Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Neverstop είπε:

      Στις οδηγίες λέει να περιμένουμε μία δύο ημέρες. Οπότε λόγω σκ θα περιμένω αλλιώς θα πάω στο ληξιαρχείο ξανά να ρωτήσω. Στον εφκα κι ηλεκτρονικα διάβασα πως γίνεται πλέον.

       Ε μπορεί επειδή έπεσες σε σκ να έμεινε στην μέση ! 

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

Δεν εχει βαση οποτε θα σου στειλω σε προσωπικο μηνυμα το τηλεφωνο του και παρε τον εκ μερους μου να τον ρωτησεις, δεν χανεις τιποτα.

Οκ!! Σε ευχαριστώ πολύ!!!!:tongue:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μα έλα μου ντε!!! Πάντως στο παρελθόν με βοηθούσε τρομερά το περπάτημα... Περπατούσα και κοντά 8χλμ τη μερα...:tongue:

Χθες κάναμε την πρώτη προσπάθεια περπατήματος, αλλά δυστυχώς δεν άντεξα για πολύ μακριά... Μου έδινε κουράγιο ο καλός μου όμως ότι κάθε φορά θα περπατάμε και λίιιιιιγο παραπάνω!;) Ελπίζω να τα καταφέρω

εννοείτε πως θα τα καταφέρεις!!!!!!!!!!!!

5 λεπτάκια σήμερα, 10 αύριο και θα βρεθείς σε ένα δεκαήμερο να περπατάς άνετα και χαλαρά χωρίς να κουράζεσαι!!! είμαι σίγουρη!!!!

καλό θα ήταν να το έκανα και εγώ αλλά χλωμό το κόβω...

όπως και να έχει συνεχίστε και να δεις που θα βελτιωθεί πολύ όλο σου το κορμί!!! θα πάρει τα πάνω του!!!!!!;);););)


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

εννοείτε πως θα τα καταφέρεις!!!!!!!!!!!!

5 λεπτάκια σήμερα, 10 αύριο και θα βρεθείς σε ένα δεκαήμερο να περπατάς άνετα και χαλαρά χωρίς να κουράζεσαι!!! είμαι σίγουρη!!!!

καλό θα ήταν να το έκανα και εγώ αλλά χλωμό το κόβω...

όπως και να έχει συνεχίστε και να δεις που θα βελτιωθεί πολύ όλο σου το κορμί!!! θα πάρει τα πάνω του!!!!!!;);););)

Μακάρι Παναγίτσα μου!!! Από το στόμα σου και στου Θεού τ'αυτί!! :D:D


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!Λοιπον σημερα που ειχα ραντεβου στο Ελενας θα σας πω τις περιπετειες μου να γελασετε....

Ξεκιναω με τι οτι πηγα να πληρωσω το παραβολο.Ρωταω τωρα που παω;Μου λενε στο ταδε κτηριο στα εξωτερικα.Παω κουνιστη λυγιστη λεω ωραια εχω πολυ περιθωριο μεχρι την ωρα του ραντεβου.Μου λεβε ο γιατρος σου ειναι σε αλλο κτηριο εδω θα σε δει αλλος.Λεω οκ αφου μου ειπε να ερθω να βγαλω καρτα θα βγαλω εδω και μετα μιλαω μαζι του.Α μου λεει αυτη να πας απεναντι να σου βγαλουν καρτα...Λεω τη προηγουμενη φορα που πηγα εκει μου ειπαν θα μου βγαλετε στο ραντεβου.Ναι μου λεει πρεπει να πας εκει πριν το ραντεβου.Παω περιμενω απειρη ωρα..βγαζω τη καρτα και παω πισω.Μου λενε εχεις υπερηχο;Να τους τον δωσω να ρωτησει λεει η νοσηλευτρια αν πρεπει να κανω αλλον.Με στελνει για καινουργιο υπερηχο...Παω πληρωνω αλλο παραβολο περιμενω για υπερηχο ερχεται ο γιατρος που με βλεπει εκει μου λεει να ζητηαεις την ταδε στα εξωτερικα ιατρεια που θα πας.Παω ζηταω τη συγκεκριμενη μου λεει η νοσηλευτρια ααααα δεν μας το ειπες απο πριν αυτο τωρα σου εχουν βαλει ζυγο νουμερο.Εεεεε; λεω

Μου λεει πηγαινε παλι απεναντι να σου αλλαξουν νουμερο.Παω να ρωτησω με ξαποστελνουν.Παω πισω της λεω δεν αλλαζει.Εε ναι μου λεει μας το ειπες μετα.Μετα ποτε;ʽΓτ ηξερα εγω τι παιζει εκει μεσα;Ελεος...Με στελνει μεσα σε αλλο γιατρο λεει γτ δεν γινεται να με στειλει εκει που με εστελνε ο γιατρος μου.Οτι να ναι...Το λεω μολις μπαινω μου λενε περιμενε να σε φωναξουν απο την αλλη πορτα (τελικα γινοταν...)

Δευτερο μερος

Εκει βρηκα εναν ειδικευομενο και μια αλλη δεν ξερω τι ηταν μαλλον νοσηλευτρια;;

Μου πηρε ιστορικο κλπ.Ερχεται η ωρα να δει την αυχενικη μου λεει δεν σας ειπαν να κανετε αμνιοπαρακεντηση;Λεω οχι γτ;Μου λεει εδω στις σημειωσεις γραφει οτι φαινεται κατι.Μενω εγω μαλακας(σορυ...) και το λεγανε εκει με την αλλη και λεγανε ναι ναι υπαρχει προβλημα και εγω κοντευα να παθω εγκεφαλικο.Παιρνει ενα τηλ καποιον αλλο γιατρο και ηρθε και του λεει γι αυτο εδω δεν χρειαζεται αμνιοπαρακεντηση.Για τη καρδια μπορει να κανει υπερηχο καρδιας...

Παιδια τα νευρα μου.Εκτος οτι με καταγχωσε δεν ηξερε οτι μετρας ζαχαρο στη μια ωρα και οχι στις δυο....και ο γιατρος που μου εκανε υπερηχο κολπικα δεν ειδε τον τραχηλο.Οτι να ναι...Δεν ξερω μονο σε εμενα κοιταζει το τραχηλο ο γυναικολογος μου;Δεν συνηθιζεται γενικα;


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα!!!Λοιπον σημερα που ειχα ραντεβου στο Ελενας θα σας πω τις περιπετειες μου να γελασετε....

Ξεκιναω με τι οτι πηγα να πληρωσω το παραβολο.Ρωταω τωρα που παω;Μου λενε στο ταδε κτηριο στα εξωτερικα.Παω κουνιστη λυγιστη λεω ωραια εχω πολυ περιθωριο μεχρι την ωρα του ραντεβου.Μου λεβε ο γιατρος σου ειναι σε αλλο κτηριο εδω θα σε δει αλλος.Λεω οκ αφου μου ειπε να ερθω να βγαλω καρτα θα βγαλω εδω και μετα μιλαω μαζι του.Α μου λεει αυτη να πας απεναντι να σου βγαλουν καρτα...Λεω τη προηγουμενη φορα που πηγα εκει μου ειπαν θα μου βγαλετε στο ραντεβου.Ναι μου λεει πρεπει να πας εκει πριν το ραντεβου.Παω περιμενω απειρη ωρα..βγαζω τη καρτα και παω πισω.Μου λενε εχεις υπερηχο;Να τους τον δωσω να ρωτησει λεει η νοσηλευτρια αν πρεπει να κανω αλλον.Με στελνει για καινουργιο υπερηχο...Παω πληρωνω αλλο παραβολο περιμενω για υπερηχο ερχεται ο γιατρος που με βλεπει εκει μου λεει να ζητηαεις την ταδε στα εξωτερικα ιατρεια που θα πας.Παω ζηταω τη συγκεκριμενη μου λεει η νοσηλευτρια ααααα δεν μας το ειπες απο πριν αυτο τωρα σου εχουν βαλει ζυγο νουμερο.Εεεεε; λεω

Μου λεει πηγαινε παλι απεναντι να σου αλλαξουν νουμερο.Παω να ρωτησω με ξαποστελνουν.Παω πισω της λεω δεν αλλαζει.Εε ναι μου λεει μας το ειπες μετα.Μετα ποτε;ʽΓτ ηξερα εγω τι παιζει εκει μεσα;Ελεος...Με στελνει μεσα σε αλλο γιατρο λεει γτ δεν γινεται να με στειλει εκει που με εστελνε ο γιατρος μου.Οτι να ναι...Το λεω μολις μπαινω μου λενε περιμενε να σε φωναξουν απο την αλλη πορτα (τελικα γινοταν...)

Δευτερο μερος

Εκει βρηκα εναν ειδικευομενο και μια αλλη δεν ξερω τι ηταν μαλλον νοσηλευτρια;;

Μου πηρε ιστορικο κλπ.Ερχεται η ωρα να δει την αυχενικη μου λεει δεν σας ειπαν να κανετε αμνιοπαρακεντηση;Λεω οχι γτ;Μου λεει εδω στις σημειωσεις γραφει οτι φαινεται κατι.Μενω εγω μαλακας(σορυ...) και το λεγανε εκει με την αλλη και λεγανε ναι ναι υπαρχει προβλημα και εγω κοντευα να παθω εγκεφαλικο.Παιρνει ενα τηλ καποιον αλλο γιατρο και ηρθε και του λεει γι αυτο εδω δεν χρειαζεται αμνιοπαρακεντηση.Για τη καρδια μπορει να κανει υπερηχο καρδιας...

Παιδια τα νευρα μου.Εκτος οτι με καταγχωσε δεν ηξερε οτι μετρας ζαχαρο στη μια ωρα και οχι στις δυο....και ο γιατρος που μου εκανε υπερηχο κολπικα δεν ειδε τον τραχηλο.Οτι να ναι...Δεν ξερω μονο σε εμενα κοιταζει το τραχηλο ο γυναικολογος μου;Δεν συνηθιζεται γενικα;

Κοιτα κι εμενα μου κοιταει τραχηλο και ο δικος μου και ο γιατρος του Ελενα, βασικα εχω μεγαλη ξηροτητα και πρεπει να με παρακολουθουν, υπερηχο ομως δεν μου κανουν κολπικο αλλα μονο κανονικο. Γιατι τετοια ταλαιπωρια??? Επειδη πας πρωι? Αν πηγαινες στα απογευματινα ραντεβου δεν θα ειχες λιγοτερη ταλαιπωρια?


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!!Λοιπον σημερα που ειχα ραντεβου στο Ελενας θα σας πω τις περιπετειες μου να γελασετε....

Ξεκιναω με τι οτι πηγα να πληρωσω το παραβολο.Ρωταω τωρα που παω;Μου λενε στο ταδε κτηριο στα εξωτερικα.Παω κουνιστη λυγιστη λεω ωραια εχω πολυ περιθωριο μεχρι την ωρα του ραντεβου.Μου λεβε ο γιατρος σου ειναι σε αλλο κτηριο εδω θα σε δει αλλος.Λεω οκ αφου μου ειπε να ερθω να βγαλω καρτα θα βγαλω εδω και μετα μιλαω μαζι του.Α μου λεει αυτη να πας απεναντι να σου βγαλουν καρτα...Λεω τη προηγουμενη φορα που πηγα εκει μου ειπαν θα μου βγαλετε στο ραντεβου.Ναι μου λεει πρεπει να πας εκει πριν το ραντεβου.Παω περιμενω απειρη ωρα..βγαζω τη καρτα και παω πισω.Μου λενε εχεις υπερηχο;Να τους τον δωσω να ρωτησει λεει η νοσηλευτρια αν πρεπει να κανω αλλον.Με στελνει για καινουργιο υπερηχο...Παω πληρωνω αλλο παραβολο περιμενω για υπερηχο ερχεται ο γιατρος που με βλεπει εκει μου λεει να ζητηαεις την ταδε στα εξωτερικα ιατρεια που θα πας.Παω ζηταω τη συγκεκριμενη μου λεει η νοσηλευτρια ααααα δεν μας το ειπες απο πριν αυτο τωρα σου εχουν βαλει ζυγο νουμερο.Εεεεε; λεω

Μου λεει πηγαινε παλι απεναντι να σου αλλαξουν νουμερο.Παω να ρωτησω με ξαποστελνουν.Παω πισω της λεω δεν αλλαζει.Εε ναι μου λεει μας το ειπες μετα.Μετα ποτε;ʽΓτ ηξερα εγω τι παιζει εκει μεσα;Ελεος...Με στελνει μεσα σε αλλο γιατρο λεει γτ δεν γινεται να με στειλει εκει που με εστελνε ο γιατρος μου.Οτι να ναι...Το λεω μολις μπαινω μου λενε περιμενε να σε φωναξουν απο την αλλη πορτα (τελικα γινοταν...)

Δευτερο μερος

Εκει βρηκα εναν ειδικευομενο και μια αλλη δεν ξερω τι ηταν μαλλον νοσηλευτρια;;

Μου πηρε ιστορικο κλπ.Ερχεται η ωρα να δει την αυχενικη μου λεει δεν σας ειπαν να κανετε αμνιοπαρακεντηση;Λεω οχι γτ;Μου λεει εδω στις σημειωσεις γραφει οτι φαινεται κατι.Μενω εγω μαλακας(σορυ...) και το λεγανε εκει με την αλλη και λεγανε ναι ναι υπαρχει προβλημα και εγω κοντευα να παθω εγκεφαλικο.Παιρνει ενα τηλ καποιον αλλο γιατρο και ηρθε και του λεει γι αυτο εδω δεν χρειαζεται αμνιοπαρακεντηση.Για τη καρδια μπορει να κανει υπερηχο καρδιας...

Παιδια τα νευρα μου.Εκτος οτι με καταγχωσε δεν ηξερε οτι μετρας ζαχαρο στη μια ωρα και οχι στις δυο....και ο γιατρος που μου εκανε υπερηχο κολπικα δεν ειδε τον τραχηλο.Οτι να ναι...Δεν ξερω μονο σε εμενα κοιταζει το τραχηλο ο γυναικολογος μου;Δεν συνηθιζεται γενικα;

Ο Χριστός κι η Παναγία!!!Εγκεφαλικό θα με έπιανε και θα ούρλιαζα!!! Απορώ που κράτησες την ψυχραιμία σου!! Καλύτερα να πηγαινες στην εφορία μου φαίνεται!! Τί να πω... Τέτοια ανοργανωσιά;;; :(

Κοιτα κι εμενα μου κοιταει τραχηλο και ο δικος μου και ο γιατρος του Ελενα, βασικα εχω μεγαλη ξηροτητα και πρεπει να με παρακολουθουν, υπερηχο ομως δεν μου κανουν κολπικο αλλα μονο κανονικο. Γιατι τετοια ταλαιπωρια??? Επειδη πας πρωι? Αν πηγαινες στα απογευματινα ραντεβου δεν θα ειχες λιγοτερη ταλαιπωρια?

Στα απογευματινά ραντεβού όμως έχω ακούσει ότι πληρώνεις το γιατρό κάτι 60 ευρα... Δεν ξέρω εαν ισχυει για όλους αλλα συγνώμη ιδιωτικά στη γιατρό μου δίνω 30 γιατί να δωσω 60+ στο δημοσιο νοσοκομειο και να φαω και όλο το παλουκι;;;;:confused:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα κι εμενα μου κοιταει τραχηλο και ο δικος μου και ο γιατρος του Ελενα, βασικα εχω μεγαλη ξηροτητα και πρεπει να με παρακολουθουν, υπερηχο ομως δεν μου κανουν κολπικο αλλα μονο κανονικο. Γιατι τετοια ταλαιπωρια??? Επειδη πας πρωι? Αν πηγαινες στα απογευματινα ραντεβου δεν θα ειχες λιγοτερη ταλαιπωρια?

Με κολπικο υπερηχο μετραει τον τραχηλι δεν μου κανει κολπικο για το μωρακι.Μετα μου κανει κανονικα απο τη κοιλια για το μωρακι.

Ολη αυτη η ταλαιπωρια γτ δεν σου εξηγουν απο την αρχη τι να κανεις...Στα απογευματινα σιγουρα ειναι πιο απλα τα πραγματα αλλα δινεις και περισσοτερα.Αν μπορεσω να κανω τη δουλεια μου ετσι γτ να πληρωσω στα απογευματινα;Παντως εχασα πασα ιδεα...φαντασου να πηγαινα να γεννησω με εφημερευοντα δλδ...Τι να πω.Οτι να ναι.Μα να μην ξερει οτι μετρας στη μια ωρα το ζαχαρο;Μου φαινεται πολυ κουφο.Για τον ειδικευομενο μιλαω..


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Ο Χριστός κι η Παναγία!!!Εγκεφαλικό θα με έπιανε και θα ούρλιαζα!!! Απορώ που κράτησες την ψυχραιμία σου!! Καλύτερα να πηγαινες στην εφορία μου φαίνεται!! Τί να πω... Τέτοια ανοργανωσιά;;; :(

Στα απογευματινά ραντεβού όμως έχω ακούσει ότι πληρώνεις το γιατρό κάτι 60 ευρα... Δεν ξέρω εαν ισχυει για όλους αλλα συγνώμη ιδιωτικά στη γιατρό μου δίνω 30 γιατί να δωσω 60+ στο δημοσιο νοσοκομειο και να φαω και όλο το παλουκι;;;;:confused:

37 δινω εγω και δεν υπαρχει καμια ταλαιπωρια, εχω την ωρα του ραντεβου μου, κανουμε εξεταση και υπερηχο και τελειωνω πολυ γρηγορα. Προτιμω να σκασω 37 ευρω παρα να τραβηξω ολο αυτο!


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ο Χριστός κι η Παναγία!!!Εγκεφαλικό θα με έπιανε και θα ούρλιαζα!!! Απορώ που κράτησες την ψυχραιμία σου!! Καλύτερα να πηγαινες στην εφορία μου φαίνεται!! Τί να πω... Τέτοια ανοργανωσιά;;; :(

Στα απογευματινά ραντεβού όμως έχω ακούσει ότι πληρώνεις το γιατρό κάτι 60 ευρα... Δεν ξέρω εαν ισχυει για όλους αλλα συγνώμη ιδιωτικά στη γιατρό μου δίνω 30 γιατί να δωσω 60+ στο δημοσιο νοσοκομειο και να φαω και όλο το παλουκι;;;;:confused:

Οτι να ναι.Ηταν μια εκει που εβγαζαν τις καρτες και προσπαθουσαν για μια ωρα να της εξηγησουν οτι χρειαζεται το διαβατηριο(και την αλλη φορα που ειχα παει και περιμενα αδικα μια απο τα ιδια...)Εκατο ωρες να ξεμπερδεψει μ αυτη και να προχωρησει η σειρα...Και μια αλλη κοπελα που ηταν εγκυος και της ειχαν δωσει καρτα για το γυναικολογικο και οχι για το μαιευτικο...Τρια πουλακια καθονταν.Τωρα εγω πως επρεπε να ξερω οτι αναλογα με το νουμερο που εχεις οταν γραφεσαι σε πανε και σε αλλη μαιευτικη;;Για ονομα!!!Κι ο γιατρος δεν μου το ειπε...Το ονομα του σ αυτες εγω 100 φορες το ανεφερα.

Κοιτα αν θες να σε ξεγεννησει καποιος απο εκει θα πρεπει δυστυχως να κλεισεις εκει ραντεβου.Εκτος κι αν το κανεις οπως εγω και εισαι στα πρωινα και τρεχεις σαν χαζη γκρρρ


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας ρε κορίτσια!

Απείχα γενικότερα λόγω του ότι ήρθαν οι δικοί μου για ΠΣΚ και ήμουν χαμένη στην αγκαλιά του μικρού μου.....:D:D:D:D:D:D

Περάσαμε πολύ όμορφα....

Και χθες έκανα και την αταξία μου, βγήκα και λιάστηκα στην υπέροχη λιακάδα για καφέ!!:D:D:D:D αλλά άξιζε τον κόπο!!!! Τώρα πίτι νάνι πάλι!!!!:tongue:

Λίγο πεσμένες σας διάβασα και στενοχωρέθηκα....

Cacao αγχώθηκα τα μάλα με αυτό που διάβασα πιο πάνω...ο καθένας το κοντό του και το μακρύ του....μα τι είδαν και είπανε ότι έπρεπε να κάνεις άμνιο; και τι τους είπε μετά ο γιατρός και ηρέμησαν; Στην καρδιά τι είδανε;:shock:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

37 δινω εγω και δεν υπαρχει καμια ταλαιπωρια, εχω την ωρα του ραντεβου μου, κανουμε εξεταση και υπερηχο και τελειωνω πολυ γρηγορα. Προτιμω να σκασω 37 ευρω παρα να τραβηξω ολο αυτο!

Οπως βολευεται ο καθενας.Μη νομιζεις κι εγω 15 ευρω εδωσα συνολο στα παραβολα...

Αν μου ειχαν εξηγησει ακριβως τι πρεπει να κανω θα ειχα γλιτωσει λιγο τρεξιματακι σιγουρα.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Οπως βολευεται ο καθενας.Μη νομιζεις κι εγω 15 ευρω εδωσα συνολο στα παραβολα...

Αν μου ειχαν εξηγησει ακριβως τι πρεπει να κανω θα ειχα γλιτωσει λιγο τρεξιματακι σιγουρα.

Δεν μου περισευουν τα λεφτα αλλα αν ειναι να περασω τετοιο λουκι πραγματικα προτιμω να κοψω κατι ακομα απο τα πολλα που εχω κοψει παρα ολο αυτο. Και επισης να αναγκαστω να παρω και αδεια απο την δουλεια μου και να καψω και μερες ετσι.


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ρε κορίτσια!

Απείχα γενικότερα λόγω του ότι ήρθαν οι δικοί μυ για ΠΣΚ και ήμουν χαμένη στην αγκαλιά του μικρού μου.....:D:D:D:D:D:D

Περάσαμε πολύ όμορφα....

Και χθες έκανα και την αταξία μου, βγήκα και λιάστηκα στην υπέροχη λιακάδα για καφέ!!:D:D:D:D αλλά άξιζε τον κόπο!!!! Τώρα πίτι νάνι πάλι!!!!:tongue:

Λίγο πεσμένες σας διάβασα και στενοχωρέθηκα....

Cacao αγχώθηκα τα μάλα με αυτό που διάβασα πιο πάνω...ο καθένας το κοντό του και το μακρύ του....μα τι είδαν και είπανε ότι έπρεπε να κάνεις άμνιο; και τι τιυς είπε μετά ο γιατρός και ηρέμησαν; Στην καρδιά τι είδανε;:shock:

Γραφει στην αυχενικη πισω στα σχολια:

Η αυχενικη διαφανεια βρισκεται κατω απο την 95 εκατοστιαια θεαη και απεικονιζεται ηχογενεια στη περιοχη που αντιατοιχει το ρινικο οστο του εμβρυου.Παρατηρηθηκε επιαης θετικο κυμα στο φλεβωδη πορο.

Τι ειναι αυτο τωρα;Γτ τρεις γιατροι το περασαν στο ντουκου;Με αγχωσαν τωρα.Κατι του ειπε ο αλλος που ηρθε μετα οτι ειτε ειναι κατι στη καρδια ή κατι στο ρινικο οστο που δεν μπορειςνα κανεις τπτ σ αυτη τη περιπτωση.Ξερω κι εγω;Κι αφου τον ρωτουσα τι ακριβως προβλημα στη καρδια μπορει να ειναι μου ελεγε οτι ειτε δεν θα ειναι τπτ ειτε θα υπαρχει προβλημα...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου περισευουν τα λεφτα αλλα αν ειναι να περασω τετοιο λουκι πραγματικα προτιμω να κοψω κατι ακομα απο τα πολλα που εχω κοψει παρα ολο αυτο. Και επισης να αναγκαστω να παρω και αδεια απο την δουλεια μου και να καψω και μερες ετσι.

Σου ειπα ο καθενας οπως βολευεται.Εμενα μου ειπε ο γιατρος αυτος να πηγαινω ατα πρωινα.Κι ετσι εκανα.Αλλωστε δεν δουλευω.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...