Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Neverstop είπε:

      Στις οδηγίες λέει να περιμένουμε μία δύο ημέρες. Οπότε λόγω σκ θα περιμένω αλλιώς θα πάω στο ληξιαρχείο ξανά να ρωτήσω. Στον εφκα κι ηλεκτρονικα διάβασα πως γίνεται πλέον.

       Ε μπορεί επειδή έπεσες σε σκ να έμεινε στην μέση ! 

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

πππφφ στο ιντερνετ παντος οι αποψεις διιστανται... η ιδιωτης γιατρος πιστευω θα μουλεγε να φαω..χαχαχα αλλα θα παω για την β επιπεδου στης 19 Μαρτη οποτε αν ειναι να φαω θαχω φαει..στης 23 θα δω την ειδικευομενη του δημοσιου αλλα νομιζω ειναι πιο ψαρομενη και θα μου πει οχι..παντος και για τα αυγα διαβαζα μονο καλοβρασμενα και η γιατρος μου ειπε πως αρκει το ασπρο να ειναι βρασμενο το κιτρινο δεν πειραζει να ειναι μαλακο οπως και οτ το σαφραν απαγορευεται και οταν το ειπα στη γιατρο μου,μου ειπε που τις ακουω αυτες τις χαζομαρες....και αλλαντικα λενε να μην τρως αλλα εγω τρωω σχεδον καθε μερα για πρωινο ενα τοστ..:D πιο πολυ φοβαμαι τις γαριδες και τα ψαρια του ειρηνικου μετα την φουκοσιμα που ειναι μες στη ραδιενεργεια.... απ οτι καταλαβατε ναι μαλλον θα φαω τον ταραμα!!!! χαχαχαχα τι να κανω...τουλαχιστον την Κ.Δευτερα μετα δεν με νοιαζει... αλλα λαγανα ετσι σκετη δεν παει...!!! αν ηταν κατι τοσο απαγορευτικο δεν θα το λεγανε απο την αρχη..οπως λενε οχι τσιγαρο...οχι ποτο (μπυρα και κρασι μου επιτρεπουν που κ που;)) και προσοχη στο μαρουλι κλπ...??

και εγώ μαζί σου!!! θα φάω και ο θεός βοηθός!!!!!!!!!

σε τελική δε θα κατεβάσω και όλο το μπολ:tongue::tongue:λίγο και καλό!!!!

αν το πάρουμε πολύ ζεστα το θέμα θα πρέπει να τρώμε πολύ λιγότερα πράγματα.....νομίζω απλά ότι αν καταναλώνουμε κάτι με μέτρο όλα θα είναι οκ!!!!;););)


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κοριτσια μου ομορφα!!!

Πως περασε το ΣΚ ουτε που καταλαβα, δεν εκανα τιποτα, δεν βγηκαμε απο το σπιτι καθολου, καναπε - κρεββατι ημασταν 2 μερες τωρα, το ειχα τρελη αναγκη, ξεκουραστηκα. Ο μπεμπης εκανε παρτυ απο την Παρασκευη το βραδυ, περα - δωθε ητανε, δεν εκατσε καθολου ηρεμος χαχαχαχα νευρικο σαν την μανα του αυτο το παιδι, ειχε πολυ πλακα.

Οσο για το οικονομικο....μεγαλη κουβεντα. Εμεις δεν εχουμε δανεια και καρτες ευτυχως αλλα εχουμε ενοικιο αρκετα μεγαλο, και τρελα εξοδα, μας εσκασε και θεμα με το σκυλι μας και δεν θελετε να ακουσετε ποσα εχουμε σκασει 2 μηνες τωρα, αλλα δεν μπορουμε να την αφησουμε ειναι μελος της οικογενειας και αυτη. Το αμαξι πρεπει να κανει service, δεν θυμαμαι απο ποτε εχει να κανει και πριν 2 μηνες εκοψε υμαντα 400 ευρουλακια... χαλια ολο κατι βγαινει. Να σας πω μονο οτι για καφε εχουμε να παμε απο το καλοκαιρι...και δεν το βλεπω αμεσα, αλλα δεν θα πεθανω κιολας, χρωσταω ΔΕΗ και Νερο και τα 2 δεν γινεται κατι θα παει για πιο μετα πολυ απλα. Εχουμε και γιατρους στην μεση και ολα μαζι δεν γινονται οποτε ψυχραιμια!!!


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

και εγώ μαζί σου!!! θα φάω και ο θεός βοηθός!!!!!!!!!

σε τελική δε θα κατεβάσω και όλο το μπολ:tongue::tongue:λίγο και καλό!!!!

αν το πάρουμε πολύ ζεστα το θέμα θα πρέπει να τρώμε πολύ λιγότερα πράγματα.....νομίζω απλά ότι αν καταναλώνουμε κάτι με μέτρο όλα θα είναι οκ!!!!;););)

εξαρτατε το μεγεθος του μπολ:tongue:!! αν καναμε οτι γραφει και λενε απο δω και απο κει θα τρωγαμε και θα πιναμε αερα κοπανιστο!!! ακομα και τα καροτα ειχα διαβασει καποια στιγμη οτι δεν κανει..δηλαδη ελεος..οκ να προσεχουμε αλλα δεν παθαμε τιποτα τοσα χρονια...τωρα θα τα παθουμε ολα??? ειναι και στον ανθρωπο βεβαια αλλοι φοβουνται πιο πολυ αλλοι πιο λιγο..εγω γενικα ειμαι πολυ χαλαρη με την εγκυμοσυνη..το βλεπω ως κατι εντελος φυσιολογικο και συνεχιζω φυσιολογια την ζωη μου οπως και πριν..και ευτυχως με μαθανε και οι γυρω μου κ με αφηνουν σε ησυχια..στην αρχη ακουγα ..αα οδηγας να προσεχεις δεν κανει κλπ...α με τα ζωα σου τι θα κανεις τωρα??...προχθες πηγα για εξετασεις και επεσε μια γριουλας το βιβλιαριο και εσκυψα να τις το πιασω και φωναζανε 10 ατομα ΄΄μη τι κανεις δεν κανει΄' δηλαδη ελεος! :shock:


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια μου ομορφα!!!

Πως περασε το ΣΚ ουτε που καταλαβα, δεν εκανα τιποτα, δεν βγηκαμε απο το σπιτι καθολου, καναπε - κρεββατι ημασταν 2 μερες τωρα, το ειχα τρελη αναγκη, ξεκουραστηκα. Ο μπεμπης εκανε παρτυ απο την Παρασκευη το βραδυ, περα - δωθε ητανε, δεν εκατσε καθολου ηρεμος χαχαχαχα νευρικο σαν την μανα του αυτο το παιδι, ειχε πολυ πλακα.

Οσο για το οικονομικο....μεγαλη κουβεντα. Εμεις δεν εχουμε δανεια και καρτες ευτυχως αλλα εχουμε ενοικιο αρκετα μεγαλο, και τρελα εξοδα, μας εσκασε και θεμα με το σκυλι μας και δεν θελετε να ακουσετε ποσα εχουμε σκασει 2 μηνες τωρα, αλλα δεν μπορουμε να την αφησουμε ειναι μελος της οικογενειας και αυτη. Το αμαξι πρεπει να κανει service, δεν θυμαμαι απο ποτε εχει να κανει και πριν 2 μηνες εκοψε υμαντα 400 ευρουλακια... χαλια ολο κατι βγαινει. Να σας πω μονο οτι για καφε εχουμε να παμε απο το καλοκαιρι...και δεν το βλεπω αμεσα, αλλα δεν θα πεθανω κιολας, χρωσταω ΔΕΗ και Νερο και τα 2 δεν γινεται κατι θα παει για πιο μετα πολυ απλα. Εχουμε και γιατρους στην μεση και ολα μαζι δεν γινονται οποτε ψυχραιμια!!!

καλημερα..οχι για καφε βγηκαμε χθες αλλα εδω ειναι και οικονομικα..2 ευρω ο καφες οκ. μπορεις να τα διαθεσεις..κιας χρωστας απο δω και απο κει:tongue: εγω ημουν εξω ολη μερα χθες.ειχε και μερα καλοκαιρινη δεν ελεγε για μεσα..πηγα για καφε και μετα πιασαμε τα χωραφια με τον ανδρα μου και βρηκαμε αγριοσπανακο ..πρασακια κλπ και τωρα θα φτιαξω πιτα! να τα καλα του χωριου...μπορει να εδωσα 4 ε στους καφεδες.. αλλα θα φαμε τσαμπα πιτα σημερα..το μονο αγοραστω ειναι το αλευρι που θελω για την ζυμη! οποτε ισοροπουμε καπως ετσι..:D


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εξαρτατε το μεγεθος του μπολ:tongue:!! αν καναμε οτι γραφει και λενε απο δω και απο κει θα τρωγαμε και θα πιναμε αερα κοπανιστο!!! ακομα και τα καροτα ειχα διαβασει καποια στιγμη οτι δεν κανει..δηλαδη ελεος..οκ να προσεχουμε αλλα δεν παθαμε τιποτα τοσα χρονια...τωρα θα τα παθουμε ολα??? ειναι και στον ανθρωπο βεβαια αλλοι φοβουνται πιο πολυ αλλοι πιο λιγο..εγω γενικα ειμαι πολυ χαλαρη με την εγκυμοσυνη..το βλεπω ως κατι εντελος φυσιολογικο και συνεχιζω φυσιολογια την ζωη μου οπως και πριν..και ευτυχως με μαθανε και οι γυρω μου κ με αφηνουν σε ησυχια..στην αρχη ακουγα ..αα οδηγας να προσεχεις δεν κανει κλπ...α με τα ζωα σου τι θα κανεις τωρα??...προχθες πηγα για εξετασεις και επεσε μια γριουλας το βιβλιαριο και εσκυψα να τις το πιασω και φωναζανε 10 ατομα ΄΄μη τι κανεις δεν κανει΄' δηλαδη ελεος! :shock:

Ποσο σε καταλαβαινω κοριτσι μου, κι εμενα τα ιδια μου εκαναν, μη το ενα μη το αλλο, αλλα τα εκοψα ολα, οτι νοιωθω και θελω θα κανω, εγω ειμαι αυτη που πρεπει να νοιωθω καλα!!!:tongue:


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

εξαρτατε το μεγεθος του μπολ:tongue:!! αν καναμε οτι γραφει και λενε απο δω και απο κει θα τρωγαμε και θα πιναμε αερα κοπανιστο!!! ακομα και τα καροτα ειχα διαβασει καποια στιγμη οτι δεν κανει..δηλαδη ελεος..οκ να προσεχουμε αλλα δεν παθαμε τιποτα τοσα χρονια...τωρα θα τα παθουμε ολα??? ειναι και στον ανθρωπο βεβαια αλλοι φοβουνται πιο πολυ αλλοι πιο λιγο..εγω γενικα ειμαι πολυ χαλαρη με την εγκυμοσυνη..το βλεπω ως κατι εντελος φυσιολογικο και συνεχιζω φυσιολογια την ζωη μου οπως και πριν..και ευτυχως με μαθανε και οι γυρω μου κ με αφηνουν σε ησυχια..στην αρχη ακουγα ..αα οδηγας να προσεχεις δεν κανει κλπ...α με τα ζωα σου τι θα κανεις τωρα??...προχθες πηγα για εξετασεις και επεσε μια γριουλας το βιβλιαριο και εσκυψα να τις το πιασω και φωναζανε 10 ατομα ΄΄μη τι κανεις δεν κανει΄' δηλαδη ελεος! :shock:

αυτό που το έχεις??? σκύβεις και κάνουν λες και έκανες έγκλημα!!!

αν δεν μπορούσες απλά δε θα έσκυβες σωστά???

και εγώ είμαι χαλαρή γενικότερα και ώρες ώρες ξεχνάω ότι είμαι έγκυος και απλά δεν κάθομαι να τσακίζω τις σοκολάτες γιατί φοβαμαι πολύ τα δόντια μου.....και όχι για άλλο λόγο.....πέρα από το ζαχαρο που το σκέφτομαι μη μας εμφανιστεί...δλδ...

όσο για το μέγεθος του μπωλ.....δε θα το έλεγα και μικρό;);):tongue:!!!!!!!!!!!

Καλημέρα κοριτσια μου ομορφα!!!

Πως περασε το ΣΚ ουτε που καταλαβα, δεν εκανα τιποτα, δεν βγηκαμε απο το σπιτι καθολου, καναπε - κρεββατι ημασταν 2 μερες τωρα, το ειχα τρελη αναγκη, ξεκουραστηκα. Ο μπεμπης εκανε παρτυ απο την Παρασκευη το βραδυ, περα - δωθε ητανε, δεν εκατσε καθολου ηρεμος χαχαχαχα νευρικο σαν την μανα του αυτο το παιδι, ειχε πολυ πλακα.

Οσο για το οικονομικο....μεγαλη κουβεντα. Εμεις δεν εχουμε δανεια και καρτες ευτυχως αλλα εχουμε ενοικιο αρκετα μεγαλο, και τρελα εξοδα, μας εσκασε και θεμα με το σκυλι μας και δεν θελετε να ακουσετε ποσα εχουμε σκασει 2 μηνες τωρα, αλλα δεν μπορουμε να την αφησουμε ειναι μελος της οικογενειας και αυτη. Το αμαξι πρεπει να κανει service, δεν θυμαμαι απο ποτε εχει να κανει και πριν 2 μηνες εκοψε υμαντα 400 ευρουλακια... χαλια ολο κατι βγαινει. Να σας πω μονο οτι για καφε εχουμε να παμε απο το καλοκαιρι...και δεν το βλεπω αμεσα, αλλα δεν θα πεθανω κιολας, χρωσταω ΔΕΗ και Νερο και τα 2 δεν γινεται κατι θα παει για πιο μετα πολυ απλα. Εχουμε και γιατρους στην μεση και ολα μαζι δεν γινονται οποτε ψυχραιμια!!!

τι ωραία που περασατε έτσι ήσυχο σκ!!! εμάς μόνο έτσι δε θα το έλεγες....

έβρεχε κιόλας.....οπότε κλειστήκαμε.....

να σας ρωτήσω κάτι άσχετο???

το μωράκι σας πάει και σφηνώνει κάπου και σας κάνει και πονάτε???

εμένα πάει και τρυπώνει χαμηλά και δεξιά και δεν μπορώ να περπατήσω ώρες ώρες!!!!!!!!!!!!!


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!! Αχχχ Αυτό με την πίτα πολύ το ζηλεύω!!! Εγώ σκεφτόμουν να πάρω σπανάκι και να κάνω σπανακόπιτα με σπιτικό φύλλο, αλλά και πάλι πρέπει να περιμένω να πληρωθώ πρώτα... Κι αυτό για τέλος του μήνα πάει... Βρε κούκλες το ξέρω ότι λίγο πολύ όλοι είναι στριμωγμένοι, αλλά όταν καλείσαι να ζήσεις εσύ ο άντρας σου και όλα τα παρελκόμενα με 600 ευρώ είναι λίγο παλούκι... Τα νούμερα δεν βγαίνουν... Προσπαθώ να αισιοδοξώ, αλλά δεν τα καταφέρνω πάντα...

Εγώ ήθελα να σας ρωτήσω ματώνουν τα ούλα καμιάς σας;; Εμένα από την αρχή μάτωναν αλλά πλέον ματώνουν 24/7

Καλά θα πάρω τη γιατρό μου να μου πει τι να κανω, αλλά κι αυτή θα πάει μόλις πληρωθώ γιατί δεν έχω ούτε για την οδοντίατρο...:-(

Πού καταντήσαμε...


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!! Αχχχ Αυτό με την πίτα πολύ το ζηλεύω!!! Εγώ σκεφτόμουν να πάρω σπανάκι και να κάνω σπανακόπιτα με σπιτικό φύλλο, αλλά και πάλι πρέπει να περιμένω να πληρωθώ πρώτα... Κι αυτό για τέλος του μήνα πάει... Βρε κούκλες το ξέρω ότι λίγο πολύ όλοι είναι στριμωγμένοι, αλλά όταν καλείσαι να ζήσεις εσύ ο άντρας σου και όλα τα παρελκόμενα με 600 ευρώ είναι λίγο παλούκι... Τα νούμερα δεν βγαίνουν... Προσπαθώ να αισιοδοξώ, αλλά δεν τα καταφέρνω πάντα...

Εγώ ήθελα να σας ρωτήσω ματώνουν τα ούλα καμιάς σας;; Εμένα από την αρχή μάτωναν αλλά πλέον ματώνουν 24/7

Καλά θα πάρω τη γιατρό μου να μου πει τι να κανω, αλλά κι αυτή θα πάει μόλις πληρωθώ γιατί δεν έχω ούτε για την οδοντίατρο...:-(

Πού καταντήσαμε...

πεσ στους γονεις σου να σου στειλουν..τωρα ειναι γεματο χορτα ο τοπος!:Dκαι μενα ματωνουν πολυ! και γω επρεπε να παω στον ενδοκρινολογο αλλα τελικα τον πηρα τηλ και μου αλλαξε τηλεφωνικα το χαπι του θυροειδη οποτε γλιτωσα την επισκεψη..


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάρες!!! Αχχχ Αυτό με την πίτα πολύ το ζηλεύω!!! Εγώ σκεφτόμουν να πάρω σπανάκι και να κάνω σπανακόπιτα με σπιτικό φύλλο, αλλά και πάλι πρέπει να περιμένω να πληρωθώ πρώτα... Κι αυτό για τέλος του μήνα πάει... Βρε κούκλες το ξέρω ότι λίγο πολύ όλοι είναι στριμωγμένοι, αλλά όταν καλείσαι να ζήσεις εσύ ο άντρας σου και όλα τα παρελκόμενα με 600 ευρώ είναι λίγο παλούκι... Τα νούμερα δεν βγαίνουν... Προσπαθώ να αισιοδοξώ, αλλά δεν τα καταφέρνω πάντα...

Εγώ ήθελα να σας ρωτήσω ματώνουν τα ούλα καμιάς σας;; Εμένα από την αρχή μάτωναν αλλά πλέον ματώνουν 24/7

Καλά θα πάρω τη γιατρό μου να μου πει τι να κανω, αλλά κι αυτή θα πάει μόλις πληρωθώ γιατί δεν έχω ούτε για την οδοντίατρο...:-(

Πού καταντήσαμε...

και για αυτό το λόγο δεν τρώω πολλά γλυκά ελενάκι!!!

και εμένα ματώνουν συνέχεια τα ούλη μου και είναι πολύ απελπιστικό.....αλλά εγώ είχα θέμα ουλίτιδας απο πριν...

να ξέρεις ότι η εγκυμοσύνη το προκαλεί σε τόσο έντονο βαθμό και μετά περνάει, απλά θέλει περισσοτερο και πιο σχολαστικό καθάρισμα και χρήση διαλύματος κατά της ουλίτιδας!!!!

μην σε αγχώνει, κάνε 2-3 βουρτσίσματα τη μέρα και θα καλυτερέψει!!!

όσο για τα λεφτά, έτσι μας κατάντησαν:mad:.....και δυστηχώς μόνο υπομονή μπορούμε να κάνουμε....


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

πεσ στους γονεις σου να σου στειλουν..τωρα ειναι γεματο χορτα ο τοπος!:Dκαι μενα ματωνουν πολυ! και γω επρεπε να παω στον ενδοκρινολογο αλλα τελικα τον πηρα τηλ και μου αλλαξε τηλεφωνικα το χαπι του θυροειδη οποτε γλιτωσα την επισκεψη..

Να σου πω το είχα πει και όταν ήρθαν για Χριστούγεννα μάζεσαν ΤΟΣΑ χόρτα που σχεδόν κάθε μέρα έτρωγα χορτόπιτες!!! :D Έχω τρέλα με τις χορτόπιτες!!!! ;)

και για αυτό το λόγο δεν τρώω πολλά γλυκά ελενάκι!!!

και εμένα ματώνουν συνέχεια τα ούλη μου και είναι πολύ απελπιστικό.....αλλά εγώ είχα θέμα ουλίτιδας απο πριν...

να ξέρεις ότι η εγκυμοσύνη το προκαλεί σε τόσο έντονο βαθμό και μετά περνάει, απλά θέλει περισσοτερο και πιο σχολαστικό καθάρισμα και χρήση διαλύματος κατά της ουλίτιδας!!!!

μην σε αγχώνει, κάνε 2-3 βουρτσίσματα τη μέρα και θα καλυτερέψει!!!

όσο για τα λεφτά, έτσι μας κατάντησαν:mad:.....και δυστηχώς μόνο υπομονή μπορούμε να κάνουμε....

Μωρέ τα βουρτσίζω εγώ αλλά επειδή το βλέπω να χειροτερεύει θέλω να το δεί και η οδοντρίατρός μου! Θα κάνω ακόμα λίγη υπομονή και θα την πάρω τηλ...

Πλάκα πλάκα κορίτσια, το μάτωμα των ούλων ήταν αυτό που πριν καν κάνω τεστ εγκυμοσύνης με υποψίασε ότι μάλλον περιμένουμε νέο μέλος... Εκεί που καθόμουν στο μετρό και πήγαινα ή γυρνούσα από το γραφείο, μάτωνε το στόμα μου!!! Δεν το είχα ξαναπάθει κι έτσι την ψιλιάστηκα! χιχιχιχι


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω το είχα πει και όταν ήρθαν για Χριστούγεννα μάζεσαν ΤΟΣΑ χόρτα που σχεδόν κάθε μέρα έτρωγα χορτόπιτες!!! :D Έχω τρέλα με τις χορτόπιτες!!!! ;)

Μωρέ τα βουρτσίζω εγώ αλλά επειδή το βλέπω να χειροτερεύει θέλω να το δεί και η οδοντρίατρός μου! Θα κάνω ακόμα λίγη υπομονή και θα την πάρω τηλ...

Πλάκα πλάκα κορίτσια, το μάτωμα των ούλων ήταν αυτό που πριν καν κάνω τεστ εγκυμοσύνης με υποψίασε ότι μάλλον περιμένουμε νέο μέλος... Εκεί που καθόμουν στο μετρό και πήγαινα ή γυρνούσα από το γραφείο, μάτωνε το στόμα μου!!! Δεν το είχα ξαναπάθει κι έτσι την ψιλιάστηκα! χιχιχιχι

το πολύ πολύ να σου κάνει έναν καθαρισμό και να σου δώσει και το διάλυμα που σου έλεγα....

εγώ φοβάμαι να πάω μη βρει και καμιά τρύπα και θέλω σφράγισμα:confused:τρέμω και μόνο στη σκέψη.....

αλλά για να μην περιμένεις μέχρι την άλλη βδομαδα τηλεφώνησε της και ίσως σου πει και κατι που προφανώς να μην γνωρίζουμε!!!!!!!

πολλές κοπέλες κατάλαβαν ότι ήταν έγκυες από αυτό!!!!!;);););)καλό σημάδι!!!!!!!!!!!!!:D:D


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

το πολύ πολύ να σου κάνει έναν καθαρισμό και να σου δώσει και το διάλυμα που σου έλεγα....

εγώ φοβάμαι να πάω μη βρει και καμιά τρύπα και θέλω σφράγισμα:confused:τρέμω και μόνο στη σκέψη.....

αλλά για να μην περιμένεις μέχρι την άλλη βδομαδα τηλεφώνησε της και ίσως σου πει και κατι που προφανώς να μην γνωρίζουμε!!!!!!!

πολλές κοπέλες κατάλαβαν ότι ήταν έγκυες από αυτό!!!!!;);););)καλό σημάδι!!!!!!!!!!!!!:D:D

Τον καθαρισμό δεν νομίζω να τον γλυτώσω... το λέγαμε άλλωστε και λίγο πριν μείνω έγκυος και δεν προλάβαμε... Οπότε για αυτό θα περιμένω να πληρωθώ και θα την πάρω...


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!! Αχχχ Αυτό με την πίτα πολύ το ζηλεύω!!! Εγώ σκεφτόμουν να πάρω σπανάκι και να κάνω σπανακόπιτα με σπιτικό φύλλο, αλλά και πάλι πρέπει να περιμένω να πληρωθώ πρώτα... Κι αυτό για τέλος του μήνα πάει... Βρε κούκλες το ξέρω ότι λίγο πολύ όλοι είναι στριμωγμένοι, αλλά όταν καλείσαι να ζήσεις εσύ ο άντρας σου και όλα τα παρελκόμενα με 600 ευρώ είναι λίγο παλούκι... Τα νούμερα δεν βγαίνουν... Προσπαθώ να αισιοδοξώ, αλλά δεν τα καταφέρνω πάντα...

Εγώ ήθελα να σας ρωτήσω ματώνουν τα ούλα καμιάς σας;; Εμένα από την αρχή μάτωναν αλλά πλέον ματώνουν 24/7

Καλά θα πάρω τη γιατρό μου να μου πει τι να κανω, αλλά κι αυτή θα πάει μόλις πληρωθώ γιατί δεν έχω ούτε για την οδοντίατρο...:-(

Πού καταντήσαμε...

Ειμαι στην ιδια κατασταση με τα ουλα μου, θελει πολυ καλο τριψιμο και τουλαχιστον 2 φορες την ημερα πλησιμο. Ειναι σε φαση απονευρωσης ο καλος μου ( 150 ευρω) απο το πουθενα... και με την ευκαιρια κολλησα κι εγω απο διπλα και με ειδε ο γιατρος. Μου ειπε οτι σε εγκυους δεν κανει καθαρισμο γιατι με τα ουλα που ματωνουν ειμαστε επιρρεπεις σε μικροβια. Καλο τριψιμο μονο ειναι ενα απο τα συμπτωματα τις εγκυμοσυνης.


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...