Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

Ειναι να μην μπλεξεις ασε...Και τωρα ειχα ξεψαρωσει και καπως γτ εχω παει και μια φορα για υπεργχο κι αλλη μια για την καρτα που δεν μου εβγαλαν τελικα και εκλεισα το ραντεβου για σημερα.Αν ειχα παει σημερα πρωτη μερα ακομα εκει θα ημουν και θα εψαχνα που να παω.

Ρε συ Ελενα ουτε κι εσενα σου κανει κολπικο υπερηχο η γιατρος σου για να μετρησει τον τραχηλο;


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα σας κοιλιτσες!Τι κανετε?Πως εισαστε?

Αστερακι περαστικα σας κοπελα μου!Κ ο μικρος μου ηταν 3 εβδομαδες αρρωστος με βρογχοπνευμονια κ ειχε ζορι(τα ειδα ολα)!!!!!!Τωρα συναχωθηκα κ εγω....χαλια:(

Vasdeli τι ωραια που ηρθαν οι δικοι σου!!!!Πρεπει να ηταν τελειο το Σ/Κ σου!!!!!Μπραβο!!!

Cacao πραγματικα δεν ξερω τι να πω!!!Η αληθεια ειναι οτι καποιοι γιατροι που δεν πρεπει να ειναι γιατροι κ υπαρχουν πολλοι τετοιοι δυστυχως...και δεν ξερουν τι τους γινεται!Ειναι μην πεσεις στην περιπτωση!Θα σου ελεγε κατι ο γιατρος σου αν ηταν..!Πραγματικα με το Ελενα εχω ενα θεμα κ νευριαζω με αυτα που βλεπω!!!Ουφφφφφ

Κολπικο δεν μου κανει ουτε ο δικος μου.

Link to comment
Share on other sites

Cacao εμένα ένας λόγος παραπάνω δεν με πειράζει από κάτω λόγω επιπωματικού πλακούντα....

Ελέγχει τον τράχηλο αλλά από πάνω, όσο μπορεί και Δόξα τω Θεώ είναι κλειστός ακόμη...

Πάντως είναι πολύ σημαντικό να έχεις έναν γιατρό για όλα και να τον εμπιστεύεσαι απόλυτα...Βέβαια έχει και αυτό το κόστος του αλλά ειλικρινά αυτό που πέρασε η Cacao είναι απαράδεκτο...και όμως είναι η πραγματικότητα έτσι όπως καθημερινά αποδομείται η Υγεία....είναι λυπηρό..

Κάποια στιγμή είχε ειπωθεί εδώ μέσα από καποια, δεν θυμάμαι ποια, ότι σκέφτεται να γεννήσει με εφημερεύοντα...δεν είχα μιλήσει τότε...αλλά είχα πάθει....

Μην το κάνετε....μπορεί όλα καλά να πάνε και να έχει κανείς την ωραιότερη εμπειρία...αλλά αν στραβώσει κάτι λείπει αυτή η προσωπική επαφή και είσαι ένας κανένας....

Λυπάμαι που το λέω αλλά δεν θα το έκανα ούτε στους εφιάλτες μου...:shock:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Cacao εμένα ένας λόγος παραπάνω δεν με πειράζει από κάτω λόγω επιπωματικού πλακούντα....

Ελέγχει τον τράχηλο αλλά από πάνω, όσο μπορεί και Δόξα τω Θεώ είναι κλειστός ακόμη...

Πάντως είναι πολύ σημαντικό να έχεις έναν γιατρό για όλα και να τον εμπιστεύεσαι απόλυτα...Βέβαια έχει και αυτό το κόστος του αλλά ειλικρινά αυτό που πέρασε η Cacao είναι απαράδεκτο...και όμως είναι η πραγματικότητα έτσι όπως καθημερινά αποδομείται η Υγεία....είναι λυπηρό..

Κάποια στιγμή είχε ειπωθεί εδώ μέσα από καποια, δεν θυμάμαι ποια, ότι σκέφτεται να γεννήσει με εφημερεύοντα...δεν είχα μιλήσει τότε...αλλά είχα πάθει....

Μην το κάνετε....μπορεί όλα καλά να πάνε και να έχει κανείς την ωραιότερη εμπειρία...αλλά αν στραβώσει κάτι λείπει αυτή η προσωπική επαφή και είσαι ένας κανένας....

Λυπάμαι που το λέω αλλά δεν θα το έκανα ούτε στους εφιάλτες μου...:shock:

Εγω το ειχα πει χαχαχ.Την ειχα δει γερμανια φαινεται.Ναι καλα που θα παω να γεννησω νε τον εφημερερευοντα να ειναι κανενας σαν αυτον τον ειδικευομενο σημερα που μου εβγαλε το σοκολατακι προβληματικο.Καλυτερα με τη μαμη.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγω το ειχα πει χαχαχ.Την ειχα δει γερμανια φαινεται.Ναι καλα που θα παω να γεννησω νε τον εφημερερευοντα να ειναι κανενας σαν αυτον τον ειδικευομενο σημερα που μου εβγαλε το σοκολατακι προβληματικο.Καλυτερα με τη μαμη.

Ουφφφφφ! Αναστεναγμός ανακούφισης!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα κοριτσακι!Στο τρεξιμο.....Εσυ πως εισαι?

Γεια σου Vasdeli :)

Καλα ειμαι.Περαστικα σας ξεχασα να σου γραψω...

Μπηκα διαβασα τι ειναι ηχογενεια και το αλλο που μου εβγαλε προβληματικο αυτος ο ειδικευομενος και ηρεμησα καπως.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλα ειμαι.Περαστικα σας ξεχασα να σου γραψω...

Μπηκα διαβασα τι ειναι ηχογενεια και το αλλο που μου εβγαλε προβληματικο αυτος ο ειδικευομενος και ηρεμησα καπως.

Ευχαριστουμε κοριτσι μου!

Προβληματικος ειναι ο ειδικευομενος.............και οχι το νινι!

Link to comment
Share on other sites

Ουφφφφφ! Αναστεναγμός ανακούφισης!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D

Χαχαχαχα Δεν ειχα σκοπο πλεον ετσι κι αλλιως γι αυτο και εψαξα για γιατρο που να ειναι εκει.Ο γιατρος παντως που μου συστησαν και πηγα εκει περα απο το οτι δεν μου μετρησε τον τραχηλο δεν εχω και ασχημο να πω.Λιγο μου κατσε καπως για τον υπερηχο καρδιας χωρις λογο αλλα υποθετω οτι ο καθε γιατρος εχει τα δικα του με τις εξετασεις.Επειτα εγω το ειχα στο προγραμμα κατα καποιον τροπο.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Χαζά χαζά αυτό το ξέρετε;

http://www.naturalbirth.gr/

Ποσο να πηγαινει το μαλλι για το σπιτι;Παντως εγω εχω ενα σωρο θεματα με την υγεια μου σιγα μην με αναλαμβαναν.

Πλακα πλακα λεω σημερα στον ειδικευομενο για την μερα τελευταιας περιοδου οτι μου την εχουν αλλαξει λογω εξωσωματικης και μου λεει εχετε κανονισει για καισαρικη;Ντοιοιοινκ συνεννοηση μπουζουκι.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Ποσο να πηγαινει το μαλλι για το σπιτι;Παντως εγω εχω ενα σωρο θεματα με την υγεια μου σιγα μην με αναλαμβαναν.

Πλακα πλακα λεω σημερα στον ειδικευομενο για την μερα τελευταιας περιοδου οτι μου την εχουν αλλαξει λογω εξωσωματικης και μου λεει εχετε κανονισει για καισαρικη;Ντοιοιοινκ συνεννοηση μπουζουκι.

Προσωπικά δεν θα μπορούσα να γεννήσω στο σπίτι....

Πάντως σε αυτό που λες σχετικά με τα θέματα υγείας, η αλήθεια είναι πως δεν αναλαμβάνουν εύκολα αν δεν είναι όλα φυσιολογικά....πάντως αν θες δεν χάνεις να ρωτήσεις...

Όσο για την εξωσωματική, ναι, δυστυχώς οι περισσότερες γεννάνε με καισαρική....για να είμαι ειλικρινής όσες ξέρω που έχουν κάνει εξωσωματική έχουν γεννήσει με καισαρική. Βέβαια μπορεί να υπάρχουν και οι εξαιρέσεις....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...