Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα! Με πήραν από το εμβρυολογικο και μου είπαν ότι προχωράνε τα έμβρυα και τώρα θα με ενημερώσουν την τρίτη για το αν έγιναν βλαστοκυστες! Χάρηκα πάρα πολύ ❤️ Ελπίζω να πάνε όλα καλά❤️

      Πολύ ωραία νέα!! Θα δεις μια χαρά θα μεγαλώσουν! Για μεταφορά πότε θα πας;

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

vasdeli μου ποια αλλα κοριτσια ειναι απο Κρητη και απο που, γιατι δν εχω διαβασει απο την αρχη τα post.

Επισης δεν μπορω να βρω στο facebook τη σελιδα, μπορει καποια να μου στειλει το link?

2014.pngMake a pregnancy ticker


tt1afc0a.aspx

tt1d3df2

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

vasdeli μου ποια αλλα κοριτσια ειναι απο Κρητη και απο που, γιατι δν εχω διαβασει απο την αρχη τα post.

Επισης δεν μπορω να βρω στο facebook τη σελιδα, μπορει καποια να μου στειλει το link?

2014.pngMake a pregnancy ticker

Κοριτσάκι είμαι εγώ από Κρήτη (αν και μένω Αθηνα) και η new baby.

Τη σελίδα στο φατσοβιβλίο δεν θα την βρεις, πρόκειται για μυστικό γκρουπ και πρέπει τα ήδη μέλη της να σε καλέσουν. Για το λόγο αυτό αν θες στείλε μου εδώ pm με τη προσωπική σου σελίδα στο facebook και για να σε βρω και να σε προσθέσω άμεσα. Να σου διευκρινίσω ότι στο γκρουπ παίρνουμε μέρος ΜΟΝΟ με την προσωπική ονομαστική μας σελίδα, και πως ότι δημοσιεύουμε εκεί είναι ορατό ΜΟΝΟ από τα άλλα μέλη του γκρουπ και όχι από κανέναν άλλο! Απόλυτη εχεμύθεια δηλαδή! :tongue:

Οπότε περιμένω τα στοιχεία σου για να σε προσθέσω!! :D:D:D

Κι όσες άλλες θέλετε που δεν είστε ακόμα εννοείται!!:tongue::tongue:

Αλήθεια κοριτσάκι Χανιά από πού; Μέσα από την πόλη ή κάπου από έξω;

Εγώ κατά το ήμισυ είμαι από Ν. Λασιθίου (από το οροπέδιο και συγκεκριμένα το Μαρμακέτο αν έχεις ακουστά) και κατα το άλλο ήμισυ από Ν. Ηρακλείου (Ζαρό):tongue::D


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω οτι κανενα φαρμακο ειναι συμβατο με το θηλασμο...Παντως αυτα δεν ειναι.

Κάνεις μεγάλο λάθος!!! Υπάρχει και ειδικό σάιτ όπου ελέγχεις την συμβατότητα των φαρμάκων με τον θηλασμό.

Φυσικά εξαρτάται και από το τι είδους φάρμακα παίρνεις....

www.e-lactancia.org/en αν θυμάμαι καλά!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια και απο εμενα !Καλως ηρθες evaki 25 με το καλο το μωρακι σου!Μιας και λετε για pet εχω και εγω ενα κοριτσακι σκυλακι!

Αλήθεια;;; Τί ράτσα;; Πόσο είναι;; Εγώ είχα ένα κόκερ σπάνιελ κανελλί, την έλεγαν Μαλού, την είχα πάρει μεγαλούτσικη κοντά ενός έτους γιατί ήδη την είχαν εγκαταλείψει 2 φορές, και μαζί μου πέρασε άλλα 14 ελπίζω και θέλω να πιστεύω όμορφα και καλά χρόνια... Δυστυχώς την έχασα στα 15 της, πριν 2 χρόνια περίπου και μου λείπει αφάνταστα... Είχα την αποκλειστική της φροντίδα και μου στοίχισε... Ακόμα την βλέπω πολλές φορές στα όνειρά μου!! Μπορεί να ακούγεται χαζό σε όσες δεν έχουν κατοικίδιο, αλλά πραγματικά ένιωσα σαν να έχασα άνθρωπο... Κάποια στιγμή, θα ήθελα να αποκτήσω ξανά ένα σκυλάκι... Θα δούμε..;)


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ελενα μου σου εστειλα πμ! Ειμαι μεσα απο τα Χανια! Το μερος που μου ανεφερες δν το γνωριζω, ομως ειχα παει το καλοκαιρι του12 οροπεδιο Λασιθιου και ηταν πολυ ομορφα!

2014.pngMake a pregnancy ticker


tt1afc0a.aspx

tt1d3df2

Link to comment
Share on other sites

Ελενα μου σου εστειλα πμ! Ειμαι μεσα απο τα Χανια! Το μερος που μου ανεφερες δν το γνωριζω, ομως ειχα παει το καλοκαιρι του12 οροπεδιο Λασιθιου και ηταν πολυ ομορφα!

2014.pngMake a pregnancy ticker

Έχω αρκετούς φίλους από τα μέρη σου... Το Νίπος, τα Πεμόνια, και άλλα χωριά που τώρα δεν θυμαμαι ονομασίες να σου πω... Το καλοκαίρι φέτος ήμουν στα αγαπημένα μου Φαλάσσαρνα, και γύρισα λιγάκι πάλι προς τα μέρη σου:tongue::tongue:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ελενα μου σου εστειλα πμ! Ειμαι μεσα απο τα Χανια! Το μερος που μου ανεφερες δν το γνωριζω, ομως ειχα παει το καλοκαιρι του12 οροπεδιο Λασιθιου και ηταν πολυ ομορφα!

2014.pngMake a pregnancy ticker

Κουκλίτσα κάνε με accept για να σε προσθέσω στο γκρουπ


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια;;; Τί ράτσα;; Πόσο είναι;; Εγώ είχα ένα κόκερ σπάνιελ κανελλί, την έλεγαν Μαλού, την είχα πάρει μεγαλούτσικη κοντά ενός έτους γιατί ήδη την είχαν εγκαταλείψει 2 φορές, και μαζί μου πέρασε άλλα 14 ελπίζω και θέλω να πιστεύω όμορφα και καλά χρόνια... Δυστυχώς την έχασα στα 15 της, πριν 2 χρόνια περίπου και μου λείπει αφάνταστα... Είχα την αποκλειστική της φροντίδα και μου στοίχισε... Ακόμα την βλέπω πολλές φορές στα όνειρά μου!! Μπορεί να ακούγεται χαζό σε όσες δεν έχουν κατοικίδιο, αλλά πραγματικά ένιωσα σαν να έχασα άνθρωπο... Κάποια στιγμή, θα ήθελα να αποκτήσω ξανά ένα σκυλάκι... Θα δούμε..;)

Εχω ενα rottweileraki ειναι 3 χρονων και την εχω απο 2 μηνων!είναι πολυ καλη και σε Καταλαβαίνω απολυτα!


cS3Hp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εχω ενα rottweileraki ειναι 3 χρονων και την εχω απο 2 μηνων!είναι πολυ καλη και σε Καταλαβαίνω απολυτα!

Κουκλίτσα τώρα είδα ότι ούτε εσύ είσαι στο φατσοβιβλίο μας... Αν έχεις προσωπική σελίδα εκεί και θες να μπείς στείλε κι εσύ pm το προφίλ σου να σε προσθέσω


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κάνεις μεγάλο λάθος!!! Υπάρχει και ειδικό σάιτ όπου ελέγχεις την συμβατότητα των φαρμάκων με τον θηλασμό.

Φυσικά εξαρτάται και από το τι είδους φάρμακα παίρνεις....

www.e-lactancia.org/en αν θυμάμαι καλά!

Το συγκεκριμενο σαιτ θα το επαιρνα σοβαρα υποψη μου εαν δεν ειχε σε κατηγορια που επιτρεπετε στο θηλασμο πολυ ισχυρο φαρμακο απαγορευμενο ακομα και στην εγκυμοσυνη.Το ξερω γτ το επαιρνα παλια και φυσικα απαγορευεται.Τελος παντων αρκετα φαρμακωνεται τωρα το μωρακι μου δεν μπορω να θηλασω γνωριζοντας οτι του δινω δηλητηριο.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχω την υποψία ότι ο μπέμπης κλωτσάει... Εδώ και κανά 2 μέρες δηλαδή, αλλά δεν είμαι και σίγουρη... Ειδικά όταν κάθομαι:shock: Λέτε να τον ζουλάω;;:confused:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κουκλίτσα τώρα είδα ότι ούτε εσύ είσαι στο φατσοβιβλίο μας... Αν έχεις προσωπική σελίδα εκεί και θες να μπείς στείλε κι εσύ pm το προφίλ σου να σε προσθέσω

Τωρα θα γελασεις αλλα δεν ξερω και πολλα πως σου στελνω pm?


cS3Hp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...