Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 9/27/2024 at 9:25 AM, Blue Velvet said:

      Καλημέρα! Με πήραν τηλ από την κλινική και μου είπαν πως από τα τρία ωάρια,τα δύο ήταν ώριμα και γονιμοποιηθηκαν!! Δεν το πίστευα,της λέω "είστε σίγουρη"? Κλαιω από χαρά,ξέρω ότι μπορεί να μην προχωρήσουν,αλλά έγινε το πρώτο βήμα❤️

      Συγχαρητήρια, τα πήγατε περίφημα, μακάρι να πάνε όλα τέλεια!!

      23 hours ago, anemoni9 said:

      32 είμαι. Δεν απέχω και πολύ από τα 35, η αλήθεια είναι!

      Δεν είναι τόσο τραγικά όσο σου τα λέει. Σίγουρα φθίνει η ποιότητα όσο μεγαλώνουμε όμως με κατάλληλη διατροφή, γυμναστική, τρόπο ζωής κλπ βελτιώνεται και το θεμα σπω. Οπότε μην αγχώνεσαι τόσο, ήρεμα και όλα θα πάνε καλά!

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

Καλημερα!!!:)Που ειστε κοριτσια;Εγω εχω ερθει στο νοσοκομειο στον ενδοκρινολογι και μονο μαλλι με μαλλι δεν εχουν πιαστει με τη νοσοκομα καποιοι που περιμενουν...Οτι να ναι και τις εξετασεις δεν μπορουν να τις γραψουν λεει γτ δεν παιζει συστημα.Παλι θα τα πληρωσω δλδ...

ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα!!!:)Που ειστε κοριτσια;Εγω εχω ερθει στο νοσοκομειο στον ενδοκρινολογι και μονο μαλλι με μαλλι δεν εχουν πιαστει με τη νοσοκομα καποιοι που περιμενουν...Οτι να ναι και τις εξετασεις δεν μπορουν να τις γραψουν λεει γτ δεν παιζει συστημα.Παλι θα τα πληρωσω δλδ...

υπομονη..εγω ευτυχως ξεμπερδεψα τηλεφωνικα με την ενδοκρινολογο..μου αυξησε λιγο το χαπι γιατι ειχα λιγο ανεβασμενη την tsh..


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημεραα!

κοριτσακια χθες βραδυ που ξαπλωνα ενιωσα απο την αριστερη πλευρα χαμηλα κατι σαν κλωτσιτσες. ειχα το χερι πανω στην κοιλια μου κ τις ενιωσα κ με το χερι. Δεν εμοιαζαν με φτερουγισματα κ πεταλουδιτσες αλλα με τρια μικρα τακ τακ τακ. Ηταν ο μπεμπης μου γτ δεν ξαναενιωσα τπτ απο εχθες. απο την αλλη σκεφτηκα μηπως ηταν τα εντερα μου γτ με το συμπαθειο εχω πολλα αερια τελευταια.. Αντε βρε μπεμπη κανε την εμφανιση σουυυυυυ


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεραα!

κοριτσακια χθες βραδυ που ξαπλωνα ενιωσα απο την αριστερη πλευρα χαμηλα κατι σαν κλωτσιτσες. ειχα το χερι πανω στην κοιλια μου κ τις ενιωσα κ με το χερι. Δεν εμοιαζαν με φτερουγισματα κ πεταλουδιτσες αλλα με τρια μικρα τακ τακ τακ. Ηταν ο μπεμπης μου γτ δεν ξαναενιωσα τπτ απο εχθες. απο την αλλη σκεφτηκα μηπως ηταν τα εντερα μου γτ με το συμπαθειο εχω πολλα αερια τελευταια.. Αντε βρε μπεμπη κανε την εμφανιση σουυυυυυ

Μιναα κι εγω το πρωτο ξεκαθαρο που ειχα ηταν ενα τοκ τοκ.Λες και μου ελεγε ειναι κανεις εδω;χαχαχα Το μωρακι σου ειναι.Εγω απο προχθες το νιωθω σαν ψαρακι που σπαρταραει χαχα

Τελειωσα με το γιατρο εκλεισα καινουργιο ραντεβου και τωρα περιμενω ελπιζω να μην ξαναπεσει το συστημα και να μου τα γραψουν.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια πειναω :( Ω ναι παλι για φαι θα γραψω.Βρε Βασντελι μου λεει σημερα η ενδοκρινολογος που νε ειδε οτι πρεπει λεει να μιλησω με τη διαιτολογο γτ δεν κανει να πειναω.Τι κουλο ηταν αυτο τωρα;;Και τι θα τρωω αχυρα;χαχαχαχ Τωρα εφαγα μιση μπανανα κι ακομα πειναω σνιφ κλαψ


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Cacao, κι εμένα σήμερα με έχει ταράξει το στομάχι μου...

Παιδιά, από τις εφτά που σηκώθηκα από τον απογευματινό ύπνο,ΥΠΟΦΕΡΩ!!!

Έλεγα θα περνούσε με μια φρυγανιά και λιιιγο τυράκι,τίποτα.

Μετά μήλο,τίποτα.

Μετά γάλα,τίποτα.

Αναγούλες,παραλίγο εμετό...

Τώρα πίνω χαμομήλι....

Ναι,έχω αυτήν την αίσθηση ότι πεινάω αλλά δεν πεινάω ουσιαστικά...

Ωστόσο ονειρεύομαι πίτσες με λιωμένα τυριά, γύρους και διάφορα βρώμικα...

Τώρα εσύ αν πεινάς ελπίζω να μην πονάς. Και δεν πρέπει να πεινάμε,ναι!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

βρε vasdeli μου απο τη μια αναγουλες κ απο την αλλη σκεφτεσαι λιωμενα τυρια??χι χι χι

υπομονη βρε κοριτσια φατε κτ υγιεινο ελαφρυ κ χορταστικο. ας πουμε γιαουρτι με φρουτα κ μια κουταλια μελι μμμμ τελειο!

δλδ στον 5ο μπαινουμε αφου κλεισουμε κ την 18η εβδομαδα??πφφφ εχω μιαμιση εβδομαδα ακομη


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γτ εχεις αναγουλες;Λες να κρυωσες τπτ ή λογω εγκυμοσυνης;

Φυσικα και ποναω οταν πεναω...ψυχικα χαχαχα

Ε και πως θα γινει να μην πειναω αφου μολις φαω ξαναπειναω;Δεν υπαρχει τετοια διατροφη 24ωρη


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...