Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ναι, τα κολάν είναι πολύ βολικά και για μένα! Αν και έχω πάρει και τζιν εγκυμοσύνης! Από τα H&M κι εγώ και τα κολάν και το τζιν!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μμμ ενα τζιν ελεγα να παρω.Οσο κι αν ακουγεται περιεργο δεν νιωθω καλα να κυκλοφορω με κολαν...Το καλοκαιρι θα βαζω τα φορεματακια μου πιστευω κατι θα μου κανει.Θα δειξει.Εχω κατι παντελονες που φορουσα παλια αυτες που τις περνας απο κατω και τις δενεις μπροστα.Δεν ξερω ομως αν θα μου κανουν.Φαρδια πολυ ρουχα δεν εχω...Θα παω και στο h&m αν ειναι μια μερα που θα αλλαξει σε ανοιξιατικα για να δω για τζιν.Μεχρι τοτε αν δω οτι με ενοχλουν πολυ τα τζιν θα βαλω καμια φορμιτσα :) Γενικα μου φαινεται οτι δεν ειμαι για παντελονι εγκυμοσυνης ακομα προς το παρων.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κι απο εδω!!!:):):)

Λοιπον εγω εχω νεα απο τη κοιλουμπα μου χαχαχα εβαλα σημερα ενα τζιν που γενικα μου πεφτει και τωρα μου κανει.Μαλιστα καπου σκαλωνει κιολας:D Πιστευω σε δυο τρεις βδομαδες δεν θα εχω παντελονι που να μου κανει.Εχω και κατι αλλα φαρδια αλλα θα μου ειναι πολυ φαρδια στα ποδια και δεν θα μ αρεσουν.Εσεις εχετε παρει παντελονι εγκυμοσυνης;Στο ζαρα που ειχα κοιταξει καποια στιγμη δεν μ αρεσαν.

Ωραία εγκυμοσύνης έχει γενικώς σε H&M :tongue:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

cacao εγω πηρα κολαν πηρα κ τζιν εγκυμοσυνης.καλο που λες το τζινακι κ ανετο δεν λεω αλλα σαν το κολαν ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ. το κολαν ειναι με το χοντρο το λαστιχο χαμηλοκαβαλο δλδ το εχω καταευχαριστηθει αξιζει τα λεφτα του. κανε μια γυρα στα μαγαζια δοκιμασε τα ( να καθεσαι κ ολας με τα ρουχα στο δοκιμαστηριο να δεις πως τα νιωθεις) κ σιγουρα θα βρεις κατι που κ θα σ αρεσει κ θα σε βολευει. καλα ψωνιαααα


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κολάν με βολεύουν κι εμένα και μάλιστα κάτι της toi & moi που δεν είναι χαμηλοκάβαλα, είναι κανονικά, αλλά δεν με σφίγγουν - προς το παρόν δηλαδή - αλλά κι αυτά τα βλέπω σε λίγο να μην μου κάνουν... large ήταν το μέγεθος και δυστυχώς δεν υπήρχε μεγαλύτερο σε αυτά... Τώρα στην πορεία θα δω τί θα κάνω, στη δουλειά με βολεύουν πολύ και οι φόρμες, αλλά άμα θέλω για να κανα καφεδάκι βάζω κολάν. Μια φορά έβαλα πατελόνι τύπου τζιν αλλά ελαστικό, και το μετάνιωσα όταν καθόμουν... Στην πορεία θα πρέπει να πάω μάλλον καμιά επίσκεψη ακόμα να δώ στην πράξη τί με βολεύει... Όσο για σουτιέν - θα γελάσετε - αλλά είχα πάρει τα pretty bra πέρισυ και με έχουν καταβολέψει!!!! Ακόμα και τώρα ω ναι!! (85Β φοράω κανονικά για να καταλάβετε, ε δεν το λες και λίγο) κι όμως με έχουν βολέψει τρομερά... Φαντάζομαι ότι ακόμα και στο θηλασμό θα με βολέψουν αύριο μεθαύριο :tongue::rolleyes:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!Λοιπον εμενα τα παντελονια μου εδω και 1 μηνα παρολο που μου κουμπωνουν μολις κατσω ασφυκτιώ. Οπου καθομουν λοιπον ξεκουμπωνα τα κουμπια και κατεβαζα τη μπλουζα (αφου δν ξεφτυλιστικα καμια φορα ειναι θαυμα!) χαχα

Εγω δν αγορασα ειχε η κουμπαρα μου ομως πατελονια εγκυμοσυνης και μου εδωσε 3. Ενα τζιν και δυο μαυρα σαν κολαν αλλα λιγο πιο φαρδια. Και ετσι την εβγαλα..

Απο σουτιεν ήδη απο το 2ο μηνα δεν μπορουσα να βαλω τα δικα μου, εχω απο μονη μου και πλουσιο περιεχομενο και τωρα εχω γινει σαν αγελαδα..οποτε εχω παρει κατι μπουστακια σαν αθλητικα και βολευομουν μεχρι τωρα.Απο τον αλλο μηνα ομως θα παρω θηλασμου γιατι δεν τα βλεπω κι αυτα να αντεχουν για πολυ..!


tt1afc0a.aspx

tt1d3df2

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια!!!! Να μαι κ εγω! Αναστασια το ονομα μου! Περιμενω το πρωτο μου (μετα απο μια τρομερη ιστορια πονου που δν ειναι της παρουσης)μωρακι! Ειμαι στην 20η εβδομαδα!!!! Δυσττχως εχω συσπασεις κ παιρνω δειλα δειλα yutopar(τα ειχα περισσευουμενα)!!!!την δευτερα εχουμε β επιπεδου κ εχω αγωνια μηπως λογω συσπασεων "μικρυνε" ο τραχηλος!!!!

Δν ξερουμε το φυλο κ ουτε θελουμε να μαθουμε!!!(εκπληξη)!!!θα χαρωτπολυ να κανουμε παρεουλα!!!!


gJqsp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...