜΗΤΕΡΑ

4) vasdeli: Π.Η.Τ 06.07.14 ΙΑΣΩ

5) nikhf: Π.Η.Τ 08.07.14 ΛΗΤΩ

6) venisak: Π.Η.Τ 09.07.14 ΙΑΣΩ

7) Tinna: Π.Η.Τ 11.07.14 ΛΗΤΩ

8 ) GeorginaSantorini: Π.Η.Τ. 11.07.14 ΙΑΣΩ

9) yellow mammy: Π.Η.Τ 13.07.14 ΕΛΕΝΑ

10)αστεράκι!!!: Π.Η.Τ 15.07.14 ΛΗΔΡΑ Κύπρος

11)ElenaCrete: Π.Η.Τ 19.07.14 ΙΑΣΩ

12)mitsaki90: Π.Η.Τ 20.07.14

13)Cacao: Π.Η.Τ 21.07.14 ΕΛΕΝΑ

14)jellyfishch : Π.Η.Τ 22.07.14

15)babybaby: Π.Η.Τ 22.07.14

16)New_baby: Π.Η.Τ 26.07.14

17)xristina8: Π.Η.Τ 26.07.14 ΙΑΣΩ

18 )Mina_: Π.Η.Τ 27.07.14 ΓΕΝΕΣΙΣ

19)Marakiarxodia: Π.Η.Τ 27.07.14

20)Evaki26: Π.Η.Τ. 30.07.14 XANIA

21)Behappy: Π.Η.Τ 31.07.14 ΜΗΤΕΡΑ

Κοριτσακι μου, εχεις ξεχασει μια... terezza:rolleyes:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα κοριτσακια !!!!!!Καλως ηρθατε και οι καινουριες στην παρεα μας ! Σημερα καναμε και εμεις β επιπεδου και ηταν ολα μια χαρα!Νομιζω οτι κατι ξερατε που με ειχατε στο πινακακι μας μπλε γιατι και εγω περημενω αγορακι!

Χαχαχα!!!! Κάτι ήξερα!!! Απαπα!!! Φουλ του....πουλιού θα γινει εδώ μέσα!!!! :) Με το καλό το αγοράκι σου, Νίκη!!! Όλα καλά και με σένα λοιπόν!!!! Εύγε!!!

Κοριτσακι μου, εχεις ξεχασει μια... terezza:rolleyes:

Ωχ, ναι...αλλά ξέρουμε τίποτα άλλο; για βοήθα!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

1) mama4u: Π.Η.Τ 02.07.14 ΡΕΑ

2) kat_kat: Π.Η.Τ 02.07.14 ΜΗΤΕΡΑ

3) neraidoula: Π.Η.Τ 04.07.14 ΜΗΤΕΡΑ

4) vasdeli: Π.Η.Τ 06.07.14 ΙΑΣΩ

5) nikhf: Π.Η.Τ 08.07.14 ΛΗΤΩ

6) venisak: Π.Η.Τ 09.07.14 ΙΑΣΩ

7) Tinna: Π.Η.Τ 11.07.14 ΛΗΤΩ

8 ) GeorginaSantorini: Π.Η.Τ. 11.07.14 ΙΑΣΩ

9) yellow mammy: Π.Η.Τ 13.07.14 ΕΛΕΝΑ

10)αστεράκι!!!: Π.Η.Τ 15.07.14 ΛΗΔΡΑ Κύπρος

11)ElenaCrete: Π.Η.Τ 19.07.14 ΙΑΣΩ

12)mitsaki90: Π.Η.Τ 20.07.14

13)Cacao: Π.Η.Τ 21.07.14 ΕΛΕΝΑ

14)jellyfishch : Π.Η.Τ 22.07.14

15)babybaby: Π.Η.Τ 22.07.14

16)New_baby: Π.Η.Τ 26.07.14

17)xristina8: Π.Η.Τ 26.07.14 ΙΑΣΩ

18 )Mina_: Π.Η.Τ 27.07.14 ΓΕΝΕΣΙΣ

19)Marakiarxodia: Π.Η.Τ 27.07.14

20)Evaki26: Π.Η.Τ. 30.07.14 XANIA

21)Behappy: Π.Η.Τ 31.07.14 ΜΗΤΕΡΑ


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια !!!!!!Καλως ηρθατε και οι καινουριες στην παρεα μας ! Σημερα καναμε και εμεις β επιπεδου και ηταν ολα μια χαρα!Νομιζω οτι κατι ξερατε που με ειχατε στο πινακακι μας μπλε γιατι και εγω περημενω αγορακι!

Μπραβο κοριτσι!!!! Με το καλο ο αγοραρος λοιπον! Πες μας καμια λεπτομερεια παραπανω ποσο ζυγιζατε ποιον μοιαζατε κανα σκερτσο σας εκανε ο μπεμπης?


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχαχα!!!! Κάτι ήξερα!!! Απαπα!!! Φουλ του....πουλιού θα γινει εδώ μέσα!!!! :) Με το καλό το αγοράκι σου, Νίκη!!! Όλα καλά και με σένα λοιπόν!!!! Εύγε!!!

Ωχ, ναι...αλλά ξέρουμε τίποτα άλλο; για βοήθα!!!

Λεπτομέρειες θα δείς στο αντίστοιχο πινακάκι στο φαστοβιβλίο :tongue: ότι έχουμε δηλαδή!:P


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια και ευχαριστω πολυ αντε και στις υπολοιπες με το καλο!Mινα μου το μωρακι μας ειναι 530 γρμ ψωμομενο οπως ειπε και ο γιατρος !Μπορω να πω οτι ηταν πολυ ησυχο μαλλον δεν ειναι πρωινος τυπος γιατι μας παιδεψε αρκετη ωρα για να δουμε στο ενα του χερακι τα δαχτυλακια του γιατι τα ειχε μπουνιτσα και δεν τα ανοιγε ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!Oσο για το αν μοιαζει απο τωρα σε καποιον νομιζω ειναι νωρις ακομα!


cS3Hp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!! Βλεπω ολες μια χαρα ε; Εγω εχω παθει μια "εμμονη" με τον τραχηλο γιατι που κ που εχω κατι τσιμπιματακια,ενοχλησουλες χαμηλουτσικα κ πηγατεκτακτως την πεμπτη γιατρο!!! Μ εξετασε κ κολπικα κ μ εβαλε κ στη χαζοκαρεκλα αλλα ευτυχως ολα καλα δοξα τω θεω!!!! Τωρα τη δευτερα β επιπεδου!!!! Αντε κ νιωθω οτι κολλησε το ημερολογιο!!!!


gJqsp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσαρες !!!!

Τι μου κάνετε ;;; Διάβασα τα περισσότερα νεα σας μιας κ εχω πολυ καιρό να μπω !!!

Να καλωσορίσω κ εγω τα νεα μέλη με το καλο τα αγοράκια σας !!!

Πόσο χαίρομαι με τις β επιπέδου που έχετε όλες τόσο ευχάριστα νεα !!!!!

Άντε κ οι υπόλοιπες σύντομα !!

Να τι γίνεται όλος ο πίνακας μπλε ;;;; Λες να εχω καμία έκπληξη κ εγω κ να γίνω μπλε στο τέλος ;;;

Την Δευτέρα ερχομαι Αθήνα κ την Τρίτη το πρωί εχω τη β επιπέδου !!!

Κορίτσια ανυπομονώ να σας γνωρίσω !!! Μακάρι να μπορούσατε περισσότερες αλλα δε πειράζει μια άλλη φορά θα μαζευτούμε περισσότερες !!!!

Φιλία σε όλες κ γλυκιές καλημερες !!!!


EqyEp2.png

Cv4Wp2.png

bjqOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσακια μου!!! Βλεπω ολες μια χαρα ε; Εγω εχω παθει μια "εμμονη" με τον τραχηλο γιατι που κ που εχω κατι τσιμπιματακια,ενοχλησουλες χαμηλουτσικα κ πηγατεκτακτως την πεμπτη γιατρο!!! Μ εξετασε κ κολπικα κ μ εβαλε κ στη χαζοκαρεκλα αλλα ευτυχως ολα καλα δοξα τω θεω!!!! Τωρα τη δευτερα β επιπεδου!!!! Αντε κ νιωθω οτι κολλησε το ημερολογιο!!!!

καλημερα. γιατι ειναι ανησυχιτικο τα τσιμπιματακια απο κατω? και εγω εχω που και που (σπανια βεβαια) αλλα δεν εχω δωσει σημασια... επισεις δεν ειναι πολυ εντονα.


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ανησυχησα γιατι ετσι ειμαι εγω!!! Χαχα ανησυχος ανθρωπος!!!χαχαχα! Κ επειδη εχω κ συσπασεις αρκετες μεσα στη μερα φοβηθηκα!!!! :wink:

εγω ειμαι στο αλλο ακρος..στην κοσμαρα μου;) οποτε ειναι κατι φυσιολογικο? συσπασεις δεν εχω, τουλαχιστον δεν εχω καταλαβει κατι τετοιο..με την αναισθησια μου ανυσηχω καμια φορα μηπως δεν καταλαβω κατι:rolleyes:. εσενα ολα καλα τελικα? δεν θυμαμαι τι διαβασα..αν μιλησες με τον γιατρο σου η αν θες να μιλησεις...


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια. Καλωσορισες kat-kat στην παρεα μας εχουμε κιολας ιδια ημερομηνια.με το καλο λοιπον!!

Τι γινεται ρε κοριτσια πολυ το μπλε και γενικως ομως πολλα αγορια ακουω το 2014.

GeorgiaSantorini μακαρι οντως να μπορουσαμε ολες να ερθουμε!


dev182pb___.png
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα! Καλα κανεις! Ετσι πρεπει,ν απολαμβανουμε την εγκυμοσυνη μας απλως εχω πολυ "βαρυ" παρελθον με μια υπερβολικα δυσκολη εγκυμοσυνη κ το παραμικρο που μου συμβαινει με καφρικαρει!κανω βλακεια ξερωταλλα ειναι πανω απο μενα!!! Ναι πηγα τελικα κ ολα καλα! Κ συσπασεις ειναι φυσιολογικο να κανουμε απο τωρα απλως να μη συνοδευονται με πονο!!! Καλο σ.κ. Να εχουμε!!! Μακια!!!


gJqsp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...