Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Neverstop είπε:

      Στις οδηγίες λέει να περιμένουμε μία δύο ημέρες. Οπότε λόγω σκ θα περιμένω αλλιώς θα πάω στο ληξιαρχείο ξανά να ρωτήσω. Στον εφκα κι ηλεκτρονικα διάβασα πως γίνεται πλέον.

       Ε μπορεί επειδή έπεσες σε σκ να έμεινε στην μέση ! 

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

Γειά σας κι από εδώ κοριτσάκια μου!! Δεν πολυμπαίνω από εδώ είμαι πιο πολύ στο γκρουπάκι μας στο φατσοβιβλίο... Τί λέτε κοριτσάκια πάλι;;; Πάω να σας διαβάσω και έρχομαι!!!:tongue:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα καλημέρα !!!

Πολλα κεφακια βλέπω κ χαίρομαι .... Κύκνους βρήκατε λίμνη έχετε νουφαρο τη κακάο για μας κανένα ρόλακι ρε κορίτσια ;;;;!! Τίποτα ;;;;

Εμείς εδώ εχουμε τον μικρό αρρωστο κ μας τρέχει λιγο !!! Κατα τα αλλα όλα καλά !!!

Τίνα γίναμε 19 άντε πάμε για τα μισά ....:


EqyEp2.png

Cv4Wp2.png

bjqOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καψόνια μου κάνετε;;; Στο φατσοβιβλίο λέτε για κιλά, εδώ για κιλά... θα θεωρήσω ότι υπάρχει παγκόσμια συνωμοσία στο πρόσωπό μου!!:tongue:

ΑΑΑΑ Tinna θέλω κι εγώ casting!!! Tί μπορώ να κάνω λες;; Εσύ με είδες και llive... χμμμμ τώρα που το σκέφτομαι, θα μπορούσα να κάνω και την τοποθεσία του γυρίσματος... την πλατεία Συντάγματος!!! :tongue::tongue:

Κοριτσάκια τί άλλα νέα έχετε;;; Και μη μου πείτε για κιλά πάλι, θα σας βάλω πιπέρι!!!

Εμείς χθες είχαμε πάει γιατρό, ο μπέμπης μας δεν έβαζε κώλο κάτω, καλέ πώς έχει μεγαλώσει έτσι το αντράκι μου;;; Αλλά δεν μας άφησε να δούμε να επιβεβαιώσουμε ότι μιλάμε για αντράκι (δεν θέλω εκπληξεις τώρα ε μπέμπη;;;) Και θα το δούμε στη Β επιπέδου που θα κάνουμε κάπου λέει μεταξύ 10-15/3... αυτά!! Α! και διάφορες πάλι εξετασούλες (ούρων, αίματος, σακχάρου)...:shock:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω εκανα σημερα εξετασεις :)Αυριο θα της παρω.Θα ξανακανω σε τρςις βδομαδες παλι και για τοξοπλασμα νομιζω κλπ.Παιδια τι τραγικο αυτο με τα ουρα;Σηκωθηκα τα αγρια χαραματα γτ κατουριομουν και εβαλα τον ουροσυλλεκτη στο ψυγειο μετα χαχαχ


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βασντελι σε νιωθω με τη κλεισουρα.Μετα την εξωσωματικη εμεινα μεσα μια βδομαδα για καλο και για κακο.Δεν μου ειχαν πει ξαπλα καθολου αλλα αμα βγεις εξω ολο και κατι παιζει να γινει.Να σκονταψεις να σε σπρωξουν κλπ κλπ.Κουραγιο.Ειναι πολυς καιρος ακομα ρε γαμωτο :(


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

γιατι εισαι με τετοιο περιορισμο ? :confused:

Λόγω επιπωματικού πλακούντα,καλή μου!

Βασντελι σε νιωθω με τη κλεισουρα.Μετα την εξωσωματικη εμεινα μεσα μια βδομαδα για καλο και για κακο.Δεν μου ειχαν πει ξαπλα καθολου αλλα αμα βγεις εξω ολο και κατι παιζει να γινει.Να σκονταψεις να σε σπρωξουν κλπ κλπ.Κουραγιο.Ειναι πολυς καιρος ακομα ρε γαμωτο :(

Κοίτα, το φιλοσοφώ για να αντέξω....

Εντάξει, σίγουρα θα ήταν πολύ καλύτερα αν μπορούσα να βγαίνω αλλά μετά θα πάρω το αίμα μου πίσω με τα 4 αντράκια μου και το ένα κοριτσάκι μου...... :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εν τω μεταξύ, λέτε λέτε για κιλά....εγώ δεν ξέρω πού πάνε τα τέσσερα....

Από τότε που έφυγα από το σπίτι που έχουμε ζυγαριά δεν έχω ζυγιστεί, ο γιατρός μου δεν θίγει το ζήτημα για να μην μου ρήξει και άλλο το ψυχολογία και έτσι πορεύομαι!!!! Αν και δεν νιώθω να έχω βαρύνει ιδιαίτερα, να σας πω την αλήθεια....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχχχχχ έτσι έτσι...η άγνοια είναι ευτυχία... ότι αφορά τα κιλά τουλάχιστον!!;)

Vasdeli μου υπομονή κοριτσάκι μου!!! Εσύ όπως πολύ σωστά είπες θα σκεφτεσαι το μετά και θα παίρνεις κουράγιο!!!:tongue:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοπελες!!Καλο Σ/Κ!Τι κανετε?Πως εισαστε?Σας εχασα λιγο γιατι εχω ακομα τον μικρο μου αρρωστο κ εκτος απο βρογχοπνευμονια που επιμενει ακομα εχει κ γαστρεντεριτιδα και τρεχουμε μερα νυχτα................. :(

Με τοσο τεξιμο δεν εχω ακουσει κ πολυ το μικρο μου αντρακι κ στεναχωιεμαι.

Καλα για τα κιλα που λετε δεν θα σχολιασω.....δεν με συμφερει,ειμαι μια μικρη γουρουνιτσα :tongue:

Lulu!Καλως ηρθες!Με το καλο το μπεμπακι σου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοπελες!!Καλο Σ/Κ!Τι κανετε?Πως εισαστε?Σας εχασα λιγο γιατι εχω ακομα τον μικρο μου αρρωστο κ εκτος απο βρογχοπνευμονια που επιμενει ακομα εχει κ γαστρεντεριτιδα και τρεχουμε μερα νυχτα................. :(

Με τοσο τεξιμο δεν εχω ακουσει κ πολυ το μικρο μου αντρακι κ στεναχωιεμαι.

Καλα για τα κιλα που λετε δεν θα σχολιασω.....δεν με συμφερει,ειμαι μια μικρη γουρουνιτσα :tongue:

Lulu!Καλως ηρθες!Με το καλο το μπεμπακι σου!!

καλημερα! περαστικα στο μικρο σου!!! μην αγχονεσαι δεν εισαι η μονη γουρουνιτσα...εδω ειναι αλλη μια.. τρωω τα παντα!!! χαχαχα..φαντασου χθες την νυχτα σηκωθηκα για τουαλετα..περασα ομως και απο την κουζινα...εφαγα λιγο σοκολατα και ξανακοιμηθικα...σχεδον υπνοβατοντας!! χαχαχχα


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα new-baby!Ευχαριστουμε! Και ναι εχουμε μπει στον 5ο!!!! :D:D

Καλα αυτο το νυχτερινο που ξεκινας για τουαλετα κ καταληγεις κουζινα το εχω κ εγω....ασε δραμα η κατασταση :tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσούδια.Πως περνατε το σκ σας?

εγω πηγα μια βολτα σημερα κ αγορασαμε κ 2 πιπιλιτσες κ 2 σαλιαρες ετσι ισα ισα για να χαρουμε. Παντως ακομη δεν ειμαι για πολλα πολλα αν μεινω λιγο παραπανω ορθια αρχιζω ζαλιζομαι κ εχω λιποθυμικες τασεις.υποθετω πως ακομη δεν ανεβηκε ο αιματοκριτης μου γι αυτο...Αχ κοριτσακια αρχισα να νιωθω μια απροσδιοριστη κινηση στην κοιλιτσα μου οταν ειμαι ξαπλωμενη κ χαλαρη. οχι ψαρακια κ πεταλουδες ακομη αλλα κτ νιωθω.υποθετω μερα με τη μερα θα ειναι πιο εντονο. Δευτερα λεω να επαναλαβω την εξεταση για την ταχυτητα καθιζησης κ αν βγει παλι υψηλη θα ξεκινησω κορτιζονη για ενα μηνα δεν αντεχω αυτο το αγχος..

σας φιλω οοολες στις κοιλιτσες!


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...πρωτη φορα σημερα ειδα κακο ονειρο για το μωρακι..:( ειχα παει λεει για υπερυχο και ενω το βλεπαμε δεν ακουγαμε με τιποτα την καρδια του...ξυπνησα με ενα αγχος το πρωι μεχρι να συνηδητοποιησω οτι ηταν ονειρο... οσο για τα ψωνια πρωτη ελεγα οτι αρχισα να κοιταζω τα μωρουδιακα και τελικα τελευταια θα ψωνισω...ατιμα οικονομικα!!! πανω που λες τωρα θα μου μεινει κατι για μενα ..τσουπ ξεπεταγετε ενας λογαριασμος,,,ενα κτεο μια ασφαλεια αυτοκινητου απο το πουθενα!!!


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...