Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

Αναστασία, καλωσήρθες!!!!:D

Με το καλό το μωράκι σου! καλωσήρθες στην παρέα μας!

Αν κατάλαβα καλά αυτό θα είναι το πρώτο σου παιδάκι; Παρά την προηγηθείσα καισαρική, ε;:(

Ξέρεις, κι εγώ είμαι έγκυος 5η φορά αλλά αυτό θα είναι το 4ο παιδάκι μου πρώτα ο Θεός....

Γεννάς λοιπόν 22 Ιουλίου αλλά πού; Πες μας να σε βάλουμε στην λίστα μας!

Χριστίνα, επιτέλους παιδάκι μου!!!! Όλα καλά, ευτυχώς!!!!:D:D


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

mama4u: Π.Η.Τ 02.07.14 ΡΕΑ

neraidoula: Π.Η.Τ 04.07.14 ΜΗΤΕΡΑ

vasdeli: Π.Η.Τ 06.07.14 ΙΑΣΩ

nikhf: Π.Η.Τ 08.07.14 ΛΗΤΩ

venisak: Π.Η.Τ 09.07.14 ΙΑΣΩ

Tinna: Π.Η.Τ 11.07.14 ΛΗΤΩ

GeorginaSantorini: Π.Η.Τ. 11.07.14 ΙΑΣΩ

yellow mammy: Π.Η.Τ 13.07.14 ΕΛΕΝΑ

αστεράκι!!!: Π.Η.Τ 15.07.14 ΛΗΔΡΑ Κύπρος

ElenaCrete: Π.Η.Τ 19.07.14 ΙΑΣΩ

Cacao: Π.Η.Τ 21.07.14 ΕΛΕΝΑ

jellyfishch : Π.Η.Τ 22.07.14

babybaby: Π.Η.Τ 22.07.14

New_baby: Π.Η.Τ 26.07.14

xristina8: Π.Η.Τ 26.07.14 ΙΑΣΩ

Mina_: Π.Η.Τ 27.07.14 ΓΕΝΕΣΙΣ

Marakiarxodia: Π.Η.Τ 27.07.14

Behappy: Π.Η.Τ 31.07.14 ΜΗΤΕΡΑ

Κορίτσια, βοηθάτεεεεεεεε!!!:D

Τι διορθώσεις-προσθέσεις χρειάζονται;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

mama4u: Π.Η.Τ 02.07.14 ΡΕΑ

neraidoula: Π.Η.Τ 04.07.14 ΜΗΤΕΡΑ

vasdeli: Π.Η.Τ 06.07.14 ΙΑΣΩ

nikhf: Π.Η.Τ 08.07.14 ΛΗΤΩ

venisak: Π.Η.Τ 09.07.14 ΙΑΣΩ

Tinna: Π.Η.Τ 11.07.14 ΛΗΤΩ

GeorginaSantorini: Π.Η.Τ. 11.07.14 ΙΑΣΩ

yellow mammy: Π.Η.Τ 13.07.14 ΕΛΕΝΑ

αστεράκι!!!: Π.Η.Τ 15.07.14 ΛΗΔΡΑ Κύπρος

ElenaCrete: Π.Η.Τ 19.07.14 ΙΑΣΩ

Cacao: Π.Η.Τ 21.07.14 ΕΛΕΝΑ

jellyfishch : Π.Η.Τ 22.07.14

babybaby: Π.Η.Τ 22.07.14

New_baby: Π.Η.Τ 26.07.14

xristina8: Π.Η.Τ 26.07.14 ΙΑΣΩ

Mina_: Π.Η.Τ 27.07.14 ΓΕΝΕΣΙΣ

Marakiarxodia: Π.Η.Τ 27.07.14

Behappy: Π.Η.Τ 31.07.14 ΜΗΤΕΡΑ

Κορίτσια, βοηθάτεεεεεεεε!!!:D

Τι διορθώσεις-προσθέσεις χρειάζονται;

Εγω vasdeli μου δεν ειμαι μπλε!!Δεν γνωριζω ακομα φυλο!!


cS3Hp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ,κοριτσια τελικα ειχα λιγο χρονο κ ξαναμπηκα!!! :wink:

Δν ειναι το πρωτο μου ουσιαστικα αλλα πρακτικα!!! Ας τα πολυ τραγικη ιστορια,δν την χωραει ανθρωπινος νους,ΟΜΩΣ εδω ειμαστε για ευχαριστα κ ελπιζω να μας πανε ολες καλα!!! Κ εσυ με το καλο να μεγαλωσεις κ αλλο την οικογενεια σου!!! Σας ευχαριστω ολες για το καλωσορισμα! Ολες ειστε καλα; Εχει καμια συσπασεις απο τοσο νωρις!; Επειδη εχω "βεβαρυμενο" ιστορικο ανυπομονω να φτασω τουλαχιστον στις 36εβδομαδες!!! Αρα αλλες 16για να νιωσω ασφαλεια!!!χιχιχι!!!

Θα γεννησω η στην κλινικη μας(μια εχουμε)η στο νοσοκομειο μας(ενα εχουμε)!ακομη δν εχω αποφασισει οποτε απλως θα υπαρχω στη λιστα! Πολυ γλυκο που με προσθεσες ηδη!!!! :wink:


gJqsp2.png
Link to comment
Share on other sites

mama4u: Π.Η.Τ 02.07.14 ΡΕΑ

neraidoula: Π.Η.Τ 04.07.14 ΜΗΤΕΡΑ

vasdeli: Π.Η.Τ 06.07.14 ΙΑΣΩ

nikhf: Π.Η.Τ 08.07.14 ΛΗΤΩ

venisak: Π.Η.Τ 09.07.14 ΙΑΣΩ

Tinna: Π.Η.Τ 11.07.14 ΛΗΤΩ

GeorginaSantorini: Π.Η.Τ. 11.07.14 ΙΑΣΩ

yellow mammy: Π.Η.Τ 13.07.14 ΕΛΕΝΑ

αστεράκι!!!: Π.Η.Τ 15.07.14 ΛΗΔΡΑ Κύπρος

ElenaCrete: Π.Η.Τ 19.07.14 ΙΑΣΩ

Cacao: Π.Η.Τ 21.07.14 ΕΛΕΝΑ

jellyfishch : Π.Η.Τ 22.07.14

babybaby: Π.Η.Τ 22.07.14

New_baby: Π.Η.Τ 26.07.14

xristina8: Π.Η.Τ 26.07.14 ΙΑΣΩ

Mina_: Π.Η.Τ 27.07.14 ΓΕΝΕΣΙΣ

Marakiarxodia: Π.Η.Τ 27.07.14

Behappy: Π.Η.Τ 31.07.14 ΜΗΤΕΡΑ

Κορίτσια, βοηθάτεεεεεεεε!!!:D

Τι διορθώσεις-προσθέσεις χρειάζονται;

Το διόρθωσα!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ,κοριτσια τελικα ειχα λιγο χρονο κ ξαναμπηκα!!! :wink:

Δν ειναι το πρωτο μου ουσιαστικα αλλα πρακτικα!!! Ας τα πολυ τραγικη ιστορια,δν την χωραει ανθρωπινος νους,ΟΜΩΣ εδω ειμαστε για ευχαριστα κ ελπιζω να μας πανε ολες καλα!!! Κ εσυ με το καλο να μεγαλωσεις κ αλλο την οικογενεια σου!!! Σας ευχαριστω ολες για το καλωσορισμα! Ολες ειστε καλα; Εχει καμια συσπασεις απο τοσο νωρις!; Επειδη εχω "βεβαρυμενο" ιστορικο ανυπομονω να φτασω τουλαχιστον στις 36εβδομαδες!!! Αρα αλλες 16για να νιωσω ασφαλεια!!!χιχιχι!!!

Θα γεννησω η στην κλινικη μας(μια εχουμε)η στο νοσοκομειο μας(ενα εχουμε)!ακομη δν εχω αποφασισει οποτε απλως θα υπαρχω στη λιστα! Πολυ γλυκο που με προσθεσες ηδη!!!! :wink:

Με το καλό λοιπόν. Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου!:D

Θα μου επιτρέψεις βέβαια να πω ότι εδώ δεν είμαστε μόνο για ευχάριστα, αλλά και για τα δύσκολα!!!! Μοιραζόμαστε τις ανησυχίες μας και τους φόβους μας.... Οπότε όλα καλά!!!!:D


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το φανταζομαι! Απλως θα σας στενοχωρησω πολυ κ η κατασταση στην οποια βρισκομαστε ειναι για να χαιρομαστε!!! Δν θελω να φορτισω καμια κοπελα!!! τι παιδακια εχεις αν επιτρεπεται; Κ τι περιμενεις τωρα; Το ονομα σου;


gJqsp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το φανταζομαι! Απλως θα σας στενοχωρησω πολυ κ η κατασταση στην οποια βρισκομαστε ειναι για να χαιρομαστε!!! Δν θελω να φορτισω καμια κοπελα!!! τι παιδακια εχεις αν επιτρεπεται; Κ τι περιμενεις τωρα; Το ονομα σου;

Ναι καλή μου....πάντως εμένα δεν πρόκειται να με τρομάξεις....δυστυχώς....:-( Έχω περάσει τα χειρότερα....

Αλλά αυτά είναι παρελθόν και τώρα ναι, περιμένω τον τρίτο μου γιο και έχω ήδη μια κόρη, την πρωτότοκη όπως φαίνεται άλλωστε και στο τικεράκι μου, στη φωτό! Είμαι η Βίκυ!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Καλή σαρακοστή σε όλες σας!! Εμείς είμασταν στα πεθερικά μου για φαγητό, μετά στους κουμπαρους μας για καφεδακι, και μόλις γυρίσαμε!!

Χριστίνα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!! Είχαμε ανησυχήσει βρε κοπέλα μου!!! Χαίρομαι πολύ που όλα είναι καλά!!!:tongue::tongue:

Αναστασία μου καλωσήρθες, με το καλό και εσύ να κρατήσεις αγκαλίτσα σου ένα γερό μπεμπάκι, και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις!! Όλα καλά θα πάνε θα δεις!! Οι υπόλοιπες καλά;;

Φιλούμπες!!!:rolleyes:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Α!! Ναι τωρα το παρατηρησα γιατι ειμαι απο κινητο!!! Να σου ζησουν βικυ μου!!!! <3 φυσικα με το καλο οπως προειπα!!!! Εν ολιγοις για να μη μπαινω κ σε λεπτομερειες γεννησα στις 32εβδομαδες ενα κατα τ αλλα υγιεστατο κοριτσακι που χασαμε απο ενδονοσοκομειακη λοιμωξη!!! Κοινως τζαμπα!!! Γιαυτο κ φοβαμαι τις συσπασδις! Βασικα τις τρεμω!!! Ευτυχως εχω κρατημενα yutopar!!!! Λυπαμαι για οτι περασες!!!αντε στις χαρες που ερχονται λοιπον!!! :wink:


gJqsp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...