Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!!! Να μαι κ εγω! Αναστασια το ονομα μου! Περιμενω το πρωτο μου (μετα απο μια τρομερη ιστορια πονου που δν ειναι της παρουσης)μωρακι! Ειμαι στην 20η εβδομαδα!!!! Δυσττχως εχω συσπασεις κ παιρνω δειλα δειλα yutopar(τα ειχα περισσευουμενα)!!!!την δευτερα εχουμε β επιπεδου κ εχω αγωνια μηπως λογω συσπασεων "μικρυνε" ο τραχηλος!!!!

Δν ξερουμε το φυλο κ ουτε θελουμε να μαθουμε!!!(εκπληξη)!!!θα χαρωτπολυ να κανουμε παρεουλα!!!!

Γεια σου Αναστασια!!:)Κι εγω μολις σημερα μπηκα στην 20η βδομαδα και στις 11 εχω β επιπεδου.Εχω πολυ αγωνια ουφφφ!!Σου ευχομαι να πανε ολα καλα!


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ! Ειμαστε μαζι ε; Ωραια!!! Χιχιχι!!!! Κ σε σενα το ιδιο ευχομαι!!!! Κανονικα γενναω 22ιουλιου αλλα μαλλον θα παμε με προγραμματισμενη καισαρικη αρχες ιουλιου!!! Εσυ;

Το ονομα σου;


gJqsp2.png
Link to comment
Share on other sites

εχω μια προηγειθεισα καισαρικη το 2012 κ αν κ ο γιατρος μου ειναι vbac υποστηρικτης λογω συσπασεων κ δικης μου τραυματικης προηγουμενης εγκυμοσυνης ισως ειναι καλυτερα!!! Δν εχουμε πει κατι ακομη βεβαια εγω εικαζω! Δν εχω συζητησει τπτ για γεννα ακομη(το ψιλοφοβαμαι το θεμα προς το παρον)!!!


gJqsp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλα νωρις ειναι ακομα για να τον ρωτησεις για τη γεννα.Ετσι νομιζω δλδ...Οχι οτι εχω ξαναγεννησει για να ξερω χιχιχι

Παντως και με καισαρικη να γεννησεις δεν τρεχει και τπτ.Αν δεν γινεται αλλιως τι να κανεις;Ας πανε ολα καλα το σημαντικοτερο.

Πως και δεν θελετε να μαθετε το φυλλο.Ετσι κι αλιως εκπληξη ειναι απλα το μαθαινεις πριν τη γεννα :) Εγω θα εσκαγα αν δεν μαθαινα :D


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ο καλος μου εχει σκασει ειναι η αληθεια κι ισως ρωτησει τωρα το γιατρο στο β επιπεδου!!!! εγω να σουπω την αληθεια καθολου δεν ενδιαφερομαι! ειλικρινα! να ναι καλα με νοιαζει κι ας ειναι οτι θελει! δεν εννοω οτι δεν κανουν καλα οσοι θελουν να μαθουν απλως δε με νοιαζει!!!:P

δεν μπορω να βαλω ακομη τικερακι επειδη ειμαι καιουριο μελος ε; ξερεις μηπως;


gJqsp2.png
Link to comment
Share on other sites

Οχι καλε μπορεις γτ να μη μπορεις;Πατα πανω στο δικο μου ή σε καποιας αλλης κοπελας αν σ αρεαει καποιο καλυτερα και θα φτιαξεις το δικο σου.Μετα θα πας στις ρυθμισεις της υπογραφης και θα βαλεις το λινκ που θα σου βγει στο τικερ.Επιλογη bb code καπως ετσι λεει δεν θυμαμαι ακριβως.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Οχι καλε μπορεις γτ να μη μπορεις;Πατα πανω στο δικο μου ή σε καποιας αλλης κοπελας αν σ αρεαει καποιο καλυτερα και θα φτιαξεις το δικο σου.Μετα θα πας στις ρυθμισεις της υπογραφης και θα βαλεις το λινκ που θα σου βγει στο τικερ.Επιλογη bb code καπως ετσι λεει δεν θυμαμαι ακριβως.

δεν υπαρχει πουθενα στο προφιλ μου κατι γαι υπογραφη !!! ισως ακομη να μην μπορω! ισως να μπορω σε κανα δυο μερες!!ΠΦ!!! τελοσπαντων!!!! σ ευχαριστω!!!


gJqsp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κι'απο 'μενα!!

Εχω αρκετο καιρο να γραψω. Εμεις ολα καλα, σημερα μπηκα στη 19η βδομαδα και την προηγουμενη Πεμπτη εκανα τη β επιπεδου. Βασικα ειχαμε παει να μιλησουμε μ'ενα γιατρο που μου συστησε ο γυναικολογος μου για τα αποτελεσματα της αυχενικης γιατι σκεφτομασταν για καθαρα προληπτικους λογους να κανουμε το αναιμακτο τεστ. Ο γιατρος μου εκανε υπερηχο κι'επειδη φαινοταν καθαρα ο μικρουλης και ειναι ηδη καλοσχηματισμενος μας εκανε τη β επιπεδου. Ολα τελεια τα βρηκε και μας ειπε οτι δεν χρειαζεται να κανουμε τιποτα! Ουφ! Ειδαμε και 4D το προσωπακι του!

Ακουω τον πιτσιρικο απο τη 17η βδομαδα, απιστευτο συναισθημα!

Σας φιλω ολες!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...