Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Στο μεταξυ εγω παλι ξυπνησα πρωι πρωι και την εχω στησει στο σαλονι περιμενοντας τον κουριερ να ερθει με το μοντεμ....Υποτιθεται θα ερχοταν πριν μια ωρα περιπου γκρρρ


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα γκαστρούλες!:D

Καλά Cacao εσύ έχεις ακόμη ίντερνετ, καλέ;:shock: Εύγε!

Ναι φαινεται με ξεχασαν:tongue:Με εχει κλεισει μεσα ομως ο χαζοκουριερ και ηθελα να ψωνισω για να μαγειρεψω.Τωρα αν ειμαι τυχερη και ερθει μεχρι τις δυομιση θα βγω καπακι να παρω κατι απ εξω να φαω αλλιως με βλεπω με τοστακι:mad:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις κανένα τηλέφωνο να τους πάρεις;

Πω πω! πολύ σπαστικό αυτό, να περιμένεις! Και έρχονται συνήθως κατά τις 2-3μμ


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν έχεις κανένα τηλέφωνο να τους πάρεις;

Πω πω! πολύ σπαστικό αυτό, να περιμένεις! Και έρχονται συνήθως κατά τις 2-3μμ

Τους πηρα κατα τις 12 και μου ειπαν οτι εχει το δεμα ο κουριερ και θα το φερει σημερα.Δεν τους ρωτησα μεχρι τι ωρα να περιμενω γιατι πιστευα θα εχει ερθει μεχρι τωρα.Τι ζωα!

Υγ.μολις κοπηκε το κινητο.Αμα εχω wifi γτ κολλαει θα μπαινω.

Γεια σου Κατ!!:)


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κουτσούνες!! Μόλις χαλάρωσα στο γραφείο και είπα να μπω να σας διαβάσω... Αλλά είπα να πω μια καλη... σπέρα τώρα πρώτα :P και πάω να σας διαβάσω τώρα...:tongue:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοπελες μου!Τι κανετε?

Καλε η λιστα μας ειναι ολο μπλε!!!Μα τι γινεται με τα αγορια του Ιουλιου????

Αραγε στους αλλους μηνες τι να γινεται?Θα βρουμε νυφες?????:tongue::tongue:

kat_kat καλως ηρθες!Με το καλο το μωρακι σου!

Ελιωσα σημερα απο το πρωι με τις δουλειες.....εβαλα και λιγο μουσικη και ο μπεμπης εκανε παρτι στην κοιλια!!!Πολυ γελιο!!!Κατα τ αλλα ειμαι ακομα κρυωμενη κ βηχω κ αν συνεχισω ετσι θα παω στον γιατρο να με δει μπας και γινω καλα καποια στιγμη:(

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, καλημέρα!! τι κάνετε?

mitsaki90 καλώς ήρθες!!

Mariakarxontia αγοράκι τελικά, για κοριτσάκι σε είχα

ElenaCrete τελικά πόσες θα είμαστε Δευτέρα? Φαντάζομαι οι υπόλοιπες δεν θα μπορούν..

vasdeli μου τι ωραία πραγματάκια που φτιάχνεις για τον φασολάκο σου?!!

Η Γεωργία η νησιώτισσα ναι κοριτσάκι έχει, εκ πρώτης άποψης..!!

σας φιλώ!!

πωπω Αύριο μπαίνουμε στην 23 εβδομάδα?!!!τέλεια!!σε ποια εβδομάδα μπαίνουμε στον 6ο?

Ματίνα μου δεν ξέρω... έχουν απαντήσει 5 μαζί με εμένα... 3 έχουν πεί δεν μπορούν, για τις υπόλοιπες εγώ τουλάχιστον δεν γνωρίζω κάτι. Πάμε εμείς, κι αμα θέλουν και μπορούν και οι υπόλοιπες, ξέρουν πού να μας βρούν... σωστά;;

Καλησπέρα κι από εμένα!!

Είμαι νέα στην όμορφη παρέα σας - περιμένω τον μπέμπη μου μέχρι τις 02/07 και ανυπομονώ :)

Με το καλό να έρθουν όλα τα μωράκια μας!!!

Καλωσόρισες κοριτσάκι!!! Με το καλό να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι ένα γερό μωράκι τον Ιούλιο!!! Από πού μας έρχεσαι;; Πότε έχεις ΠΗΤ;; και πού γεννάς;; Επίσης αγοράκι ή κοριτσάκι;; Ξέρεις;;; (Φακελώνουμε σε αυτό το γκρουπ! :P ) Αστειεύομαι!! Για να ενημερώσουμε τα πινακάκια μας!!!:tongue:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλωσόρισες κοριτσάκι!!! Με το καλό να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι ένα γερό μωράκι τον Ιούλιο!!! Από πού μας έρχεσαι;; Πότε έχεις ΠΗΤ;; και πού γεννάς;; Επίσης αγοράκι ή κοριτσάκι;; Ξέρεις;;; (Φακελώνουμε σε αυτό το γκρουπ! :P ) Αστειεύομαι!! Για να ενημερώσουμε τα πινακάκια μας!!!:tongue:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Καλώς σας βρήκα :P

Από Αθήνα είμαι, περιμένω αγοράκι όπως οι περισσότερες στην παρέα από ότι βλέπω... (περιζήτητα τα κοριτσάκια φέτος)!

ΠΗΤ έχω 02/07 και θα γεννήσω στο Μητέρα.


AGjDp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από εμένα!!

Είμαι νέα στην όμορφη παρέα σας - περιμένω τον μπέμπη μου μέχρι τις 02/07 και ανυπομονώ :)

Με το καλό να έρθουν όλα τα μωράκια μας!!!

Βρε βρε βρε!!!! Καλώστην την αγορομάνα!!! Έλα να μας ενισχύσεις γιατί είμαστε λίγες!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Με το καλό,γλυκιά μου το νινάκι σου! Το πρώτο είναι; Εμένα το 4ο, πρώτα ο Θεός!!!

Καλησπερα κοπελες μου!Τι κανετε?

Καλε η λιστα μας ειναι ολο μπλε!!!Μα τι γινεται με τα αγορια του Ιουλιου????

Αραγε στους αλλους μηνες τι να γινεται?Θα βρουμε νυφες?????:tongue::tongue:

kat_kat καλως ηρθες!Με το καλο το μωρακι σου!

Ελιωσα σημερα απο το πρωι με τις δουλειες.....εβαλα και λιγο μουσικη και ο μπεμπης εκανε παρτι στην κοιλια!!!Πολυ γελιο!!!Κατα τ αλλα ειμαι ακομα κρυωμενη κ βηχω κ αν συνεχισω ετσι θα παω στον γιατρο να με δει μπας και γινω καλα καποια στιγμη:(

Γεια σου Νεραιδούλα μου! Ελα μου ντε! Πού θα βρούμε νύφες ορε;:rolleyes: Απαπαπα!!!! :D

Λοιπόν αυτό με την μουσική το διαπίστωσα κι εγώ!!!! Κάθε που βάζω, τούμπες κάνει ο φασολάκος!!!!:)


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

1) mama4u: Π.Η.Τ 02.07.14 ΡΕΑ

2) kat_kat: Π.Η.Τ 02.07.14 ΜΗΤΕΡΑ

3) neraidoula: Π.Η.Τ 04.07.14 ΜΗΤΕΡΑ

4) vasdeli: Π.Η.Τ 06.07.14 ΙΑΣΩ

5) nikhf: Π.Η.Τ 08.07.14 ΛΗΤΩ

6) venisak: Π.Η.Τ 09.07.14 ΙΑΣΩ

7) Tinna: Π.Η.Τ 11.07.14 ΛΗΤΩ

8 ) GeorginaSantorini: Π.Η.Τ. 11.07.14 ΙΑΣΩ

9) yellow mammy: Π.Η.Τ 13.07.14 ΕΛΕΝΑ

10)αστεράκι!!!: Π.Η.Τ 15.07.14 ΛΗΔΡΑ Κύπρος

11)ElenaCrete: Π.Η.Τ 19.07.14 ΙΑΣΩ

12)mitsaki90: Π.Η.Τ 20.07.14

13)Cacao: Π.Η.Τ 21.07.14 ΕΛΕΝΑ

14)jellyfishch : Π.Η.Τ 22.07.14

15)babybaby: Π.Η.Τ 22.07.14

16)New_baby: Π.Η.Τ 26.07.14

17)xristina8: Π.Η.Τ 26.07.14 ΙΑΣΩ

18 )Mina_: Π.Η.Τ 27.07.14 ΓΕΝΕΣΙΣ

19)Marakiarxodia: Π.Η.Τ 27.07.14

20)Evaki26: Π.Η.Τ. 30.07.14 XANIA

21)Behappy: Π.Η.Τ 31.07.14 ΜΗΤΕΡΑ


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια !!!!!!Καλως ηρθατε και οι καινουριες στην παρεα μας ! Σημερα καναμε και εμεις β επιπεδου και ηταν ολα μια χαρα!Νομιζω οτι κατι ξερατε που με ειχατε στο πινακακι μας μπλε γιατι και εγω περημενω αγορακι!


cS3Hp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια !!!!!!Καλως ηρθατε και οι καινουριες στην παρεα μας ! Σημερα καναμε και εμεις β επιπεδου και ηταν ολα μια χαρα!Νομιζω οτι κατι ξερατε που με ειχατε στο πινακακι μας μπλε γιατι και εγω περημενω αγορακι!

Μπραβο αγορομανα μου!!!:D:D:D:D:D:D

Με το καλό κι αυτός ο μπεμπάκος κουκλίτσα μου!!!!:D:D:D


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...