Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Θα συμφωνήσω μαζί σου, δεν πρόκειται να ξεχάσω την καρδιά μου πώς χτυπούσε όταν περίμενα τηλ από το έμβρυο λογικό.. έλεγα αν έχω κάποια έμβρυα σίγουρα θα πιάσει ένα!

      Σου εύχομαι δύο βλαστοκύστες🥰🙏🏻

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

καλησπερα!!! μολις γυρισα απο το γιατρο!!! λοιπον δεν ξερω τι εγινε σημερα αλλα το νοσοκομειο ηταν αδειο...ουτε καν νουμερο δεν χρειαστικε να παρω για να επικυρωσω το ραντεβου ουτε μετα για να κλεισω το καινουριο. μακαρι να ηταν ετσι καθε φορα! ο μπεμπης μας μεγαλωσε!! ετρωγε αμνηακο υγρο και κουνουσε χερια ποδια..μασ εκανε και μια τουμπα και απο κει που ηταν με το κεφαλι προς τα κατω ξαφνικα γυρισε αναποδα:D ειναι 275gr. τωρα ξανα στην β επιπεδου στης 19 Μαρτιου!:D ψωνισαμε και 4 φορμακια ετσι για το καλο!! τα πρωτα μας ψωνια για τον μικρουλι!


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπερα!!! μολις γυρισα απο το γιατρο!!! λοιπον δεν ξερω τι εγινε σημερα αλλα το νοσοκομειο ηταν αδειο...ουτε καν νουμερο δεν χρειαστικε να παρω για να επικυρωσω το ραντεβου ουτε μετα για να κλεισω το καινουριο. μακαρι να ηταν ετσι καθε φορα! ο μπεμπης μας μεγαλωσε!! ετρωγε αμνηακο υγρο και κουνουσε χερια ποδια..μασ εκανε και μια τουμπα και απο κει που ηταν με το κεφαλι προς τα κατω ξαφνικα γυρισε αναποδα:D ειναι 275gr. τωρα ξανα στην β επιπεδου στης 19 Μαρτιου!:D ψωνισαμε και 4 φορμακια ετσι για το καλο!! τα πρωτα μας ψωνια για τον μικρουλι!

Μπραβο κοριτσακι μου!!! Αντε με το καλο και στην Β επιπεδου τωρα.


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!! μολις γυρισα απο το γιατρο!!! λοιπον δεν ξερω τι εγινε σημερα αλλα το νοσοκομειο ηταν αδειο...ουτε καν νουμερο δεν χρειαστικε να παρω για να επικυρωσω το ραντεβου ουτε μετα για να κλεισω το καινουριο. μακαρι να ηταν ετσι καθε φορα! ο μπεμπης μας μεγαλωσε!! ετρωγε αμνηακο υγρο και κουνουσε χερια ποδια..μασ εκανε και μια τουμπα και απο κει που ηταν με το κεφαλι προς τα κατω ξαφνικα γυρισε αναποδα:D ειναι 275gr. τωρα ξανα στην β επιπεδου στης 19 Μαρτιου!:D ψωνισαμε και 4 φορμακια ετσι για το καλο!! τα πρωτα μας ψωνια για τον μικρουλι!

Να σου ζήσει το αντράκι!!!:tongue::tongue::tongue:

Χαίρομαι που ήταν ΤΟΣΟ ξεκούραστα σήμερα και εύχομαι να είναι έτσι κάθε φορά!! Με το καλό και στην Β επιπέδου σου...

Κλείσαμε κι εμείς σήμερα τη δικιά μας για 13 Μαρτίου... Έτσι να πέρνουμε όλες σειρά σιγά σιγά...:D:D

Αχχχ θέλω κι εγώ να του ψωνίσω του μικρού μου!!! Το ίδιο μου έλεγε κι η μαμά μου, και της είπα να μη βιαστεί, να δούμε πρώτα τί θα μας δώσουν οι φίλες μου που μου έχουν πει, να δούμε τί μας λείπει και να το πάρουμε... Αλλά ψοφάω να πάω να του ψωνίσω κι εγώ βρε κορίτσια!!!:tongue::rolleyes:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Χθες ειχα παει κι εγω στο γιατρο για κατι φαρμακα και ειχα κατι πονακια οποτε με εχωσε για υπερηχο και την ειδα κι εγω τη μπεμπουλα χθες :) Νομιζω 260 γραμ μου ειπαν ειναι.Μεγαλωσε!!

Οσο για τα ψωνια σημερα πηγα και πηρα σαλιαρες και πανακια για το ταισμα ετσι να μου φυγει η καψα.Ελεγα να παρω και μια ωραια λεπτη κουρτινα που ειδα καπου με 4 ευρω.Λεω σιγα μη βρω φτηνοτερη αλλα τελικα το αφησα μηπως βρω τπτ εκει που θα παω να παρω τα υφασματα για τα σεντονακια.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κορίτσια, όσες κάνατε κι όσες έχετε κλείσει Β επιπέδου για φέτος, εδώ Αθήνα, μπορείτε να μου πείτε κόστος που σας έδωσαν;; Ρωτάω γιατί στο Ιασώ μου ζήτησαν 130 ? και στη βιοιατρική 69.30 ? για το ίδιο πράγμα! Οκ στη βιοιατρική δεν είναι τόσο αξιόπιστοι για τέτοιες εξετάσεις, αλλά τόση διαφορά;; Για το λόγω αυτό σας ρωτάω να δω τελικά τί θα κάνω...:confused:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια, όσες κάνατε κι όσες έχετε κλείσει Β επιπέδου για φέτος, εδώ Αθήνα, μπορείτε να μου πείτε κόστος που σας έδωσαν;; Ρωτάω γιατί στο Ιασώ μου ζήτησαν 130 ? και στη βιοιατρική 69.30 ? για το ίδιο πράγμα! Οκ στη βιοιατρική δεν είναι τόσο αξιόπιστοι για τέτοιες εξετάσεις, αλλά τόση διαφορά;; Για το λόγω αυτό σας ρωτάω να δω τελικά τί θα κάνω...:confused:

120 ευρω μου ειπαν εμενα εκει που εκανα και την αυχενικη.Στη βιοιατρικη δεν θα πηγαινα παντως και τσαμπα να ηταν...Εδω δεν παω για αλλες εξετασεις εκει...Καλυτερα πηγαινε ατο ιασω καπου τοσα ζητανε ολοι νομιζω.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ειναι με εοππυ τπτ εκει;Λεω εγω τωρα...

Όχι δεν γράφεται αυτή η εξέταση... Απλώς λέει έχουν για τώρα 30% έκπτωση... Καλά ούτε κι εγώ θέλω βιοιατρική, πήρα τηλ για κάτι άλλες που θα κάνω (αιματολογικές) και παρεπιτόντως ρώτησα και για αυτή...


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Όχι δεν γράφεται αυτή η εξέταση... Απλώς λέει έχουν για τώρα 30% έκπτωση... Καλά ούτε κι εγώ θέλω βιοιατρική, πήρα τηλ για κάτι άλλες που θα κάνω (αιματολογικές) και παρεπιτόντως ρώτησα και για αυτή...

Αα μαλιστα.Δεν την εμπιστευομαι γενικα τη βιοιατρικη.Ουτε τεστ παπ δεν θα εκανα εκει.Περα απο αιματολογικες δλδ τπτ αλλο.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Ολονών τα νέα καλά, βλέπω,μπράβο!!!!:D:D:D:D

Εγώ χάθηκα λίγο στο βελονάκι και στο πλεχτό μου, Cacao!!!:D:D:D:D

Καλά είμαι! Έχω σαπίσει και πάλι στον ύπνο!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Έκλεισα Β' επιπέδου για το Σάββατο στο Ιασώ και είμαι χαρούμενη μιας και θα είναι εδώ ο καλός μου και θα πάμε επιτέλους μαζί σε μια εξέταση!!!! Έχει να δει τον μικρούλη από 8 εβδομάδων!!!!

Venisak, βάστα γερά και περαστικά!!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έλενα, αν μπορείς, απόφυγε την Βιοϊατρική για την Β επιπέδου.....

Το ξέρω κουκλίτσα και δεν είχα σκοπό για εκεί αμα διαβάσεις και πιο κάτω το λέω, απλά είχε τεράστια διαφορά στο οικονομικό και έλεγα αν είναι και αλλού έτσι. Βιοιατρική πάω μόνο για αιματολογικές - ούρων, τέτοια... Εκεί θα κάνω και την καμπύλη ζαχάρου που μου έχει γράψει, και πήρα να ρωτήσω και παρεπιπτόντως ρώτησα για Β επιπέδου...

Με το καλό και στη δικιά σου εξέταση κοπέλα μου!!:tongue::tongue:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα!Ελενα μου δεν ξερω ποσο κοστιζει γενικα η Β επιπεδου στην Αθηνα..Παντως εγω που εχω κλεισει για 2 Απριλιου θα δωσω 160 ευρω, αλλα ειναι μονο ενας πιστοποιημενος που κανει εδω την εξεταση...


tt1afc0a.aspx

tt1d3df2

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...