Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα! Με πήραν από το εμβρυολογικο και μου είπαν ότι προχωράνε τα έμβρυα και τώρα θα με ενημερώσουν την τρίτη για το αν έγιναν βλαστοκυστες! Χάρηκα πάρα πολύ ❤️ Ελπίζω να πάνε όλα καλά❤️

      Πολύ ωραία νέα!! Θα δεις μια χαρά θα μεγαλώσουν! Για μεταφορά πότε θα πας;

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

Eύχομαι να μη χρειαστεί να κρατήσεις μπιμπερό αλλά το κεφαλάκι του σοκολατακίου !!!!! κολλημένο στο στήθος σου!:-P

Μπαα...Δεν θα μπορεσω να θηλασω δυστυχως.Καποια φαση στενοχωριομουνα αλλα τωρα απλα το πηρα αποφαση.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Βασντελιιιι!!Δυο αγορια εχω κι ενα κοριτσι χαχαχαχαχα οπως εσυ αλλα σε γατες χαχαχαχαχ

Απο που το τσιμπησε το εκζεμα η γατουλα σου?

Εγω έχω εναν γαταρο και μια λυκοσκυλινα μαζι, κοιμουνται αγκαλια, απιστευτο θεαμα, κι εγω τρεχω με την σκυλιτσα μου εμεις εχουμε παθει σοβαρη μολυνση στα ματια απο τον κηπο μας:(, πολλα λεφτα εχουν φυγει αλλα οπως λεει και η Ελενα ειναι μελος της οικογενειας!!!


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μπαα...Δεν θα μπορεσω να θηλασω δυστυχως.Καποια φαση στενοχωριομουνα αλλα τωρα απλα το πηρα αποφαση.

γιατί Cacao; Τι θέμα υπάρχει;

Βασντελιιιι!!Δυο αγορια εχω κι ενα κοριτσι χαχαχαχαχα οπως εσυ αλλα σε γατες χαχαχαχαχ

χαχαχα! Α γεια σου! Κάπως ιδια τα έχουμε!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλησπερα! ειμαι καινουρια στο site με ΠΗΤ 30/7/2014.Ειναι το πρωτο μας παιδακι κ μετα απο μια παλινδρομη που ειχα το αγχος ειναι αρκετο!

Καλωσηρθες στην παρεα μας κοριτσακι και με το καλο, ολα θα παν τελεια θα δεις!!!!


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για το ενδιαφερον :D

cacao περαστικα στο γατακι. ξερω πως ειναι να μεγαλωνεις με ζωακια, αν και εμεις ειχαμε παντοτε σκυλακια.

Ελενα ΠΗΤ εχω 31/7 και μαλλον θα γεννησω στο νοσοκομειο Τρικαλων

cacao αληθεια υπαρχει θεμα με το θηλασμο και το θεωρεις απο τωρα δεδομενο οτι δε θα θηλασεις? ομολογω οτι δεν ειμαι και παιχνιδακι, αλλα μετα τις 40 μερες που εδραιωνεται ο θηλασμος η αισθηση ειναι μοναδικη!

ο μικρος μου εχει πλακα οταν τον ρωταω απο που θα πινει γαλα το μωρακι μας, μου λεει απο τα βυζακια της μαμας οπως εγω! το θυμαται :D


E2dQp2.png

3XaBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ!Κι σε εσενα ευχομαι καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη! Θα τα λεμε συχνα μιας κ ειμαι στο σπιτι με αδεια, λογω λιγου αιματος στο πρωτο τριμηνο κ λογω προβληματος στο αιμα (πολυ χαμηλα αιμοπεταλια), που δεν μου επιτρεπουν να ειμαι στη δουλεια μου.

2014.pngMake a pregnancy ticker


tt1afc0a.aspx

tt1d3df2

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα! ειμαι καινουρια στο site με ΠΗΤ 30/7/2014.Ειναι το πρωτο μας παιδακι κ μετα απο μια παλινδρομη που ειχα το αγχος ειναι αρκετο!

Καλωσήρθες Εύη!!!! Με το καλό! Έχεις δει το φύλο του μωρού σου;:D


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για το ενδιαφερον :D

cacao περαστικα στο γατακι. ξερω πως ειναι να μεγαλωνεις με ζωακια, αν και εμεις ειχαμε παντοτε σκυλακια.

Ελενα ΠΗΤ εχω 31/7 και μαλλον θα γεννησω στο νοσοκομειο Τρικαλων

cacao αληθεια υπαρχει θεμα με το θηλασμο και το θεωρεις απο τωρα δεδομενο οτι δε θα θηλασεις? ομολογω οτι δεν ειμαι και παιχνιδακι, αλλα μετα τις 40 μερες που εδραιωνεται ο θηλασμος η αισθηση ειναι μοναδικη!

ο μικρος μου εχει πλακα οταν τον ρωταω απο που θα πινει γαλα το μωρακι μας, μου λεει απο τα βυζακια της μαμας οπως εγω! το θυμαται :D

Κι εμείς των σκυλιών είμαστε!! χιχιχιχιχι Θα σε συμπληρώσω στο πινακάκι στο facebook εδώ υπεύθυνη είναι άλλη!! χιχιχιχιχι Σε περιμένουμε κι εκεί ε;;;; Και όλες ε;;;

Κοριτσια καλησπερα! ειμαι καινουρια στο site με ΠΗΤ 30/7/2014.Ειναι το πρωτο μας παιδακι κ μετα απο μια παλινδρομη που ειχα το αγχος ειναι αρκετο!

Καλώς μας ήρθες κοριτσάκι κι εσύ!!! Όλα καλά θα πάνε και θα κρατήσεις κι εσύ το μωράκι σου τον ιούλιο όπως όλες εδώ μέσα!! Ευάκι από πού μας έρχεσαι;; Έχετε δεί φύλο;; Να σε συμπληρώσω κι εσένα στις λίστες που κάνουμε (πέφτει φακέλωμα εδώ μέσα μη μας βλέπεις έτσι χαζοχαρούμενες :P χιχιχιχι) Επίσης αν θελεις θα χαρούμε να δούμε κι εσένα στο γκρουπάκι μας (εντελώς μυστικό) sto facebook διάβασε λίγο πιο κάτω να δεις τί λέω...

Καλωσήρθες και πάλι!!:tongue:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου καλως με βρηκατε στην ομορφη παρεα σας!

Ειμαι απο Χανια και περιμενουμε αγορακι! Ελπιζω να μην αλλαξει γνωμη στη β επιπεδου και μας κανει καμια εκπληξη!χαχαχα:D

2014.pngMake a pregnancy ticker


tt1afc0a.aspx

tt1d3df2

Link to comment
Share on other sites

Ο θηλασμος απαγορευεται...παιρνω φαρμακα.

Αυτά τα φάρμακα είναι σίγουρο ότι δεν είναι συμβατά με τον θηλασμό;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλως με βρηκατε στην ομορφη παρεα σας!

Ειμαι απο Χανια και περιμενουμε αγορακι! Ελπιζω να μην αλλαξει γνωμη στη β επιπεδου και μας κανει καμια εκπληξη!χαχαχα:D

2014.pngMake a pregnancy ticker

Καλώστο το 3ο κρητικάκι της παρέας!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...