Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

Γεια σας κι απο εδω!!!Δεν διαβασα πιο πανω τι ειπατε τωρα παω να δω.Εγω θα αναφερθω στο αγαπημενο μου θεμα.Εσκασα στο φαι!!:)Τωρα ας φαω και μια σοκολατα με στεβια που βρηκα στο σουπερ μαρκετ!


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσουδια καλησπερα!!

behappy χρονια σας πολλα να χαιρεσαι το αγγελουδι σου!

Ελενα κοπελα μου σε καταλαβαινω απολυτα αν σου πω κ τα δικα μας τα οικονομικα κ τα χρεη θα φρικαρεις. πριν 2 μηνες κλεισαμε κ την επιχ/ση μας και τα πραγματα δυσκολεψαν αρκετα αφου μια επιχ/ση πληγωμενη αφηνει πισω της πολλες τρυπες. Για μεγαλο διαστημα ολη μερα εκανα υπολογισμους κ εκλαιγα. τωρα που ο καλος μου κανει ενα νεο επαγγελματικο ανοιγμα εχει επομισθει τα παντα για να μην με αγχωνει. ευτυχως μας βοηθανε οι γονεις μου αρκετα κ τα βγαζουμε περα σε καθημερινα πραγματα. Οπως βλεπεις Ελενακι σ αυτους τους δυσκολους καιρους που ζουμε δυστηχως πολλα νεα ζευγαρια στερουνται πραγματα που μεχρι πριν λιγα χρονια τα θεωρουσαμε δεδομενα. Θα ρθουνε τα ζουζουνια μας ομως το καλοκαιρι κ θα ανακαμψουμε ψυχολογικα σιγουρα! :D :D :D

Το ξέρω κούκλα μου... το φαντάζομαι... Κι εμείς όπως σου είπα δεν πάμε πίσω, δυστυχώς οι γονείς κανενός δεν μπορούν να βοηθήσουν, μη σου πω ότι κι εκείνοι βοήθεια θέλουν, και το μόνο σταθερό μας εισόδημα είμαι εγώ που πλεον είμαι και 40% κάτω, και ο @@@@ σήμερα που ήταν να με πληρώσει, έφυγε και πήγε Αράχωβα, και τώρα καλή Τετάρτη... κι αμα τελειώσει η βενζίνα, απλώς θα το κόψω με τα πόδια να στο πω κι έτσι...:confused:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Behappy καλη επιτυχια με τη τουρτα.Κι εμενα μ αρεσει να ασχολουμαι αλλα τωρα που δεν κανει να τρωω το εχω αφησει το σπορ(και ειναι καιρος γτ για να μεινω εγκυος επρεπε να εχω καλο ζαχαρο γενικα και για την εγκυμοσυνη μετα αλλα και για τα ωαρια.Δεν με επαιρνε καθολου να το ρισκαρω εχω που εχω θεμα με τα ωαρια...).


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο εδω!!!Δεν διαβασα πιο πανω τι ειπατε τωρα παω να δω.Εγω θα αναφερθω στο αγαπημενο μου θεμα.Εσκασα στο φαι!!:)Τωρα ας φαω και μια σοκολατα με στεβια που βρηκα στο σουπερ μαρκετ!

χαχαχαχα!! Γειά σου βρε κακάο με τις σοκολάτες σου και το σοκολατάκι σου!!! χιχιχι

:tongue:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμενα ευτυχως η πεθερα ειναι εξωτερικο.Αλλα και παλι ειναι στο κοσμο της κι εδω να ηταν δλδ.Τωρα καπου ειναι σε κρουαζιερα ουτε και ξερω που...

Η καλυτερη του χωριου εισαι, και η δικια μου ειναι στο Αιγιο οποτε εχω το κεφαλι μου ησυχο...


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλα αυτη η σοκολατα κι αφου εφαγα τη μιση τωρα ειδα οτι γραφει 6 μεριδες ανα συσκευασια.Δλδ 4 τετραγωνακια.Μα αμα ηταν να φαω 4 τετραγωνακια ετρωγα και κανονικη.Μας δουλευουν;


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια γεια σας!

Είμαι χαμένη στην αγκαλιά των παιδιών και του καλού μου αλλά μπήκα να σας πω ένα γεια....

Αύριο πάω για την Β' επιπέδου! Έχω χαρά αλλά και αγωνία!!!

Νεραιδούλα μου μπράβο για την αυχενική σου! Εμείς μαζί πάμε πλέον!!!! Μπήκαμε λες στον 6ο, ε;:D:D:D:D

Θέλω να πω..πως κατά έναν μαγικό τρόπο όταν έρχεται ένα μωρό (εγώ το έχω ζήσει αυτό ..όχι μια φορά) όλα φτιάχνουν προς το καλύτερο. Και όσο και να μη το πιστεύεις θα δεις που το παιδάκι σου δεν θα στερηθεί τίποτα. Απεναντίας θα έχει όσα χρειάζεται, ίσως και παραπάνω!!;););)

Συμφωνώ απόλυτα Τίνα μου!

Έλενα, μην μου στενοχωριέσαι πουλί μου....στενοχωριέται και το νινάκι μας, δεν κάνει! Έχεις μεγάλο στήριγμα τον καλό σου, θα δεις, όπως τα λέει η Τίνα και η venisak, έτσι είναι....

Υπομονη και μια φιλικη συμβουλη, ο αντρουλης σου νοιωθει πολυ πιο ασχημα απο οτι δειχνει, καλο ειναι να μην σε βλεπει ετσι γιατι κατηγορει τον εαυτο του οτι δεν μπορει να σας προσφαιρει αυτα που πρεπει. Η ψυχολογια στον αντρα ειναι το Α και το Ω δεν ειναι σαν εμας που τα καταφερνουμε. ;)

Δεν είναι η πρώτη φορά που όσα λες με εκφράζουν απόλυτα....;)

Η καλυτερη του χωριου εισαι, και η δικια μου ειναι στο Αιγιο οποτε εχω το κεφαλι μου ησυχο...

Στο Αιγαίο; κοντά μου μήπως; :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: Ή Κυκλάδες; Ή 12νησα;

Αχ, κορίτσια....εγώ τα πάω πολύ καλά με τους ρούληδες μου(πεθερούληδες, έτσι τους λέω). Ειδικά τώρα είμαι καταυποχρεωμένη!!!! Με περιποιούνται και νιώθω την αγάπη τους!!!! Γιατί μωρέ behappy είναι τόσο ανάποδη αυτή η γυναίκα; τι σου κάνει;

Ελπίζω να τα καταφέρω αύριο βράδυ να σας πω ευχάριστα!!!

Φιλιά σε όλες!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δόξα τω Θεώ! Όλα καλά κορίτσια με το Β' επιπέδου!!!

Πάμε γερά!

Μπραβο κι απο εδω!!!:):):)

Λοιπον εγω εχω νεα απο τη κοιλουμπα μου χαχαχα εβαλα σημερα ενα τζιν που γενικα μου πεφτει και τωρα μου κανει.Μαλιστα καπου σκαλωνει κιολας:D Πιστευω σε δυο τρεις βδομαδες δεν θα εχω παντελονι που να μου κανει.Εχω και κατι αλλα φαρδια αλλα θα μου ειναι πολυ φαρδια στα ποδια και δεν θα μ αρεσουν.Εσεις εχετε παρει παντελονι εγκυμοσυνης;Στο ζαρα που ειχα κοιταξει καποια στιγμη δεν μ αρεσαν.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

εγω τη βγαζω με κολαν..πηρα και 2 παντελονια ανοιξιατικα αλλα οχι εγκυμοσυνης..ειναι ομως πολυ χαμηλοκαβαλα και πολυ ελαστκα οποτε λογικα θα μου κανουν μεχρι το τελος..το καλοκαιρι μαλλον θα την βγαλω με τα περσινα μου μιας και παντα τα καλοκαιρια φοραω φαρδιες παντελονες τυπου βρακες( φετος μαλλον δεν θα ειναι και τοσο φαρδιες:tongue:) το μονο εγκυμοσυνης που πηρα (και για μετα) ειναι σουτιεν θηλασμου γιατι δεν μου κανει πια τιποτα.. φανταστειτε οτι πηρα το μεγαλητερο νουμερο που ειχε (απο τα h&M ) και μου κανουν ακριβως.μου τα εστειλε η μανα μου απο το εξωτερικο κα οταν τα ειδα τρομαξα οτι της ειπα λαθος νουμερο και οτι θα μου ειναι τεραστια! μαλλον δεν ειχα καταλαβει ποσο τεραστια εχουν γινει τα δικα μου χαχαχα τελικα μου ειναι κουτι:cool:. μολις ανοιξει ο καιρος πρεπει να παω να παρω μερικα μπλουζακια σε κανα ΧL γιατι τα δικα μου αρχιζουν και μου γινονται μπουστακια..αυτες τις μερες εχει μεγαλωσει πολυ η κοιλια μου..:-P


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...